Betano je novým prémiovým sponzorem HC Dynamo Pardubice


Hokejový klub HC Dynamo Pardubice a sázková kancelář Betano uzavřeli novou sponzorskou smlouvu. Od sezóny 2023/24 se tak Betano stane prémiovým partnerem extraligových Pardubic. Jaké jsou detaily smlouvy a celého partnerství?

Betano je novým prémiovým sponzorem HC Dynamo Pardubice

HC Dynamo má na sezónu 2023/24 velké plány

HC Dynamo Pardubice má pro sezónu 2023/24 velké ambice. Přestože tým vlastněný miliardářem Petrem Dědkem patří mezi největší v ČR, už 12 let se mu nepodařilo vyhrát mistrovský titul. To by HC Dynamo chtělo v další sezoně změnit. Nové partnerství s Betanem tak klubu přinese nejenom finance, ale i speciální akce pro fanoušky či zvýhodněné sázky na zápasy. A přestože detaily smlouvy zatím zveřejněny nebyly, Betano je velmi štědrý sponzor. Pardubice tak pro další sezonu sestavily velmi silný tým. Kapitánem mužstva bude opět útočník Lukáš Sedlák, zůstali také produktivní útočníci Tomáš Hyka a Lukáš Radil. Posilou z NHL bude Martin Kaut, který naposledy působil v klubu San Jose Sharks. Trenérem Pardubice pak bude Václav Varaďa, který pomohl Třinci ke třem extraligovým titulům. Hokejová extraliga tak možná uvidí další pardubické vítězství.

HC Dynamo má na sezónu 2023/24 velké plány

Jaké další kluby Betano sponzoruje?

Od vstupu na český trh v roce 2022 se Betano stalo sponzorem hned několika českých sportovních klubů. Navazuje tak na strategii, kterou aplikuje i ve zbylých 11 zemích světa, kde působí. Na hokejové scéně se Betano stalo už v minulém roce sponzorem Komety Brno. Je tedy jasné, že právě hokejová partnerství jsou pro Betano velmi důležitá.

Jaké další kluby Betano sponzoruje

Další významným klubem na tuzemské scéně, který se Betano rozhodlo podpořit, je fotbalová Sparta. S tou uzavřelo smlouvu 1. července tohoto roku, a nová spolupráce se tak projeví v další sezoně. Prvním klubem, se kterým Betano navázalo spolupráci, byla FC Viktoria Plzeň. Jejím prémiovým partnerem se Betano stalo pouze několik týdnů po vstupu na český trh. Betano tak v ČR opět navazuje na trend ze zahraničí, kde sponzoruje například fotbalové kluby FC Porto nebo brazilské Fluminense.