NHL v Praze – lístky zdarma

NHL v Praze a lístky zdarma, to je sen každého hokejového fanouška. Tipsport nyní tento sen splní 400 lidem. V říjnu 2022 nejlepší hokejová liga světa startuje a některé zápasy se odehrají i v Evropě. Přímo v O2 areně budou k vidění dva duely San Jose Sharks vs Nashville Predators které začínají 7. a 8. října. O lístky na tyto zápasy se hraje další Tipcup. Ve hře je toho ale mnohem více. Úspěšní sázející získají rovněž Nety a bojuje se také o účast v Turnaji mistrů. Ale popořadě.

Zkusit štěstí

Lístky na NHL zdarma – pro 200 nejlepších

Představme si nejdříve hlavní cenu soutěže. Jsou to lístky na jeden ze 2 zápasů NHL v O2 Areně. Zápasy San Jose a Nashville budou atraktivní. Větší podporu budou mít v publiku asi Sharks, protože za ně hraje na pozici centra Tomáš Hertl, pražský rodák. Možná se do hry dostane ale také další Čech v dresu San Jose, obránce Radim Šimek.

Lístky na NHL zdarma - pre 200 najlepších

Zápasy NHL budou odehrány v pátek 7. a v sobotu 8. října. Lístky na tato utkání dostane 200 nejlepších sázejících, tedy těch, kteří se v Tipcupu umístí na 1. až 200 místě. Každý z hráčů dostane po dvou lístcích, může tedy vzít na zápas přítelkyni, manželku, syna, kamaráda, jak je libo. Co je třeba pro výhru udělat, to si řekneme v dalších odstavcích.

Jak se přihlásit do Tipcupu o lístky na NHL

Do soutěže se může přihlásit jakýkoli klient sázkové kanceláře Tipsport. Není to nic těžkého. Stačí při sestavování tiketu vybrat v poli „soutěž“, která je pod výběrem vkladu, možnost Tipcup. V prvním kole Tipcupu musíte sázet tikety v hodnotě 50 Kč. Za úspěšný tiket získáváte určitý počet bodů do soutěže. Počet bodů je roven potenciální výhře v Kč. Čím vyšší má tiket kurz, tím je vyšší nejen případná výhra, ale také bodová hodnota do Tipcupu. Do hodnocení se započítají pouze výherní tikety hráče, kterému se sečtou výhry v Kč na tiketech zařazených do Tipcupu a vyjádří se v bodech.

Zkusit štěstí

Jaký je program tipcupu o lístky na NHL

Fáze soutěže Denní limit (vklad) Termín (od – do)
Kvalifikace 50 Kč 9.9. – 25.9. 2022
1. kolo 100 Kč 26.9. – 27.9. 2022
2. kolo 100 Kč 28.9. – 29.9. 2022
3. kolo 100 Kč 30.9. – 1.10. 2022

Jaké jsou podmínky soutěže NHL v Praze

Hry se může zúčastnit jakýkoli klient sázkové kanceláře Tipsport, tedy jakákoli osoba starší 18 let s českou státní příslušností. Nejdříve je nutné projít kvalifikací, která trvá 17 dní. Do další fáze postoupí 16 384 nejúspěšnějších – ostatní sázející ve hře končí. Následuje systém všichni proti všem. Opět je nutné dosáhnout vyššího počtu bodů než ostatní sázející. V 2. kole se počet hráčů zúží na 4096, třetí kolo se bude týkat jen 1024 tipérů. Tipcup končí v sobotu 1. října.

Jaké jsou podmínky soutěže NHL v Praze

Jak zvýšit šanci na výhru lístků?

Denní limit 50 Kč je spravedlivý, díky tomu se mohou soutěže zúčastnit i hráči, kteří nejsou zvyklí tolik sázet. Neplatí zde tedy pravidlo více vsazených tiketů = větší šance na výhru. Je nutné se ale co nejvíce trefovat. Pouze zelené tikety přináší body do soutěže. V kvalifikaci doporučujeme držet se spíše při zemi, nesázet zbytečně vysoké kurzy. Pro postup do další fáze soutěže by výherní tikety s kurzem 3 nebo 4 snad měly stačit. Doporučujeme sledovat naše analýzy, pokud nevíte, na jaké zápasy sázet a jaké výsledky tipovat.

Start kvalifikace už 9. září

Kvalifikace právě začíná, tak nezmeškejte svoji příležitost. Sázejte tikety po 50 Kč každý den. není nutné každý den vyhrát, ale každý úspěšný tiket přináší cenné body do soutěže. Je důležité pokud možno nevynechat žádný den a hrát 17 dní. V neděli 26. září bude jasné, kdo postupuje do další fáze Tipcupu. Jen 16 384 hráčů může dále bojovat o lístky na NHL.

Start kvalifikace už 9. září

Jaké týmy hrají NHL zápasy v Praze

Bude to souboj dvou elitních týmů západní konference. San Jose Sharks hrají pacifickou divizi. Minulé tři sezóny se jim moc nepovedly, letos ale budou usilovat o play-off. San Jose sází na zkušenost, v mužstvu je bezpočet slavných jmen. Kapitánem je centr Logan Couture, v obraně je zkušený Marc-Édouard Vlasic, který všech svých 1161 zápasů NHl odehrál v dresu Sharks. Další bek Erik Karlsson je dvojnásobným vítězem James Norris Memorial Trophy. Pražské diváky ale budou nejvíce zajímat Češi. Za Sharks rozehraje 10. sezónu Tomáš Hertl, velká opora týmu. Obránce Radim Šimek je na hraně základní sestavy, vzhledem k místu konání zápasu by snad ale důvěru trenéra dostat mohl.

Jaké týmy hrají NHL zápasy v Praze

Nashville Predators se posledních 5 let vždy dostali do Play-Off. Je to ambiciózní tým, který před 5 lety dokonce hrál finále Stanley Cupu. Češi v sestavě chybí, ale i tak je zde několik hráčů, které se vyplatí vidět na vlastní oči. Filip Forsberg je jedním z nejlepších švédských útočníků současnosti. Mikael Granlund se proslavil svým drzým gólem proti Rusku v semifinále MS 2011. Klubový rekord v počtu bodů za Predators letos zlomí švýcarský obránce Roman Josi.

Kde koupit lístky na NHL

Pokud vám nevyjde účast v Tipcupu a na lístky na NHL nedosáhnete, můžete je pořídit tradiční cestou. Jsou k dostání v sítích Ticketmaster nebo Ticketportal kde cena lístku začíná na úrovni 4 490 Kč, lepší a samozřejmě dražší lístky se prodavají za 5 990 Kč. Zbývá jich už ale jen několik.

Kde koupit lístky na NHL

Často kladené otázky

Kolik stojí lístky na NHL?

Pořizovací cena za lístky na zápas San Jose Sharks vs Nashville Predators je poměrně vysoká. Pohybuje se kolem 10 tisíc korun.

Kdy se hraje NHL v Praze?

Na programu jsou dva zápasy. Konají se v pátek 7. a v sobotu 8. října v O2 areně.

Odkdy probíhá soutěž o lístky na NHL zdarma?

Na Tipsportu probíhá Tipcup o lístky na NHL od pátku 9. září.