Fortuna Euro 2021 pavouk o 20.000.000 Kč

Tenhle evropský šampionát bude díky Fortuně legendární. Vyplň fotbalového pavouka a zabojuj o dvacet milionů a spoustu dalších cen. Teď hraješ ty. Ještě než se v Římě poprvé kopne do míče a Italové s Turky rozehrají úvodní partii, je řada na tobě. Až do 21. hodiny 11. června můžeš posílat své tipy, jak šampionát dopadne. Stanou se Češi mistry? Zaválí favorizovaná Francie? A co předvedou Belgičani, současní králové žebříčku FIFA? Ukaž se jako fotbalový expert a tref pořadí ve skupinách, osmifinálové dvojice, čtvrtfinálové páry, semifinalisty i to, jak dopadne bitva o titul. Jak na to? První tip máš od Fortuny zdarma. Mrkni na návod a pak jednoduše vyplň fotbalového pavouka a klikni na tlačítko „Odeslat“.

Chceš mít větší šanci na zisk luxusního jackpotu a dalších výher? Od 1. až do 11. června si můžeš každý den přijít pro další tip! Celkem se tak můžeš dostat až na 12 želízek v ohni. Funguje to jednoduše. Jako souhra Tomáše Součka s parťáky z nároďáku. Nejprve odešli zmíněný tip zdarma. Pak si vlož aspoň 300 Kč na hráčské konto a další pokus je tvůj. Vyplň pavouka a využij svůj tip. Poté si můžeš další den přijít pro nový. A tak pořád dokola. V jednoduchosti je krása. Díky přehledné grafice budeš vždycky vědět, jestli máš tip k dispozici a můžeš vyplnit pavouka. Prostě budeš v každém okamžiku pánem situace.

Fortuna Euro 2021 pavouk

Jak už jsme nadhodili, tipy můžeš posílat až do 11. června do 21:00. Poté už přijde čas pro fotbalisty. Budou hrát podle tvých not a vystřílí ti jackpot? Kdo ví, držíme palce! Pomoct ti mohou také ke spoustě dalších cen, třeba za trefené pořadí skupin od nás dostaneš 5 000 Kč. Když trefíš i osmifinálové dvojce, máš dalších 5 000 Kč. Stejná odměna na tebe čeká i za čtvrtfinále, semifinále a finále! Jak poznáš, že máš výhru na dosah? Kdykoliv mrkni do této sekce a hned máš jasno. Odměny vyplatíme do pěti dní po skončení evropského šampionátu. Legendárního evropského šampionátu!

Podmínky a pravidlá Fortuna promo akce

 1. Tato nabídka platí pouze pro nově registrované hráče.
 2. Jedná se o bonus 200 % na vklad až do výše 500 Kč, maximální výše bonusu tedy činí 1000 Kč (při prvním vkladu 500 Kč a vyšším).
 3. Bonus se vztahuje pouze na první vklad po aktivaci bonusu.
 4. Vklad je nutné uskutečnit do 7 dnů od aktivace bonusu.
 5. Po uskutečnění vkladu máte 2 dny na započetí plnění kvalifikačních sázek
 6. Před připsáním bonusu je nutné uzavřít kvalifikační sázky v celkové hodnotě jednonásobku hodnoty vkladu = např. při vkladu 500 Kč činí hodnota bonusu 1000 Kč, disponovat s bonusem budete moci po uzavření kvalifikačních sázek ve výši 500 Kč (1×500).
 7. Co jsou kvalifikační sázky – jsou to uzavřené sázky s minimálním kursem 1.5
 8. První kvalifikační sázku je nutné uzavřít do 2 dnů od vkladu.
 9. Do požadovaného obratu se denně započítávají sázky v hodnotě 100 % z požadovaného obratu.
 10. Sázející musí uzavřít kvalifikační sázky do 14 dnů od vložení peněz, jinak ztrácí na bonus nárok.
 11. Minimální částka Počátečního vkladu pro přiznání tohoto typu bonusu činí 10 Kč, převedení nižší částky na konto Nového sázejícího nebude pro účely přiznání nároku na tuto variantu Vstupního Bonusu zohledněno.
 12. Váš bonus vám bude připsán během 12 hodin po splnění požadovaných kritérií.
 13. Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.

Bonus 300 Kč na ruku

 1. Tato nabídka platí pro nově registrované hráče s nově dokončenou registrací a ověřenou platební metodou, kteří jsou oprávněni uzavírat sázky prostřednictvím internetu.
 2. Jedná se o bonus 300 Kč, který bude aktivován na Vašem hráčském kontě v průběhu 24 h od přijetí.
 3. Fortuna si vyhrazuje právo kdykoliv změnit, pozastavit, nebo zrušit tuto bonusovou nabídku.
 4. Pravidla v tomto znění nabývají platnosti a účinnosti dne 12.01.2021.