Dres české fotbalové repre jako bonus za vklad a sázku u Fortuny

Česká reprezentace právě začíná kvalifikaci na EURO 2024 v Německu. U této příležitosti připravila sázková kancelář Fortuna speciální akci, která probíha od 23.3. do konce dne 27.3.2023. Díky té budete moci fandit národnímu týmu v reprezentačním dresu, který vám Fortuna zašle. Jaké jsou podmínky této akce najdete dále v článku.

Dres české fotbalové reprezentace jako bonus za vklad a sázku u Fortuny

Jak získat reprezentační dres u Fortuny?

Tak velká fotbalová událost, jako je EURO 2024, si určitě zaslouží speciální akci ze strany sázkových kanceláří. Fortuna se do toho tentokrát opravdu obula a při splnění velmi jednoduchých podmínek vám zašle reprezentační dres zdarma až k vám domů. Tato akce je dostupná pro nové hráče bez Fortuna registrace i pro ty, kteří už u Fortuny svůj účet mají. Jaké jsou tedy podmínky pro ty, kteří se u Fortuny už zaregistrovali?

Pravidla a podmínky soutěže

Podmínky získání dresu jsou pro stávající hráče u Fortuny velmi jednoduché:

  1. V období ode dne 23.3 do konce 27.3. vložte na váš Fortuna účet vklad alespoň 1000 Kč a nezapomeňte vyplnit promokód DRES.
  2. Do 24 hodin vám dorazí bonusová nabídka, kterou je samozřejmě třeba přijmout.
  3. Dále je třeba vsadit tiket či více tiketů AKO minimálně v hodnotě 1000 Kč a s minimálně třemi příležitostmi. Může jít o předzápasové i live příležitosti, ale vždy musí být kurz alespoň 1.5.
  4. Jakmile jsou tyto podmínky splněny, získáváte váš reprezentační dres.
Pravidla a podmínky soutěže

Na co si ve vašem AKO tiketu vsadit? Příležitostí je opravdu hodně. Samozřejmě se nabízejí zápasy v kvalifikační skupině, dále pak právě probíhající play off v hokejové extralize. A v neposlední řadě i závěr základní části NHL.

Dres pro nové hráče za registraci

Ani noví hráči nebudou ochuzeni o možnost získat dres české reprezentace. Podmínky jsou velmi podobné jako ty pro hráče stávající. Pojďme se podívat na to, co musí nový hráč udělat, aby dostal svůj dres:

  1. Je třeba dokončit kompletní registraci a nezapomenout vložit promokód REPRE2023.
  2. Dále je třeba vložit na vaše nové konto alespoň 500 Kč.
  3. Následně vám dorazí bonusová nabídka, kterou je třeba přijmout.
  4. V poslední fázi je třeba vsadit jeden či více AKO tiketů za minimálně 1500 Kč. Na tiketu musí být alespoň 2 příležitosti a celkový kurz by měl být alespoň 1.6.
  5. Jakmile jsou tyto podmínky splněny, získáváte reprezentační dres.

Často kladené otázky

Kdy je možné získat dres české fotbalové reprezentace ve Fortuně?

Dres české fotbalové reprezentace je možné získat od 23.3 do půlnoci 27.3. Nezapomeňte, že během tohoto období je třeba splnit všechny výše zmíněné podmínky promo akce, aby vám Fortuna dres poslala.

Je vypsán unikátní bonusový kód pro promo akci “Získej repre dres”?

Pro promo akci “Získej repre dres” je vypsán unikátní kód. Pokud už u Fortuny účet máte, je třeba při vkladu vložit kód DRES. Jestliže chcete získat dres jako nový hráč, je třeba při registraci zadat kód REPRE2023.

Na co si můžu vsadit abych měl nárok na repre dres?

Fortuna v podmínkách nestanovila druh sportu nebo konkrétní turnaje, na které je třeba vsadit. Podmínky ale uvádějí, že je třeba podat AKO tiket buď v hodnotě 1000 Kč pro stávající hráče nebo v hodnotě 1500 Kč pro hráče nové. Dále je třeba vybrat na tiket alespoň 3 zápasy pro stávající hráče s kurzem alespoň 1.5. Pro nové hráče pak 2 zápasy, s kurzem alespoň 1.6.