Fortuna Black Friday

Nenechte si ujít speciální nabídku Fortuna Black Friday od 25.11 – 27.11. 2022 a ulovte si jeden z mnoha Yellow Friday bonusů, které si Fortuna pro vás připravila. Fortuna vsadila na uvolňující a povzbuzující žlutou barvu a Black Friday nahradila názvem Yellow Friday. Nakoukněte pod pokličku a zjistěte, co vše můžete získat a jaké jsou podmínky Fortuna Yellow Friday bonusů.


Fortuna Black Friday

Black Friday u Fortuny bonusy a podmínky

Black Friday či Yellow Friday u Fortuny je jiný především v tom, že nabízí více bonusů, jejichž výše se odvíjí od vašeho vkladu. Vklad je nutné provést s promo kódem, který najdete přímo u podmínek Fortuna Black Friday. Promo kód vložte při vkladu peněz do k tomu určeného políčka a během chvilky zjistíte, jakou odměnou vás Fortuna překvapí. Získat můžete tyto typy bonusů:

  1. Finanční obnos ve výši podle vašeho vkladu.
  2. Kredit, který uplatníte na loteriích a je platný po dobu 48 hod.
  3. Věrnostní body.
  4. Volné otočky do Fortuna casina na hry Kajot je nutné využít do 24 hod. po uplynutí lhůty nebo o ně přijdete.

V tabulce najdete konkrétní hodnoty bonusů k jednotlivým vkladům.

Výše vkladu Yellow Friday bonus Fortuna
100 – 500Kč Finanční obnos ve výši 20Kč nebo 50Kč, 20 volných otoček na Kajot hry, Bonus na loterie až 80 Kč, 1000 věrnostních bodů
501 – 1.000Kč Finanční obnos ve výši 50Kč nebo 100Kč, 30 volných otoček na Kajot hry, Bonus na loterie ve výši až 120Kč , 2000 věrnostních bodů
1.001 – 1.500Kč Finanční obnos ve výši 100Kč nebo 150Kč, 50 volných otoček do Kajot her, Bonus na loterie ve výši až 200 Kč , 3000 věrnostních bodů
1.501 a výš Finanční obnos ve výši 150Kč nebo 200 Kč, 70 volných otoček do Kajot her, Bonus na loterie až 400 Kč , 5000 věrnostních bodů

Kdy se koná Fortuna Black Friday aneb černý pátek ve žlutém

Na rozdíl od ostatních sázkových společností, Fortuna Black Friday prodloužila na celé 3 dny – tedy od pátku 25.11. 2022 až do neděle 27.11.2022. Na získání odměn, kterých je u Fortuny opravdu hodně, máte tedy více času. Pokud nestihnete bonusovou nabídku hned v pátek, přihlásit se můžete i v sobotu a v neděli a bonusový Black Fortuna víkend si užít na maximum.

Termíny Black Friday Datum
Black Friday 2022 Fortuna 25.11 2022 – 27.11 2022
Black Friday 2022 Tipsport 25.11 2022
Black Friday 2022 Chance 25.11.2022

Jak se zúčastnit Black Friday u Fortuny

Black Friday u Fortuny je určen všem registrovaným členům této sázkové společnosti, a to jak novým, tak i stávajícím. Abyste se mohli zúčastnit, je potřeba si vytvořit plnohodnotné konto u Fortuny a vložit takovou sumu peněz, která vám nerozboří váš domácí rozpočet. Jak tedy postupovat a kde akci najdete?

  1. Přihlaste se ke svému Fortuna účtu nebo se zaregistrujte.
  2. Klikněte v menu na sekci „Promo“ a vyberte si promo akci „Yellow Friday Forutna“.
  3. Vstupte do promo akce, zkopírujte si promo kód a vložte ho při vkladu peněz do políčka k tomu určenému.
  4. Dál už jen vyčkejte na váš Black Friday Fortuna bonus.

Jaké Black Friday nabídky dnes mají připraveny i ostatní sázkové kanceláře

A na závěr se ještě pojďme podívat, jaké Black Friday nabídky mají ve svém repertoáru připraveny ostatní sázkové kanceláře v ČR pro své členy. Oproti Tipsportu a Chance, jejichž nabídky jsou totožné, nabízí Fortuna nejrozmanitější výběr bonusů. A nemusíte spěchat. Black Friday u Fortuny běží 3 dny – od pátku až do neděle. Nicméně pokud chcete využít opravdu vše, co svět hazardu nabízí a užít si Black Friday naplno, zjistěte, co si pro vás připravila konkurence a zdvojnásobte si bonusy, když je sázkové kanceláře rozdávají. V tabulce najdete všechny promo akce na oblíbený černý pátek.

Sázkové Kanceláře black friday

Casino promo akce Black Friday dnes
Tipsport Black Friday Vyzvednout promo nabídku
Chance Black Friday Vyzvednout promo nabídku

Často kladené otázky

Kdy probíhá Black Friday u Fortuny?

Fortuna Black Friday probíhá od 25.11.2022 – 27.11.2022 a nabídka je vskutku pestrá.

Co můžu získat u Fortuny na Black Friday?

Získat můžete věrnostní body, volné otočky do Fortuna casina, bonus na loterie nebo finanční obnos. Výši odměny určuje výše vašeho vkladu. Jedná se tedy o vkladový Yelow Friday bonus Fortuna. Tabulku s konkrétními částkami najdete v tomto článku.

Kdo může využít promo akci Black Friday od Fortuny?

Každý registrovaný hráč, ať už nový či stávající. Akce je určena pro všechny členy Fortuny, kteří mají zřízené plnohodnotné konto. Pokud vlastníte dočasné konto, je nutné registraci nejprve dokončit s ověřením údajů a následně vám bude bonusová nabídka zpřístupněna.

Jak si mám vybrat Yellow Friday Fortuna bonus při vložení promo kódu?

Yellow Friday Fortuna bonus si nemůžete vybrat, je vám jednoduše přidělen, jako dárek od Fortuny. Těšte se na překvapení!