Betano halloweenský kalendář – odměny každý den

Betano se rozhodlo zpříjemnit hráčům závěr října a připravilo halloweenskou promo akci. Betano halloweenský kalendář umožňuje novým i stávajícím hráčům získat volná zatočení nebo sázky zdarma každý den až do 2.11.2023. Jak se promo akce zúčastnit a na jaká pravidla si dát pozor?

Betano halloweenský kalendář – odměny každý den

Datum Hodnota bonusu Vyzvednout dárek
27.10.2023 15 volných zatočení ve hře Fire Witch Vyzvednout dárek
28.10.2023 Protočte alespoň 400 Kč na Halloweenských automatech a vyhrajte 30 volných zatočení na hře Brides of Dracula Vyzvednout dárek
29.10.2023 Denní turnaj o 50 000 Kč Vyzvednout dárek
30.10.2023 70 volných zatočení na oblíbené hře 100 Hot Wild Vyzvednout dárek
31.10.2023 Protočte alespoň 600 Kč na Halloweenských automatech a vyhrajte 40 Free Spinů na hře Sweet Alchemy Vyzvednout dárek
1.11.2023 Denní turnaj o 50 000 Kč Vyzvednout dárek
2.11.2023 Bude vypsáno Vyzvednout dárek

Betano halloweenský kalendář 2023 online

Pro nové i stávající hráče je až do 2.11.2023 k dispozici Betano halloweenský kalendář 2023 online. V rámci této akce se můžete zúčastnit jedné etapy kalendáře, obsahující 7 etapových nabídek. Uvnitř těchto nabídek najdete buď volná zatočení na vybraný automat nebo prostředky na sázky zdarma. Vždy je třeba pečlivě splnit případné podmínky pro odměnu v dané nabídce, jinak by vám mohla uniknout. Pokud získáte všech 7 bonusů, čeká na vás dodatečná odměna.

Betano halloweenský kalendář 2023 online

Zúčastnit se Betano halloweenského kalendáře

Betano halloweenský kalendář seznam dárků

Kompletní seznam dárků v akci Betano halloweenský kalendář ještě neznáme. Už teď je ale jasné, že půjde o Betano free spiny na vybrané automaty a bonusové prostředky na vaše sázky. Na své si tak přijdou jak fanoušci Vegas her, tak kurzového sázení. Můžete tak získat až 7 odměn, plus jednu bonusovou za dokončení celé etapy.

Datum
Halloweenská odměna
27.10.2023
15 volných zatočení ve hře Fire Witch
28.10.2023
Protočte alespoň 400 Kč na Halloweenských automatech a vyhrajte 30 volných zatočení na hře Brides of Dracula
29.10.2023
Denní turnaj o 50 000 Kč
30.10.2023
70 volných zatočení na oblíbené hře 100 Hot Wild
31.10.2023
1.11.2023
2.11.2023

Kde najdu Betano halloweenský kalendář

Betano halloweenský kalendář je možné najít jak na webu, tak v rámci Betano aplikace. V obou případech je postup velmi podobný. Aby níže popsaný postup fungoval, je třeba mít dokončenou registraci. Jinak se vám celá promo akce nezobrazí.

 • Přihlaste se do vašeho účtu na počítači nebo v aplikaci.
 • Klikněte na ikonku dárku, díky které se dostanete do sekce Nabídky.
 • Betano halloweenský kalendář najdete v části nabídek pro Vegas hry.
Kde najdu prázdninový kalendář Betano

Jak hrát Betano halloweenský kalendář

Betano halloweenský kalendář patří mezi promo akce, které nejsou náročné na pochopení. V bodech níže najdete shrnutí, jak hrát Betano halloweenský kalendář. Připojili jsme i rady, jak získat maximální možné odměny:

Jak hrát Betano halloweenský kalendář

 • Pro účast je nutná plnohodnotná Betano registrace.
 • Abyste získali maximální počet odměn v rámci Betano halloweenského kalendáře, je třeba se do něj přihlásit každý den.
 • Vstupte do vašeho účtu, v sekci Nabídky v rámci Vegas najdete Betano halloweenský kalendář. Odtud se prokliknete na stránku promo akce.
 • V rámci každého dne je třeba přijmout etapovou nabídku. Tím získáváte nárok na bonus. V některých případech je třeba splnit ještě další úkol, jindy získáte odměnu okamžitě po přijetí nabídky.
 • Na dodatečný úkol budete mít omezený čas, je tedy třeba dobře prostudovat, co je třeba pro získání odměny splnit. Může jít například o účast v turnaji, vklad na váš účet nebo protočení určitého množství prostředků.
 • Pokud úspěšně získáte všechny odměny v jednotlivých dnech, získáváte speciální cenu za splnění celé etapy.

Druhy dárků v Betano halloweenském kalendáři

Jaké konkrétní dárky na vás čekají v Betano halloweenském kalendáři nelze předem určit. Už teď ale víme, že se jedná o dva druhy odměn:

 • Sázky zdarma – některé nabídky uktrývají sázky zdarma, pravděpodobně v podobě prostředků připsaných přímo na vaše hráčské konto. Jejich výše bude náhodná.
 • Volná zatočení – dalším druhem dárku jsou potom volná zatočení. Betano casino je plné nejrůznější online automatů, volná zatočení většinou platí pouze na jednom z nich.

Podmínky a pravidla promo akce

Podmínky a pravidla této promo akce jsou velmi jednoduchá. Pro přehlednost je uvádíme níže, abyste na žádné z nich nezapomněli:

 1. Základem je samozřejmě plnohodnotné hráčské konto u Betana. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci zadat Betano promo kód. Díky němu můžete získat 350 Kč k registraci a až 3000 Kč za váš první vklad.
 2. Betano halloweenský kalendář trvá od 27.10. do 2.11.2023.
 3. Pro získání odměny v daném dnu je třeba přihlášení do vašeho účtu a přijetí bonusové nabídky. V některých případech musíte splnit i dodatečné podmínky pro získání odměny.
 4. Případné splnění podmínek bude ohraničenou časovým limitem.
 5. Odměna z etapové nabídky také platí pouze po omezenou dobu.

Často kladené otázky

Kdy končí Betano halloweenský kalendář?

Promoakce Betano halloweenský kalendář trvá do 2.11.2023. Každý den je možné získat jednu odměnu.

Jaké typy odměn jsou k dispozici v Betano halloweenském kalendáři?

Betano halloweenský kalendář umožňuje hráčům získat různý počet volných zatočení, případně také bonusové prostředky přímo na hráčské konto.

Je nutná plnohodnotná registrace pro účast v Betano halloweenském kalendáři?

Ano, pro účast v Betano halloweenském kalendáři je nutná plnohodnotná registrace včetně ověření totožnosti a přidání sebeomezujících limitů.