Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad dnes živě: Kvalifikace Evropské ligy


První zápas Radoslava Kováče na lavičce Plzně rozhodne, jestli si Západočeši zahrají hlavní fázi Evropské ligy. Utkání Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad začíná ve čtvrtek 27. srpna od 19:00 v přímém přenosu televizních stanic Nova Sport 5 a Oneplay Sport. K dispozici jsou také live streamy sázkových kanceláří Chance a Tipsport. Favority zápasu jsou domácí, a to v kurzu Betana 2.02. Výhra hostů, kteří první utkání zvládli jednoznačně 3:0, má kurz 3.40.

Viktoria Plzeň
Foto: Viktoria Plzeň
Reklama
Viktoria Plzen
Viktoria Plzeň
Srp 27, 2026 19:00
Tip: Méně než 2,5 gólu v utkání
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad
  • Srbové vyhráli první utkání jednoznačně 3:0
  • Zápas vysílá Nova Sport 5, Oneplay Sport, Chance TV i Tipsport TV
  • Výhra Viktorie má kurz 2.02 a CZ Bělehrad 3.40

Kde sledovat Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad

Odvetné utkání play-off o hlavní fázi Evropské ligy Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad startuje ve čtvrtek 27. srpna od 19:00. První utkání vyhráli fotbalisté Crvene Zvezdy 3:0, odvetu kvalifikace Evropské ligy můžete sledovat v přímém přenosu televizních stanic Nova Sport 5 nebo Oneplay Sport. Další možností jsou live streamy na Tipsport TV a Chance TV.

50.000 Kč + až 1266 Kč s kódem "BIGBONUSCZ" + živé přenosy 1. Ligy
Registrace s bonusem

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Reklama
Informace k zápasu Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad
Soutěž:4. předkolo Evropské ligy (1. zápas 3:0 pro CZ)
Kdy:27.8.2026 (19:00)
Kde:Doosan Aréna (Plzeň)
Kurzy Betano:2.02 vs 3.70 vs 3.40
Kde sledovat:Nova Sport 5, Oneplay Sport, Chance TV, Tipsport TV

Viktoria Plzeň vs CZ Bělehrad kurzy

Přestože má Viktoria velmi malou šanci na postup, do zápasu vstoupí podle bookmakerů sázkové kanceláře Betano jako favorit. Na Západočechy se sází v kurzu 2.02, který jim dává 47% šanci na výhru. Triumf Crvene Zvezdy je ohodnocen kurzem 3.40, což je zhruba 28% šance na vítězství.

Obě mužstva umí v nové sezoně vstřelit branku. Hosté z Bělehradu zatím sehráli jediné z devíti utkání, ve kterém nedali ani jeden gól. U Plzně je to také jeden zápas, ale pouze z pěti. Nabízí se tak tip, že obě mužstva skórují, a to v kurzu Betana 1.51. Tipsport nabízí dokonce 1.55.

Druhá rada věří, že padnou maximálně dvě branky. Betano pro tento případ nabízí kurz 2.30. Crvena Zvezda si přivezla do Plzně pohodlný tříbrankový náskok a v zápase nebude mít potřebu se nikam hnát. Fotbalisté ze Srbska navíc umí taktizovat, takže nás může čekat utkání plné taktických faulů a zdržování.

  • 1/0/2: Viktoria 2.02 – remíza 3.70 – CZ Bělehrad 3.40
  • Dvojitá šance: neprohra Viktorie 1.34 – neprohra CZ Bělehradu 1.82
  • 2,5 gólů: Over 1.62 – Under 2.30
Reklama
Viktoria Plzen
Viktoria Plzeň Náš tip
CZ Bělehrad
CZ Bělehrad

Tipy na sázení

Bookmakeři napříč sázkovými kancelářemi na výhru mírně favorizují Viktoriány, kteří mohou dostat pod novým koučem Kováčem nový impuls. Jako poslední radu jsme tedy zvolili tip na výhru Plzně a méně než 3,5 gólu v utkání, která má u Betana atraktivní kurz 3.20.
Tip: Výhra Plzně a méně než 3,5 gólu v utkání
Betano kurz
3.20
MerkurXtip kurz
3.00
Tip: Oba týmy skórují
Betano kurz
1.51
Tipsport kurz
1.55

Viktorii povede nový trenér Kováč

Plzeň vyhrála na úvod nového ročníku jediné z pěti utkání, což bylo pro vedení ambiciózního klubu nepřijatelné. U mužstva tak skončil Martin Hyský a proti CZ Bělehrad Viktorii poprvé povede Radoslav Kováč. Šance na postup jsou mizivé, ale pro klid na další práci potřebují na západě Čech alespoň dílčí úspěch.

TermínSoutěžZápasVýsledek
20.8.2026Evropská ligaCZ Bělehrad vs Plzeň3:0
15.8.2026LigaPlzeň vs Zlín3:2
8.8.2026LigaTeplice vs Plzeň5:5
1.8.2026LigaPlzeň vs Zbrojovka1:1
25.7.2026LigaPlzeň vs Slovan1:3

Srbové nezvládli dvojzápas s Beer Shevou

Nejslavnější srbský klub vyhrál všechny čtyři zápasy v domácí lize, ale podařilo se mu proniknout do play-off o Ligu mistrů. Nad síly Crvene Zvezdy byl izraelský klub Hapoel Beer Sheva, se kterým Srbové prohráli obě dvě utkání. Na odvetu proti Plzni se tým trenéra Alberta Riery naladil demolicí Čukarički 4:0.

TermínSoutěžZápasVýsledek
23.8.2026LigaCZ Bělehrad vs Čukarički4:0
20.8.2026Evropská ligaCZ Bělehrad vs Plzeň3:0
11.8.2026Liga mistrůCZ Bělehrad vs H. Beer Sheva0:2
8.8.2026LigaCZ Bělehrad vs Novi Pazar2:0
4.8.2026Liga mistrůH.Beer Sheva vs CZ Bělehrad1:0

Sestavy

Domácí mají stále na marodce stopera Václava Jemelku, ale jinak je kádr kompletní. Těžko říct, jaké změny Radoslav Kováč proti svému předchůdci připraví. Je klidně možné, že se do sestavy dostane konstruktivní stoper Karel Spáčil a prostor by mohl dostat také křídelník Denis Višinský.

Pravděpodobná sestava Viktorie: Wiegele – Memič, Dweh, Spáčil, Doski – Hrošovský, Červ – Višinský, Ladra, Kabongo – Adu

Albert Riera o víkendu značně protočil sestavou, ale ve Štruncových sadech velmi pravděpodobně vsadí na osvědčené tváře. Na hřišti by tak neměl chybět Slovinec Timi Elšnik, kapitán Mirko Ivanič nebo bývalý hráč pražské Slavie Muhammed Cham.

Pravděpodobná sestava CZ Bělehrad: Matheus – Seol, Luckassen, Veljkovič, Elšnik – Ivanič, Krunič, Kostov – Bukari, Cham – Arnautovič

Vzájemné zápasy

Minulý čtvrtek odehráli Crvena Zvezda a Viktoria Plzeň vůbec první vzájemné utkání v historii. O jasné výhře Srbů 3:0 rozhodl dvoubrankový Mirko Ivanič, kterému pokaždé precizně asistoval Timi Elšnik. V závěru skóre z pokutového kopu dokonal střídající veterán Aleksandar Katai.

TermínSoutěžZápasVýsledek
20.8.2026Evropská ligaCZ Bělehrad vs Plzeň3:0

Hrajte vždy zodpovědně a nastavte si herní limity. Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře. Více informací a tipů, jak mít hru pod kontrolou, najdete v našem průvodci zodpovědným hraním. Uvedené kurzy se mohou lišit od aktuální nabídky. Aktuální kurzy si vždy ověřte přímo na webu sázkových kanceláří. Pro využití bonusů platí obchodní podmínky a časové omezení provozovatele.

Autor obsahu

Jakub Janás

Jakub Janás

Redaktor

Jakub Janás propojuje své studium na Vysoké škole báňské - Technické univerzitě Ostrava s vášní pro sportovní svět. Od roku 2019 působí jako sportovní redaktor pro Ruik.cz, kde získal přehled o aktuálním dění. Pro SazkoveKancelare.cz se zaměřuje na novinky ze světa sázkových kanceláří, analýzy kurzů a přináší čtenářům informace potřebné pro orientaci v oblasti sportovního sázení. Jeho cílem je poskytovat přesné a relevantní zpravodajství ze světa sportu a sázek.

Zavřít reklamu