Tour de France 2023 – kurzy, program etap a live stream

Nejslavnější cyklistický podnik světa Tour de France 2023, startuje 1.července. Cyklistická smetánka letos bude čelit trase dlouhé 3404 km rozdělené do 21 etap. Chystá se hodně novinek, o kterých by fandové cyklistiky měli vědět. Proto vám představíme nabitý program Tour de France. Live stream Tour de France 2023 můžete letos sledovat na TV Tipsport nebo v televizi na ČT Sport. Tour de France 2023 kurzy a program cyklistického šampionátu najdete přehledně níže. Podívejte se kdy se jedou jednotlivé etapy a jak vypadá kurzová nabídka na vítěze tour.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. února
 • Událost: Tour de France 2023
 • Místo: Dánsko
 • Termín: 1.7.2023- 23.7.2023

Vyberte si sekci Tour de France 2023

 • Tour de France 2023 výsledky etap, dresy a průběžné pořadí
 • Tour de France 2023 kurzy na favority
 • Tour de France 2023 program etap
 • Tour de France mapa všech etap
 • Tour de France live stream
 • Tour de France dresy
 • Tour de France vítězové - Vyhraje opět Tadej Pogačar
 • Tour de France Češi a Peter Sagan
 • Tour de France prize money
 • Tour de France historie
 • Etapy Tour de France z minulého roku
 • Často kladené otázky
 • Tour de France 2023 výsledky etap, dresy a průběžné pořadí

  Tour de France 2023 online startuje 1. července nikoli v zemi galského kohouta, ve španělském Bilbau. Právě v této zemi se pojedou i první 3 etapy. Zbylé etapy už zamíří do Francie.

  Tour de France 2023 výsledky etap, dresy a průběžné pořadí

  Jako vždy půjde o velmi rozmanitý závod. Tour de France program nabídne osm horských, šest rovinatých, šest středně kopcovitých etap a jedna z etap bude patřit časovce. Tour de France 2023 odstartuje středně kopcovitou etapou o délce 182 km v Bilbau a závod jezdci zakončí rovinatou poslední částí s příjezdem na Champs-Élysées.Letos slibuje závod, který bude chutnat především vrchařům, kteří se projedou hned pěti francouzskými pohořími. Trasa dlouhá 3404 km znamená obrovskou nálož. Na závodníky čeká opravdu těžký měsíc. Ale na toho, kdo protne cílovou pásku 23. července 2023 coby první v celkovém pořadí, čeká nehynoucí sláva.

  Tour de France trikoty

  Žlutý dres Puntíkovaný dres Zelený dres Bílý dres
  Pro lídra celkového hodnocení Pro lídra vrchařské soutěže Pro nejlepšího sprintera, tedy nejlepšího závodníka v bodovací soutěži Pro nejlepšího závodníka v kategorii do 25 let

  Tour de France 2023 kurzy na víteze

  Cyklista Kurz Tipsport
  Vingegaard Jonas 1.90
  Pogačar Tadej 2.30
  Hindley Jai 21.00
  Mas Enric 31.00
  Skjelmose Jensen Mattias 35.00

  ✓ Kurzy jsou orientační a mohou se mírně lišit.

  Tour de France 2023 program etap

  Tour de France 2023 program startuje v sobotu 1. července. Bude se závodit každý den s výjimkou 2 volných dní. Program uzavře etapa Saint-Quentin-en-Yvelines - Champs-Élysées, kdy závodníci konečně vjedou do Paříže. Trasa dlouhá přes 3000 km tedy končí v hlavním městě a dne 23. července budou cyklističtí fanoušci znát jméno vítěze Tour de France 2023.

  Datum Etapa Vzdálenost Typ tratě
  1. července Bilbao - Bilbao 182 km kopcovitá
  2. července Vitoria-Gasteiz - Saint-Sébastien 209 km kopcovitá
  3. července Amorebieta-Etxano - Bayonne 185 km rovinatá
  4. července Dax - Nogaro 182 km rovinatá
  5. července Pau - Lauruns 165 km horská
  6. července Tarbes - Cauterets-Cambasque 145 km horská
  7. července Mont-de-Marsan - Bordeaux 170 km rovinatá
  8. července Libourne - Limoges 201 km kopcovitá
  9. července Saint-Léonard-de-Noblat - Puy de Dôme 184 km horská
  10. července Volný den - -
  11. července Vulcania - Issoire 167 km kopcovitá
  12. července Clermont-Ferrand - Moulins 180 km rovinatá
  13. července Roanne - Belleville-de-Beaujolais 169 km kopcovitá
  14. července Châtillon-sur-Chalaronne - Grand Colombier 138 horská
  15. července Annemasse - Morzine les Portes du Soleil 152 km horská
  16. července Les Gets les Portes du Soleil - Saint-Gervais Mont-Blanc 180 km horská
  17. července volný den - -
  18. července Passy - Combloux 22 km individuální časovka
  19. července Saint-Gervais Mont-Blanc - Courchevel 166 km horská
  20. července Moȗtiers - Bourg-en-Bresse 186 km kopcovitá
  21. července Moirans-en-Montagne – Poligny 173 km rovinatá
  22. července Belfort - Le Markstein Fellering 133 km horská
  23. července Saint-Quentin-en-Yvelines - Paříž Champs-Élysées 115 km rovinatá

  Horkou novinkou letošní Tour de France je začátek v Bilbau. Tour de France program v minulosti už začal v Itálii, v Dánsku nebo v Německu, v tomto baskickém městě bude mít premiéru. Po třech etapách se závod přesouvá tam, kde je doma - do Francie. Prohlédněte si v tabulce Tour de France 2023 etapy a trasa detailně, a to včetně délky jednotlivých úseků a jejich typu.

  Tour de France mapa všech etap

  Tour de France mapa všech etap zajímá prakticky všechny cyklistické nadšence. Právě díky ní si totiž můžete udělat lepší představu o tom, co jednotlivé závodníky čeká a která část sedne spíše vrchařům nebo spíše sprinterům. Například známý slovenský závodník Peter Sagan je považován za krále sprintu, jelikož se mu na Tour de France podařilo zelený dres vybojovat už sedmkrát. Jednotlivé etapy jsou rozděleny do 4 základních typů. Existují:

  • rovinaté etapy
  • kopcovité etapy
  • horské etapy
  • časovky
  Tour de France mapa všech etap

  U kopcovitých a horských etap se zároveň můžete setkat se speciální variantou s dojezdem na kopci (nikoliv na rovině). U jednotlivých etap se pochopitelně liší i počet kilometrů, který v průběhu závodníci ujedou. Ve většině případů se jedná o více než 150 km v rámci jedné etapy. Pokud bychom sečetli počet kilometrů za celý závod Tour de France 2023, dostali bychom neuvěřitelnou hodnotu 3 404 km. Individuální časovka je tentokrát naplánovaná pouze jedna, a to na 18. července v délce 22 km.  Tour de France live stream, živě v Televizi i online

  Nadpis hovoří za vše, skutečně je možné sledovat Tour de France live stream, živě v televizi i online. Již tradičně divákům zprostředkovává slavný závod Česká televize. Komentátorem je osvědčený Tomáš Jílek. Pokud televizi nemáte, neznamená to, že budete o tuto akci připraveni. Kromě Tour de France ČT sport je k dispozici online stream sázkové kanceláře Tipsport. Můžete sledovat Tour de France online bez omezení. A za tento zážitek neplatíte vůbec nic. Navíc, nově registrovaní klienti sázkové kanceláře se mohou těšit na bonus ve výši 300 Kč. Tyto peníze si sice nemůžete vybrat, ale můžete je vsadit na vašeho favorita. Je jen na vás, jestli letos budete věřit Vingegaardovi, Pogačarovi, Hindleyovi nebo třeba Masovi.

  Tour de France dresy

  K tomuto celosvětové známému závodu se neodmyslitelně pojí ikonické Tour de France dresy. Mezi ty nejznámější a nejdůležitější přitom patří žlutý, zelený, bílý a puntíkovaný dres. Každý z nich si může cyklista zasloužit za určitých specifických podmínek. Pokud jej vyhraje, obléká trikot v průběhu jízdy, a to až do té chvíle, dokud jej nevyhraje někdo jiný. Případně si může své prvenství v dalším závodu obhájit a v jeho nošení tím pádem pokračovat. Zároveň si je odnáší celkoví vítězové Tour de France. Dresy Tour de France jsou zpravidla tím, co znají i amatérští nadšenci.

  Žlutý dres (maillot jaune)

  Žlutý dres (maillot jaune) je snem každého vášnivého cyklisty. Je totiž symbolem pro vítěze celého závodu, a proto jej oblékají jen ti nejlepší. Po každé etapě se přitom vypočítá, kdo získal v daném závodu nejlepší čas. Následující etapu si přitom žlutý dres obléká vítěz předchozí etapy. Sponzorem žlutého dresu je francouzská banka se sídlem v Lyonu Crédit Lyonnais. Tour de France celkové pořadí je tak vždy jasně viditelné.

  Žlutý dres (maillot jaune)

  Zelený dres (maillot vert)

  Zelený dres (maillot vert) je výhrou pro nejlepšího jezdce v bodové sprinterské klasifikaci. Na jednotlivé etapy je vždy vypsáno několik sprinterských prémií a body jsou udělovány i prvním jezdcům v cíli. Zelený dres tak získá ten závodník, který v tomto ohledu získá nejvíce bodů.

  Zelený dres (maillot vert)

  Puntíkovaný dres (maillot á pois)

  Puntikovaný dres (maillot á pois) čeká na závodníka, který získá nejvíce bodů v rámci vrchařské klasifikace. Stejně jako je na jednotlivé etapy vypsáno několik sprinterských prémií, existuje i několik vrchařských prémií. Body se přitom odvíjí i od náročnosti daného stoupání a platí jednoduché pravidlo - čím těžší kopec, tím více bodů.

  Puntíkovaný dres (maillot á pois)

  Bílý dres (maillot blanc)

  Bílý dres (maillot blanc) přísluší nejlepšímu jezdci do 25 let v celkové individuální klasifikaci. Stejně jako v jiných případech, i tento dres získává závodník na základě dosaženého počtu bodů v předchozí etapě a následně si jej obléká na další etapu (nebo etapy, pokud své prvenství obhájí).

  Bílý dres (maillot blanc)

  Bojovník dne

  K dresům neodmyslitelně patří i další malá vítězství, jako je například Bojovník dne. Osmičlenná komise v každé etapě rozhoduje o tom, kdo byl největším bojovníkem dané etapy. Většinou se jedná o jezdce, který danou etapu nějakým způsobem oživil. Může to být třeba cyklista, který byl nejdéle v úniku. Tato menší Tour de France soutěž se však nehodnotí dresem, ale bílým číslem závodníka v červeném poli.

  Týmová klasifikace

  Týmová klasifikace je soutěž, v rámci které se připisují časy tří nejlepších jezdců etapy do celkového času týmu, a to s výjimkou týmové časovky, u které se čas počítá až po projetí pátého jezdce týmu. Lídři týmové klasifikace jsou označeni černým číslem na žlutém pozadí, a právě díky tomu je bezpečně rozpoznáte.

  Tour de France vítězové - Vyhraje opět Tadej Pogačar

  Je mu teprve 24 let, ale už toho dokázal hodně. Slovinec Tadej Pogačar má na svém kontě bronzovou medaili z olympiády v Tokiu, letos vyhrál závody Paříž-Nice či Kolem Flander. Především je to ale dvojnásobný vítěz Tour de France z roku 2020 a 2021. Loni skončil druhý za hlavním letošním favoritem Jonasem Vingegaardem.

  Pogačar se na Tour specializuje. Zkusil také Vueltu - a dojel zde v roce 2019 na sympatickém třetím místě. K velké nelibosti Italů tento fenomenální jezdec zatím ignoruje Giro d'Italia. Ale Tour, to je jeho. V roce 2020 vyhrál tři etapy a svedl parádní duel s krajanem Primožem Rogličem. O vítězství rozhodl až v předposlední etapě.

  Tour de France vítězové - Vyhraje opět Tadej Pogačar

  Rok 2021, to už byla suverénní jízda. Tadej Pogačar nesvlékl žlutý dres od 8. etapy až do konce. A vedle oblíbené časovky si připsal dvě výhry na veletěžkých horských úsecích v Pyrenejích.

  Pogačar má velkou výhodu v tom, že je všestranný. Závodí v jednem s nejlepším týmu UAE Team Emirates. Přestože ale letos jeho forma není špatná, větším favoritem je právě loňský vítěz Jonas Vingegaard.

  Tour de France 2023 Češi a Peter Sagan

  Tuzemské fanoušky cyklistiky bude zajímat - zasáhnou do Tour de France 2023 Češi? Zatím tomu nic nenasvědčuje. Týmy zveřejňují své nasazené jezdce postupně a zatím se žádné jméno českého závodníka na startovní listině neobjevilo. Po pravdě řečeno, není divu. Momentálně česká cyklistika nemá žádné velké jméno. Roman Kreuziger, který na Tour dojel čtyřikrát v první desítce, už ukončil kariéru. Nejezdí už ani někdejší talent König. A loni sice na Tour de France zavítal Petr Vakoč v barvách týmu Alpecin-Fenix, díru do světa ale neudělal.

  Pořád ale šance na účast Čechů existuje, protože nominace není uzavřená. Kdo ale chybět nebude, to je slovenský fenomén Peter Sagan. 33letý rodák z Žiliny je králem bodovací soutěže, kterou vyhrál 7x. V celkovém pořadí se ale nejlépe umístil na 42. místě, a to hned při jeho premiérové Tour. V roce 2021, nedokončil, loni skončil na 115. místě.

  Tour de France prize money

  Nejednoho člověka jistě bude zajímat Tour de France prize money, tedy to, kolik si vlastně závodníci mohou za své vítězství vysloužit peněz. V tomto ohledu platí, že Tour de France je závod, v rámci kterého jde spíše o tradici a prestiž, nikoliv o peníze. Závodníci si zpravidla výhru rozdělí v rámci celého týmu. To znamená, že peníze nezíská jen jeden jediný výherce, ale členové celého týmu včetně jejich doprovodu. V roce 2023 se závodníci mohou těšit na prize money v hodnotě 2 308 200 €. Nejvýznamnější odměny náleží následujícím cyklistům:

  • celkový vítěz si odnese 500 000 €
  • vítězové etap 11 000 €
  • lídr bodovací soutěže 128 000 €
  • nejlepší vrchař 108 700 €
  • vítěz klasifikace týmů 178 800 €
  • nejlepší jezdec do 25 let 66 500 €
  • nejaktivnější jezdec 56 000 €
  • a každý cyklista, který přijede do cíle 1 000 €

  Jak vidíte, peníze opravdu není to, co cyklisty v tomto závodě žene. Jedná se spíše o příležitost poměřit své síly s opravdovými profesionály a získat tak nepopsatelný zážitek. Tour de France prize money se pochopitelně v každém roce mění a pravdou zůstává, že je zde patrný stále rostoucí trend (což je však pochopitelné).

  Tour de France historie

  Tour de France historie k tomuto závodu neodmyslitelně patří. Tento etapový závod cyklistů se pořádá už od roku 1903. Jak napovídá samotný název, vznikl právě ve Francii. Končí vždy v Paříži, ale jeho trasa může vést i přes další země. Každoročně se koná v červenci, výjimkou však byl rok 2020, kdy proběhl později následkem celosvětové koronavirové pandemie. Společně se závody Giro d'Italia a Vuelta a España se Tour de France řadí k nejprestižnějším cyklistickým závodům na světě.

  První Tour de France se konala v roce 1903. Naplánovalo se celkem 6 etap o celkové délce 2 428 km. Jezdci by jednotlivé etapy jezdili v noci a končili by je následující den odpoledne. To se však ukázalo jako příliš náročné a pro závodníky těžko absolvovatelné. Na tento závod se jich totiž přihlásilo jen 15. Následně bylo uspořádání a počet jednotlivých etap upraven a závod se uskutečnil. Zajímavostí je, že všem závodníkům byl nabídnut finanční příspěvek ve výši 5 franků, který v té době odpovídal průměrné mzdě továrního dělníka. Aby cyklisté mohli této příspěvek získat, museli splnit jednoduchou podmínku. A to, že jejich průměrná rychlost musela být alespoň 20 km/h ve všech etapách a zároveň se museli umístit mezi prvními 50 jezdci. Výherce tehdejší Tour de France by si poté přišel celkem na 20 000 franků. To znamená šestinásobek toho, co si za celý rok průměrně vydělal jeden tovární deník. Mnozí závodníci z tohoto závodu po prvních několika etapách odstoupili, jelikož byli fyzicky vyčerpáni. Úplně první etapu například dokončilo pouze 37 cyklistů. S historií Tour de France se pochopitelně neodmyslitelně pojí i její jednotliví vítězové. Žlutý trikot celkem pětkrát získali hned čtyři cyklisté, a to Jacques Anquetil, Eddy Merckx, Bernard Hinault a Miguel Indurain. Čtyřnásobným vítězem Tour de France je poté Chris Froome.

  Tour de France 2022 - seznam etap v minulém roce

  Datum Etapa Vzdálenost Typ tratě Vítěz
  1. července Kodaň - Kodaň 13 km časovka Yves Lampaert (BEL)
  2. července Roskilde - Nyborg 199 km rovinatá Fabio Jakobsen (NED)
  3. července Velje - Sønderborg 182 km rovinatá Dylan Groenewegen (NED)
  4. července Volný den - - -
  5. července Dunkirk - Calais 172 km kopcovitá Wout Van Aert (BEL)
  6. července Lille - Arenberg 155 km kopcovitá Simon Clarke (AUS)
  7. července Binche - Longwy 220 km kopcovitá Tadej Pogačar (SLO)
  8. července Tomblaine - La Planche des Belles Filles 176 km horská Tadej Pogačar (SLO)
  9. července Dole - Lausanne 184 km kopcovitá Wout Van Aert (BEL)
  10. července Aigle - Châtel 183 km horská Bob Jungels (LUX)
  11. července Volný den - - -
  12. července Morzine - Megève 148 km kopcovitá Magnus Cort Nielsen (DEN)
  13. července Albertville - Col du Granon 149 km horská Jonas Vingegaard (DEN)
  14. července Briançon - Alpe d'Huez 166 km horská -
  15. července Bourg d'Oissans - Saint-Étienne 193 km rovinatá -
  16. července Saint-Étienne - Mende 195 km kopcovitá -
  17. července Rodez - Carcassone 200 km rovinatá -
  18. července Volný den - - -
  19. července Carcassone - Foix 179 km kopcovitá -
  20. července Saint-Gaudens - Peryagudes 130 km horská -
  21. července Lourdes – Hautacam 143 km horská -
  22. července Castelnau-Magnoac - Cahors 189 km rovinatá -
  23. července Lacapelle-Marival - Rocamadour 40 km časovka -
  24. července La Défense Arena - Paříž Champs-Élysés 112 km rovinatá -

  Etapy Tour de France z roku 2021

  Tour de France program je nesmírně náročný. Vyčerpávající je i celková délka závodu s minimálním množstvím volných dnů (pouze tři). Ani v těchto třech dnech si však cyklisté nemohou dělat přesně to, co chtějí (například jen odpočívat). Odpočinkové dny totiž primárně slouží pro přesun do jiného místa, kde budou probíhat další etapy.

  I když název Tour de France nahrává tomu, že se závod koná pouze ve Francii, není to tak úplně pravda. V minulosti totiž například cyklisté zavítali na etapové závody do Itálie, Španělska, Německa, Belgie nebo třeba Švýcarska. V letošním roce na nás čeká start v Dánsku. Co se týče typologie závodu, budou se konat dvě časovky jednotlivců. Zároveň se můžeme těšit na minimum rovinatých etap. Převažují kopcovité a horské etapy, přičemž některé z nich navíc ozvláštňuje dojezd do kopce, který danou etapu dělá pro jezdce ještě obtížnější. Jednotlivé etapy pochopitelně doprovází nezaměnitelné Tour de France logo.

  Tour de France logo

  Datum Etapa Trasa Délka Typ
  26. 6. 1. Brest > Landerneau 187 km Kopcovitá (s dojezdem na kopci)
  27. 6. 2. Perros > Guirec to Mûr-de-Bretagne (Guerlédan) 182 km Kopcovitá (s dojezdem na kopci)
  28. 6. 3. Lorient > Pontivy 182 km Rovinatá
  29. 6. 4. Redon > Fougères 152 km Rovinatá
  30. 6. 5. Changé > Laval 27 km Individuální časovka
  1. 7. 6. Tours > Châteauroux 144 km Rovinatá
  2. 7. 7. Vierzon > Le Creusot 248 km Kopcovitá
  3. 7. 8. Oyonnax > Le Grand-Bornand 151 km horská
  4. 7. 9. Cluses > Tignes 145 km Horská s dojezdem na kopci
  6. 7. 10. Albertville > Valence 186 km Kopcovitá
  7. 7. 11. Sorgues > Malaucène 199 km Horská
  8. 7. 12. Saint-Paul > Trois-Châteaux to Nîmes 161 km Kopcovitá
  9. 7. 13. Nîmes > Carcassonne 220 km Kopcovitá
  10. 7. 14. Carcassonne > Quillan 184 km Horská
  11. 7. 15. Céret > Andorra la Vella (Andorra) 192 km Horská
  13. 7. 16. El Pas de la Casa (Andorra) > Saint-Gaudens 169 km Horská
  14. 7. 17. Muret > Saint-Lary-Soulan (Col de Portet) 178 km Horská s dojezdem na kopci
  15. 7. 18. Pau > Luz Ardiden 130 km Horská s dojezdem na kopci
  16. 7. 19. Mourenx > Libourne 203 km Kopcovitá
  17. 7. 20. Libourne > Saint-Émilion 31 km Individuální časovka
  18. 7. 21. Chatou > Paríž (Champs-Élysées) 112 km Rovinatá

  Tour de France 2022 kurzy

  Cyklista Kurz Tipsport
  Pogačar Tadej 1.60
  Roglič Primož 4.30
  Vingegaard Jonas 4.80
  Vlasov Aleksandr 19.00
  O'Connor Ben 41.00

  ✓ Kurzy jsou orientační a mohou se mírně lišit.

  Často kladené otázky

  Můžu Tour de France sledovat online?

  Tour de France 2023 livestream přináší sázková kancelář Tipsport. Může si jej pustit jakýkoli registrovaný klient, který v posledních 30 dnech vsadil tiket. Stream je dostupný i z mobilních zařízení. Kvalitní přímý přenos nabízí také Česká televize i s komentářem Tomáše Jílka a cyklistických expertů.

  Jak dlouho Tour de France trvá?

  Tour de France program trvá celkem 23 dní. Toto období je přitom rozděleno do 21 různých etap závodu a 3 odpočinkových dnů. V letošním roce připadá odpočinkový den na 10. a 17. den závodu.

  Je trať závodu každý rok stejná?

  Není. Jednotlivé etapy se vymýšlí vždy nové, i když některé rysy zůstávají podobné. Například klasický dojezd do Paříže na Champs-Élysées. Tour de France 2023 etapy jsou už zveřejněny a opět přináší řadu atraktivních neokoukaných cest. I to přináší velkou atraktivitu závodu - Tour de France 2023 livestream přinese výhledy na majestátní vrcholky Pyrenejí a obdivovat budeme moci třeba i francouzské Alpy.

  Kdo vymýšlí trať jednotlivých etap?

  Za složením jednotlivých etap stojí ředitel závodu Christian Prumode, který je vymýšlí společně se svým týmem.

  Kolik závodníků se Tour de France účastní?

  Tour de France se účastní celkem 22 různých týmů z celého světa. Každý tým v sobě zahrnuje 8 jezdců. To znamená, že celkem se Tour de France účastní 176 závodníků.

  Účastní se Tour de France i nějací čeští cyklisté?

  V roce 2021 se Tour de France účastnil jediný Čech. Jedná se o Petra Vakoče, který oblékal dres týmu Alpecin Fénix. Letos zatím žádný Čech v nominaci týmů není.

  Kdo vyhraje Tour de France 2023?

  Zřejmě největším favoritem na celkové vítězství na Tour de France je v roce 2023 loňský vítěz Jonas Vingegaard následovaný dvojnásobným vítězem z předchozích let Tadejem Pogačarem.

  Lze Tour de France 2023 sledovat i na mobilu?

  Ano. Tour de France live lze sledovat nejen na počítači, ale i na tabletu nebo mobilním telefonu. Například Tipsport podporuje sledování přes mobilní rozhraní svého webu, ale využít můžete i přehlednou mobilní aplikaci.

  Nejslavnější cyklistický podnik světa Tour de France 2023, startuje 1.července. Cyklistická smetánka letos bude čelit trase dlouhé 3404 km rozdělené do 21 etap. Chystá se hodně novinek, o kterých by fandové cyklistiky měli vědět. Proto vám představíme nabitý program Tour de France. Live stream Tour de France 2023 můžete letos sledovat na TV Tipsport nebo v televizi na ČT Sport. Tour de France 2023 kurzy a program cyklistického šampionátu najdete přehledně níže. Podívejte se kdy se jedou jednotlivé etapy a jak vypadá kurzová nabídka na vítěze tour.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Chance live sázky a kurzová nabídka

  Chance live sázky a kurzová nabídka jsou pro sázkaře velmi dobře připraveny. Live sázky Chance můžete podat na téměř všechny populární sporty, v rámci webu…