Chance Vegas Halloween – 25 volných zatočení

Promo akce Chance Vegas Halloween o 25 volných zatočení se koná 31.10.2022. Ničeho se nebojte a přeneste se do ulic plných čarodějnic a vydlabaných dýní ve hře Happy Halloween, kde lze získat až 25 volných zatočení. Stačí se jen registrovat a v Chance i Tipsportu můžete získat bonusy až dvakrát to je skvělých 50 volných zatočení. Speciální akční kód pro sázkovku Tipsport naleznete v Tipsport Vegas Halloween a 25 volných zatočení, stačí kliknout na naše tlačítko a v registračním procesu ho nemusíte vyplňovat. Bude vám načten automaticky.

Podmínky účasti v soutěži

V působivém herním trháku číhá na každého 25 volných zatočení. Výhry z volných zatočení tentokrát vyplatíme ihned v Kč na herní konto bez podmínky protočení. Přečtěte si jaké jsou podmínky a pravidla této soutěže.

  1. Akce začíná v pondělí 31. 10. od 8:00 do 24:00.
  2. Každý se může účastnit pouze jedenkrát.
  3. Účastník může získat celkem 25 volných zatočení v internetové technické hře Happy Halloween.
  4. Po ověření nároku na výhru bude sázejícímu do okamžitě připsána hodnota výhry na jeho herní konto, a to v podobě přidělení volných zatočení. To vše za předpokladu, že ke dni vyřízení žádosti sázející volná zatočení nevyužije, a to ani částečně.
  5. Účastníkovi budou okamžitě k dispozici bonusová točení na určené technické hře.
Chance Vegas halloween volná zatočení