AKO bonus u Betano – získejte maximum z akovky


Sázková kancelář Betano si pro hráče připravila velmi zajímavý bonus. Pokud sázíte AKO tikety, můžete nyní získat procentuální AKO bonus u Betano. Díky němu si můžete navýšit výhru až o 70 %. Jaké jsou konkrétní podmínky tohoto bonusu najdete dále v článku.

Vyzkoušet Ako sázku

AKO bonus u Betano

Jak funguje Betano AKO bonus, pravidla a základní informace

Betano AKO bonus představuje další z řady speciálních odměn a nástrojů, které si sázková kancelář Betano připravila pro registrované hráče. Pokud sázíte AKO tikety, stačí vybrat příležitosti s kurzem vyšším než 1.5 a AKO bonus může být váš. Tato možnost je ovšem dostupná pouze pro fotbalové, tenisové a basketbalové zápasy. Tento Betano bonus může mít výši až 70 %, vše záleží na počtu příležitostí na vašem tiketu.

Jak získat AKO bonus u Betano

Získání AKO bonusu není vůbec složité. Je třeba ale pečlivě dodržet tento postup, abyste vaši odměnu opravdu získali. Níže ho najdete shrnutý v bodech:

  1. Základem je samozřejmě platný hráčský účet u Betana. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci zadat Betano promo kód BIGBONUSCZ. Získat díky němu můžete až 500 Kč zdarma, 100 volných zatočení a až 3000 Kč za váš první vklad.
  2. Vyberte si fotbalové, tenisové nebo basketbalové příležitosti, na které byste chtěli vsadit. Abyste mohli AKO bonus uplatnit, na tiket je třeba vložit pouze zápasy stejného sportu.
  3. Všechny příležitosti musí mít kurz minimálně 1.5 nebo vyšší.
  4. Tiket můžete podat na webu nebo v rámci Betano mobilní aplikace.
  5. Pokud je váš tiket úspěšný, můžete se těšit na navýšené výhry. Výše této bonusové výhry se odvíjí podle toho, kolik příležitostí bylo na vašem tiketu.

Pravidla a podmínky AKO bonusu u Betano

Pravidla a podmínky AKO bonusu u Betana nejsou komplikované, je ovšem nutné je mít na paměti, abyste o vaši odměnu nepřišli. Níže najdete ty nejdůležitější z nich.

  1. Základem je samozřejmě dokončená Betano registrace, bez ní nelze v současné době sázet ani využívat žádnou z odměn a promo akcí.
  2. Dále je třeba na váš AKO tiket přidat pouze fotbalové, tenisové nebo basketbalové zápasy. Na tiketu musí být vždy zápasy pouze jednoho druhu sportu.
  3. Velmi důležitá je také podmínka pro minimální kurz. Každá z příležitostí musí mít kurz alespoň 1.5.
  4. Výše odměny k výhře se pak odvíjí podle počtu příležitostí na tiketu. V této tabulce najdete přehledné shrnutí její výše.
Betano AKO bonus – pravidla pro navýšení výhry
Příležitosti na tiketu Fotbal Basketbal/Tenis
2 3 %
3 5 % 5 %
4 10 % 10 %
5 15 % 15 %
6 20 % 20 %
7 25 % 25 %
8 30 % 30 %
9 35 % 35 %
10 40 % 40 %
11 45 % 45 %
12 50 % 50 %
13 60 % 60 %
14 70 % 70 %

Betano má pro hráče i další nástroje a odměny

Betano AKO bonus samozřejmě není jediným nástrojem a promo akcí, která je pro hráče u Betana dostupná. Právě naopak, využít jich můžete hned několik. U fotbalu se bude hodit akce Neplaťte za nudu, kdy Betano vrací vklad při bezgólové remíze. Funkce jako cashout či BetBuilder jsou naprostou nutností, velkou výhodou je také možnost sledovat zápasy prostřednictvím Betano TV či alespoň skrz matchtracker. K dispozici jsou ale i štědré Betano mise nebo možnost získat Betano free spiny během celého týdne.