Tipsport MIX tiket


Tipsport MIX tiket je tu! Novinka, na kterou sportovní fandové a sázkaři u Tipsportu už dlouho čekali. Naprostá volnost při sestavování tiketu. Ať už zápas začal nebo nikoliv s MIX tiketem to již nemusíte řešit. Prostě vsaďte a neřešte, zda se už hraje nebo ne. A nejedná se jen o chvilkovou akci na týden. Tipsport pro své nové i stávající hráče připravil naprostou pecku ve světě sázení na sport. Live sázky i předzápasové sázky nyní pohodlně na jednom tiketu bez dalších starostí. Jak MIX tiket funguje a jeho výhody vám představíme v následujících odstavcích.

Tipsport MIX tiket

Jak funguje MIX tiket a jaké jsou výhody

Je to jednoduché, MIX tiket se skládá vždy z jedné live sázky a minimálně jedné předzápasové sázky. Nemusíte nikam spěchat s vyplňováním tiketu a pohodlně si na něj přidávat předzápasové sázky podle libosti. Pojďme si to vysvětlit na konkrétním příkladu.

Příklad

Chcete si vsadit na zápas mezi Mladou Boleslaví vs Slavie Praha v české fotbalové lize. Zápas má začít za pár minut a vy předpokládáte vítězství Slavie Praha. Utkání si tedy najdete v předzápasové nabídce a přidáte na tiket. Mezitím si budete prohlížet i další zápasy a předzápasové příležitosti a ani nepostřehnete, že fotbalový zápas už začal. Co teď?

Jak funguje MIX tiket a jaké jsou výhody

Standardně byste museli tento zápas z tiketu odstranit a vsadit znovu jako live sázku, ovšem nyní již nemusíte. Automaticky se vám na MIX tiketu předzápasová sázka změní na live sázku a vy můžete pohodlně přidávat další příležitosti na Tipsport MIX tiket dál. Jakmile výběr dokončíte, stačí už jen MIX tiket poslat do hry. Jestli si vyberete AKO či KOMBI je jen na vás. Na tiketu následně uvidíte přehledně vámi vsazené příležitosti – Live sázky a předzápasové sázky. Pokud bychom shrnuli výhody Tipsport MIX tiketu, pak můžeme říct, že se jedná o nejjednodušší a nejpohodlnější možnost sázení na sportovní příležitosti.

  • Nemusíte kontrolovat čas
  • Na tiket můžete přidávat zápasy, které začnou za hodinu nebo třeba až v dalších dnech
  • Automaticky se vám změní předzápasové sázky na live sázky a vy se nemusíte starat o nic jiného než jen o výběr těch nejlepších utkání a zápasových příležitostí

Live zápas s více střelci

A to není vše, MIX tiket totiž nabízí také live zápas s více střelci. Co to znamená? Jednoduše to, že během live sázení můžete na tiket přidávat i další střelce z jednoho zápasu. Tedy pokud během fotbalového utkání mezi Mladou Boleslaví a Slavií Praha uvidíte, že v první třetině padá více gólů, než jste čekali, pak v průběhu zápasu můžete jednoduše přidat na Tipsport MIX tiket tip na další střelce a zvýšit tak šanci na výhru. Jednoduché, snadné a pohodlné. To tu ještě nebylo.

Live zápas s více střelci

Tipsport upravuje nejen tikety, ale zlepšuje také další funkcionality pro vaše snadnější sázení a přehled. Připravil pro své sázkaře ještě jednu změnu, pro dokonalý uživatelský zážitek. Pojďme se podívat na změny a zlepšení funkcí v Tiket aréně.

Tiket aréna změna vzhledu

Tiket aréna změna vzhledu udělá radost stávajícím i novým uživatelům. Pojďme se podívat na přehled změn, které na vás čekají. Začneme přehledem tiketů, které najdete ihned po otevření tiket arény na hlavním panelu (AKU, LIVE sázky, Kombi, MIX). Po rozkliknutí konkrétní karty s tiketem uvidíte, kolik příležitostí tiket obsahuje, o jaký sport se jedná (ikona), avatar konkrétního sázkaře, možnou výhru i vklad. Dále se můžete také podívat kolik lidí konkrétní tiket již inspiroval a vytvořit si naprosto stejný tiket.

Tiket aréna změna vzhledu

V případě, že máte své oblíbené uživatele, které sledujete, pak jejich tikety najdete pod ikonou oranžové šerpy v levém horním rohu. Filtrování nyní již v Tiket aréně není nutné, filtr se načte automaticky. Sázíte na více sportů a uvítali byste lepší přehled v tiketech? Máte ho mít. Nyní si můžete tikety vyfiltrovat právě podle toho, na jaký sport jste vsadili. Také Tipsport mobilní aplikace má pro vás připravené změny. Nově v horní části Tiket arény najdete smolaře i nejlepší vsazené tikety, top autory, časté dotazy a podmínky. Tipsport se snaží svým uživatelům přinášet top zážitky při sázení, a i díky tomu sdružuje největší komunitu sázkařů nejen v České republice, ale i na Slovensku.

Často kladené otázky

Můžu na Tipsport MIX tiket přidat další live příležitost a následně i novou předzápasovou?

Ano, na Tipsport MIX tiket můžete přidávat události dle libosti, ať už se jedná o rozehraný zápas nebo ten, který má teprve začít.

Dá se MIX tiket zaplatit i Nety?

Ano, stačí si nastavit na tiketu platbu Nety a jednoduše vsadit. Zde se nic nemění.

Mohu na MIX tiket přidat více střelců v již rozehraném zápase?

Ano, můžete. V článku najdete bližší informace.

Mohu si MIX tiket vsadit i když ještě nejsem u Tipsportu registrovaným hráčem?

V první řadě je nutné provést registraci u Tipsportu a dokončit plnohodnotné ověření. Jakmile se stanete registrovaným uživatelem Tipsportu můžete si vsadit MIX tiket a zaplatit ho bonusovými nety, které při registraci získáte.

Můžu přidat do Tiket arény svůj MIX tiket a jak?

Ano můžete. V detailu tiketu kliknete na ikonku Tiket aréna nebo vložíte odkaz na tiket do jakéhokoliv fóra na Tipsport.cz.