Tipsport Valentýn – 200 Kč a 14 volných zatočení

Tipsport Valentýn startuje 14.2. 2024 a na všechny zamilované čeká bonus ve formě 200Kč, a navíc dalších 14 volných otoček do hry Aladdin and the Golden Palace. Na vyzvednutí valentýnských dárků budete mít 24 hod. Využijte den plný lásky k bezrizikovému hraní, a to nejen u Tisportu. Získejte dalších 200 Kč a k tomu i dalších 14 volných zatočení a zapojte se do oslavy svátku zamilovaných také u Chance Valentýn, kde na vás čekají naprosto stejné odměny. Získáte tak dvojnásobek bonusů a válce můžete roztáčet v online casinu bezpečně bez rizika ztráty vlastních financí.

Tipsport Valentýn

Datum Valentýnské dary Valentýn bonus
Úterý 14.2. 0:00 – 24:00 Bonus 200Kč za vklad Vyzvednout bonus
Úterý 14.2. 8:00 – 24:00 14 volných zatočení ve hře Aladdin and the Golden Palace Vyzvednout bonus

Tipsport valentýnský bonus

Tipsport valentýnský bonus se vyplácí ve dvou fázích. V první fázi se jedná o vkladový bonus ve výši 200 Kč. Ten získáte při vložení min. částky 500 Kč na své herní konto v den pořádání akce. 14 volných otoček do technické hry Aladdin and the Golden Palace, získáte jednoduše tak, že kliknete na hru a otočky vám budou nabídnuté. Stačí je ve hře potvrdit kliknutím na „Chci využít volné otočky“ a začít se bavit. Tipsport valentýnský bonus je určen pro aktivní hráče tohoto online casina. V případě, že nemáte zřízen ještě účet, pak s jeho aktivací můžete získat i další Tipsport free spiny. Při vyplňování formuláře nezapomeňte zadat Tipsport akční kód a ujistěte se, že získáte nejen valentýnský bonus, ale i další vstupní i vkladové bonusy pro nové hráče. Čeká na vás vstupní bonus v hodnotě 300 Kč a vkladový bonus do výše 50.000 Kč.

Pravidla a podmínky promo akce

Pojďme si shrnout v bodech pravidla a podmínky promo akce. Ty jsou vážně jednoduchá a nemusíte se ani bát žádných skrytých podmínek, které byste nesplnili. Na volné otočky ani na vkladový bonus 200 Kč se nevztahují podmínky na protočení. Jen u výhry z bonusových toček je potřeba ji protočit 10krát, aby vám byla připsána do reálného kreditu. Pojďme si tedy přehledně podmínky shrnout.

  1. Pro účast ve hře vám musí být min. 18 let a více.
  2. Valentýnská promo akce bude spuštěna 14.2.2024 00:01 hodin do dne 14. 2. 2024 23:59 hodin.
  3. Pro využití akce je potřeba se přihlásit k vašemu uživatelskému kontu a do promo akce se přihlásit kliknutím na tlačítko „Chci tento bonus“.
  4. Následně vložte na účet min. částku 500 Kč a počkejte na připsání bonusu.
  5. Volné otočky si vyzvednete ve hře Aladdin and the Golden Palace vstoupením do hry a kliknutím na „chci využít volné otočky ve hře“.
  6. Následná výhra z bonusových toček vám bude připsána do reálného zůstatku na účet až po protočení výherní částky 10krát na daném automatu.

Často kladené otázky

Co mohu získat za bonusy v akci Tipsport Valentýn?

Tipsport Valentýn rozdává volné otočky i bonus ke vkladu. Získat můžete 14 volných otoček a 200 Kč ke vkladu. V případě, že nemáte ještě zřízen účet u Tipsportu, pak s jeho aktivací získáte ještě další vstupní i vkladové bonusy. Vše najdete v tomto článku.

Jaké jsou podmínky akce Tipsport Valentýn?

Jednoduché. Stačí být plnoletým občanem ČR a mít aktivní konto u Tisportu. Následně už jen stačí se do akce přihlásit a valentýnské bonusy si vyzvednout. Kompletní podmínky najdete v tomto článku.

Kdy se mi Tipsport valentýnské bonusy připíšou na účet?

Tipsport valentýnské bonusy se vám na účet připíší okamžitě po splnění podmínek, které najdete v tomto článku. Ty jsou snadné a otočky i finanční kredit získáváte bez dalších podmínek na protočení.