Tipsport Valentýn – 200 Kč a 14 volných zatočení

Tipsport Valentýn startuje 14.2. 2023 a na všechny zamilované čeká bonus ve formě 200Kč, a navíc dalších 14 volných otoček do hry Aladdin and the Golden Palace. Na vyzvednutí valentýnských dárků budete mít 24 hod. Využijte den plný lásky k bezrizikovému hraní, a to nejen u Tisportu. Získejte dalších 200 Kč a k tomu i dalších 14 volných zatočení a zapojte se do oslavy svátku zamilovaných také u Chance Valentýn, kde na vás čekají naprosto stejné odměny. Získáte tak dvojnásobek bonusů a válce můžete roztáčet v online casinu bezpečně bez rizika ztráty vlastních financí.


Tipsport valentýnský bonus

Tipsport valentýnský bonus se vyplácí ve dvou fázích. V první fázi se jedná o vkladový bonus ve výši 200 Kč. Ten získáte při vložení min. částky 500 Kč na své herní konto v den pořádání akce. 14 volných otoček do technické hry Aladdin and the Golden Palace, získáte jednoduše tak, že kliknete na hru a otočky vám budou nabídnuté. Stačí je ve hře potvrdit kliknutím na „Chci využít volné otočky“ a začít se bavit. Tipsport valentýnský bonus je určen pro aktivní hráče tohoto online casina. V případě, že nemáte zřízen ještě účet, pak s jeho aktivací můžete získat i další Tipsport free spiny. Při vyplňování formuláře nezapomeňte zadat Tipsport akční kód a ujistěte se, že získáte nejen valentýnský bonus, ale i další vstupní i vkladové bonusy pro nové hráče. Čeká na vás vstupní bonus v hodnotě 300 Kč a vkladový bonus do výše 50.000 Kč.

Pravidla a podmínky promo akce

Pojďme si shrnout v bodech pravidla a podmínky promo akce. Ty jsou vážně jednoduchá a nemusíte se ani bát žádných skrytých podmínek, které byste nesplnili. Na volné otočky ani na vkladový bonus 200 Kč se nevztahují podmínky na protočení. Jen u výhry z bonusových toček je potřeba ji protočit 10krát, aby vám byla připsána do reálného kreditu. Pojďme si tedy přehledně podmínky shrnout.

Datum Valentýnské dary Valentýn bonus
Úterý 14.2. 0:00 – 24:00 Bonus 200Kč za vklad Vyzvednout bonus
Úterý 14.2. 8:00 – 24:00 14 volných zatočení ve hře Aladdin and the Golden Palace Vyzvednout bonus
  1. Pro účast ve hře vám musí být min. 18 let a více.
  2. Valentýnská promo akce bude spuštěna 14.2.2023 00:01 hodin do dne 14. 2. 2023 23:59 hodin.
  3. Pro využití akce je potřeba se přihlásit k vašemu uživatelskému kontu a do promo akce se přihlásit kliknutím na tlačítko „Chci tento bonus“.
  4. Následně vložte na účet min. částku 500 Kč a počkejte na připsání bonusu.
  5. Volné otočky si vyzvednete ve hře Aladdin and the Golden Palace vstoupením do hry a kliknutím na „chci využít volné otočky ve hře“.
  6. Následná výhra z bonusových toček vám bude připsána do reálného zůstatku na účet až po protočení výherní částky 10krát na daném automatu.

Často kladené otázky

Co mohu získat za bonusy v akci Tipsport Valentýn?

Tipsport Valentýn rozdává volné otočky i bonus ke vkladu. Získat můžete 14 volných otoček a 200 Kč ke vkladu. V případě, že nemáte ještě zřízen účet u Tipsportu, pak s jeho aktivací získáte ještě další vstupní i vkladové bonusy. Vše najdete v tomto článku.

Jaké jsou podmínky akce Tipsport Valentýn?

Jednoduché. Stačí být plnoletým občanem ČR a mít aktivní konto u Tisportu. Následně už jen stačí se do akce přihlásit a valentýnské bonusy si vyzvednout. Kompletní podmínky najdete v tomto článku.

Kdy se mi Tipsport valentýnské bonusy připíšou na účet?

Tipsport valentýnské bonusy se vám na účet připíší okamžitě po splnění podmínek, které najdete v tomto článku. Ty jsou snadné a otočky i finanční kredit získáváte bez dalších podmínek na protočení.