Chance Valentýn – 200 Kč a 14 volných zatočení

Užijte si Valentýn u Chance a získejte 200Kč a 14 volných zatočení do hry Aladdin and the Golden Palace. Chance Valentýn je jednodenní promo akce, která startuje 14.2. 2023 od 00:01 do 23:59. Zdvojnásobte si valentýnskou nadílku a zaregistrujte se u Tipsportu a zapojte se také do akce Tipsport Valentýn. Získat můžete dvojnásobek bonusů. Roztočte válce na Valentýna tam, kde se to vyplatí nejvíce.

Chance Valentýn

Datum Valentýnské dary Valentýn bonus
Úterý 14.2. 0:00 – 24:00 Bonus 200Kč za vklad Vyzvednout bonus
Úterý 14.2. 8:00 – 24:00 14 volných zatočení ve hře Aladdin and the Golden Palace Vyzvednout bonus

Chance valentýnský bonus

Chance valentýnský bonus se skládá z vkladové části a z volných otoček, které jsou vázané na konkrétní hru. Získat můžete 200 Kč ke vkladu a 14 otoček do hry Aladdin and the Golden Palace. Podmínkou pro zapojení do akce Chance Valentýn je mít zřízený účet u Chance. Jestliže zatím konto u Chance zřízené nemáte, nezoufejte. Aktivaci lze provést online, vyplnit do formuláře Chance akční kód a získat tak maximum bonusů pro první hraní. Čeká na vás vstupní bonus v hodnotě 200 Kč a nabídka vkladového bonusu až do výše 25.000 Kč. A to není vše. Se zřízeným kontem u Chance navíc můžete získat i Chance free spiny v rámci jednorázových nebo dlouhodobých promo akcí určených stálým klientům této sázkové kanceláře. Užijte si Valentýna naplno a hrajte bezpečně a bez rizika ztráty vlastních financí.

Pravidla a podmínky promo akce

Pravidla a podmínky promo akce jsou opět velmi jednouchá. Hlavní podmínkou je být plnoletým hráčem a mít zřízené aktivní konto u Chance. Pokud tyto dvě podmínky splňujete, následně už jen stačí se přihlásit, na konto vložit 500 Kč a počkat na připsání valentýnského bonusu ve výši 200 Kč. V případě, že chcete dvojnásobek bonusů, zjistěte, jaké free spiny dnes na vás ještě čekají a užijte si valentýnskou zábavu na maximum. Pojďme si podmínky shrnout přehledně v bodech.

  1. Soutěž probíhá 14.2. 2023 od 00:00 – 24:00 hod.
  2. Do soutěže se zapojíte po přihlášení do uživatelského účtu a kliknutím na tlačítko „Chci tento bonus“.
  3. 14 volných zatočení do hry Aladdin and the Golden Palace získáte kliknutím na hru a zvolením možnosti „chci využít volné otočky ve hře“.
  4. Bonus vám bude připsán na herní účet okamžitě po splnění podmínek vypsaných výše.
  5. Vkladovou nadílku ve výši 200 Kč pak získáte po vložení částky v minimální hodnotě 500 Kč bez dalších podmínek.
  6. V případě výhry získané z bonusových toček je potřeba ji prosázet 10x aby vám byla připsána do reálného zůstatku na vaše herní konto.

Často kladené otázky

Co vše získám při zapojení se do proma Chance Valentýn?

V akci Chance Valentýn můžete získat 200 Kč a 14 volných otoček do hry Aladin and the Golden Palace. Získat můžete i dvojnásobek, v případě, že využijete totožnou akci i u Tipsportu.

Jaké jsou podmínky Chance Valentýn?

Podmínky splníte s malíčkem v nose. Musíte vám být minimálně 18 let a mít zřízený účet u Chance. Dále už jen stačí se do vašeho účtu přihlásit, potvrdit nabídku kliknutím na tlačítko „Chci bonus“ a vložit si min. 500 Kč na účet. Kompletní podmínky najdete v tomto článku.

Je možné si volné otočky z akce Chance Valentýn převést na kredit?

Ano, pokud nemáte zájem o volné otočky do hry Aladin and the Golden Palace, pak je potřeba se obrátit na zákaznickou podporu Chance. V podmínkách a pravidlech, která jsou dostupná hned pod Chance Valentýskou promo akcí najdete, co je potřeba udělat a kam napsat. Kredit vám pak bude připsán do 30 dnů při splnění podmínek, místo volných otoček.