Sázková kancelář Betano se stává oficiálním sponzorem Copa América 2024


Sázková kancelář Betano získala na mezinárodním poli dalšího významného partnera. Oficiálně bude sponzorovat turnaj Copa América 2024, globální spolupráce s CONMEBOL bude ale trvat až do roku 2028 a zahrnuje i další turnaje a společné aktivity.

Betano se stává oficiálním sponzorem Copa América 2024

Betano získalo další velké partnerství – oficiální sponzoring Copa América 2024

Mateřská společnost sázkové kanceláře Betano Kaizen Gaming získala dalšího velmi významného partnera. Tím je nejvyšší jihoamerická fotbalová asociace CONMEBOL, díky tomuto partnerství bude Betano oficiálním sponzorem turnaje Copa América 2024. Tento šampionát je právem považován za jeden z vrcholů letošní sezóny. Konat se bude na území USA, ve spolupráci se severoamerickou asociací CONCACAF. Představí se na něm i ty největší fotbalové hvězdy, jako je Lionel Messi. Pozice oficiálního sponzora tohoto turnaje je pro Betano významný úspěch, jak prohlásil i sám zakladatel a generální ředitel Kaizen Gaming George Daskalakis: „Jsme potěšeni, že můžeme spojit síly s CONMEBOL, nejuznávanější institucí latinskoamerického fotbalu. Toto partnerství je nejen důkazem naší vášně pro tento sport a region, ale také podtrhuje naše odhodlání přinášet inovace a dokonalost v tomto odvětví. Toužíme pozvednout zážitky fanoušků na novou úroveň a prostřednictvím zodpovědného hraní jim poskytnout nezapomenutelné okamžiky.“

Spolupráce se neomezí pouze na hlavní šampionát

Samotná spolupráce s CONMEBOL není omezená pouze na letošní sezónu či samotný šampionát Copa América 2024. Dohoda mezi partnery platí až do roku 2028, Betano tak bude sponzorovat i další akce a turnaje CONMEBOLu:

Spolupráce se neomezí pouze na hlavní šampionát

  • Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let mužů i žen
  • Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let ve futsale mužů i žen
  • Mistrovství Jižní Ameriky do 20 let v plážovém fotbale
  • CONMEBOL předolympijský turnaj
  • Copa América žen
  • Copa América ve futsale mužů i žen
  • Copa América v plážovém fotbale

I pro samotnou asociaci je spolupráce s Betanem významnou posilou. Betano díky zkušenostem z celosvětového hráčského prostředí a sponzoringu několika významných sportovních akcí povznese zážitek diváků Copa América a dalších soutěží. A pravdou je, že tento turnaj je na jihoamerickém kontinentu extrémně populární, Betano se tak stalo součástí hlavního jihoamerického fotbalového svátku.

Prezident CONMEBOLu Alejandro Dominguez se k nové spolupráci vyjádřil tímto způsobem: „Jsme nadšeni, že můžeme přivítat společnost Kaizen Gaming a její značku Betano jako oficiálního partnera CONMEBOL. Jejich závazek k fotbalu a herním inovacím se bez problémů shoduje s naší vizí budoucnosti sportu v Latinské Americe. Společně plánujeme přinést fotbalovým fanouškům na celém kontinentu mimořádné zážitky.“

Betano je v rámci sponzoringu aktivní po celém světě

Kaizen Gaming a samotná značka Betano je aktivní ve sportovním prostředí na celém světě. Úspěšně působí na trhu v Evropě a Latinské Americe, nedávno vstoupila také do prostředí Severní Ameriky a Afriky. Jedním ze základních kamenů byznysového modelu Kaizen Gaming a Betana je podpora sportu ve všech zemích, kde Betano působí. Sázková kancelář Betano se tak výrazně angažuje ve sportovním sponzoringu, stala se partnerem hned několika významných klubů či celých šampionátů. Mezi ty nejvýznamnější na mezinárodním poli patří FC Porto, Benefica Lisabon nebo například Fluminense FC. Betano je ale aktivním sponzorem i celostátních týmů, jako například kyperské fotbalové reprezentace, což je návrat k řeckým kořenům celé společnosti Kaizen Gaming. Obrovským úspěchem pro Betano je také navázání spolupráce s UEFA. Betano díky tomuto partnerství získalo pozici oficiální sázkové kanceláře pro mistrovství světa ve fotbale.

V tomto roce tak budeme svědky účasti Betana na dvou největších turnajích na světě. Betano si tak právem nárokuje pozici jednoho z lídrů na poli globálního sponzoringu a sportovního sázení obecně. Na tomto poli byla mateřská společnost Betana Kaizen Gaming oceněna také na EGR Operator Awards 2023, kde získala hned pět cen v kategoriích Nejlepší sázková kancelář, Marketingová kampaň roku, Mobilní sportovní produkt, Interní produkt roku a Nejlepší live sázky.

Jaký dopad má Betano na český sport?

Také v rámci českého sportu zanechalo Betano výraznou stopu. Už od vstupu na český trh v roce 2022 se Betano zapojilo do sportovního sponzoringu navázáním spolupráce s fotbalovou Viktorii Plzeň a hokejovou Kometou Brno. Na tyto partnerství pak navazovala spolupráce s extraligovými Pardubicemi a fotbalovou Spartou Praha. Betano se ale pustilo i do podpory národního sportu obecně, patří mezi sponzory české hokejové reprezentace. Významným úspěchem pak pro Betano bylo získání práv na vysílání zápasů nejvyšší české fotbalové ligy. Důležité je zmínit, že aktivity Betana na trhu se sportovním sázením a sponzoringem mají pozitivní dopad i na diváky a sázející.Už od vstupu na český trh se Betano soustředilo na zavádění inovací a speciálních bonusů. Přesně na ty se mohou sázející těšit i v případě zápasů týmů či turnajů, které Betano sponzoruje. Tyto bonusy mohou mít podobu vyšších odměn za registraci, než které by přinesl klasický Betano promo kód, nebo například zvýhodněných kurzů a sázek zdarma.