Fortuna milionový výherní tiket


Fortuna hlásí milionový výherní tiket, šťastlivci stačilo trefit jen 6 zápasů a 1 538 990 korun přistane na konto sázejícímu Fortuny z 7.2.2021. Pouhých 6 zápasů při kurzu 3 077.98 mu stačilo k tomu, aby se dočkal pohádkové výhry. Hráč bude zřejmě věřit v sílu šťastné sedmičky. Právě 7. února kolem poledne podal tiket na 5 hokejových a jeden fotbalový zápas. Ještě týž den večer měl „zeleno“.

Fortuna milionový výherní tiket

Jako jeden z mála předpověděl ztrátu bodů sešívaných

Soudě podle toho, že hráč vsadil 500 Kč, asi ve svůj úsudek věřil. Tento tiket tedy nebyl jen takovou střelbou do prázdna. Sázející uplatnil vynikající úsudek v ledním hokeji, na který se zjevně specializuje. Největším majstrštykem ale paradoxně byl jediný fotbalový tip na tiketu. Utkání Fortuna Ligy mezi Příbramí a Slavií se mělo stát pastí pro většinu hráčů. Podle dostupných dat očekávalo přes 95 % sázejících čistou „dvojku“. Slavia měla na pofiderním terénu problémy, dokonce si dala dva vlastní góly. Po výsledku 3:3 sázkařská komunita trhala tikety ve velkém. Sázející cze*** ale zřejmě tušil, že na příbramském oraništi to nebude mít ani hegemon aktuálního ročníku fotbalové ligy jednoduché. Při kurzu 7.35 sázel na nulu a vyplatilo se, i když rozhodující gól na 3:3 padl až v nastaveném čase.

Remízové žně v Tipsport Lize

Také v hokejových zápasech úspěšný hráč větřil velké množství nerozhodných stavů. Správně mu vyšel tip na dělbu bodů jak mezi Spartou a Pardubicemi, tak i mezi Plzní a Budějovicemi a Boleslaví a Libercem. Škoda, že si sázející netroufl rozšířit sbírku remízových tipů také o další nedělní utkání mezi Libercem a Karlovými vary. Fortuna by vyplácela milionů mnohem více.

Chladnou hlavu zachoval hráč také v případě střetnutí mezi Třincem a Zlínem. Zde si byl dobře vědomý velké formy Ocelářů, kteří v utkání prodloužili bodovou šňůru na 7 zápasů. Hráč se ale u tohoto zápasu nespokojil jen s tipem na „jedničku“. Perfektně zde odhadl i počet padnutých gólů. S tipem více než 5,5 měl sázející namále 3 minuty před koncem duelu, kdy byl stav jen 4:1. Nakonec ale padlo po gólu na každé straně a konečný výsledek byl 5:2. Také tato událost se mohla na tiketu zazelenit.

Nejnižší kurz měl na tiketu zápas z německé hokejové ligy mezi Mannheimem a Straubingem. 1.68 byl kurz na vítězství vedoucího týmu Deutsche Eishockey Ligy, a to prostě nešlo odmítnout. Mannheim zvítězil 4:1 a sázkařská pohádka byla dokonána.

Důkaz že na mega výhru není zapotřebí dlouhá AKU sázka

U většiny vysokých výher bývá na tiketu tucet a více událostí, ale tento hráč ukázal, že na million stačí trefit jen 6 zápasů. Je třeba vychytat výhodné kurzy, uplatnit znalosti okolností, které zápas předcházejí – a samozřejmě také mít štěstí. Milionová výhra rozhodně není ojedinělým počinem. Ta příští může být třeba vaše! Fortuna hlásí milionový výherní tiket! V Maximální výhry v sázkových kancelářích se dočtete o dalších milionových výherních tiketech, ne jen od společnosti Fortuna.