Betano oznámilo nového ambasadora. Je to hvězda NBA Giannis Antetokounmpo


Ve světě sportovního sázení došlo k uzavření významného partnerství. Sázková kancelář Betano, která působí i v České republice, navázala spolupráci s hvězdou NBA Giannisem Antetokounmpo. Jedná se o úplně první spolupráci mezi sázkovou kanceláří a špičkovým hráčem NBA. V článku se dozvíte detaily této spolupráce a co může znamenat pro českého sázkaře.


Betano oznámilo nového ambasadora. Je to hvězda NBA Giannis Antetokounmpo

Jak bude spolupráce vypadat

Jakou formu bude mít ohlášená spolupráce? Základem bude samozřejmě vystupování Giannise na brandových materiálech Betano a akcích, které sázková kancelář pořádá. Velmi důležitou součástí spolupráce je ale i podpora mladých sportovních talentů po celém světě a podpora sportu obecně. Jak skrz publicitu, tak skrz sponzoring Betano. Je to totiž právě mateřská společnost Betano, řecký Kaizen Gaming, který je sponzorem mnoha větších, ale i menších klubů a sportovců po celém světě. Patří mezi ně například FC Porto, Sporting CP a SL Benfica v Portugalsku, případně Oympiacos FC, Panathinaikos FC and PAOK FC v Řecku.


Jak bude spolupráce vypadat

Zdroj foto: theathletic

Proč zrovna Betano a Giannis Antetokounmpo

Betano a Giannise ovšem spojuje mnohem více, než by se na první pohled mohlo zdát. Jak mateřská společnost, tak Giannis pocházejí z Řecka. Rodina Giannise se přestěhovala do Řecka z Nigérie a jeho rodiče měli často potíže rodinu uživit. Kvůli tomu musel Giannis už od dětství pomáhat rodičům s výdělkem. Přesto si našel čas na basketbal a od 13 let ho hrál za menší athénský tým. Velice záhy se projevily jeho kvality a postupně byl draftován nejdříve do týmu Filathlitikos v třetí řecké basketbalové lize, a odtud již do Milwaukee Bucks. A právě v tomto týmu se brzy probojoval až na úplný vrchol. Stal se nejenom kapitánem, ale dvakrát získal i titul nejužitečnějšího hráče v NBA. Dosáhl tak obrovského úspěchu, ale zároveň nikdy nezapomněl na svoje kořeny. Dodnes hraje v řeckém národním týmu. Více o Giannisovi, který si vysloužil přezdívku „The Greek Freak“ můžete zjistit i v tomto životopisném videu.Kaizen Gaming, i Betano mají příběh velmi podobný

Kaizen Gaming, a díky němu i Betano mají příběh velmi podobný. Před deseti lety byla tato společnost pouze řeckým startupem, dnes představuje jednoho z velkých hráčů na poli sportovního sázení. Oproti zavedeným sázkovým kancelářím se Kaizen a Betano vyznačují obrovským důrazem na neustále zlepšování služeb pro sázkaře. Tato myšlenka je obsažena i v samotném názvu společnosti. Kaizen je japonské slovo, které označuje právě neustále zlepšování.


Kaizen Gaming, i Betano mají příběh velmi podobný

Zdroj foto: nba

Sám Giannis označil tento prvek firemní kultury Kaizenu a Betano za jeden z důvodů, proč se rozhodnul na spolupráci kývnout. Podobným způsobem vždy přistupoval ke své sportovním kariéře i osobnímu životu. I proto si získal pozici a popularitu, kterou má dnes. Sám by chtěl být symbolem toho, že se Kaizen a Betano budou i nadále držet tohoto principu, který je provází už od založení a je viditelný ve všech zemích, kde působí.