Sazkabet soutěž o 2 miliony během MS v hokeji

Mistrovství světa v hokeji startuje a s ním i soutěž u Sazkabetu. Ve třech kategoriích se v ní rozdělí dva miliony korun. Někdo z nových hráčů navíc vyhraje zájezd v hodnotě 100 000 Kč. Sázej během mistrovství světa v hokeji na všechny možné sporty a vyhrávej atraktivní finanční bonusy. Hodnota tvé sázky musí být alespoň 100 Kč s minimálním celkovým kurzem 1,15. Do soutěže se automaticky zapojíš tím, že vsadíš na zápas, který splňuje podmínky. Sazkabet soutěž probíhá od 13. 5. do 29. 5. 2022.

Sazkabet soutes ms v hokeji

Sazkabet během MS v hokeji rozdělí 2 miliony a zájezd za 100 000 Kč

Tento pátek začíná ve Finsku mistroství světa v ledním hokeji. Jako Tipsport a Fortuna, tak i Sazkabet nabídne soutěž, kterou is můžete zpestřit sledování šampionátu. Sázková kancelář Sazkabet rozdělá dva miliony korun. Soutěž začína od 13. do 29. května 2022. Nově registrovaní hráči Sazkabet přes sazkovekancelare.cz navíc hrají o zájezd v hodnotě 100 tisíc korun. Stačí se zaregistrovat přes odkaz v článku a automaticky budete zařazeni do slosování. Registrovat se můžete až do konce hokejového šampionátu. Dostanete navíc 500 Kč zdarma za registraci na první sázky.

 1. Založte si účet u Sazkabetu
 2. Za dokončení registrace získáte bonus 500 Kč
 3. Ke vkladu můžete získat bonus až 5 000 Kč. Vložte 5000 Kč a dostane 5000 Kč od Sazkabetu
 4. Plná registrace do 29.května vás dostane do slosování o zájezd v hodnotě 100 000 Kč
Přejít do registrace a zapojit se do slosování

Pravidla soutěže Sazkabet MS v hokeji 2022

 1. Soutěže se může účastnit účastník kurzových sázek Sazkabet, který provedl registraci u organizátora, nebo si zřídil tzv. dočasné konto (dále jen „účastník Herního portálu Sazka.cz
 2. Do soutěže budou zařazeni všichni sázející kurzových sázek, kteří v době konání soutěže uzavřou tiket se SÓLO či AKO sázkou s min. kurzem 1.15 a za 100 Kč.
 3. Do soutěže budou zařazeny sázky vsazené a vyhodnocené nejpozději do ukončení dané soutěže

Kompletní pravidla k soutěži můžete naleznout na webu sazka.cz

Čemu se vyvarovat v soutěže od Sazkabet

 1. Tikety vyloučené z kategorií soutěže jsou KOMBI sázky. Ty se nezapočítávají
 2. Rovněž budou zpětně vyloučeny všechny tikety, které nesplňují zásady fair play. Tedy po skončení soutěže bude probíhat poctivá kontrola fair play. Není například dovoleno opakovaně sázet stejné sázkové příležitosti na všechny tipy
 3. Tikety vsazené před zahájením soutěže nebudou do soutěže započteny. Hlídejte si tedy start soutěže 13.5.2022
 4. Nesázejte na poslední chvíli před skončením soutěže. Jako rozhodný a určující čas vsazení pro všechny soutěžní sázky je čas přijetí sázky uložený v centrální databázi organizátora kde může být drobná prodleva. Dejte si tedy časovou rezervu 30. 5. 2022 v 0:00 kdy soutěž končí.

Ceny Sazkabet soutěže

 1. Nejlepší hráč soutěže o 1 milion korun
 2. Nejlepší střelec soutěže o 600 000 Kč
 3. Dříč soutěže o 400 000 Kč
 4. Nesázejte na poslední chvíli před skončením soutěže. Jako rozhodný a určující čas vsazení pro všechny soutěžní sázky je čas přijetí sázky uložený v centrální databázi organizátora kde může být drobná prodleva. Dejte si tedy časovou rezervu 30. 5. 2022 v 0:00 kdy soutěž končí.
Sazkabet soutes ms v hokeji

Často kladené dotazy

Kdy se mohu přihlásit do Sazkabet soutěže?

Je to jednoduché. Stačí se zaregistrovat nebo přihlasit pomocí tlačítka v nadpisu a vsadit si dle pravidel v tomto článku.

Jaké typy tiketů jsou platné pro soutěž?

Jsou to všechny LIVE a předzápasové sázky. Pozor například v kategorii nejlepší hráč se musí shodovat datum vsazení tiketu s datumem vyhodnocení. Proto si vždy vsaďte v den hraného zápasu – 00:00 – 23:59 hod. Naopak se vyvarujte se kategorie KOMBI sázky. Ty se nezapočítávají

Mohu se stát vítězem ve více kategoriích soutěže Sazkabet?

Jasně že ano. Sázející obdrží ceny ze všech kategorií v kterých se umístil na výherních pozicích.

Nenašel jsem odpověď na mojí otazku ohledne soutěže co mám dělat?

Přejděte na web sazky skrz tlačítka v tomto článku a zeptejte se přímo pořadatele soutěže. Sazka má výborný zákaznický servis a ráda vám na vše odpoví.