Betano se stalo novým partnerem české hokejové reprezentace


Česká hokejové reprezentace získala nového partnera. Tím je společnost Kaizen Gaming, která v České republice provozuje sázkovou kancelář Betano. Ta na český trh vstoupila už v roce 2022 a od té doby se stala partnerem hned několika významných hokejových a fotbalových klubů. Do této skupiny se nyní přidala i české hokejová reprezentace, ze spojení s Betanem budou dlouhodobě těžit také čeští fanoušci hokeje.

Betano se stalo novým partnerem české hokejové reprezentace

Betano posílí český národní tým v sezóně domácího šampionátu

Partnerství mezi sázkovou kanceláří Betano a českým národním týmem bylo oznámeno na tiskové konferenci u příležitosti odhalení nového dresu. Na ten se vrátí státní znak a nově bude jeho součástí právě i logo Betana. Dá se říci, že spojení bude výhodné pro všechny strany, což si jednotliví aktéři dobře uvědomují.

Betano posílí český národní tým v sezóně domácího šampionátu

Potvrdil to člen představenstva Kaizen Gaming Julio Inglesias Hernando, který při této příležitosti uvedl: „Pro naši společnost je velkou ctí stát se partnerem českého národního týmu. Bohatá historie národního hokejového týmu a zvláštní místo, které zaujímá v srdcích českých fanoušků je něco jedinečného.“

Pro českou reprezentaci nejde jenom o finanční posílení, rozhodně bude využívat i zkušeností Betana se sportovním marketingem z celého světa. To bude důležité právě v této sezóně, kdy je Česká republika pořadatelem MS v hokeji. Spolupráce s Betanem bude mít rozhodně dlouhodobý charakter, není omezeno pouze na jednu sezonu.

Co můžou od partnerství Betana a národního týmu očekávat fanoušci?

Sázková kancelář Betano je na české hokejové scéně velmi aktivní už od vstupu na místní trh. Podporuje hned dva významné extraligové kluby, konkrétně jde o Pardubice a Kometu Brno. A přestože zatím nevíme, jaké benefity pro fanoušky spolupráce Betana a národního týmu přinese, můžeme je odhadnout právě podle zkušeností výše zmíněných týmů.

Co můžou od partnerství Betana a národního týmu očekávat fanoušci?

Jasné je, že se Betano bude opravdu snažit, aby fanouškům přineslo něco navíc. Jak zmínil Roman Maco, country manager Betana pro Českou republiku: „Partnerstvím s národním týmem jsme posílili vstup naší společnosti do českého hokeje. Plně si uvědomujeme význam hokejové reprezentace pro české fanoušky a věřím, že jim společně s týmem přineseme spoustu zajímavých akcí a také úspěchů,“

Na co se tedy mohou fanoušci během této a budoucích sezón těšit?

  • Rozšířenou kurzovou nabídku na zápasy české reprezentace.
  • Zvýhodněné kurzy pro některé zápasy, či přímo sázky zdarma.
  • Speciální promo akce během významných turnajů, zejména během MS v hokeji 2024.
  • Soutěže pro sázkaře i běžné fanoušky s vysokými prizepooly.

Konkrétní podoba těchto benefitů samozřejmě není jistá, ale Betano je bude postupně odhalovat prostřednictví sociálních sítí. Zároveň je třeba zmínit, že Betano umožňuje sledovat nejrůznější hokejové zápasy live, nemusí jít pouze o ty reprezentační. Podmínkou pro využití je pouze kompletní hráčské konto u Betana. Navíc, pokud nyní využijete při registraci Betano promo kód, čeká na vás 350 Kč zdarma na vaše sázky a až 3.000 Kč jako odměna za první vklad.