Sázková kancelář Betano mění logo. Nabídne další grafické novinky


Kompletní změnou vizuálního brandu prochází v těchto dnech sázková kancelář Betano. V pondělí 3. června představila nové logo a další změny budou následovat. V duchu nového hesla “hravé sebevědomí” přibudou nové barvy, typografie nebo ilustrace.

Sázková kancelář Betano mění logo

Betano představuje nové logo

Změny u nového loga sázkové kanceláře Betano jsou patrné na první pohled, i když stále převažují oranžová nebo bílá. Ještě více by měla být znát osobnost a plán značky Betano. Hlavními atributy zůstávají sebedůvěra, optimismus, hravost nebo dobrý vkus. Každé kreativní rozhodnutí by mělo být těmito principy ovlivněno.

Nové Betano barvy a “blesky”

Mimo oranžovou a bílou, na které jsme si už u brandu od jeho vstupu na český trh všimli, dostávají nově šanci modrá, světle modrá, šedá a růžová. Častý bude konkrétně přechod z růžové v oranžovou mnohdy potom v podobě jakýchsi blesků.

Nové Betano barvy a “blesky”

Typografie, obrázky a ilustrace

I typografie byla navržena tak, aby ztělesňovala hravost a sebevědomí, dvě slova, se kterými chce být společnost Betano nově nejvíce spojována jak v sekci sázkových kanceláří, tak casino. Betano nově nebude prezentovat jen plně barevné fotografie, ale taky modře zatmavené. Slovo hravost se v nové vizuální podobě promítne v podobě ilustrací, které bude Betano nově používat.

Typografie, obrázky a ilustrace”

Následují pochopitelně i další změny

V závislosti na těchto změnách prochází obměnou přirozeně taky Betano mobilní aplikace. Novou podobu budou mít taky bannery. Postupem času se změní i charakter sociálních sítí Instagram a Facebook a Stories na nich.