Nejkurióznější sázkařské příležitosti


Jaké jsou nejkurióznější sázkařské příležitosti? Sázky na klasické sportovní události, ale i společenské sázky jsou obvykle brány jako vážná věc. Tento pohled ovšem rozhodně neobstojí při pohledu na některé příležitosti, které sázkové kanceláře vypisují. Pojďme se tedy podívat na to, jaké bizarnosti najdeme v nabídce českých sázkových kanceláří i mimo Apríl a Silvestr.


Nejkurióznější sázkařské příležitosti

Kanye West jako budoucí prezident USA?

Nastoupí Leoš Mareš v zápase Clash of Stars?

Turnaj Clash of the Stars se řadí mezi nejbizarnější sportovní a showbyznysové projekty na české scéně. A vzhledem k tomu, jak neobvyklá jména se už v zápasech objevila, asi nikoho nepřekvapí, že se spekuluje i o budoucích účastnících. A právě na ně si můžete vsadit.


Nastoupí Leoš Mareš v zápase Clash of Stars?

Leoš Mareš bude mít zápas v organizaci Clash of the Stars
46.00

Pokud například věříte, že se pořadatelům podaří přesvědčit k MMA zápasu Leoše Mareše, můžete váš vklad zhodnotit kurzem 46.00. Podobně pak můžete vsadit i na to, že by se český MMA borec Jiří BJP Procházka rozhodl pro slavný přestup z UFC do Clash of The Stars. Na tuto příležitost je kurz plných 30.00. Další potenciální kandidát na fight v Clash of Stars je pak komik a herec Štěpán Kozub, u něj je kurz 40.00.

Bizarnosti kolem Štěpána Kozuba

A právě Štěpán Kozub je oblíbeným terčem kuriozních sázkařských příležitostí. Některé z nich se týkají jeho herecké kariéry a dosazují ho do role prince v letošní vánoční pohádce. Na tuto příležitost vypsala Fortuna kurz 7.00, což je lepší číslo než získali mnozí influenceři právě v Clash of Stars. Tímto ale příležitosti týkající se Štěpána Kozuba rozhodně nekončí.


Bizarnosti kolem Štěpána Kozuba

Štěpán Kozub se stane stálým moderátorem pořadu Otázky Václava Moravce
333.00

Patrik Hezucký a Václav Moravec by se měli možná začít bát o svá místa. Alespoň podle bookmakerů u Fortuny, kteří se rozhodli vypsat sázkařské příležitosti na to, že oba pány nahradí v jejich pozici právě Štěpán Kozub. V případě prvního jmenovaného je kurz 125.00. Šanci, že se na ČT 1 dočkáme Otázek Štěpána Kozuba ohodnotili na Fortuně kurzem 333.00.

Bizarní sázkařské příležitosti z oblasti politiky – navštíví ČR Kim Čong Un?

A bizarní sázkařské příležitosti z oblasti politiky rozhodně nejsou vyčerpány. Návštěvy hlav cizích států přinesou vždy velkou mediální pozornost. Tím spíše, pokud se jedná o kontroverzního státníka či nečekanou návštěvu. Pokud věříte v opravdu nečekanou návštěvu České republiky z dalekých asijských krajin, máte příležitost si na ni vsadit s kurzem 100.00. A kdo by měl být oním návštěvníkem? Podle Fortuny severokorejský diktátor Kim Čong Un. Za stejně podivnou sázkařskou příležitost lze v současné situaci označit i kurz 55.00 na státní návštěvu ruského prezidenta Vladimíra Putina v ČR.


Bizarní sázkařské příležitosti z oblasti politiky – navštíví ČR Kim Čong Un?

Na oficiální návštěvu ČR přijede Kim Čong-un
100.00

U Tipsportu si můžete vsadit na životnost ministrů české vlády. Ta je obecně relativně nízká, a nyní máte při ukončení kariéry některého z politiků šanci vydělat. Další oblastí jsou potom sázky na volby. I zde najdeme hned několik velmi bizarních sázkových příležitostí. Věříte-li například v masivní úspěch rappera Kanyeho Westa v amerických prezidentských volbách, můžete si na jeho vítězství vsadit s kurzem 250.00. Pokud byste chtěli vsadit na volby seriózně, připravili jsme pro vás článek o tom, jak sázet na volby.

Nejvyšší kurz v nabídce?

Kurz 250.00 v případě vítězství Kanyeho Westa v amerických prezidentských volbách není ještě vůbec vysoké číslo. Šanci na to, že Donald Trump vyšle místo sebe do boje o Bílý dům svou dceru Ivanku Trump ohodnotila Fortuna na 400.00. A ještě vyšší kurzy najdeme v případě českých prezidentských voleb v roce 2028. Na vítězství dělníka bulváru a řeporyjského starosty Pavla Novotného je vypsán kurz 5.000. Ve sportovním světě se pak setkáme s dalším vysokým kurzem, byť je pouze pětinový. Pokud věříte, že si ve Fortuna lize zahraje zápas Cristiano Ronaldo, můžete si vsadit na tuto příležitost s kurzem 1111.00.


Nejvyšší kurz v nabídce?

Cristiano Ronaldo si zahraje zápas ve Fortuna lize
1111.00