Fortuna Víkendová překvapení – 3 bonusy každý týden

Fortuna víkendová překvapení si pro sázkaře připravila na celý velikonoční měsíc duben velmi zajímavou akci. Víkendová překvapení dává možnost hráčům získat až 15 bonusů za vklad na sázkařské konto . Jaké jsou podmínky této akce a jaké bonusy akce Fortuna Víkendová překvapení umožňuje získat? Další promo nabídka bude odhalena 28.4.2023 a bude vždy dostupná každý víkend až do konce dubna.

Fortuna Víkendová překvapení - 3 bonusy každý týden

Promo akce Promokód Bonusy Termín Podmínky
Víkendová překvapení DUBEN Kurzová zvýhodnění, 3.000 věrnostních bodů, 100 Kč na hráčský účet. Každý víkend v dubnu, pátek až neděle. Vložit alespoň 500 Kč s promokódem

Vklad 500 Kč na účast v promo akci Fortuna Víkendová překvapení

Základní podmínkou pro účast v promo akci Fortuna Víkendová překvapení je plně ověřený hráčský účet. Pokud takový máte, stačí v soutěžním období vložit na účet alespoň 500 Kč a připojit bonusový kód DUBEN. Soutěžním obdobím je každý víkend v dubnu včetně pátků. Těch je v dubnu přesně pět, a pokud vložíte během každého soutěžního dne alespoň výše zmíněných 500 Kč, můžete získat až 15 bonusů. Jednotlivé bonusy pro konkrétní víkend jsou oznámeny vždy v pátek. Po splnění podmínky vkladu se vám na vašem hráčském kontu do 24 hodin zobrazí bonusová nabídka, kterou je třeba přijmout, jinak o bonus přijdete. Na jaké bonusy se můžete například těšit?

Vklad 500 Kč na účast v promo akci Fortuna Víkendová překvapení

  • 3.000 věrnostních bodů, které můžete ihned využít pro sázení či hru v casinu.
  • Kurzové zvýhodnění až o 30 %.
  • 100 Kč na vaše hráčské konto.

Návod, jak vložit 500 Kč a zúčastnit se promo akce

Pokud ještě nemáte hráčský účet u Fortuny, nezapomeňte při registraci zadat Fortuna promo kód. Jestli už máte účet hotový, stačí pouze správně vložit peníze:

Návod, jak vložit 500 Kč a zúčastnit se promo akce

  1. Přihlaste se do vašeho účtu Fortuna.
  2. Vpravo nahoře najdete ikonku s názvem Vklad.
  3. Vyberte si platební metodu, kterou chcete využít. Pokud jste například ještě nevkládali na váš účet peníze skrz platební kartu, bude třeba ji podle instrukcí ověřit.
  4. Vyberte velikost vkladu minimálně 500 Kč a do kolonky určené na promokódy zadejte DUBEN.
Vložit 500Kč a soutěžit

Často kladené otázky

Kdy probíhá promo akce Fortuna Víkendová překvapení?

Promo akce Fortuna Víkendová překvapení probíhá každý dubnový víkend včetně pátku. Fortuna vždy v pátek odhalí, jaké bonusy budou moci hráči přes víkend získat.

Jaké odměny lze získat ve Víkendová překvapení Fortuna?

V rámci akce Víkendová překvapení lze získat například kurzové zvýhodnění, 3.000 věrnostních bodů nebo třeba 100 Kč rovnou na hráčské konto.

Je potřeba vložit 500 Kč pro účast v promo akci Fortuna?

Ano, jednou z hlavních podmínek pro získání bonusů v této promo akci je vložení 500 Kč na ověřené hráčské konto s promo kódem DUBEN. Bonusů lze získat až 15, každý bonus vyžaduje samostatný vklad.