Fortuna Tajemné bonusy – peníze i volná zatočení zdarma

Fortuna si na září připravila další velmi zajímavou promo akci pro nové i stávající hráče. Opět se vrací oblíbené odměny s názvem Tajemné bonusy, tentokrát dostupné od 12.2 do 18.2. 2024. Při vkladu alespoň 500 Kč s kódem MYSTERY získává hráč jeden z Tajemných bonusů. Druhy odměn najdete v tabulce níže:

Fortuna Tajemné bonusy

Druh Tajemného bonusu Hodnota Tajemného bonusu
Volná zatočení do hry Dragon Hearts 30 volných zatočení
Bonusové peníze 100 Kč bonus
Věrnostní body 3.000 věrnostních bodů
Peníze na konto 50 Kč bonus

Jak hrát Fortuna Tajemné bonusy?

Fortuna Tajemné bonusy může získat každý hráč, který splní soutěžní podmínky mezi 12.2 a 18.2.2024. Pojďme se nyní podívat na to, jak postupovat při získání Tajemného bonusu:

Jak hrát Fortuna Tajemné bonusy?

 1. Přihlaste se do vašeho Fortuna účtu. Pokud registraci u této sázkové kanceláře a online casina ještě nemáte, nezapomeňte vyplnit Fortuna promo kód. Ten vám může přinést 900 Kč za plnohodnotný účet zdarma a až 6.000 Kč za váš první vklad.
 2. Vstupte do peněženky ve vašem účtu a zadejte vklad ve výši alespoň 500 Kč. Do příslušné kolonky u vkladu nezapomeňte vložit slovo MYSTERY.
 3. Až bude vklad proveden, zobrazí se ve vašem účtu bonusová nabídka, kterou je třeba přijmout.
 4. Jakmile ji přijmete, získáváte jeden z Tajemných bonusů. Nezapomeňte, že tento proces lze provést pouze třikrát za dobu konání akce.

Kde najdu promo akci Tajemné bonusy?

Promo akce Tajemné bonusy je speciální tím, že ji není třeba nikde aktivovat. Abyste se ji mohli zúčastnit, je třeba pouze provést kvalifikační vklad 500 Kč a zadat kód MYSTERY. Poté je nutné přijmout bonusovou nabídku v příslušné sekci vašeho účtu, ale v rámci té už obdržíte jeden z Tajemných bonusů.

Jaké jsou podmínky Tajemných bonusů?

Podmínky Tajemných bonusů jsou velmi jednoduché. Přesto si je pojďme připomenout, aby vám tak některý z bonusů neunikl kvůli menšímu nedorozumění.

 1. Základem je samozřejmě platná Fortuna registrace. Tajemné bonusy jsou dostupné pouze pro hráče s plnohodnotným účtem.
 2. Další podmínkou je správné provedení kvalifikačního vkladu. Je třeba vložit alespoň 500 Kč a spolu s vkladem uvést kód MYSTERY.
 3. Vklady provedené přes pobočky nejsou započítány do promo akce Fortuna Tajemné bonusy.
 4. Tajemný bonus lze získat pouze třikrát za celou dobu trvání soutěže.
 5. Akce Fortuna Tajemné bonusy trvá od 12.2. do 18.2.
 6. Každý Tajemný bonus je třeba přijmout jako separátní bonusovou nabídku v rámci příslušné sekce na vašem účtu.
 7. V případě volných zatočení je třeba dodržet také výrobce automatů, na které je lze použít. Dále jsou volná zatočení omezená počtem dní, po které jsou platná. Ve všech případech je musíte využít do dvou dnů od vyzvednutí.

Ceny v akci Fortuna Tajemné bonusy

Pojďme se ještě jednou podívat na to, jaké ceny můžete najít v rámci Tajemných bonusů. Vzhledem k tomu, že jednotlivé Fortuna Tajemné bonusy jsou připisovány náhodně, nejde samozřejmě garantovat, jaký na vás vyjde. Pokud budete mít opravdu štěstí, můžete za tři vklady získat 300 Kč bez dalších podmínek, nebo 300 Kč v rámci volných zatočení do her od Apolla. V tabulce níže najdete všechny varianty Tajemného bonusu.

Druh Tajemného bonusu Hodnota Tajemného bonusu
Volná zatočení do hry Dragon Hearts 30 volných zatočení
Bonusové peníze 100 Kč bonus
Věrnostní body 3.000 věrnostních bodů
Peníze na konto 50 Kč bonus

Jak získat 100 Kč na vaše konto?

Pravděpodobně nejzajímavější je Tajemný bonus v podobě 100 Kč přímo na vaše hráčské konto. Ty pak můžete využít bez dalších podmínek. Dobrou zprávou je, že šanci získat tento Tajemný bonus má každý hráč. Špatnou zprávou je, že rozhoduje pouze náhoda. Nezáleží tedy na tom, jestli vklad provedete například na webu nebo vám k tomu poslouží Fortuna mobilní aplikace. Nelze nijak zvýšit šanci na to, že v rámci Tajemného bonusu získáte právě tuto odměnu. Pomoci může jenom zvýšení šance přes provedení všech tří kvalifikačních vkladů.

Často kladené otázky

Co musím splnit pro získání volných zatočení v promo akce Fortuna Tajemné bonusy?

Těšte se na volná zatočení pro vybrané automaty od Apolla, Kajou nebo Adell. Jako u jiných odměn je třeba vložit kvalifikační vklad alespoň 500 Kč a zadat kód MYSTERY. Nyní je jenom na náhodě, zda získáte volná zatočení nebo jinou odměnu.

Jak hrát Fortuna Tajemné bonusy a získat 100 Kč na hráčské konto?

Abyste mohli získat odměnu 100 Kč přímo na hráčské konto, musíte provést kvalifikační vklad alespoň 500 Kč, a přitom zadat kód MYSTERY. Nyní máte automaticky nárok na jednu z odměn, nelze ale předem určit na jakou. Celý proces můžete ovšem provést třikrát a zvýšit tak vaše šance.

Od kdy do kdy běží Fortuna Tajemné bonusy?

Promo akce Fortuna Tajemné bonusy trvá od 10:00 12.2. do 9:59 18.2.2024. Nezapomeňte, že kvalifikační vklady musí být připsány během tohoto období.