Fortuna soutěž o zájezd na UFC zápas Jiřího Procházky

Zůčastněte se Fortuna soutěže o zájezd na UFC zápas Jiřího Procházky. Českého UFC zápasníka čeká 12.11. titulový zápas proti Pereirovi na UFC 295 v New Yorku. Vy teď máte příležitost vyhrát s Fortunou plně hrazený zájezd na tuto sportovní událost. Jak na to a co všechno můžete vyhrát najdete v tomto článku.

Fortuna soutěž o zájezd na UFC

Shrnutí Hlavní informace
Soutěž Leť s BJP do New Yorku
Kód BJP
Odměny 2 zájezdy pro dva na zápas Procházka vs Pereira
Termín soutěže 9 – 29.10.2023
Podmínky Online vklad 1111 Kč s kódem BJP, zpytek pravidel dále v textu
Live streamy turnaje od Fortuny Fortuna TV

Jak vyrazit s Fortunou na duel Procházka vs Pereira

Dva hráči mají nyní šanci získat zájezd přímo na titulový zápas Jiřího BJP Procházky proti Alexi Pereirovi na newyorském turnaji UFC 295. Celá soutěž je opravdu jednoduchá, zapojit se mohou noví i stávající hráči. Stačí postupovat tímto způsobem:

Jak vyrazit s Fortunou na duel Procházka vs Pereira

  1. Přihlaste se do vašeho Fortuna účtu. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci využít Fortuna promo kód. Díky němu máte šanci získat 900 Kč za registraci a až 6.000 Kč za váš první vklad.
  2. V průběhu trvání soutěže vložte na váš účet minimálně 1.111 Kč, při vkladu nezapomeňte uvést do příslušné kolonky kód BJP.
  3. Bez kódu nebude vklad započítán.
  4. Jakmile provedete kvalifikační vklad, jste zařazeni do slosování. To proběhne 30.10.2023, samotný zájezd se uskuteční od 11.11. do 13.11.2023.

Co vše můžete od Fortuny vyhrát

Šanci vyhrát zájezd do New Yorku na titulový duel Procházka vs Pereira mají dva lidé. Výhra v soutěži vám přinese od Fortuny plně hrazené letenky do New Yorku a zpět, ubytování od 10.11. do 13.11. 2023, transfery a samozřejmě lístky na samotný UFC turnaj. Ten se odehrává v ikonické newyorské hale Madison Square Garden. Důležité je zmínit, že případnou výhru můžete sdílet s libovolnou osobou. Veškeré výše zmíněné výdaje tak budou plně hrazeny dvěma osobám.

Nejdůležitější pravidla soutěže o zájezd s Fortunou

Pravidla pro soutěž o zájezd s Fortunou jsou velmi jednoduchá. Přesto si je pojďme připomenout, aby vám neunikla šance o zařazení do slosování:

  1. Vklad musí proběhnout online, do soutěže nejsou zařazeni hráči, kteří vklad provedou na pobočce.
  2. Kvalifikační vklad je třeba provést v období od 9.10. do 29.10. 2023.
  3. Vložit je třeba minimálně 1.111 Kč s kódem BJP, nezáleží na tom, jestli vklad proběhne na webu nebo v aplikaci.
  4. Případný další vklad splňující pravidla nezvyšuje šanci na vylosování.
  5. O případné výhře budete informováni telefonicky na čísle které jste uvedli u svého hráčského účtu. Do 24 hodin od vylosování je třeba potvrdit zájem a nahlásit údaje obou osob, které se budou zájezdu účastnit. Ty už nejde později změnit.