Fortuna soutěž o zájezd na UFC zápas Jiřího Procházky

Zůčastněte se Fortuna soutěže o zájezd na UFC zápas Jiřího Procházky. Českého UFC zápasníka čeká 13.4. zápas proti Rakićovi na UFC 300 v Las Vegas. Vy teď máte příležitost vyhrát s Fortunou plně hrazený zájezd na tuto sportovní událost. Jak na to a co všechno můžete vyhrát najdete v tomto článku.

Fortuna soutěž o zájezd na UFC

Shrnutí
Hlavní informace
Kdy soutěž probíha
1. – 31. 3. 2024
Termín zájezdu
12. – 15. 4. 2024
Název soutěže
Leť s BJP do Las Vegas
Odměny
2 zájezdy pro dva na zápas Procházka vs Rakić
Podmínky
Online vklad 1000 Kč na tento zápas v kurzu 1.5
Live streamy turnaje od Fortuny
Fortuna TV

Jak vyrazit s Fortunou na duel Procházka vs Rakić

Dva hráči mají nyní šanci získat zájezd přímo na titulový zápas Jiřího BJP Procházky proti proti Aleksandaru Rakićovi na turnaji UFC 300 v Las Vegas. Celá soutěž je opravdu jednoduchá, zapojit se mohou noví i stávající hráči. Stačí postupovat tímto způsobem:

Jak vyrazit s Fortunou na duel Procházka vs Rakić

  1. Přihlaste se do vašeho Fortuna účtu. Pokud ho ještě nemáte, nezapomeňte při registraci využít Fortuna promo kód. Díky němu máte šanci získat 900 Kč za registraci a až 6.000 Kč za váš první vklad.
  2. V průběhu trvání soutěže vložte na váš účet minimálně 1.000 Kč, a vsadit si na zápas BJB minimálně v kurzu 1.5.
  3. Jakmile provedete kvalifikační vklad, jste zařazeni do slosování. To proběhne 3.4.2024, samotný zájezd se uskuteční od 12.4. do 15.4.2024.

Co vše můžete od Fortuny vyhrát

Šanci vyhrát zájezd do Las Vegas na duel Procházka vs Rakić mají dva lidé. Výhra v soutěži vám přinese od Fortuny plně hrazené letenky do Las Vegas a zpět, ubytování od 12.4. do 15.4. 2024, transfery a samozřejmě lístky na samotný UFC 300 turnaj. Ten se odehrává v hale T-Mobile Arena v Las Vegas. Důležité je zmínit, že případnou výhru můžete sdílet s libovolnou osobou. Veškeré výše zmíněné výdaje tak budou plně hrazeny dvěma osobám.

Nejdůležitější pravidla soutěže o zájezd s Fortunou

Pravidla pro soutěž o zájezd s Fortunou jsou velmi jednoduchá. Přesto si je pojďme připomenout, aby vám neunikla šance o zařazení do slosování:

  1. Vklad musí proběhnout online, do soutěže nejsou zařazeni hráči, kteří vklad provedou na pobočce.
  2. Kvalifikační vklad je třeba provést v období od 1.3. do 31.3. 2024.
  3. Vložit je třeba minimálně 1.000 Kč na zápas Procházky s minimálním kurzem 1.5, nezáleží na tom, jestli vklad proběhne na webu nebo v aplikaci.
  4. Případný další vklad splňující pravidla nezvyšuje šanci na vylosování.
  5. O případné výhře budete informováni telefonicky na čísle které jste uvedli u svého hráčského účtu. Do 24 hodin od vylosování je třeba potvrdit zájem a nahlásit údaje obou osob, které se budou zájezdu účastnit. Ty už nejde později změnit.