Betano rozdává lístky na derby pražských S

Zažijte atmosféru vyprodané Letné. Máte jedinečnou možnost. Společnost Betano rozdává 30 lístků na derby pražských S hrané 3. března v rámci 23. kola nejvyšší české fotbalové ligy. Stačí se zaregistrovat s kódem DERBY. Výherci se losují už 29. února 2024.

Synottip free spiny akce

  • Doba trvání: 16. 2. 2024 – 28. 2. 2024
  • Losování: 29. 2. 2024
  • Výhra: 15x 2 vstupenky na zápas Sparta – Slavia hraný dne 3. 3. 2024

30 lístků na derby od Betano

Hrdý sponzor AC Sparta Praha, sázková kancelář Betano spouští soutěž o 30 vstupenek na derby pražských S. Že se vám 3. března nechce na Letnou samotným? Nezoufejte. Už 29. února se totiž losuje o 15x 2 vstupenky. Podmínkou získání je plná registrace a zadání Betano promo kódu DERBY. Zde jsou další podmínky soutěže:

  • Výherce může využít výherní vstupenky výhradně pro sebe a pro jednu další osobu starší 18 let.
  • Výhra je nepřenosná, nevzniká na ni právní nárok a není možné místo ní požadovat jiné plnění.
  • Výherní vstupenky budou výherci soutěže zaslány na e-mailovou adresu uvedenou v jeho uživatelském kontě, a to nejpozději 24 hodin před plánovaným začátkem zápasu.

Obecné podmínky pro účast v soutěži

  • Může se zúčastnit pouze fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm na území ČR.
  • Nemůže se zúčastnit fyzická osoba zapsána v rejstříku fyzických osob vyloučených z účasti na hazardních hrách podle zákona č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách, ve znění pozdějších předpisů. Dále se nemohou účastnit osoby, které jsou zaměstnanci nebo akcionáři organizatora, ani jejich příbuzní a osoby jim blízké.

Kdy můžeme očekávat další soutěž o lístky u Betano

Sázková kancelář Betano hrdě podporuje sport, Fair Play a mimo AC Sparty Praha ještě Český národní hokejový tým, HC Dynamo Pardubice, HC Kometu Brno a FC Viktorii Plzeň. V budoucnu je tak možné, že si zasoutěžíte i o lísky těchto celků. Pokud nezvítězíte, je tu dobrá zpráva. Nejvyšší česká fotbalová liga bude od příští sezony i na Betano TV, a to minimálně do konce ročníku 2028/2029. Vyloučený tak možná není ani výlet do těchto vzdálených destinací.

SL Benfica (Portugalsko)
FC Porto (Portugalsko)
Sporting CP (Portugalsko)
Atlético Mineiro (Brazilie)
Fluminense (Brazilie)
Lokomotiv Sofia (Brazilie)
Olympiacos FC (Řecko)
Panathinaikos FC (Řecko)
PAOK FC (Řecko)
FCSB (dříve FC Steaua Bukurešť, Rumunsko)
Universitatea Craiova (Rumunsko)
Kyperský národní fotbalový tým
APOEL FC (Kypr)
Apollon Limassol (Kypr)
FBC MELGAR (Peru)