Viktoria Plzeň vs České Budějovice – Fortuna:Liga preview a tip na sázení


Viktoria Plzeň začala jarní fázi české ligy nepřesvědčivě. Hradec Králové pod vedením bývalého plzeňského trenéra Koubka vyhrál, po 3 bodech sahalo i Brno, které po poločase vedlo. Ale tento zápas se svěřencům Michala Bílka povedlo otočit. Dalším soupeřem je mužstvo, které prohrálo poslední tři ligová utkání v řadě a v tabulce mu patří až 13. místo. Zápas Plzně s Českými Budějovicemi začíná 12. 2. od 15:00.

Viktoria Plzeň vs České Budějovice - Fortuna:Liga preview a tip na sázení

  • Plzni nadále chybí klíčový záložník Kalvach
  • Budějovice za rok vystřídaly pět trenérů
  • Jasným favoritem jsou domácí, na jejich výhru už byly vsazeny skoro 2 miliony korun
Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhraje Plzeň bez obdrženého gólu1.751.70

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Viktoria Plzeň vs České Budějovice
  • Soutěž: Fortuna liga
  • Čas zápasu: 12. 2. 2023, 15:00

Kde sledovat Viktoria Plzeň vs České Budějovice

Další vystoupení druhého týmu Fortuna:Ligy lze sledovat hned na několika adresách. V neděli 12. 2. 2023 v 15:00 si zápas lze pustit na O2 TV fotbal. Tato stanice nabízí každé kolo alespoň jeden živý přenos. Live stream zdarma pro své klienty mají nachystané sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna.

ZápasDatum a časKde sledovat
Viktoria Plzeň vs České Budějovice12. 2. 2023, 15:00O2 TV fotbal, TV Tipsport, Fortuna TV

Viktoria Plzeň má problém s marodkou

Viktoria Plzeň má problém s marodkou. Západočeši před začátkem sezóny mocně investovali do rozšíření kádru, také v souvislosti s postupem do Ligy mistrů. Majitel Adolf Šádek byl v dobré náladě a platil za posily, jak to jen šlo. Takže Kliment, Řezník, Tijani a Sýkora, kteří jsou zranění právě teď, za sebe náhrady mají. Tady Plzeň bota netlačí. Je tady ale jeden marod, za nějž náhrada není. Je to defenzivní záložník Lukáš Kalvach. Je to výjimečný typ hráče, který odvádí na svém postu mnohem větší penzum práce, než se u takového záložníka očekává. Například vymýšlí akce a zahrává standardní situace. Plzeň si zvykla na to, že ve středu hřiště má tohoto univerzála. Takže když teď kvůli zranění Kalvach chybí, si najednou v mnoha herních situacích počíná tým nejistě. A třeba právě Hradec z toho před 2 týdny těžil.

Viktoria Plzeň má problém s marodkou

Zdroj: heute.at

Budějovice v této sezóně, to je jedna velká anarchie

Budějovice v této sezóně, to je jedna velká anarchie. Všechno začalo tím, že odešel David Horejš. Muž, který odkopal coby hráč za jihočeský klub 12 sezón a dalších 7 let zde trénoval, vnášel do týmu něco, co je v českém prostředí vzácné – stabilitu. Hořejš v tom nebyl sám, důležitá byla spolupráce se sportovním ředitelem Sivokem a brankářem Drobným. Všichni skončili, protože majitel Vladimír Koubek měl jiný názor na směrování klubu. A od té doby sjíždí Budějovice po nakloněné rovině směrem dolů. Přišel trenér Jozef Weber – už to mělo být pro fanoušky varování. Za tímto mužem nestojí žádné fotbalové úspěchy. Z Budějovic se po bídných výkonech poroučel za pouhé 4 měsíce. Tým pak dočasně vedli Lerch a po něm Nikl. Teď se snaží Dynamo kormidlovat k lepším zítřkům Tomáš Zápotočný. Ale nevede se. Budějovice aktuálně mají 3 ligové prohry v řadě, navíc bez vstřeleného gólu.

Budějovice v této sezóně, to je jedna velká anarchie

Zdroj: aftv-online.de

Kurzy Plzeň vs Budějovice

Kurzy na tento zápas kopírují kurzy o den dříve hraného duelu Slavie s Brnem. Plzeň je podobný favorit jako sešívaní. Na výhru Viktoriánů Fortuna vybírá kurz 1.17, na výhru hostí je kurz 19.50 a na remízu 7.35. Tipsport má podonbé kurzy, jen pro výhru jihočeského klubu bookmakeři přicházejí s nepatrně nižším kurzem 18.90. Kdo Plzni hodně věří, ten může zvolit kurz na výhru s handicapem -1.5. Má výši 1.56.

Tip redakce: Plzeň vyhraje s čistým kontem

Hádanka pro fotbalové experty – jací útočníci nastupují za České Budějovice? Toto budou vědět jen ti největší znalci. Forvardi Jakub Matoušek, Quadri Adediran či Michal Škoda totiž nejsou moc viditelní. Však jsou také Budějovice tým s druhým nejnižším počtem vstřelených branek. Těžko říci, jestli taková ofenzíva má čím překvapit kvalitní obranu Plzně. A hlavně pak Jindřicha Staňka, asi nejlepšího gólmana ligy. Jako logická nám tedy přijde sázka na výhru Plzně bez obdrženého gólu.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhraje Plzeň bez obdrženého gólu1.751.70

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

Zdroje článku: tipsport, fortuna, wikipedie