UFC Fight Night – Natalia Silva vs Tereza Bledá analýza


Velký den čeká v sobotu 19. listopadu na českou zápasnici Terezu Bledou. Stane se (pokud počítáme i Macha Muradova) sedmým Čechem, jenž se představí v UFC. Při její premiéře jí společnost udělá Brazilka Natália Silva. Brazilce je 25 let, je tedy o 5 roků starší než česká reprezentantka. Zápas mezi Silvou a Bledou je zařazen do kategorie ženské muší váhy. Ponocovat není třeba, protože duel začíná 19. 11. už někdy kolem 19:00. Kde zápas UFC Bledá vs Silva sledovat a jaké jsou vypsané kurzy, o tom vás dnes budeme podrobně informovat.

UFC Fight Night – Natalia Silva vs Tereza Bledá

Náš tipLive přenos zdarmaKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhraje Tereza BledáSpustit live stream zdarma +500 Kč2.082.22

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Natalia Silva vs Tereza Bledá
  • Soutěž: UFC
  • Čas zápasu: 19. 11. od 19:00

Kde sledovat zápas Silva vs Bledá

Televizní stanice bohužel v tomto ohledu své diváky zklamou. Přímý přenos zápasu Silva vs Bledá nepřinese žádná televize. Premier Sport zřejmě bude utkání vysílat 25. listopadu ze záznamu. Slovenská stanice Dajto sice nabízí živý přímý přenos UFC Fight Night, jenže začátek přenosu je až ve 22:00. Dajto chce zjevně divákům zprostředkovat hlavně titulový zápas mezi Lewisem a Spivakem, premiéra Terezy Bledé se však do vysílání jaksi nevešla. Fanoušky MMA tedy potěší TV Tipsport. Souboj Bledá vs Silva lze sledovat v rámci live stream zdarma na stránkách sázkové kanceláře. Bude to živé vysílání. Zápasit se bude v hale Enterprise v americké Nevadě a celé to začíná v sobotu 19. 11. od 19:05.

Zápas UFCČasSpustit živý přenos
Silva Natália – Bledá Tereza19.11.2022, 19:05Spustit live stream zdarma +500 Kč
Garcia Fernie – Hiestand Brady19.11.2022, 19:20Spustit live stream zdarma +500 Kč
Oliveira Maria – Demopoulos Vanessa19.11.2022, 19:40Spustit live stream zdarma +500 Kč
Turcios Ricky – Natividad Kevin19.11.2022, 20:00Spustit live stream zdarma +500 Kč
Johns Miles – Morales Vince19.11.2022, 20:20Spustit live stream zdarma +500 Kč
Maia Jennifer – Moroz Maryna19.11.2022, 20:40Spustit live stream zdarma +500 Kč
Zhumagulov Zhalgas – Johnson Charles19.11.2022, 21:00Spustit live stream zdarma +500 Kč
Della Maddalena Jack – Roberts Danny19.11.2022, 22:00Spustit live stream zdarma +500 Kč
Salikhov Muslim – Fialho Andre19.11.2022, 22:30Spustit live stream zdarma +500 Kč
Sherman Chase – Cortes-Acosta Waldo19.11.2022, 23:00Spustit live stream zdarma +500 Kč
Cutelaba Ion – Nzechukwu Kennedy19.11.2022, 23:30Spustit live stream zdarma +500 Kč
Lewis Derrick – Spivak Sergey20.11.2022, 00:00Spustit live stream zdarma +500 Kč

Živý přenos Natália Silva vs Tereza Bledá

Živý přenos Natália Silva vs Tereza Bledá je součástí turnaje UFC Fight Night. Jde o součást programu Prelims, tedy je naplánován mimo hlavní boje večera. K těm se řadí boj lehkých vah Iona Cutelaby a Kennedyho Nzechukwua a pak hlavně střet Derricka Lewise z USA a Sergeje Spivaka z Moldavska v kategorii těžkách vah. Live stream UFC turnaje nicméně bude ostře sledován od začátku do konce. Takže se Tereza Bledá nemusí bát, že by její premiéra zajímala jen fanoušky v Česku. Bude na očích spousty lidí. A jestliže nezpanikaří, když jde o živý přenos UFC, a zvítězí, může se časem dostat na hlavní kartu.

Natália Silva: 25letá Brazilka, která má odbojováno 19 zápasů

Představme si nejdříve soupeřku, jíž je Natália Silva: 25letá Brazilka, která má odbojováno 19 zápasů. Poměrně velká nálož, zvláště když uvážíme, že v covidových letech 2020 a 2021 Brazilka nezaznamenala žádný duel. Ale v Brazílii se to mele docela ve velkém. Silva vyzkoušela soutěže Patao Combat MMA 1, RC Caratinga, Spartacus HCC či Fire Cage MMA. Při pendlování Brazílií od zápasu k zápasu potkala i významné soupeřky. V prosinci 2017 jí vrámci Thunder Fight 14 uštědřila porážku slavná Marina Rodriguez, dnes trojka ve slámové váze v UFC. Tato 5 let stará prohra je v kariéře Natálie Silvy zatím poslední.

Natália Silva: 25letá Brazilka, která má odbojováno 19 zápasů

Letos dostala rodačka z Pingo D’água laso z UFC. A její premiéra byla impozantní. Kanaďanku Jasmine Jasudavicius doslova rozsápala. Video z tohoto zápasu může být pro Terezu Bledou velkým varováním. Je ale dobré mít na paměti, že zde se setkaly dvě bojovnice s podobným stylem zápasení, tedy tvrdá ofenzíva a strategie vše nebo nic. Kanaďanka takto předtím zásluhou rozhodnutí sudích zvítězila boje proti Deenové, Polastriové a Hansenové, zde tedy ochutnala vlastní medicínu. A to Silva bojovala údajně se zlomeným loktem.

Cesta Terezy Bledé do UFC byla krkolomná

Cesta Terezy Bledé do UFC byla krkolomná. První šampionka Oktagonu dominantně zvítězila nad Brazilkou Nayarou Maiou v rámci show Dana White´s Contender Series. Ale vytouženou smlouvu nedostala, snad proto, že do boje nešla příliš hurá stylem. Nabízely se šance na předčasné ukončení, ale Bledá pojala boj takticky a spokojila se s vítězstvím na body. To jí ale brány UFC zavřelo. Bledá nedostatečně předvedla své přednosti, což prezident UFC Dana White přičetl nevyzrálosti a nervozitě.

Cesta Terezy Bledé do UFC byla krkolomná

Ale okolnosti se sešly tak, že nakonec UFC přece jen s nabídkou smlouvy přišla. Celé se to domluvilo narychlo, a tak se 20letá česká lvice dozvěděla teprve na přelomu října a listopadu, že musí balit kufry směr Nevada. Při zjištění, že jí čeká Natália Silva, se asi Bledá pousmála. Je to totiž pátá Brazilka v řadě. Snad si i v nedostatku času zjistila, jakým způsobem Silva bojuje a že to může být hodně bolestivé. Jenže Bledá je ambiciózní, vyhlásila, že chce patřit mezi nejlepší zástupkyně muší váhy. A schopnost odbojovat zápas takticky a soustředit se na sbírání bodů se může proti živelné Natálii Silvě ukázat jako platná.

Tip redakce: vyhraje Tereza Bledá

Bude to souboj dvou postojářek. Silva je vestoje uvolněná a má dobrý pohyb. Coby kovaná taekwondistka hodně kope. Jejím mínusem je ale výška. Proti Jasmine Jasudavicius jí chybělo osm centimetrů, což bez obav zvládla. Proti Tereze Bledé už ale má deficit 13 cm. To je rozdíl, kde už může hodně pomoci využívat delších paží a udržovat si soupeřku daleko od těla. Jakmile Bledá připustí Silvu moc blízko, může se z ní stát snadno fackovací panák. Tereza Bledá začínala s boxem, což je sport kde je taktická stránka hodně důležitá. Taktické by z našeho pohledu bylo nesvádět souboj příliš brzy na zem, snažit se duel co nejvíce kontrolovat a nezapomínat někde ruce nebo nohy. Podle nás to vše Tereza zvládne. Má velkou motivaci, chce se při premiéře v UFC předvést. A ukázat šéfovi organizace UFC, že se v ní spletl. Že to právě ona je budoucnost. S kurzem 2.08 to na její výhru určitě vyzkoušíme.

Náš tipLive přenos zdarmaKurz TipsportKurz Fortuna
Vyhraje Tereza BledáSpustit live stream zdarma +300 Kč2.082.22

Kurzy společností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓