UEFA Conference League – Slavia vs M. Haifa


Konferenční liga bude pokračovat svým 4. kolem a proto jsme se rozhodli vám přinést analýzu zápasu ve skupině E mezi Slavia Praha a Maccabi Haifa. Zápas se odehrá ve čtvrtek 4. 11. 2021 v 21:00. v Praze na stadionu Synottip Aréně.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Každý tým dá v tomto zápasu jeden a více gólů2.072.04

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓

  • Zápas: Slavia vs M. Haifa
  • Soutěž: UEFA Conference League
  • Čas zápasu: 4. 11. 2021, 21:00
UEFA Conference League – Slavia vs M. Haifa

Slavia Praha bude mít na domácím stadionu výbornou příležitost porazit izraelského mistra a přeskočit ho v tabulce o dva body, pokud se jí podaří vyhrát. Maccabi Haifa se bude snažit přinést alespoň bod za remízu, která by ji mohla teoreticky udržet na postupovém druhém místě za Feyenoordem.

Důležitý zápas pro Slavii

Důležitý zápas pro Slavii právě proti protivníkovi, který je před ní v tabulce skupině E pouze o bod. Výhrou by mohla poskočit na druhou příčku, remíza jí stačit nebude, aby M. Haifu předběhla. V dosavadních 3 zápasů v Konferenční lize Slavia dala 4 góly, dostala 4 góly, držení míče měla na úrovni 58,67%, přesnost přihrávek na úrovni 83%, 92-krit získala míč, neudrželi se ani jednou čisté konto. Dohromady udělali 31 faulů a dostali 8 žlutých karet. S týmem M. Haifou odehrála v dosavadní historii jen jeden zápas, který prohrála venku výsledkem 0:1. Podíváme-li se na domácí ligu tak v z posledních 13 zápasů na domácí půdě Slavia neprohrála a vyhrála i 7 zápasů v řadě. Trenér Trpišovský využívá rozestavení 4-2-3-1, který se flexibilně mění i na 4-4-2, tak že hráč z pozice 10 se přidá na hrot útoku.

Důležitý zápas pro Slavii

Slavia se ve čtvrtek pravděpodobně bude muset obejít bez svých dvou středních obránců Kúdelu, Hovorku, kapitána Bořila, defenzivního záložníka Holeša, levého křídelníka Provoda a útočníka Tecla. Myslíme si, že trenér Trpišovský zvolí taktiku v rozestavení 4-2-3-1. V bráně nastoupí Mandous, v defenzivě zleva Dorley, uprostřed dvojice Ousou s Kacharabem a pravý kraj uzavře Bah. Na pozici defenzivních středopolařů uvidíme Traorého a Ševčíka. Na pozici 10 nastoupí Schranz, který bude mít po křídlech zleva na Plavšiče a zprava Ekpaiho. Na hrotu nastoupí Kuchta.

Maccabi Haifa bude hrát na remízu

Maccabi Haifa bude hrát na remízu a tak si uchránit pravděpodobně své druhé místo, které by zaručovalo postup ze skupiny E. Spoléhat se bude i na Feyenoord, který by měl porazit Union Berlin. M. Haifa momentálně ze tří zápasů Konferenční ligy získala 4 body, i když vstřelila jen 1 gól a dostala 3. Držení míče má průměrně na úrovni 45%, přesnost přihrávek na 76%, 104krát se jí podařilo získat míč a 2krát udržela čisté konto. Nutno podotknout, že získali až 11 žlutých karet a udělali 34 faulů. Momentální mužstvo nabírá formu, protože v posledních 4 zápasech neprohrálo. Trenér Bakhar preferuje herní systém 4-3-3, ve kterém jeho mužstvo pečlivě brání a vyráží do protiútoků.

Maccabi Haifa bude hrát na remízu

Izraelský mistr avizuje, že do zápasu nenaskočí dva střední obránci Arad, Dahan a dva defenzivní záložníci kapitán Lavi a Jaber. Myslíme si, že trenér Bakhar zvolí rozestavení 4-3-3, s tím že záložníci budou více defenzivně staženi. V bráně uvidíme Nita, v obraně zleva Menahem, Planic, Gherson a pravý kraj uzavře Meir. Ve středové formaci nastoupí Mohamed, Rodriguez a Ashkenazi. V útočné trojici můžeme očekávat Atziliho, Cheriho, kteří budou více zataženi, a na hrotu více vysunut David.

Tip redakce

Na základě rozanalyzování obou mužstev naše redakce vybrala pro vás následující tip. V zápase vstřelí obě mužstva alespoň jeden gól. Slavia se bude snažit napadat rozehrávku soupeře od půlící čáry ne moc vysoko, tak aby nepropadli v záloze. Držení míče bude vyrovnáno. Slavia si musí dávat pozor na fauly tak, aby nevznikaly nebezpečné standardky blízko velkého vápna, ale totéž platí i o hráčích na druhé straně. Haifa se bude snažit vstřelit alespoň jeden gól, nechá svému soupeři hrát a bude vyrážet do protiútoků.

Náš tipKurz TipsportKurz Fortuna
Každý tým dá v tomto zápasu jeden a více gólů2.072.04

Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓