Synottip lednový maraton o 150 000 Kč

Jak získat část ze 15 0000 Kč

Hrajte Synottip maraton o 150 000 Kč! Vsaďte si každý den od 5. 1. 2021 do 16. 1. 2021 a získejte Váš podíl z banku. Vydržte do samého konca a Synottip vás odmění garantovanou výhrou v podobě volných zatočení a bonus bodů. Pokud vás zajímají podrobné podmínky promo akce, tak čtěte dál. Odpovíme také na nejčastější dotazy.

listopadovy maraton synottip

Podmínky a výhry promo akce

Pojďme si představit podmínky a výhry promoakce Synottip lednový maraton. Proč se vlastně celá promo akce nazývá maraton? Protože stejně jako v maratonu vyhrává každý, kdo dokáže doběhnout. Pokud vydržíte a splníte podmínky lednového maratonu níže a nevynecháte ani jeden den, stáváte se automaticky vítězem a jedním z těch, mezi niž se rozdělí výhra. Co tedy očekávat a dodžovat při účasti v akci Synottip lednový maraton?

  1. Povinná sázka každý den: Od 5. ledna do 16. ledna je 12 dní, každý den je nutno uzavřít alespoň jeden soutěžní tiket. Chce to však pevné nervy a disciplínu, jeden den zapomenete a s úderem půlnoci je pro Vás celá soutěž ztracena.
  2. Výhra 150 000 Kč: pokud maraton zdárně dokončíte do konce, stanete se jedním z těch, mezi něž se rovnoměrně rozdělí 150 000 Kč ve formě benefit bodů. Ku příkladu budete-li jeden z deseti, 15 000 Kč je vašich. A to není všechno, každý kdo Synottip lednový maraton doběhne, získá i extra 50 volných zatočení v kasinu
  3. Tikety za minimum 200 Kč: aby se vám tikek započítal do maratonu je nutné vsadit na každodenní ticket minimálně 200 Kč.
  4. na každém ze soutěžních AKO tiketů musí být kurz alespoň 2, aby byl uznán. Není podstatné, zda jednotlivé tikety skončí vítezstvím, nebo prohrou, nesmíte je však cash-outovat.
  5. Hráč musí podat min. 12 tiketů po dobu trvání akce, tzn., musí každý den po dobu konání akce podat alespoň 1 tiket pro získání odměny
  6. Pokud jeden den vynecháš, tak končíš
  7. Do soutěže budou zařazené všechny tikety, bez ohledu na to, zda jsou výherní nebo nevýherní
  8. Celková výhra 150 000 benefit bodů bude rovnoměrně rozdělena mezi hráče, kteří splní podmínky dokončení akce
  9. Do akce se nezapočítávají cashout tikety
  10. Veškeré odměny budou vyhodnoceny a následně připsány uživatelům na jejich konta nejdříve následující pracovní den po skončení akce

ČASTÉ DOTAZY

Jaké jsou časté dotazy spojené s účastí v promo akci jako je Synottip lednový maraton? Na dalších řádcích jsme se pokusili na ně odpovědět.

Nezáleží, důležité je datum vsazení tiketu. Musíte mít tedy alespoň jeden tiket pro každé datum. Čas a datum zápasu na který jste si vsadili nerozhoduje.

Do promo akce se započítávají jakékoliv sázky před záhajením kteréhokoli zápasu, s výjimkou kombi sázek.

Synottip AKO tiket znamená uzavření kurzové sázky (tiketu), kdy se kurzy jednotlivých vybraných sázek navzájem násobí. Akumulací kurzů je vytvořen celkový kurz AKO tiketu, a právě ten musí být minimálně 2, aby se tiket mohl započítat do soutěže Synottip lednový maraton.

Pokud jste úspěšně dokončili maraton a splnili všechny podmínky účasti v maratonu, tak očekávejte připsání odměny ve formě poměrných benefit bodů a volných zatočení první pracovní den po skončení akce, tedy 16.1.2021. Mějte však trpělivost, pokud Vám odměna nenaběhne hned v ranních hodinách, vyhodnocení může chvilku trvat.