RFA MMA 8 live stream živý přenos

RFA Live stream je zase tady. Tentokrát relativně nová slovenská organizace prověří kvality maďarské MMA scény. RFA 8 živý přenos se totiž ohlásí z Budapešti 4.2.2023. Ádám Horváth, Martin Kálucz nebo Dominik Bereczky, toto jsou jména zástupců maďarské bojovnické elity, která ozdobí RFA živý přenos. V cestě jim budou stát udatní bijci z Česka a Slovenska. Předvedou se ale také hvězdy jiných zemí – RFA live stream bude zajímavý. Odpovíme také na otázku, co říkají české sázkové kanceláře na RFA kurzy.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 10. prosince
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90
 • RFA 8 se koná v hlavním městě Maďarska, v Budapešti.
 • RFA program představuje celou řadu nadupaných soubojů s fightery z CZE, SVK, HUN a dalších zemí.
 • V analýzách popíšeme detailně dva vybrané souboje večera, další potom stručně okomentujeme.

Vyberte si sekci RFA 8

 • RFA 8 kurzy
 • RFA 8 program
 • Zápas Bereczki vs Vokoun
 • Zápas Veréb vs Dobiáš
 • RFA 8 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na RFA

  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  RFA 8 MMA živý přenos

  Jako by se RFA rozhodlo držet se tradice, že každý turnaj RFA MMA živý přenos se koná v novém městě. Od dvou zahajovacích akcí v Bratislavě se RFA nikdy nevrátilo tam, kde bylo jednou uspořádáno. A po pendlování mezi Slovenskem a Českem míří poprvé do nové země. Maďarsko bude rozhodně zajímavé, vždyť tato krajina dala světu Máté Kertésze, Melindu Fábián nebo Ádama Boricse. Celou eskadru maďarských fighterů uvidíme na RFA 8. Je pochopitelné, že RFA program dává přednost borcům, na které bude zvědavá natěšená budapešťská aréna. Ale v akci budou i Češi a Slováci. Představí se známá jména i neokoukané tváře. Za Slovensko nastoupí Michal Dobiáš či Krisztián Simon. Z Česka přijedou Patrik Záděra, Adam Dvořáček nebo Vít Vokoun. A ukáží se i další MMA fighteři z Itálie, Polska nebo Číny.

  RFA 8 MMA živý přenos

  Zdroj: facebook

  • Událost: RFA 8
  • Místo: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Aréna Maďarsko
  • Čas: Sobota, 4. 2. 2023, 19:00  RFA 8 kurzy

  Na tomto místě obvykle představujeme RFA 8 kurzy. Tentokrát ale musíme udělat nedobrovolně výjimku. Tipsport, Chance či Fortuna tuto událost do své nabídky nezařazují. Také bookmakeři Synottipu nebo Betana mlčí. RFA coby velmi reprezentativní akce MMA s mnoha kvalitními fightery přitom vždy patřilo k samozřejmé součásti kurzové nabídky sázkových kanceláří. Budeme situaci monitorovat a jestli se něco změní, kurzy včas zveřejníme.

  Zápas turnaja RFA 8 Kurz Tipsport Třída
  Veréb István - Dobiáš Michal 1.60 vs 2.19 MMA
  Bereczki Dominik - Dziuda Michal 1.60 vs 2.19 Real Fight
  Brichta Leo - Vokoun Vít 1.10 vs 5.81 K-1
  Tóth Csaba - Dvořáček Adam 1.25 vs 3.56 Real Fight
  Tresó Roland - Záděra Patrik 2.94 vs 1.35 Real Fight
  Csibi Gergely - Štummer Josef 2.41 vs 1.50 MMA
  Le Tobiasz - Bakhit Marko 1.15 vs 4.73 MMA
  Simon Krisztián - Kai Lu 2.55 vs 1.45 MMA
  Papp Lajos - Kiss Lászlo 1.12 vs 5.31 MMA

  RFA 8 program

  Konečně přichází čas na RFA program. Bude to pestré. RFA 8 live stream přinese celou hrst soubojů v MMA v různých váhových kategorií. Ty pak budou proloženy atraktivními zápasy zvanými Real Fight, podle které se slovenská pořadatelská agentura jmenuje. V Real Fight se bojuje ve stylu Muay Thai s malými rukavicemi. Jak je u turnajů tohoto typu zvykem, zápasy jsou rozděleny do sekcí Prelims a Hlavní karta. V Prelims v tuto chvíli je jako jediný zápas vedený souboj Maďara Tamase Pirika a Čecha Pavla Pilného, zbytek duelů už patří na hlavní kartu.

  RFA 8 program

  Zdroj: rfa

  Zápas RFA 8 (4. 2. 2023 od 19:00) Váhová kategorie
  Ištván Veréb (HUN) vs Michal Dobiaš (SVK) MMA (84 kg)
  Dominik Bereczki (HUN) vs Dziuda Michal (POL) Real Fight (75 kg)
  Leo Brichta (CZE) vs Vít Vokoun (CZE) MMA (93 kg)
  Mate Tóth (HUN) vs Adam Dvořáček (CZE) Real Fight (81 kg)
  Roland Tresó (HUN) vs Patrik Záděra (CZE) Real Fight (70 kg)
  Gergély Csibi (HUN) vs Josef Štummer (CZE) MMA (66 kg)
  Tobiasz Le (POL) vs Marko Bakhit (HUN) MMA (61 kg)
  Krisztián Simon (SVK) vs Lu Kai (CHN) MMA (66 kg)
  Tamas Pirik (HUN) vs Pavel Pilný (CZE) Real Fight (82 kg)

  Zápas Bereczki vs Vokoun (zrušeno)

  Maďar Bereczki vyzve Čecha Víta Vokouna. Z výběru domácích borců patří Bereczki mezi celkem žhavá želízka v ohni. Začínal s fotbalem, ale v teenagerských letech začal zkoušet individuální sporty. Prošel dlouhou řadou zápasů podle pravidel K1 a thai boxu na amatérské a profesionální úrovni. Je to dokonce 4násobný mistr Maďarska v thajském boxu. V RFA se prezentoval výhrou nad Jakubem Kadášem. Bereczkiho český soupeř má slavné sportovní jméno. S hokejovým brankářem Tomášem Vokounem ale Vít nemá žádné příbuzenské pouzo. Připravuje se v plzeňském Yaksha Gymu pod vedením trenéra Lukáše Simka. Ač není v okruzích MMA ještě tak známý, pozdvižení už v komunitě způsobil. Před pár měsíci totiž v amatérském K1 porazil věhlasného Lea Brichtu. Specialitou Vokouna je thajský box, jemuž se věnuje už od 10 let.

  Zápas Bereczki vs Vokoun

  Zdroj: bpfight

  Tip na vítěze: vyhraje Bereczki

  Je to souboj dvou talentů, kteří v minulosti dokázali porazit mnohem zkušenější a známější borce. Nikdo z nich nemůže podruhé vsadit na faktor podcenění - outsider se v tomto souboji těžce určuje. Oba navíc závodí ve své oblíbené disciplíně Muay Thai. Vsadíme ale na Bereczkého. Být mistrem země v thajském boxu už něco znamená, Vokoun o takovémto titulu zatím pouze sní. Hodně se nám Bereczki líbil proti Kadášovi. A teď bude mít v zádech podporu publika.

  Zápas Bereczki vs Vokoun
  Bude vypsáno

  Zápas Veréb vs Dobiáš

  Hlavním zápasem večera bude duel dvou zkušených borců. Maďarsko posílá do boje univerzála Ištvána Veréba. Tomu už je 35 let. Vyzkoušel si všechno možné, nejvíce pak řecko-římský zápas, v němž dokonce sbíral medaile na mistrovství světa a mistrovství Evropy. V MMA je stále teprve nováčkem. Jenže mu to jde skvěle, jako vše ostatní v kategorii bojových sportů. Posledně na MMA porazil Zarka Goluboviće na submisi a vylepšil si bilanci na 2-0. O 4 roky mladší Dobiáš se naopak na MMA specializuje. Čeští diváci jej znají z Oktagonu, kde po technickém knockoutu v roce 2017 podlehl Tomáši Melišovi. V této organizaci se ale jen otočil, spíše se totiž ukazoval v méně známých projektech PCF a CFS. A zkusil si také zahraničí. Ve srbské SBC mu to docela šlo.

  Zápas Veréb vs Dobiáš

  Zdroj: youtube

  Tip na vítěze: vyhraje Veréb

  Dobiáš je sice specializovaný MMA bojovník, ale tak daleko to v kariéře nedotáhl. Slovenští fanoušci MMA možná toto jméno znát ani nebudou, oproti Véghovi, Pukačovi nebo Ďatelinkovi je Dobiáš nižší liga. Proto sázíme na Veréba. Muže, který možná v MMA teprve začíná, ale skvěle v něm zúročuje zkušenosti z jiných bojových odvětví, v nichž sbíral medaile v mezinárodní konkurenci.

  Zápas Veréb vs Dobiáš
  Bude vypsáno

  RFA 8 další zápasy

  Podle našich tipů to vypadá, že máme velká očekávání od maďarských borců. Ne všude je ale favorizujeme. Tak například Gergely Csibi podle nás bude tahat za kratší konec. Je to sice kvalitní postojář a poslední dobou se dobře pokouší i o wrestling, ale Josef Štummer, povoláním voják, je zkušenější a má lepší techniku. O návrat mezi elitu se pokusí Krisztián Simon. Zástupce gymu EFC Gabčíkovo se svého času otrkával v Oktagonu, kde dokonce porazil Michala Konráda. Vzápětí ale přišly 3 porážky, ta poslední od Matěje Kuzníka. To organizátory Novotného a Nerudu přesvědčilo, že Simonův talent není až tak zázračný. V RFA ale chytil 27letý Maďar laso. A může získat na RFA 8 cenné body pro maďarskou sestavu. RFA 8 živý přenos zdarma přinese Simonův souboj s drobným Číňanem Lu Kaiem. Favoritem je rozhodně Simon, který má na rozdíl od svého soupeře bohatou zápasnickou historii.

  Prize money pro vítěze

  „Čím má fighter lepší bilanci, tím má vyšší honorář,“ přibližuje promotér RFA Boris Marhanský finanční podmínky v organizaci. „Nestavíme to na popularitě a Instagramu, ale na profesionalitě a výkonech. Mladý zápasník, který začíná, vytvoří si dobré skóre a udělá kvalitní zápasy, se může za chvíli dostat na vyšší honorář.“ Je tedy patrné, že RFA motivuje fightery trochu jiným způsobem než Oktagon. Přesné výše odměn pro zápasníky v každé z těchto dvou organizací jsou ale tajemstvím.

  Nezmeškejte RFA. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Tipsport RFA bonus

  Často kladené otázky

  Kde najdu RFA live stream?

  Možností sledovat RFA live stream je mnoho. Samozřejmě nejvíce organizátory potěšíte, když turnaj budete sledovat osobně v aréně v Budapešti. Pokud se zde ale 4. února nemůžete dostat, na oficiálních stránkách RFA můžete zakoupit pay-per-view stream.

  Kdo je majitelem Real Fight Arena (RFA)?

  RFA živý přenos je projektem, jemuž vdechla život skupina investorů v čele s Borisem Marhanským. Tento poměrně známý podnikatel má zkušenosti s pořadatelem mnoha kulturních akcí na Slovensku.

  Kdo je největší hvězdou RFA 8?

  Vysloveně slavné hvězdy typu Karlose Vémoly se RFA 8 neúčastní. V akci je ale hodně mladých talentů a neokoukaných tváří tohoto sportu. Čeští fanoušci by mohli znát Patrika Záděru či Josefa Štummera, Slováci jistě budou držet palce Krisztiánu Simonovi. Kvalitním borcem je i Polák Tobiasz Le, jenž se v RFA prezentoval výhrou nad Kurbonboevem na TKO.

  Proč se pořádá RFA 8 v Maďarsku?

  RFA live stream v Maďarsku, to tady skutečně ještě nebylo. Od pořadatele Borise Marhanského je to ale racionální krok. Konkurenční organizace Oktagon již také zamířila do zahraničí, už uspořádala turnaje ve Frankfurtu a brzy míří do Mnichova. RFA živý přenos z Budapeště, to je jasný důkaz, že i slovenská organizace má mezinárodní ambice, i ona dokáže strhnout fanoušky MMA v cizích zemích.

  Jak probíhá zápas z kategorie real fight?

  Real fight je specifickým způsobem boje. Pravidla jsou inspirována původními pravidly K-1, doplněny jsou údery loktem. Charakteristické pro tyto bitvy jsou malé rukavice. Pravidla real fight zakazují některé nebezpečné techniky, k nimž se řadí i přímé kopy na kolenní kloub.

  Zdroje: fightlive, rfa.live, facebook, bpfight

  RFA Live stream je zase tady. Tentokrát relativně nová slovenská organizace prověří kvality maďarské MMA scény. RFA 8 živý přenos se totiž ohlásí z Budapešti 4.2.2023. Ádám Horváth, Martin Kálucz nebo Dominik Bereczky, toto jsou jména zástupců maďarské bojovnické elity, která ozdobí RFA živý přenos. V cestě jim budou stát udatní bijci z Česka a Slovenska. Předvedou se ale také hvězdy jiných zemí – RFA live stream bude zajímavý. Odpovíme také na otázku, co říkají české sázkové kanceláře na RFA kurzy.

  Mohlo by Vás zajímat

  RFA MMA 7 live stream živý přenos

  17. 12. 2022

  Šťastné číslo 7 zdobí akci RFA, která se uskuteční v Praze. RFA 7 se uskuteční 17. 12. 2022. Místem konání je Sportovní hala Královka v…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…