RFA MMA 7 live stream živý přenos

Šťastné číslo 7 zdobí akci RFA, která se uskuteční v Praze. RFA 7 se uskuteční 17. 12. 2022. Místem konání je Sportovní hala Královka v Praze 7 – Bubenči. Kterým borcům přinese tolik sedmiček najednou štěstí? Radovat se může Václav Sivák, Tadeáš Růžička, David Dvořáček, nebo Vitalij Bojko. Samozřejmě jen v případě, že ve svých zápasech uspějí. Tito borci – a spolu s nimi řada dalších – budou aktéry RFA 7 live stream. Nechybí ani kompletní RFA program. Na všechny zápasy jsou vypsány RFA kurzy pro Tipsport a Fortunu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 1. října
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekci RFA 7

 • RFA 7 kurzy
 • RFA 7 program
 • Zápas Klevets vs Csibi
 • Zápas Sivák vs Záděra
 • RFA 7 další zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na RFA

  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  RFA 7 MMA živý přenos

  Poprvé v historii se koná RFA MMA živý přenos v Praze. Původem slovenská organizace RFA se na svou premiéru v hlavním městě dlouho připravovala. V průběhu roku 2022 zavítala s kvalitními zápasy MMA nejdříve do Bratislavy, do Brna a řady dalších měst v Česku a na Slovensku. Velké Grand finale si ale RFA schovala až pro Prahu. Právě zde se představí ti nejlepší z nejlepších. Bohužel, na poslední chvíli z programu vypadl nejočekávanější souboj. V rámci tzv. money fight se na scéně měl představit známý slovenský trenér Ilja Škondrič. Muž, který stál u zrodu MMA na domácí půdě, už ukončil aktivní kariéru. Výzvě RFA ale přece jen neodolal, jeho soupeřem se měl stát Marpo. Jedná se o úspěšného hudebníka, ale fanoušci bojových sportů vědí, že tento muž podniká úspěšné pokusy o vstup do boxerské branže. V květnu v O2 aréně pořádně zatopil Karlosi Vémolovi. RFA MMA live stream zdarma měl uvést zápas mezi Škondričem a Marpem coby hlavní bod programu, ale Marpo se bohužel na poslední chvíli zranil.

  RFA 7 MMA živý přenos

  • Událost: RFA 7
  • Místo: Sportovní Hala Královka, Praha
  • Čas: Sobota, 17. 12. 2022, 18:05  RFA 7 kurzy

  Kdo naše pravidelné články o RFA sleduje, ví, že nyní přichází čas na RFA 7 kurzy. Jsme web poskytující servis sázkařům a tipérům a sázkové příležitosti jsou tím, co nás u sportovních událostí zajímá nejvíce. RFA 7 živý přenos zdarma bude jistě sám o sobě skvělou podívanou. Ale tipování na vítěze může tuto událost udělat ještě zajímavější. Těm nejšťastnějším může přinést i finanční profit. RFA 7 začíná v sobotu 17. prosince, na vytvoření tiketu tedy ještě zbývá poměrně dost času. V naší tradiční tabulce sledujeme jako vždy RFA kurzy jak u sázkové kanceláře Tipsport, tak i Fortuna. Připomínáme ale, že nejde o jediné možnosti na sázení. Kvalitní nabídku kurzů mají také sázkové kanceláře Chance, Synottip, Betano a další. Pokud nevíte, na jaké borce v RFA 7 vsadit, v dalším průběhu článku najdete analýzy, které možná přinesou nějakou tu inspiraci.

  Zápas turnaje RFA7 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Kategorie
  Václav SIVÁK vs Patrik ZÁDĚRA 1.05 vs 7.77 1.04 vs 8.79 (K-1)
  Martina JINDROVÁ vs Deborah MELHORN 1.15 vs 4.73 1.08 vs 6.70 (Real Fight)
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Denis MAKOWSKI 1.10 vs 5.81 1.05 vs 8.14 (Real Fight)
  Rafal KAMINSKI vs Pavel ŠACH 2.94 vs 1.35 3.91 vs 1.22 (Real Fight)
  Lukáš DVOŘÁK vs Alejandro ARCAS 1.25 vs 3.56 1.18 vs 4.39 (MMA)
  Martin PRÁZDNÝ vs Vitalij BOJKO 2.73 vs 1.40 2.99 vs 1.35 (Real Boxing)
  Lukáš TVRDÝ vs David DVOŘÁČEK 5.81 vs 1.10 6.02 vs 1.10 (Real Fight)
  Ivan KLEVETS vs Gergely CSIBI 1.35 vs 2.94 1.12 vs 5.48 (MMA)
  Dominik TOPORCER vs Ondřej VRÁBLÍK 1.27 vs 3.40 1.22 vs 3.99 (MMA)
  Roland RAK vs Lajos PAPP 2.29 vs 1.55 2.50 vs 1.48 (MMA)

  RFA 7 program

  RFA program možná ještě není zcela kompletní. Jak bývá u akcí tohoto typu zvykem, plán se neustále mění. Většinou organizátoři musí reagovat na zranění některých borců, které musí nahradit jiní bojovníci. Malér nastává ve chvíli, kdy odpadne hlavní hvězda večera, protože to pak musí Boris Marhanský a jeho tým najít stejně atraktivní alternativu. V případě absence Marpa a Škondriče musela organizátorská sestava oslovit Václava Siváka, což je borec, který umí rozvířit emoce mezi diváky. Na druhou stranu, jeho soupeř Patrik Záděra je kvalitativně výrazně níže, a tak tento zápas nebude udržovat diváky v napětí, kdo vyhraje. To je trochu škoda. Z programu dále odpadl zápas Thomase Redenta a Jana Králíka. Diváci neuvidí ani Sebastiána Fapša, jenž se měl střetnout s Matějem Kozubovským. Naopak byl naposledy doplněn zápas z kategorie ženského Real Fight. Duel Martiny Jindrové s Deborah Melhorn, zástupkyní Predators Gym, by mohl být zajímavý.

  RFA 7 program

  Zápas RFA 7 (17.12.2022) Plánovaný začátek
  Václav SIVÁK vs Patrik ZÁDĚRA kolem 23:30
  Martina JINDROVÁ vs Deborah MELHORN kolem 23:00
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Denis MAKOWSKI kolem 22:00
  Rafal KAMINSKI vs Pavel ŠACH kolem 21:30
  Lukáš DVOŘÁK vs Alejandro ARCAS kolem 21:00
  Ivan KLEVETS vs Gergely CSIBI kolem 20:30
  Martin PRÁZDNÝ vs Vitalij BOJKO kolem 20:00
  Lukáš TVRDÝ vs David DVOŘÁČEKV kolem 18:45
  Dominik TOPORCER vs Ondřej VRÁBLÍK kolem 18:25
  Roland RAK vs Lajos PAPP kolem 18:05

  Zápas Klevets vs Csibi

  Začneme jediným duelem bez účasti českého nebo slovenského fightera. Ukrajinec Ivan Klevets vyzve maďarského ranaře Gergelye Csibiho. Klevets už se tuzemskému publiku ukázal. Bojoval proti Jakubíkovi a představil své vyhlášené kopy z otočky. Jde o zkušeného borce, jenž absolvoval přes 100 amatérských zápasů v MMA a v sambu. Maďar také není v prostředí MMA úplným zelenáčem, už se blíží metě 40 zápasů. Jenže úspěšný rozhodně není. 7 duelů vyhrál, 30 prohrál. Je to jeden z těch borců, který vděčně plní roli kořisti pro kvalitnější MMA fightery. I takových je na scéně profi bojových sportů třeba, jen na to pak musí pamatovat tipér, když sestavuje tiket. U Tipsportu rozhodně Csiby důvěru nemá, z bezmála 30 000 Kč, které byly zatím na tento zápas vsazeny, šla na maďarského bojovníka jen stokoruna.

  Zápas Klevets vs Csibi

  Tip na vítěze: vyhraje Klevets

  Klevets je komplexní zápasník s dobrou výdrží. Naopak Csibi má poměrně slabou fyzičku. Je mizerný hlavně na zemi, jakmile se zápas dostane sem, je Maďar v podstatě v koncích. Kurz 1.30 na Ukrajince je velmi výhodný, to se vyplatí zkusit.

  Zápas Klevets vs Csibi
  1.35 vs 2.94

  Zápas Sivák vs Záděra

  Závěr turnaje RFA 7 neplánovaně patří Václavu Sivákovi. Když odpadl duel Marpa se Škondričem, hledala organizace způsob, jak stylově završit pražské Grand Finale. Václav Sivák byl zřejmě nasnadě, už je v RFA zabydlen a minule proti Alexisi Laugeoisovi se předvedl parádně. Program má náročný, po tomto říjnovém zápasu hned šel do Heroes Gate, kde si podal Vladimíra Lengála. A nyní jej čeká za 7 týdnů už třetí zápas. Aby to bylo ale ještě zajímavější, RFA přišla s nabídkou zápasu v kategorii K-1 do 66 kg. Znamená to, že borci navléknou velké rukavice. Na ty je celkem zvyklý Patrik Záděra, Sivákův soupeř. Ve velkých rukavicích odbojoval 18 vítězných zápasů. Znalost K-1 je jeho zřejmě jedinou výhodou. Protože jde o Grand Finale, musí být speciální i odměna pro vítěze. Kromě prize money se může vítěz duelu Sivák vs Záděra radovat z titulu historicky prvního šampiona organizace RFA.

  Zápas Sivák vs Záděra

  Tip na vítěze: vyhraje Sivák

  23letý bijec Vašek Sivák ještě na profesionální scéně nepoznal přemožitele. To je asi to hlavní, co tipér potřebuje před sázkou slyšet. Navíc se tento rodák z Ostravy utkal už s velkými esy z prostředí bojových sportů. K nim Patrika Záděru rozhodně řadit nemůžeme. Sivák ve své úžasné fazóně nebude mít problém.

  Zápas Sivák vs Záděra
  1.05 vs 7.77

  RFA 7 další zápasy

  Na poslední chvíli byla na kartu dosazena Martina Jindrová. Figherka se zkušenostmi z americké organizace PFL si určitě fanoušky RFA získá. Jednak ji zdobí zkušenosti a výborný skill, jednak je tato usměvavá blondýnka ozdobou programu i po jiné než ryze zápasnické stránce. Jako soupeřku dostala Němku Deborah Melhornovou, což nebude asi těžký oříšek. Sami organizátoři přiznávají, že tato zápasnice nemá vysoké bojové IQ. Je ale fyzicky silná a má velkou výdrž, takže by to snad nemusela být nuda. Stálicí na programu RFA je naopak Roland Rak. Tento chlapík se ale z kategorie Prelimů jen tak nevymaní. Má dobrou muskulaturu, ale působí často lehce neohrabaně. To prokázal proti Borisi Glezgovi, jenž ho v červenci porazil jednoznačně. Také Lajos Papp bude favoritem. Jednoznačnou záležitostí by měl být duel Tadeáše Růžičky proti Denisi Makowskému. Málo známý Polák nebude nejostřejší tužka v penálu a Růžička, jenž dostává poslední dobou výhradně zahraniční borce, má speciální motivaci. Ještě v Oktagonu ho v březnu loňského roku nečekaně porazil Dawid Kareta, a tak má na Poláky pifku. Po výborných zápasech s Oskarem Siegertem a Andreou Masciou tušíme, že je Růžička v dobré formě a poradí si.

  Často kladené otázky

  Kde si můžu pustit RFA live stream?

  Možností sledovat RFA live stream je mnoho. Samozřejmě nejvíce organizátory potěšíte, když turnaj budete sledovat osobně v aréně v Praze. Pokud se zde ale 17. prosince nemůžete dostat, alternativu nabízí živý přenos na stanici Voyo nebo na Tipsportu. Na oficiálních stránkách RFA lze také zakoupit pay-per-view stream.

  Kdo je majitelem Real Fight Arena (RFA)?

  RFA živý přenos je projektem, jemuž vdechla život skupina investorů v čele s Borisem Marhanským. Tento poměrně známý podnikatel má zkušenosti s pořadatelem mnoha kulturních akcí na Slovensku.

  Kdo je největším jménem RFA 7?

  To nejznámější jméno nabízí hlavní souboj večera - je to Václav Sivák. Jeho soupeřem je Patrik Záděra, který proti bestii z Ostravy nemá dle mínění bookmakerů i nás moc šancí. Fanoušci MMA dobře znají také Tadeáše Růžičku. I on nemá příliš těžkého soupeře. Velkou perspektivu v RFA má Martina Jindrová, mohla by se stát nejznámější ženskou reprezentantkou této organizace.

  Zúčastní se RFA 7 také borci ze zahraničí?

  Ano. Hned do úvodního zápasu naskočí Maďar Lajoš Papp, jenž rozhodně není proti Rolandu Rakovi bez šancí. Dokonce je mírně favorizovaný. V akci bude i jeho krajan Gregory Csibi, jenž vyzve Ukrajince Ivana Klevetse. V pražské aréně se také představí Brazilec či Polák. A na samém konci turnaje, před začátkem titulové bitvy Patrika Záděry s Václavem Sivákem, se pokusí Češku Martinu Jindrovou porazit Němka Deborah Melhorn.

  Jak probíhá zápas z kategorie real fight?

  Real fight je specifickým způsobem boje. Pravidla jsou inspirována původními pravidly K-1, doplněny jsou údery loktem. Charakteristické pro tyto bitvy jsou malé rukavice. Pravidla real fight zakazují některé nebezpečné techniky, k nimž se řadí i přímé kopy na kolenní kloub.

  Šťastné číslo 7 zdobí akci RFA, která se uskuteční v Praze. RFA 7 se uskuteční 17. 12. 2022. Místem konání je Sportovní hala Královka v Praze 7 – Bubenči. Kterým borcům přinese tolik sedmiček najednou štěstí? Radovat se může Václav Sivák, Tadeáš Růžička, David Dvořáček, nebo Vitalij Bojko. Samozřejmě jen v případě, že ve svých zápasech uspějí. Tito borci – a spolu s nimi řada dalších – budou aktéry RFA 7 live stream. Nechybí ani kompletní RFA program. Na všechny zápasy jsou vypsány RFA kurzy pro Tipsport a Fortunu.

  Mohlo by Vás zajímat

  RFA MMA 6 live stream živý přenos

  12. 11. 2022

  RFA 6 je tady! Organizace RFA spravedlivě střídá místa konání svých turnajů v Česku a na Slovensku. A hlavně, pořádá akce s vysokou kadencí. Od…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…