RFA MMA 6 live stream živý přenos

RFA 6 je tady! Organizace RFA spravedlivě střídá místa konání svých turnajů v Česku a na Slovensku. A hlavně, pořádá akce s vysokou kadencí. Od RFA 5 live stream uplynuly necelé 2 týdny a už vzhlížíme k dalšímu představení. RFA živý přenos zdarma bude uspořádán v Prievidzi. Město v Trenčinském kraji bude hostit československou elitu MMA. Niké aréna v Prievidzi přivítá RFA 6 live stream zdarma v sobotu 12. 11. 2022. Seznámime vás s RFA kurzy a představíme kompletní RFA program.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 10. prosince
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekci RFA 6

 • RFA 6 kurzy
 • RFA 6 program
 • Zápas Kadáš vs Mikelić
 • Zápas Humburger vs Ďatelinka
 • RFA 6 další zápasy
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na RFA

  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  RFA 6 MMA živý přenos

  Pro 50tisícové město v podhůří Malé Fatry je to velká premiéra. Velké MMA se zde ještě nikdy nekonalo. Konkurenční Oktagon i přes svou dlouhou historii sem nezavítal, Krištofič, Kertész a spol. přes město jen projížděli, když mířili na Košice. V Niké aréně tedy lze očekávat bouřlivou atmosféru. Je na co se těšit. V hlavním souboji večera se představí někdejší vyzyvatel Karlose Vémoly Milan Ďatelinka. Tento muž jako mnoho dalších začínal v Oktagonu a vybudoval si zde postavení hvězdy. Když ale na Slovensku vznikla konkurenční MMA organizace pod vedením vizionáře Borise Marhanského, Ďatelinka neváhal ani vteřinu. Premiéru už má za sebou, teď bude obhajovat své postavení vůdčí osobnosti střední váhy. Jeho soupeřem bude Čech - dosud neporažený Dominik Humburger. To bude solidní bitva.

  RFA 6 MMA živý přenos

  Kvalitních soubojů na RFA 6 live stream bude mnohem více. V tomto článku si je probereme v sekcích RFA 6 kurzy a RFA 6 program. Dále nabízíme analýzy nejzajímavějších zápasů. Nevynecháme ani na RFA historii a prize money. Na závěr článku zodpovíme často kladené dotazy. Seznamte se blíže s RFA 6, hvězdným turnajem MMA, který se koná v sobotu 12. listopadu.

  • Událost: RFA 6
  • Místo: Niké aréna, Prievidza
  • Čas: Sobota, 12. 11. 2022, 19:00  RFA 6 kurzy

  Karta zápasů už je připravena a sní také RFA 6 kurzy. Bitva Milana Ďatelinky s vycházející hvězdou české MMA Dominikem Humburgerem zdaleka není jediným highlightem blížící se RFA 6. Domácí publikum bude jistě bouřit po nástupu Vladimíra Idrányiho, na nějž čeká Francouz Greig Ballaiche. 40letý Idrányi je totiž rodák z Prievidzi. Zajímavě se jeví i zápas Jakuba Kadáše a Tea Mikeliće. Tento slovensko-chorvatský duel si v našem článku vysloužil samostatnou minianalýzu. RFA živý přenos zdarma je příležitost pro vsazení tiketu. Můžete tak učinit u sázkové kanceláře Tipsport nebo Fortuna, jejichž kurzovní nabídku představujeme v následující tabulce.

  Zápas turnaje RFA 6 Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Dominik HUMBURGER vs Milan ĎATELINKA 1.70 vs 2.03 1.70 vs 2.05
  Vladimír IDRANYI vs Csaba TÓTH (Real Fight) 1.20 vs 4.04 1.22 vs 4.00
  Štefan VOJČÁK vs Ion GRIGORE 1.12 vs 5.31 1.15 vs 4.86
  Boris GLEZGO vs Martin MINÁR 2.41 vs 1.50 2.59 vs 1.45
  Tomáš GURTLER vs Matěj NUSKA (Real Fight) 5.55 v 1.11 7.58 vs 1.06
  Jozef JALOVIAR vs Lukáš PUMR 1.13 vs 5.10 1.07 vs 7.11
  Jakub KADÁŠ vs Teo MIKELIĆ (Real Fight) 1.85 vs 1.85 2.13 vs 1.65
  Kamil MINDA vs Radovan KULLA 1.10 vs 5.81 1.05 vs 6.20
  Marián JAKUBÍK vs Ivan KLEVETS 1.40 vs 2.73 1.30 vs 3.27
  Tobiasz LE vs Eldor KURBONBOEV 1.60 vs 2.19 1.45 vs 2.59
  Lukáš Antal vs Dominik SIVEK 2.29 vs 1.55 2.35 vs 1.42
  Martin HORÍNEK vs Alex VOROS 1.17 vs 4.42 1.13 vs 5.25
  Adrian BARTL vs Erik TÓTH (Real Fight) 1.50 vs 2.41 1.50 vs 2.45

  RFA 6 program

  RFA live stream přináší mnoho zápasů, kde sice převažují česká a slovenská jména, ale šanci dostanou i borci ze zahraničí. V akci tak bude například Greig Bellaiche, který přijal výzvu utkat se s Vladimírem Idrányim v kategorii Real Fight. Diváci budou zvědaví také na souboj Poláka Tobiasze Le, jehož vzve Uzbek Eldor Kurbonboev. Je to další produkt proslulé uzbecké líhně, který trénuje v Monster Gym v Praze. Tedy pod dohledem slavnějšího rodáka Macha Muradova. Zápasy RFA můžete sledovat na stanici Voyo nebo na Tipsportu. Tipsport nabízí live stream RFA zdarma pro své klienty. Podmínkou je jen mít aktivní hráčské konto. Zájemce o RFA live stream musí mít nějaký tiket vsazený v posledních 30 dnech ve výši alespoň 30 Kč. Pokud ještě nemáte registraci u Tipsportu, využijte naše akční tlačítko. Můžete tak získat všechny aktuální bonusy.

  RFA 6 program

  Zápas RFA 6 (12.11.2022) Plánovaný začátek
  Dominik HUMBURGER vs Milan ĎATELINKA kolem 23:30
  Vladimír IDRANYI vs Greig BELLAICHE (Real Fight) kolem 23:00
  Boris GLEZGO vs Martin MINÁR kolem 22:00
  Tomáš GURTLER vs Matěj NUSKA (Real Fight) kolem 21:30
  Jozef JALOVIAR vs Lukáš PUMR kolem 21:00
  Jakub KADÁŠ vs Teo MIKELIĆ (Real Fight) kolem 20:40
  Marián JAKUBÍK vs Ivan KLEVETS kolem 20:20
  Tobiasz LE vs Eldor KURBONBOEV kolem 20:00
  Martin HORÍNEK vs Alex VOROS kolem 19:20
  Adrian BARTL vs Erik TÓTH (Real Fight) kolem 19:00

  Zápas Kadáš vs Mikelić

  Výraznou kurzovou neshodu mají sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna v případě duelu Jakuba Kadáše a Tea Mikeliće. Zatímco Fortuna poměrně přesvědčivě sází na výhru chorvatského reprezentanta, Tipsport pro oba borce vybírá shodný kurz na výhru 1.85. Z čeho bookmakeři sázkové kanceláře Fortuna vychází? Mikelić dlouhodobě působí v mezinárodní lize Glory Kickboxing. Přivezl také bronzovou medaili z WAKO mistrovství Evropy, kde čelil tvrdé konkurenci z Polska, Turecka, Francie a také Ruska a Ukrajiny. Ruští atleti v tu dobu ještě mohli závodit, a právě Yusup Magomedbekov, Mikelićův přemožitel, tehdy v kategorii middleweight vyhrál a nakročil k úspěšné kariéře na mezinárodní scéně. Mikelić sám se představil tuzemskému publiku v bitvě s Leem Brichtou. V pozici outsidera rozhodně nezklamal a nakonec favorita potrápil ve třech kolech.

  Zápas Kadáš vs Mikelić

  Jakub Kadáš zatím není tak velkým jménem ani na české MMA scéně. Napravit se to pokusil v Thajsku, kde Kadáš už delší dobu působí a učí se technice thajského boxu přímo od mistrů. Zkušenosti se pokusil zúročit už na RFA Grand Opening, ale to podlehl Dpminiku Bereczkému. Kadáš se v Octagon Fighting Academy seznámil se slavným Igorem Danišem, jenž je jeho trenérem.

  Tip na vítěze: vyhraje Mikelić

  Mikelić není žádný no name. Porazil na UNDG: Last Man Standing Čehovského a před měsícem a půl skvěle odbojoval zápas proti Brichtovi. Má vytříbený styl a velký soupeř, který čekal na nějakou tu chybu, se jí jednoduše nemohl dočkat. Nakonec to Brichta vybojoval dobrou defenzívou. Kadáš určitě nemá takové schopnosti jako Leo Brichta. Sázíme na chorvatského borce.

  Zápas Kadáš vs Mikelić
  1.85 vs 1.85

  Zápas Humburger vs Ďatelinka

  Titulová bitva se organizátorům RFA povedla. Nejen že k sobě svádí dvě známá jména, ale je opravdu těžké odhadnout, kdo bude v souboji Humburger vs Ďatelinka favoritem. Sázkové kanceláře uvádějí nižší RFA kurzy na Dominika Humburgera. Má skóre 4:0 a nedávno se pokusil o to prorazit v KSW - leč neúspěšně. Má výborný defenzivní wrestling a vyniká dobrým technickým strikingem. Není lehké jej dostat do klinče, z jakéhokoli tlaku se dokáže vysvobodit.

  Zápas Humburger vs Ďatelinka

  Soupeřem je Milan "Mr. Comeback" Ďatelinka. Jednu dobu měl v Oktagonu 4 výhry v řadě a všechny v 1. kole, což mu v MMA veřejnosti získalo velké uznání. Když jej potom RFA přetáhlo, Boris Marhanský si mnul ruce. Získal tím na československé poměry velmi horké zboží. Ďatel je výborný striker a umí dobře nakládat pěstmi ze vzdálenosti. Minule když bojoval s se pokusil vzdálenost zkracovat, a to byla chyba. Nenad Avramović mu přichystal gilotinu. Do souboje tak jde Milan Ďatelinka se sérií dvou proher v řadě. Omlouvají ho ale jména obou jeho přemožitelů - Avramović a Vémola.

  Tip na vítěze: vyhraje Ďatelinka

  Milan Ďatelinka je primárně zvyklý bojovat s vynikajícími borci. Porazil Miroslava Brože, Václava Mikuláška a Davida Hoška - co jméno, to těžký kalibr. Humburger naopak ve svých statistikách nemá žádný velký skalp. Porazil jen Lamackého a Brunclíka - oba to jsou borci, kteří mají to nejlepší za sebou. To jediné, co opravdu stojí za to, je výhra nad Borkowskim. Jenže Ďatelinka má na svém kontě duely s mnohem lepšími borci, než je tento polský bijec. Bude to zápas v postoji, který se zřejmě pěkně protáhne. Rozhodovat budou zkušenosti a kvalitní technika. Myslíme si, že v obojím více vyniká Milan Ďatelinka.

  Zápas Humburger vs Ďatelinka
  1.70 vs 2.03

  RFA 6 další zápasy

  RFA otevře zápas Adriána Bartla s Erikem Tóthem. V obou případech jde o relativně zkušené borce, kteří se ale MMA věnují spíše okrajově. Adriána Bartla zdobí titul vicemistra Slovenska v kategorii K1 a 3. místo na WAKO K1. Erik pracující jako trenér v Red Royal CrossFit teamu zaujal nedávno výhrou nad zkušeným Branem Zuzákem. Tóth skvěle pracuje koleny, čímž dokáže zaskočit nejednoho favorita. Troufáme si říct, že i zde by mohl mít navrch, i když mu kurzy nepřejí. Dále uvidíme duel Tomáše Gurtlera s Matějem Nuskou. Gurtler se na turnaj probojoval coby vítěz pyramidy o smlouvu s RFA. Nepoznal žádného přemožitele, ale samozřejmě: setkal se jen s amatéry. Nuska už je ostřílený borec a stal se vícenásobným šampionem v kategorii K1. V Prievidzi by měl zúročit své zkušenosti.

  Na poslední chvíli byl dopsán souboj Horínka s Vörösem

  Na poslední chvíli byl dopsán souboj Horínka s Vörösem. V tomto případě jde o souboj dvou bojovníků na začátku profesionální dráhy. Martin Horínek začínal v zápase a byl reprezentantem Slovenska v tomto sportu. Absolvoval také boxerský zápas - a šlo mu to náramně. Jde zkrátka o chameleona, který se snadno přizpůsobí jakýmkoli bojovým pravidlům. Teď ale řelí borci se sérií dvou výher, z nichž jedna skončila brutálním KO. Legenda bojových sportů Vladimír Idrányi už čelil v kariéře mnohým výzvám. V poslední době už ale přece jen jsou přibývající léta znát. Při posledním vystoupení v Lucerně Vladimír Idrányi podlehl v boxerském souboji Pavlu Šachovi. Teď jej ale proti Csabovi Tóthovi bude podporovat vyprodaná hala v Prievidzi, která bude přát svému rodákovi.

  Často kladené otázky

  Kde lze sledovat RFA live stream?

  Možností sledovat RFA live stream je mnoho. Samozřejmě nejvíce organizátory potěšíte, když turnaj budete sledovat osobně v aréně v Previdzi. Pokud se zde ale 12. listopadu nemůžete dostat, alternativu nabízí živý přenos na stanici Voyo nebo na Tipsportu. Na oficiálních stránkách RFA lze také zakoupit pay-per-view stream.

  Kdo je majitelem Real Fight Arena (RFA)?

  RFA živý přenos je projektem, jemuž vdechla život skupina investorů v čele s Borisem Marhanským. Tento poměrně známý podnikatel má zkušenosti s pořadatelem mnoha kulturních akcí na Slovensku.

  Kdo je největším jménem RFA 6?

  Ta nejznámější jména se setkávají v hlavním souboji večera - Dominik Humburger i Milan Ďatelinka jsou ambiciózní borci a chlubí se skvělou zápasovou bilancí. Legendou je dále Vladimír Idrányi, jenž se střetne se Csabou Tóthem. Na poslední chvíli byl na zápasovou listinu dopsán polský tank Kamil Minda, výrazná tvář kategorie těžkých vah.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích RFA na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV lze sledovat RFA živý přenos i na mobilním telefonu. Výhodou je, že pro klienty Tipsportu je to bezplatná služba, čili jde o RFA live stream zdarma.

  Je možné koupit lístky na RFA MMA live stream?

  Lístky jsou k dostání v sítích Predpredaj.SK či Ticketportal.cz.

  RFA 6 je tady! Organizace RFA spravedlivě střídá místa konání svých turnajů v Česku a na Slovensku. A hlavně, pořádá akce s vysokou kadencí. Od RFA 5 live stream uplynuly necelé 2 týdny a už vzhlížíme k dalšímu představení. RFA živý přenos zdarma bude uspořádán v Prievidzi. Město v Trenčinském kraji bude hostit československou elitu MMA. Dobrá příležitost i pro české fanoušky, protože z Ostravy je to sem jen nějakých 160 km cesty. Niké aréna v Prievidzi přivítá RFA 6 live stream zdarma v sobotu 12. 11. 2022.

  Mohlo by Vás zajímat

  RFA MMA 5 live stream živý přenos

  29. 10. 2022

  RFA jede bomby. Jsou to teprve tři týdny, co zvedala diváky ze židlích v Košicích. A teď je tady další RFA živý přenos. Tentokrát si…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…