RFA MMA 5 live stream živý přenos

RFA jede bomby. Jsou to teprve tři týdny, co zvedala diváky ze židlích v Košicích. A teď je tady další RFA živý přenos. Tentokrát si slovo bere Brno, kde tento festival MMA ještě nebyl. RFA live stream startuje v sobotu 29. října. Bude to dlouhá noc, a to nejen proto, že právě ten den začíná zimní čas! V dnešním článku vysvětlíme způsoby, jak sledovat RFA živý přenos zdarma. A také si představíme RFA program a kurzy. Ty nejzajímavější zápasy si zaslouží vlastní analýzy. Máme je pro vás samozřejmě připravené také.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. prosince
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300Kč za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

Vyberte si sekci RFA 5

 • RFA 5 kurzy
 • RFA 5 program
 • Zápas Sivák vs Laugeis
 • Zápas Hron vs Bartek
 • RFA 5 další zápasy
 • RFA historie
 • Kde si vsadit zdarma na RFA

  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  RFA 5 MMA živý přenos

  RFA 5 MMA živý přenos se tentokrát koná v Brně. RFA nadále ctí pravidlo střídání konání turnajů mezi Českem a Slovenskem. Grand opening v květnu letošního roku hostila Bratislava. Poté se turnaj přesunul do Ostravy. Následovalo RFA v Košicích a po krátké zastávce v Brně následuje turnaj v Prievidzi. Kalendářní rok zakončí turnaj s titulovými duely v Praze 17. 12. 2022. Dnes ale budeme mluvit o RFA 5 v Brně, na něž můžete už nyní koupit lístky v síti Ticketportal.

  RFA 5 MMA živý přenos

  Ještě než si rozebereme RFA program, představíme RFA kurzy. Sázkaři se pak mohou těšit na analýzy jednotlivých zápasů. Tradičně vybíráme 2 nejzajímavější. Další souboje, které by neměly uniknout vaší pozornosti, zmíníme v následující kapitole. Nezapomeneme ani na RFA historii a prize money. Článek zakončí často kladené dotazy. Zkrátka kvalitní informační servis, na který jste zvyklí.

  • Událost: RFA 5
  • Místo: Hala Vodova, Brno
  • Čas: Sobota, 29. 10. 2022, 19:00  RFA 5 kurzy

  Jako první přijdou na přetřes RFA 5 kurzy. Jsou zajímavé, protože tentokrát je RFA program sestavený podle jasného klíče. Favorit je v každém zápase jasný, skoro nikde ale není záruka jednoznačné dominance. A překvapivé výsledky se určitě zrodí. Brněnské ikoně Tomáši Hronkovi organizátoři přisoudili nebezpečného Slováka Ivana Barteka. Vojtěch Garba, fanoušky zbožňovaný voják, nastoupí proti 83. nejlepšímu borci z žebříčku. Poručík Garba z 15. ženijního pluku jde do těžké bitvy proti Bruci Soutovi. Vsaďte si tiket na borce MMA. Můžete tak učinit u sázkové kanceláře Tipsport nebo Fortuna, jejichž kurzovní nabídku představujeme v následující tabulce. Zvolit ale take můžete Chance, Synottip nebo některou další solidní kancelář. RFA kurzy jsou příležitostí, jak si ještě více užít radost z toho, že váš oblíbenec udělil soupeři KO. Dobře sestavený tiket může přinést vysokou finanční výhru. Ovšem musíte mít opravdu šťastnou ruku a vše trefit. Pokud jste opravdu bezradní, koho svým tipem podpořit, přejděte po podkapitole RFA program na naše analýzy.

  Zápas turnaje RFA 5 Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Tomáš HRON vs Ivan BARTEK 1.45 vs 2.55 1.45 vs 2.59
  Vojtěch GARBA vs Bruce SOUTO 2.73 vs 1.40 2.99 vs 1.35
  Václav SIVÁK vs Alexis LAUGEOIS 1.15 vs 4.73 1.15 vs 4.86
  Leo BRICHTA vs Jackson LOUREIRO 1.35 vs 2.94 1.10 vs 6.02
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Andrea MASCIA 1.35 vs 2.94 1.35 vs 2.99
  Alexander BUTENKO vs Carlo PRATER 1.35 vs 2.94 1.32 vs 3.15
  Jiří JAROŠ vs Dawid ROZAK 1.30 vs 3.21 1.30 vs 3.27
  Ladislav KRIŠTŮFEK vs Patrik ZÁDĚRA 1.40 vs 2.73 1.33 vs 3.09
  Julio BARRETO vs Arbi MEZHIDOV 4.04. vs 1.20 3.91 vs 1.22
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL) 1.45 vs 2.55 1.46 vs 2.56
  Jan FAJK vs Michael RIRSCH 1.38 vs 2.81 1.38 vs 2.85

  RFA 5 program

  RFA program ze záhadných důvodů není k dnešnímu dni viditelný na oficiálních stránkách RFA. Nevadí, my jej zveřejníme zde. RFA live stream nabídne 10 zápasů, kde velký prostor dostávají osvědčená česká a slovenská jména. Stejně jako v Oktagonu se ale i v RFA postupně prosazují hvězdy ze zahraničí. Tentokrát do Brna zavítají zkušení Alexander Butenko a Carlos Prater. Mají na kontě více než 100 zápasů, a to i v elitních ligách. Bruce "Soldado de Cristo" Souto má také něco za sebou. Bojoval v M-1, proslulé brazilské Jungle Fight i v LFA. Teď bude jeho soupeřem Vojtěch Garba.

  RFA 5 program

  Hodně pozornosti ale pro sebe uzmou i enfants terribles české scény. Tadeáš Růžička a Leo Brichta patří mezi největší akvizice RFA, které organizátoři ukořistili z Oktagonu. Uvidíme, jak se popasují s rolí favoritů. Dalším známým jménem je Václav Sivák. Jde o borce, který svá vítězství rád slaví s romskou vlajkou kolem ramen. Zkrátka, zápasová listina je tentokrát hodně nabitá. Pokud jste nesehnali lístek na akci nebo je pro vás Brno příliš daleko, sledujte RFA live stream zdarma. Je k dispozici na Voyu nebo na Tipsportu. Tipsport nabízí živý přenos zdarma pro své klienty, stačí se jen zaregistrovat a vsadit tiket na libovolnou událost ve výši nejméně 30 Kč. Pak můžete sledovat jakýkoli stream zcela zdarma.

  Zápas RFA 5 (29.10.2022) Plánovaný začátek
  Tomáš HRON vs Ivan BARTEK kolem 23:00
  Vojtěch GARBA vs Bruce SOUTO kolem 22:20
  Václav SIVÁK vs Alexis LAUGEOIS kolem 21:50
  Leo BRICHTA vs Jackson LOUREIRO kolem 21:20
  Tadeáš RŮŽIČKA vs Andrea MASCIA kolem 20:50
  Alexander BUTENKO vs Carlo PRATER kolem 20:30
  Jiří JAROŠ vs Dawid ROZAK kolem 20:10
  Ladislav KRIŠTŮFEK vs Patrik ZÁDĚRA kolem 19:40
  Julio BARRETO vs Arbi MEZHIDOV kolem 19:20
  Jan FAJK vs Michael RIRSCH kolem 19:00

  Zápas Sivák vs Laugeis

  Václava Siváka jsme v krátkosti již představili. Pár vět ale nedokáže popsat, co je tento Bad Boy doopravdy zač. Aktuálně jde o jednu z největších celebrit romské komunity. A zaslouženě, v bojových sportech je to špička. Mezi amatéry získal světový titul kickboxerské organizace WAKO. Přitom je to chameleon, jde mu i klasický box. Dostal pás šampiona České republiky. Dále získal světový titul WAKO PRO. Přitom mu je stále teprve 23 let. Kde se tato kometa zastaví?

  Zápas Sivák vs Laugeis

  Sivák je rodák z Ostravy. Je Rom a je z chudých poměrů, takže se nelze divit, že začátky byly krušné. Byl zapojený do činnosti menšího gangu. Většina kamarádů skončila ve vězení nebo v nápravném zařízení. Václav ukazuje jim i mladším klukům, jaká je pro naštvaného mladíka, který se chce rvát, lepší cesta. Aktuálně Sivák táhne sérii dlouhou 19 vítězství v řadě. Složil například Jonase Mågårda v Oktagonu, Viktora Michajlova na akci Fair Fight v Jekatěrinburgu (když se ještě v Rusku provozoval sport na mezinárodní úrovni) a třeba také Mariana-Florina Soareho na Night of Warriors. Skutečně, pro RFA je tento kluk horké zboží. Možná je až moc dobrý na tuto úroveň, protože volba prvního soupeře je pro nás tak trochu záhada. O Francouzi Alexisi Laugeisovi se ví jen to, že bojuje v kategorii featherweight. Je trojnásobným šampionem Francie v muay thai, ovšem nelze se dočíst, jak moc oficiální tato mistrovství byla. Laugeis nemá žádné známé soupeře v zápasové historii.

  Tip na vítěze

  Laugeis poslouží Sivákovi coby sparring partner. Francouz nemá ve světě MMA žádné jméno, na rozdíl od jeho soupeře, po němž už pokukují prestižní evropské ligy. Možná by v Oktagonu byl více na očích organizátorům lig z Německa nebo z Británie, ale to je jeho volba. Každopádně, tipujeme vítězství Václava Siváka.

  Zápas Sivák vs Laugeis
  1.15 vs 4.73

  Zápas Hron vs Bartek

  Ivan Bartek s potěšením přijal roli outsidera v hlavní bitvě večera proti Tomáši Hronovi. Povoláním policista si z této pozice nic nedělá. Všichni ho podceňovali už v únoru v zápase proti obávanému Melvinu Mané. Zápas, ve kterém měl být Bartek boxovacím pytlem, měl zcela jiný průběh. Bylo to nahoru dolů, už v prvním kole dostal Bartek krvavou ránu. Pak ale nasadil dobrý klinč. Mané pak v druhém kole vystřihl úchvatný highkick, ale soupeře na kolena nedostal. Třetí kolo patřilo Bartekovi, čtvrté zase Manému. A protože páté kolo přinesl fenomenální tlak slovenského bojovníka, bodoví rozhodčí měli nakonec jasno. Šampionem Professional Muaythai League se stal Bartek.

  Zápas Hron vs Bartek

  Slavnějším jménem v sobotním zápasu bude Tomáš "Rattlesnake" Hron. Bude mít také podporu domácího publika, protože jde o Brňáka jako poleno. Také je velkou legendou mezi postojáři. V tomto označení ale i nezasvěcení fanoušci vytuší, že asi nepůjde o mladého borce. Hronovi je 41 let. Hron si je snad vědomý toho, jak Bartek bojoval proti Manému. Bude mu jasné, že půjde o dlouhou bitvu. Ostatně i Hron je zvyklý vítězit spíše na body, takže mu nebude dělat problém trpělivě čekat na své příležitosti. Využít může výškový rozdíl.

  Tip na vítěze

  Hron není lehce ukončitelný a má velkou výdrž. Zbraně, které použil Bartek na Maného, zde platit nebudou. Navíc má Slovák výrazně kratší nohy a ruce. Sázíme na Hrona.

  Zápas Hron vs Bartek
  1.45 vs 2.55

  RFA 5 další zápasy

  RFA live stream, který se koná v sobotu 29. října, přinese na samém začátku duel Jana Fajka s Michaelem Rirschem. Fajk je talentovaný zemař. Má za sebou úspěšnou amatérskou kariéru a i po příchodu mezi profesionály si nadále drží neporazitelnost. Soupeřem je Rakušan, který měl dobrý začátek kariéry, ale teď táhne šňůru 4 porážek v řadě. Nic si z toho ale nedělá, pozvánky na MMA akce mu chodí nadále. I takoví borci jsou třeba - ti, kteří ochotně přijmou roli potravy. Takovou pozici bude mít Rirsch proti Fajkovi - pro sázkaře jasná záležitost. Kategorii Real Fight ozdobí tři souboje. Ladislav Krištůfek by si měl poradit s Patrikem Záděrou, Jiří Jaroš v zádech s hlasitým povzbuzováním svých brněnských příznivců bude bojovat s Polákem Rozakem. Třetí do party pak bude Tadeáš Růžička, který si styl RFA rychle osvojil. Proti Oskaru Siegertovi v březnu byl fantastický a lze čekat, že podobně zamete i s Andreou Masciou.

  RFA 5 další zápasy

  Moc se těšíme také na zápas Vojtěcha Garby. Je sympatické, že se nebojí výzvy a čelí opravdu těžkému soupeři. Bruce Souto bude jistě vzdorovat více než oponenti Tadeáše Růžičky či Václava Siváka. Je to 83. nejlepší bojovník podle světového žebříčku. Stále je tedy postavený výše než Garba. Kurzy přejí více českému vojákovi, ale jednoznačnou výhru garantovat nemůžeme.

  RFA historie

  Za rok existence už se toho v RFA událo hodně. Mladá organizace má drive a nechybí jí ani drzost. Úspěšně přebrala zavedené značce Oktagonu řadu kvalitních bojovníků. Někteří se už představili na turnajích v Bratislavě, Košicích nebo Ostravě. Pro jiné bude turnaj s pořadovým číslem 5 premiéra. RFA 5 se koná v Brně a tato akce má opět solidní pozornost ze strany médií i fanoušků. Tento RFA live stream je jakousi malou oslavou prvního výročí RFA, protože Boris Marhanský, známý slovenský podnikatel, oznámil vznik organizace 20. října 2021.

  RFA jede bomby. Jsou to teprve tři týdny, co zvedala diváky ze židlích v Košicích. A teď je tady další RFA živý přenos. Tentokrát si slovo bere Brno, kde tento festival MMA ještě nebyl. RFA live stream startuje v sobotu 29. října. Bude to dlouhá noc, a to nejen proto, že právě ten den začíná zimní čas! V dnešním článku vysvětlíme způsoby, jak sledovat RFA živý přenos zdarma. A také si představíme RFA program a kurzy. Ty nejzajímavější zápasy si zaslouží vlastní analýzy. Máme je pro vás samozřejmě připravené také.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…