RFA MMA 4 live stream živý přenos

Expres zvaný RFA čili Real Fight Arena míří do další zastávky. 8. října 2022 veze to nejlepší MMA do Košic. Fanoušci na východu Slovenska se mohou těšit na velká jména bojových sportů. Některá z nich už reprezentují značku RFA live stream dlouho – Sebastián Fapšo, David Hošek či Leo Brichta. K nim se ale přidávají další borci známí z prostředí Oktagonu či ještě větších organizací. Do Košic tak přijede například Nenad Avramović, 36letý Srb přezdívaný Electro Nino. Dobré důvody zapnout si RFA živý přenos zdarma. K dispozici je na Voyo i na Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 1. října
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90
Betano logo
Betano RFA 350Kč zdarma s kódem: BIGBONUSCZ

Vyberte si sekci RFA 4

 • RFA 4 kurzy
 • RFA 4 program
 • Zápas Hošek vs Avramović
 • Zápas Fapšo vs Lutterbach
 • RFA 4 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Real Fight Arena historie
 • Často kladené otázky
 • RFA 4 živý přenos

  Už když se RFA živý přenos objevil na scéně MMA, prorokovali jsme mu na našich stránkách velkou budoucnost. Nyní se ukazuje, že projekt slovenského podnikatele Borise Marhanského je více než vážnou konkurencí českého Oktagonu. Štědré finanční odměny přilákaly již velký počet hvězd. Pravda, Karlos Vémola asi zůstane už navěky spojený s Oktagonem, ale promotéři Novotný a Neruda aby se začaly bát o své ostatní ovečky. Vždyť kdo by před nedávnem čekal, že do RFA zamíří i talentovaný Václav Sivák, nesmlouvavý Polák Kamik Minda nebo česká legenda Petr Kníže?

  RFA 4 živý přenos

  Minda nebo Sivák jsou zatím fighteři, u nichž byl přestup do RFA pouze ohlášen. Zato posledně jmenovaný Petr Kníže, ten už se v sobotu 8. října měl představit v akci. Jenže z velké bitvy s Jozefem Wittnerem bohužel sešlo. Mělo jít o atraktivní duel českého veterána, legendy MMA, se slovenskou hvězdou, přemožitelem Petra Beránka, Roberta Pukače či Kamila Cibinského. Zápas by byl v programu zařazen až na konec, coby zlatý hřeb večera. Ale 28. září bylo zveřejněno, že se toto představení kvůli zranění Petra Knížete ruší.

  • Událost: RFA 4
  • Místo: Steel Arena, Košice
  • Čas: Sobota, 8. 10. 2022, 19:00  Sítě Predpredaj.SK či Ticketportal.cz už nabízejí RFA lístky. Je o ně velký zájem. Organizátoři RFA opět zvolili velmi prozíravě místo konání. Po turnaji v Ostravě vybrali Košice – opět, město na východu země, zdánlivě stranou dění, ovšem s velkou diváckou základnou. Fanoušci MMA jsou zde hladoví po velkých zážitcích. RFA program jim je zajistí. Náš článek nejdříve okomentuje RFA kurzy a samotný RFA program. Poté dojde na analýzy klíčových zápasů. Ztratíme slovo i o historii a o prize money. Nakonec zodpovíme některé často kladené dotazy. Zkrátka, jako vždy nabízíme ten nejlepší informační servis pro fanoušky smíšených bojových umění.

  RFA 4 kurzy

  RFA kurzy je tématem, kterému se věnujeme ze všeho nejdříve. Sledovat samotný RFA live stream zdarma je jedna věc, ale RFA kurzy povyšují zážitek na zcela nový level. Společně s vaším favoritem zápolícím na MMA kolbišti můžete zažít hořkost porážky, stejně tak se ale můžete radovat z velkého vítězství. Pochopitelně bez toho, abyste utrpěli jediný bolestivý úder. Řeč je totiž o finančních výhrách.

  RFA 4 kurzy

  Vsaďte si váš tiket, pochopitelně za nějakou rozumnou finanční částku. RFA kurzy jsou vypsány u všech předních českých a slovenských sázkových kanceláří. V přehledné tabulce níže uvádíme kurzy u kanceláří Fortuna a Tipsport. Sázkovka Tipsport je generálním partnerem turnaje. To je také důvod, proč může svým klientům poskytnout RFA živý přenos zdarma. Pokud nevíte, na koho vsadit, přejděte na naše analýzy v další části článku.

  Zápas turnaje RFA 4 Kurz Tipsport Kurz Fortuna Třída
  Kamil MINDA (POL) vs Tomáš MOŽNÝ (SVK) 1.90 vs 1.80 1.86 vs 1.86 Real fight / +92 kg
  Joilton LUTTERBACH (BRZ) vs Sebastián FAPŠO (SVK) 2.41 vs 1.50 2.45 vs 1.50 Real fight / 81 kg
  Antonio PAULO (BRZ) vs Leo BRICHTA (CZE) 5.81 vs 1.10 5.25 vs 1.13 Lightweight
  David HOŠEK (CZE) vs Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) 1.30 vs 3.21 1.35 vs 2.99 Middleweight
  Zsolt BALLA (HUN) vs Yevgeny ORLOV (UKR) 3.21 vs 1.30 2.85 vs 1.38 Heavyweight
  Rade NOVAKOVIC (SRB) vs István VERÉB (HUN) 3.21 vs 1.30 2.59 vs 1.45 Welterweight
  Michal ZÁTORSKÝ (SVK) vs Luboš LESÁK (CZE) 3.56 vs 1.25 3.09 vs 1.33 Real fight / 64 kg
  Jakub BATFALSKÝ (CZE) vs Samuel DAŇKO (SVK) 1.85 vs 1.85 1.86 vs 1.86 Lightweight
  Kamila ŠIMKOVÁ (CZE) vs Beata JUHASZ (HUN) 4.73 vs 1.15 4.13 vs 1.20 Flyweight
  Roman SAVENCHUK (UKR) vs Dominik TOPORCER (SVK) 1.35 vs 2.94 1.40 vs 2.77 Bantamweight
  Jakub BARNA (SVK) vs Petr STŘÍŽ (CZE) 5.81 vs 1.10 5.73 vs 1.11 Featherweight

  RFA 4 program

  RFA program je dosud nejnabitější v krátké historii turnajů RFA. Platí to pro počet zápasů – vypsáno je 11 duelů - tak i jejich úroveň. Jestliže dříve se přeci jen na programu objevovali borci neznámí i pro ty největší fanoušky MMA, tentokrát účast přislíbilo 24 zavedených fighterů. Tradičně RFA program kombinuje ochutnávky z nejrůznějších MMA váhových kategorií se zápasy real fight. Jde o atraktivní thaiboxové přestřelky v 4oz rukavicích. Dobře se v ní uvedl v posledním RFA v Ostravě například Brazilec Joilton Lutterbach, který po Čechovi Stráníkovi nyní vyzývá věhlasného Sebastiána Fapša. Naopak Leo Brichta se po ostravském triumfu vrací zpět ke starému dobrému MMA, když se střetne s Antoniem Paulem. Zkrátka, zajímavých momentů bude tentokrát opravdu dost. Aby vám neunikl zápas, na který se těšíte nejvíce, přinášíme v následující tabulce časy zahájení. Turnaj začíná v Košicích v sobotu 8. října od 19:00. Měl by končit až po půlnoci. Pokud jste nesehnali lístek na akci nebo jsou pro vás Košice příliš daleko, sledujte RFA live stream zdarma. Je k dispozici na Voyu nebo na Tipsportu. Nakupte si zásoby dobrého jídla a pití a vsaďte si tiket. A hlavně se dobře bavte.

  Zápas RFA 4 (8.10.2022) Plánovaný začátek
  Kamil MINDA (POL) vs Tomáš MOŽNÝ (SVK) kolem 23:20
  Joilton LUTTERBACH (BRZ) vs Sebastián FAPŠO (SVK) kolem 22:40
  Antonio PAULO (BRZ) vs Leo BRICHTA (CZE) kolem 22:10
  David HOŠEK (CZE) vs Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) kolem 21:40
  Zsolt BALLA (HUN) vs Yevgeny ORLOV (UKR) kolem 21:10
  Rade NOVAKOVIC (SRB) vs István VERÉB (HUN) kolem 20:40
  Michal ZÁTORSKÝ (SVK) vs Luboš LESÁK (CZE) kolem 20:20
  Jakub BATFALSKÝ (CZE) vs Samuel DAŇKO (SVK) kolem 20:00
  Kamila ŠIMKOVÁ (CZE) vs Beata JUHASZ (HUN) kolem 19:40
  Roman SAVENCHUK (UKR) vs Dominik TOPORCER (SVK) kolem 19:20
  Jakub BARNA (SVK) vs Petr STŘÍŽ (CZE) kolem 19:00

  Zápas Hošek vs Avramović

  Jméno srbského bojovníka Nenada Avramoviće budou čeští a slovenští fanoušci znát. Vždyť právě tento 36letý borec srazil na RFA Grand Opening miláčka publika Milana Ďatelinku. Tím zavřel ústa pochybovačům, kteří si mysleli, že RFA pojede podle nějakých notiček. Totiž že ty největší akvizice z Oktagonu, jako jsou Brichta, Ďatelinka nebo Fapšo, budou mít na růžích ustláno.

  Zápas Hošek vs Avramović

  Electro Nino, jak se Srbovi přezdívá, proto dostává další výzvu. Jde proti němu David "Sparťan" Hošek. Tento borec se v RFA uvedl vítězstvím nad Gladkowiczem, čímž si vylepšil zápasovou bilanci na 7-2-1. Co by za to Avramović dal. Sám totiž nasbíral jen 9 vítězství a 8 porážek. O to překvapivější jeho skalp Milana Ďatelinky byl - vždyť mezi lety 2017 a 2019 táhl šňůru 4 proher v řadě a to i proti zdánlivě neznámým fighterům. Kdyby porazil v RFA i Hoška, byl by to příslovečný blesk, který dvakrát uhodil na stejné místo.

  Tip na vítěze

  Avramović nadiktoval Ďatelinkovi, jak se bude bojovat, a Slovák mu to spolknul. Nechal se příliš snadno strhnout na zem, kde Srb bojuje rád. Hošek ale bude vzpurnější. Bez boje na zemi se klidně obejde, je to ryzí boxer. Nedává tak velký důraz na boj nohami, nekope, nenastavuje kolena ani lokty. Tím pádem ale neposkytuje soupeři takové možnosti vetknout boji wrestlingové parametry. Hošek si bude udržovat vzdálenost a přesnými údery si bude soupeře připravovat. Avramović zjistí, že proti takovému stylu boje nemá šanci.

  Zápas Hošek vs Avramović
  1.30 vs 3.21

  Zápas Fapšo vs Lutterbach

  Někteří tipéři milují sázky na outsidery. Je to logické, díky výši kurzu je zde šance na opravdu tučnou výhru. Tady jednu přinášíme – favorizovaný Sebastián Fapšo podle nás zápas s Brazilcem Lutterbachem prohraje. Fapšo je sice veden jako jedna z hvězd RFA, jenže, zas tak zajímavý životopis nemá. 3 výhry se počítají, ale proti komu je Fapšo vybojoval? Bahník, Kozubovský a Koloděj, to nejsou až tak velká jména. Pověst nebezpečného fightera si rodák z Považské Bystrice získal díky svému zběsilému stylu. Fanoušci milují takové psychopaty, kteří by v kleci nechali duši. Soupeři zase mají respekt – boj s takovými zabijáky bolí.

  Zápas Fapšo vs Lutterbach

  Ale má to i své stinné stránky. Když se opíráte o dravost a do každé rány dáváte stoprocentní energii, můžete se rychle vysílit. Zvláště když je soupeř takticky vyspělý. Fapšo je silný, energický, bestiální. Ale jeho styl je neučesaný. Zde se proti němu postaví zkušený 29letý Brazilec, který už si vyzkoušel boj se slavnými MMA bojovníky a jeho jméno se objevilo ve věhlasných evropských organizacích.

  Tip na vítěze

  Lutterbach v RFA 3 zametl s Adamem Stráníkem. Podle nás má šanci i proti Fapšovi.

  Zápas Fapšo vs Lutterbach
  2.41 vs 1.50

  RFA 4 další zápasy

  Velká, převelká škoda, že RFA 4 ztratilo svůj největší tahák. Bitva Petra Knížete s Jozefem Wittnerem měla být ozdobou košického turnaje. A tou nejlepší pozvánkou pro další RFA. Snad není všem dnům konec a česko-slovenskou bitvu uvidíme na RFA 5. Prozatím se mohou diváci těšit alespoň na ukázku kvalitního ženského MMA. Představí se dvojnásobná amatérská šampionka Kamila Šimková. Je to přebornice na thajský box, která se začíná prosazovat i v MMA. Její kvality prověří velezkušená Bea Juhász. Na RFA Grand Opening se uvedla výhrou nad Grmanovou. Je to drsňačka a myslíme si, že české fighterce to natře. Z amatérů vzešel také Jakub Batfalský, který drží dlouhou sérii výher. Jenže až na RFA 4 dostává šanci změřit síly s těmi nejlepšími. Samuel Daňko nedá Batfalskému nic zadarmo. Určitě se bude snažit na českého soupeře tlačit, zvláště když bude hlasitě podporován košickým publikem. Na závěr nemůžeme ignorovat další zápas Lea Brichty. Tentokrát tento ostravský borec prověří Brazilce Antonia Paula. Je to relativně neznámý fighter a Brichta má velké sebevědomí podpořené vynikajícími figherskými schopnostmi. Po krátkém intermezzu v real fightu se Brichta vrací k svému oblíbenému MMA. Nemyslíme si, že se zde zrodí překvapení.

  RFA 4 další zápasy

  Real Fight Arena historie

  20. října 2021. Toto datum je zapsáno jako datum vzniku RFA online. Na tiskové konferenci vznik této organizace oznámil známý slovenský podnikatel Boris Marhanský. Za necelý rok existence už RFA uspořádalo řadu úspěšných podniků. Nejdříve warm up akce, poté grand opening a pak už několik oficiálních turnajů. V červenci v Ostravě se uskutečnil zatím poslední s pořadovým číslem 3. Košický festival vstoupí do historie organizace RFA coby čtvrtý turnaj. Není divu, že čtvrté vydání RFA live stream má solidní pozornost ze strany médií i fanoušků. Další zápas Lea Brichty, to je velké lákadlo. Také jména jako David Hošek nebo Sebastian Fapšo slibují atraktivní podívanou. RFA lístky mizí prodejcům pod rukama. Zdá se tedy, že v Košicích bude výborná atmosféra. Publikum předá energii bojovníkům a tím by mohly být zápasy ještě zajímavější.

  Real Fight Arena historie

  Často kladené otázky

  Je možné zapnout si RFA live stream, živý přenos, kurzy a program?

  Možností sledovat RFA live stream je mnoho. Samozřejmě nejvíce organizátory potěšíte, když turnaj budete sledovat osobně v aréně v Košicích. Pokud se zde ale 8. října nemůžete dostat, alternativu nabízí živý přenos na stanici Voyo nebo na Tipsportu. Na oficiálních stránkách RFA lze také zakoupit pay-per-view stream.

  Bude na RFA startovat také Petr Kníže a Jozef Wittner?

  Bohužel, duel těchto dvou velikánů byl z programu stažen. 28. září organizátoři RFA oznámili, že „Monster“, jak je Kníže přezdíván, je zraněn. Za zápas už byla nalezena náhrada. Půjde o duel polské bestie Kamila Mindy proti Slovákovi Tomáši Možnému, a to v kategorii heavy weight. Toto představení bylo ohlášeno půl hodiny před dopsáním tohoto článku, zatím není znám přesný čas začátku duelu. Také sázkové kanceláře zatím kurzy na tento zápas nevypsaly. V době psaní tohoto textu tedy jde o velmi čerstvou informaci.

  Jak probíhá zápas z kategorie real fight?

  Real fight je specifickým způsobem boje. Pravidla jsou inspirována původními pravidly K-1, doplněny jsou údery loktem. Charakteristické pro tyto bitvy jsou malé rukavice. Pravidla real fight zakazují některé nebezpečné techniky, k nimž se řadí i přímé kopy na kolenní kloub.

  Zúčastní se také fighteři ze zahraničí?

  Ano, a jde o poměrně solidní borce. Srb Nenad Avramović znamenitě zdolal Milana Ďatelinku v přechozím RFA. Tradičně skvělé jsou Maďaři – do Košic přijede István Veréb, Zsolt Balla a také fighterka Beata Juhasz. Brazilec Lutterbach už prostředí RFA zná, připsal si na Grand Opening výhru proti Adamovi. Na RFA 4 live stream jej doplní krajan Antonio Paulo. Velkým tahákem pak bude ještě Kamil Minda. Tento zástupce kategorie těžkých vah byl, jak bylo již řečeno, dopsán na poslední chvíli.

  Lze koupit lístky na RFA MMA live stream?

  Lístky jsou k dostání v sítích Predpredaj.SK či Ticketportal.cz.

  Expres zvaný RFA čili Real Fight Arena míří do další zastávky. 8. října 2022 veze to nejlepší MMA do Košic. Fanoušci na východu Slovenska se mohou těšit na velká jména bojových sportů. Některá z nich už reprezentují značku RFA live stream dlouho – Sebastián Fapšo, David Hošek či Leo Brichta. K nim se ale přidávají další borci známí z prostředí Oktagonu či ještě větších organizací. Do Košic tak přijede například Nenad Avramović, 36letý Srb přezdívaný Electro Nino. Dobré důvody zapnout si RFA živý přenos zdarma. K dispozici je na Voyo i na Tipsportu.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…

  RFA MMA live stream živý přenos

  23. 07. 2022

  RFA neboli Real Fight Arena míří poprvé do Česka. 23. července proběhne turnaj RFA 3 v Ostravě. Relativně nová MMA organizace původem ze Slovenska funguje…