RFA MMA live stream živý přenos

RFA neboli Real Fight Arena míří poprvé do Česka. 23. července proběhne turnaj RFA 3 v Ostravě. Relativně nová MMA organizace původem ze Slovenska funguje necelý rok, ale už toho stihla hodně. Nejdříve byl uspořádán Warm Up v Bratislavě, tamtéž se v květnu 2022 konal i Grand Opening. Obě tyto akce přinesly mnoho napínavých fightů. Teď se tedy na nejlepší MMA zápasníky těší RT Torax Arena Poruba. 23. července u toho můžete být buď osobně, nebo si můžete zapnout RFA live stream zdarma. K dispozici je na Voyo i na Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 1. října
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč zdarma za registraci
RFA live stream ppv
RFA Real Sport €9.90

RFA MMA program

Turnaj začíná v Ostravě 23. července od 18:30. Měl by končit až po půlnoci. Předpověď počasí slibuje pořádně horký sobotní večer. Není tedy důvod péct se venku, raději si dopřejte RFA živý přenos u vás doma. Fanoušci a novináři se shodli, že RFA program byl v případě RFA Warm Up i Grand opening velmi zdařilý. Jsou tedy dobré důvody těšit se na ostravský turnaj. Už jen proto, že aktuální program RFA 3 je nabitý. 13 zápasů pokrývá spravedlivým dílem jak různé váhové kategorie MMA, tak Real Fight. Kromě Čechů a Slováků se dostaví také zajímavá jména ze zahraničí. A hlavní hvězdy večera by nedělaly ostudu ani u turnajů konkurenčních organizací. Leo Brichta, ostatně dříve tvář organizace Oktagon, se popere s Vítězslavem Rajnochem. A Vojtěch Garba, mimochodem poručík 15. ženijního pluku a přemožitel olympijského medailisty Ceacusty v MMA, si to rozdá s respektovaným Chorvatem Reljićem.

RFA program

 • Událost: RFA 3 MMA
 • Místo konání: RT Torax Arena Ostrava Poruba
 • Čas: Sobota, 23. 07. 2022, 18:30
Zápas RFA 3 (23.července 2022) Plánovaný začátek
REJLIC Goran - GARBA Vojtěch kolem 23:55
BRICHTA Leo - RAJNOCH Vítězslav kolem 23:30
AVRAMOVIC Nenad - HOŠEK David kolem 23:00
BENKO Jakub - ŠACH Pavel kolem 22:30
TVRDÝ Lukáš - RÁCZ Róbert kolem 22:00
LUTTERBACH Joilton - STRÁNÍK Adam kolem 21:30
JACEK Czubak - JALOVIAR Jozef kolem 20:50
DVOŘÁČEK David - DANIŠ Igor kolem 20:20
MOKRÝ Michal - HOŘEJŠÍ Michal kolem 19:50
GOGOLADZE Aleksandre - PRÁZDNÝ Martin kolem 19:30
KVASNICA Marek - HERAJN Adam kolem 19:10
RAK Roland - GLEZGO Boris kolem 18:50
REWERA Bartosz - ŠTUMMER Josef kolem 18:30

Vyberte si sekci RFA

 • RFA MMA kurzy
 • RFA MMA program
 • Zápas Brichta vs Rajnoch
 • Zápas Avramović vs Hošek
 • Real Fight Arena další zápasy
 • RFA Prize money pro vítěze
 • Real Fight Arena historie
 • Často kladené otázky
 • RFA živý přenos

  Vývoj turnaje zvaného RFA živý přenos na našich stránkách sledujeme od samého začátku. Upozornili jsme, když slovenský podnikatel Boris Marhanský založení organizace veřejně oznámil. Všimli jsme si hiringu velkých talentů české a slovenské MMA scény v čele s Leem Brichtou, Sebastiánem Fapšem nebo Tomášem Možným. A zvali jsme fanoušky MMA na oba zatím proběhlé turnaje. Ani tento RFA live stream zdarma tedy nemůžeme opomenout. Vždyť turnaj poprvé překračuje hranice Slovenska a přiváží nálož solidní akce a zábavy do města, které Jarek Nohavica nazývá černou hvězdou nad hlavou. RFA živý přenos začíná v sobotu 23. července od 18:30.

  RFA MMA živý přenos

  V sítích Predpredaj.SK či Ticketportal.cz lze koupit RFA lístky. Stejně jako u předchozích bratislavských turnajů platí, že o vstupenky je velký zájem. Ostrava bojové sporty miluje a také darovala českému MMA spoustu talentů. Konkurenční Oktagon moravsko-slezskou metropoli trochu zanedbával – za poslední 3 roky se zde konal jediný Oktagon živý přenos. Proto je od organizátorů RFA chytrý tah, že pro českou premiéru zvolili právě Ostravu. Pokud je pro vás Ostrava daleko nebo vám brání jiné okolnosti koupit si RFA vstupenky, máme pro vás řešení. O turnaj nemusíte přijít. Na oficiální stránce rfarena.sk si lze koupit RFA pay-per-view. Cena je 9.90 euro. Kompletní RFA program ale bude k vidění i na televizi Voyo a také na stránkách Tipsportu. RFA živý přenos zdarma si mohou pustit pouze registrovaní klienti této sázkové kanceláře. Jestliže máte o tuto podívanou zájem a nevlastníte Tipsport účet, klikněte na naše speciální tlačítko. Rychle se zaregistrujete a díky nám získáte všechny dostupné Tipsport vstupní bonusy.  RFA MMA kurzy

  Jak je naším dobrým zvykem, zastavíme se také u tématu RFA kurzy. Ty jsou už nyní vypsány u všech předních českých sázkových kanceláří. V přehledné tabulce představíme kurzy u kanceláří Fortuna a Tipsport. Tipsport je generálním partnerem turnaje. To je také důvod, proč může svým klientům poskytnout RFA živý přenos zdarma. Sledování MMA fightů je samo o sobě skvělou zábavou, ale s nadějným tiketem v kapse je zážitek ještě umocněn. Kromě napínavé podívané si tak z RFA 3 můžete odnést ještě i finanční zisk. Uhodnout, kdo zápas vyhraje, ale není nic lehkého. Zkušení MMA fanoušci určitě vědí, na koho vsadit, těm ostatním možná pomohou naše analýzy. Najdete je v dalších sekcích tohoto článku.

  Zápas turnaje RFA 3 Kategorie Kurz Tipsport Kurz Fortuna
  Vojtěch GARBA (CZE) Goran RELJIĆ (CRO) light heavyweight 4.90 vs 1.14 4.86 vs 1.15
  Leo BRICHTA (CZE) vs Vítězslav RAJNOCH (CZE) real fight 75 kg 1.20 vs 4.04 1.13 vs 5.25
  Nenad AVRAMOVIĆ (SRB) vs David HOŠEK (CZE) middleweight 2.55 vs 1.45 2.59 vs 1.45
  Jakub BENKO (SVK) vs Pavel ŠACH (CZE) real fight 81 kg 2.11 vs 1.65 2.22 vs 1.60
  Róbert RÁCZ (SVK) vs Lukáš TVRDÝ (CZE) real fight 80 kg 1.11 vs 5.55 1.08 vs 6.70
  Jacek CZUBAK (POL) vs Jozef JALOVIAR (SVK) light heavyweight 3.40 vs 1.27 4.39 vs 1.18
  Dávid DVOŘÁČEK (CZE) vs Igor DANIŠ (SVK) real fight 75 kg 2.29 vs 1.55 2.02 vs 1.72
  Adam STRÁNÍK (CZE) vs Joilton LUTTERBACH (BRA) real fight 75 kg 4.73 vs 1.15 Není známo
  Michal MOKRÝ (SVK) vs Michal HOŘEJŠÍ (CZE) featherweight 1.45 vs 2.55 1.34 vs 3.05
  Aleksandre GOGOLADZE (GEO) vs Martin PRÁZDNÝ (CZE) real boxing 77 kg 1.45 vs 2.55 1.55 vs 2.32
  Marek KVASNICA (SVK) vs Adam HERAJN (CZE) Lightweight 3.21 vs 1.30 4.13 vs 1.20
  Roland RAK (SVK) vs Boris GLEZGO (CZE) Heavyweight 1.65 vs 2.11 1.50 vs 2.45
  Bartosz REWERA (POL) vs Josef ŠTUMMER (CZE) do 65 kg 2.29 vs 1.55 2.35 vs 1.54
  RFA kurzy

  Zápas Brichta vs Rajnoch

  Zdá se, že Leo Brichta bude pro RFA totéž, co Karlos Vémola pro Oktagon. Rodinné stříbro, hlavní mediální tvář, člověk, jehož každý zápas bude automaticky jedním z vrcholů turnaje. Ačkoliv tentokrát se organizátoři rozhodli Brichtův duel naplánovat nikoli jako úplně poslední, ale jako předposlední představení večera. S tím souvisí i výběr soupeřů. Karlos Vémola, respektive organizace Oktagon, jsou kritizovaní za to, že Terminátor chodí do klece proti slabším oponentům. Brichta to má podobně. V prvním vydání RFA šel na málo známého Tamirlana Dadaeva. Nyní to zřejmě bude ještě o úroveň níže – Vítězslav Rajnoch je prakticky neznámý bojovník.

  Zápas Brichta vs Rajnoch

  I styl zápasu proti méně hvězdným soupeřům je u Brichty a Vémoly podobný. Hlavně co nejrychleji nasadit takedown. Vypadá to dobře pro diváky a když se to šikovně provede, hvězda MMA se ani moc nenadře. Tak vymetl Brichta s Dadaevem a podobné to bude s Rajnochem. 28letý zápasník bojoval v ACA a velkou díru do světa zde neudělal. Má solidní výdrž, ale technicky to není žádná sláva.

  Tip na vítěze

  I když je kurz nízký, doporučujeme vsadit na Brichtu. Hlavní hvězda organizace dostala takového soupeře, aby se mohla po utkání vyhřívat na paprscích slávy. Rajnoch není nejostřejší tužka v penálu, nedávno podlehl i veteránovi Damkovskému, který jinak má poslední dobou výrazně negativní bilanci.

  Zápas Brichta vs Rajnoch
  1.20 vs 4.04

  Zápas Avramović vs Hošek

  RFA ukázala, že do turnajů nevolí zahraniční bojovníky jen tak pro parádu. Nezasvěcený fanoušek by mohl říct, že jde o no names bez šance na vítězství, ovšem i zde se skrývá leckdy netušená síla. Příkladem je Srb Nenad Avramović. V květnovém vydání RFA uškrtil Milana Ďatelinku. A to už v prvním kole.

  Zápas Avramović vs Hošek

  Pro známého slovenského fightera měl být tento turnaj RFA velkým restartem kariéry, poté, co loni na závěr působení v Oktagonu podlehl Karlosi Vémolovi. Nezískal titul, a tak šel hledat štěstí jinde. Proti 36letému Srbovi se ale se zlou potázal. Byla to nejpřekvapivější výhra turnaje.

  Po Slovákovi se jde proti Avramovićovi předvést Čech. Bude muset počítat s tím, že Avramović je takticky vyspělý. Má už pokročilý věk, takže nespěchá a čeká, co udělá soupeř. Je schopen nekompromisně potrestat jakoukoli chybu. Ďatelinka si nepřipravil dobře kombinaci, rychle se otevřel – a vzápětí toho litoval. Hošek sám s Ďatelinkou prohrál. Ale za poslední rok se dost posunul a momentálně má 3 vítězství v řadě. Vyprofiloval se v dynamického fightera, kterému rychle dochází energie. Proti 36letému Srbovi by ale měl být v každý moment zápasu ten energičtější.

  Tip na vítěze

  Hošek má výbornou formu. Pokud viděl střet Avramoviće s Ďatelinkou, je mu jasné, do čeho se v tomto zápase pustit nesmí. Srb využil moment překvapení, těžil z toho, že ho Slovák zjevně podcenil. Teď už je ale jasné, jak tento urostlý chlapík z Balkánu bojuje. Věříme, že Hošek vyhraje.

  Zápas Avramović vs Hošek
  2.55 vs 1.45

  Real Fight Arena další zápasy

  Benko je sice proti Pavlu Šachovi outsider, ale zcela bez šance není. Těžit může z výškové převahy. 11 cm navrch, to by možná nebyla tak velká výhoda v klasickém MMA zápasu. Jenže zde jde o Real Fight duel, tedy ryze postojářský. Benko má navíc elegantní styl thajského boxera. Má hodně zkušeností a na Šacha určitě půjde připravený. Bude to nerovný duel, kde může vyhrát kdokoli.

  Real Fight Arena další zápasy tiket

  Polskou školu MMA vždy vysoko vyzdvihujeme. Tentokrát ale severní sousedé vysílají do boje málo známého muže – Jacka Czubaka. Na svém kontě ještě nemá profesionální zápas. A v těch amatérských se setkal se soupeři velmi nízké úrovně. S tím by solidní slovenský borec Jozef Jaloviar, přemožitel Fošuma, neměl mít problém. Kvalitu by naopak mělo představit Chorvatsko. Reprezentuje jej Goran Reljić, jenž v posledním duelu večera zkusí vyzrát na Vojtěcha Garbu. Garba, povoláním voják, je fighter na slušné úrovni, jenže zde se musí vypořídat s mužem, jenž v organizaci ACA porazil Isakova i Eduarda Carlose. Chorvat je favoritem.

  Často kladené otázky

  Kde je možné sledovat RFA live stream, živý přenos, kurzy a program

  Paleta možností sledování RFA live stream je vlastně podobná, jako je tomu u Oktagonu. Kromě oficiálního RFA živý přenos na stránkách organizace se svým streamem přispěchal také Tipsport. Do hry vstoupila také internetová televize Voyo. Česká placená VOD služba poskytující filmy, seriály a pořady online patřící pod křídla televize Nova rovněž slíbila přenosy jednotlivých zápasů.

  Budou na RFA program také fighteři z organizace Oktagon?

  Do RFA „přeběhl“ z organizace s černožlutým logem Leo Brichta. Spolu s ním se už na warm upu RFA objevilo jméno Davida Hoška. Přeběhlíků přibývá, na Grand opening budou o sympatie fanoušků a o cenné skalpy bojovat mimo jiné Milan Ďatelinka a Sebastián Fapšo.

  Bude RFA program zahrnovat i zahraniční fightery?

  Maďarsko vyslalo řadu borců už na warm up a na Grand opening je jich také celá řádka. Solidní akvizicí je brazilský grappler Arthur Lima. Dále své umění předvědou borci z Kolumbie a Polska, na další bijce ze zahraničí si počkáme do příštího vydání RFA live stream.

  Čím se liší RFA od Oktagonu?

  RFA hovoří o větším zapojení diváka do zápasu. Diváci by měli mít možnost rozhodovat o fighterovi, který si odnese odměnu za zápas večera.

  Jsou ještě v prodeji lístky na RFA MMA live stream?

  Ještě stále je možné v síti Ticketportal pořídit RFA vstupenky na sobotu. V prodeji jich zbývá asi pětina.

  RFA neboli Real Fight Arena míří poprvé do Česka. 23. července proběhne turnaj RFA 3 v Ostravě. Relativně nová MMA organizace původem ze Slovenska funguje necelý rok, ale už toho stihla hodně. Nejdříve byl uspořádán Warm Up v Bratislavě, tamtéž se v květnu 2022 konal i Grand Opening. Obě tyto akce přinesly mnoho napínavých fightů. Teď se tedy na nejlepší MMA zápasníky těší RT Torax Arena Poruba. 23. července u toho můžete být buď osobně, nebo si můžete zapnout RFA live stream zdarma. K dispozici je na Voyo nebo zdarma po rychlé registraci na TV Tipsport.

  Mohlo by Vás zajímat

  RFA Warm Up – live stream živý přenos

  14. 05. 2022

  Pokud někdo v minulosti chtěl vidět kvalitní české či slovenské MMA, měl jen jednu možnost – Oktagon. Teď je vše jinak. Na kolbišti organizací bojových…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Oktagon MMA 34 live stream živý přenos

  23. 07. 2022

  Oktagon live stream přichází s již tradičním turnajem na pražské Štvanici. Festival bojových sportů překračuje pod širým nebem před zraky natěšených diváků. Oktagon 34 bude…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…