Oktagon MMA prime 5 live stream živý přenos

Cirkus Oktagon se vrací zpět na Slovensko. Celkem 10 turnajů se konalo u našich východních sousedů a vždy to byly skvělé zážitky. Publikum dokáže vytvořit neskutečnou atmosféru, která vybičuje zápasníky k velkým výkonům. Oktagon Prime 5 je na programu již brzy, 26. března 2022. Dějištěm je moderní hala X-Bionic Sphere v Šamoríně. Je to jen 17 km od Bratislavy, slabá hodina a půl od Brna. Vyplatí se dorazit – Oktagon živý přenos nabídne velkou porci zápasů, tentokrát se spoustou zahraničních hvězd. Kdo ale nestíhá, pro toho je připravený Oktagon live stream zdarma.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300 Kč za registraci

Oktagon Prime 5 MMA živý přenos

Oktagon Prime 5 MMA živý přenos začíná 26. března 2022 ve 20:00. Tato speciální vydání festivalu bojových sportů Oktagon se skoro vždy konají na Slovensku. Výjimkou byl Oktagon Prime 4, který se představil divákům v Pardubicích. Smyslem turnajů Oktagon Prime je představit dovednosti MMA bojovníků v menších arénách. Šanci dostává více mladých talentů. Pořád ale kostru programu Oktagon MMA tvoří velká jména, která jsou českým a slovenským fanouškům už známá. V případě turnaje Oktagon Prime 5 navíc pozvánku přijalo tentokrát opravdu hodně zahraničních borců.

Oktagon Prime 5 MMA živý přenos

Hlavním bodem programu je souboj Maďara a Srba. Konkrétně Maté Kertész vs Bojan Veličković. Ty dva zná český divák jako neúspěšné vyzyvatele Davida Kozmy v titulových bitvách v kategorii welter. Král je jasný, nosí zásadně růžové šortky a při nástupu si nechává zahrát úvodní melodii z Pobřežní hlídky. Kdo je tedy číslem 2? Kertész i Veličković svedli s Kozmou tuhé bitvy a dá se čekat, že i ve vzájemném souboji budou pořádně ostří.Kohout je mimo jiné přemožitelem Františka Fodora. Ten v duelu dvou stálic Oktagonu změří síly s Karolem Ryšavým. Nebudou chybět ani těžké váhy. Svou premiéru si odbude Marcin Lazarz. Přesto, že je to v Oktagonu nováček, nejde o žádného holobrádka. Polákovi je už 39 let a těší se, jak to Brazilci Rafelu de Sousa Xavierovi natře. Ovšem pozor, tento chlapík zatím v Oktagonu zaznamenal tři výhry ze tří zápasů.

 • Událost: Oktagon Prime 5
 • Místo: X-Bionic Sphere, Šamorín
 • Čas: Sobota, 26. 03. 2022, 18:00

Nakonec zmiňme dva Němce. Tomu prvnímu koluje v žilách turecká krev. Arda Adas chodí do bitev nastavený jako válečník. Má zkušenosti například z ruské M-1. Jeho soupeřem bude africký lev. Už 35letý Iamik Furtado ohromuje svou pružností a dravostí. Jde o zápasníka z málo známé země Guinea-Bissau. Druhým Němcem v našem krátkém přehledu je Christian Jungwirth. Zástupce kategorie welterweight patří mezi ty zápasníky, kteří dostávají šanci i přes časté porážky. Jungwirth si totiž svým atraktivním stylem získal srdce mnoha českých fanoušků. Zároveň jeho porážky byly často smolné, v důsledku kontroverzních rozhodnutích sudí. Jeho soupeřem v Oktagon Prime 5 live stream bude bojovník, který už taky musí nutně vyhrát. Robert Pukač poslední dva duely prohrál.

Zápas Oktagon Prime 5 (26.03.2022)Plánovaný začátek
Maté KERTÉSZ (HUN) vs Bojan VELIČKOVIĆ (SRB)kolem 23:30
Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE)kolem 22:30
David MOON (CAN) vs Mate SANIKIDZE (GRU)kolem 21:30
Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)kolem 20:30
Michal PLESNÍK (CZE) vs Carlos GRACA (POR)kolem 19:30
Robert PUKAČ (SVK) vs Christian JUNGWIRTH (GER)kolem 19:00
Kaik BRITO (BRZ) vs Andrej KALAŠNIK (CZE)kolem 18:30
Jakub TICHOTA (CZE) vs Janne Elonen-Kulmala (FIN)kolem 19:30
Rafael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Marcin LAZARZ (POL)kolem 19:00
Daniel TOLEDO (ESP) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE)kolem 18:30
Arda ADAS (GER) vs Iamik FURTADO (GBI)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu Prime 5

 • Oktagon Prime 5 kurzy
 • Oktagon Prime 5 program
 • Zápas Kertész vs Veličković
 • Zápas Brito vs Kalašník
 • Oktagon Prime 5 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon Prime 5 kurzy

  Náš přehled informací by nebyl kompletní bez rubriky Oktagon Prime 5 kurzy. I na tento Oktagon live stream si lze vsadit. Fortuna, Tipsport a další sázkové kanceláře jsou si vědomy diváckého zájmu o festival bojových sportů Oktagon. Kurzy jsou vypsány s předstihem, svůj tiket si můžete vyplnit už teď. Oktagon online stream není jen tupé a bezduché mlácení, kde vyhraje ten, kdo má větší svaly. Rozhoduje vhodně zvolená taktika, hbitost, obratnost, chytrost. Někdy se favorizovaný bojovník špatně před zápasem vyspí. Jindy o výhře rozhodne jeden jediný, šťastně mířený úder. Proto vsadit výherní tiket není zase tak jednoduché.

  Oktagon Prime 5 kurzy

  Přesto jsou tipeři, kteří na MMA úspěšně dlouhodobě sázejí. Mají totiž něco načteno a nakoukáno. Oktagon Prime 5 live nebude první, který uvidí. I vy se k nim můžete přidat. Sledujte s námi Oktagon program a čtěte naše pravidelné analýzy.

  Zápas turnaja Oktagon Prime 5Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Maté KERTÉSZ (HUN) vs Bojan VELIČKOVIĆ (SRB)2.73 vs 1.402.77 vs 1.40Welterweight
  Mateusz LEGIERSKI (POL) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.33 vs 3.041.30 vs 3.27lightweight
  David MOON (CAN) vs Mate SANIKIDZE (GRU)1.70 vs 2.031.73 vs 2.01Featherweight
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)1.45 vs 2.551.50 vs 2.45Lightweight
  Michal PLESNÍK (CZE) vs Carlos GRACA (POR)1.82 vs 1.881.76 vs 1.97Middleweight
  Robert PUKAČ (SVK) vs Christian JUNGWIRTH (GER)1.98 vs 1.751.86 vs 1.86welterweight
  Kaik BRITO (BRZ) vs Andrej KALAŠNIK (CZE)1.28 vs 3.341.30 vs 3.27welterweight
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Janne Elonen-Kulmala (FIN)1.05 vs 7.771.12 vs 5.48Featherweight
  Rafael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Marcin LAZARZ (POL)1.45 vs 2.551.45 vs 2.59heavyweight
  Daniel TOLEDO (ESP) vs Panagiotis STROUMPOULIS (GRE)1.35 vs 2.941.33 vs 3.09heavyweight
  Arda ADAS (GER) vs Iamik FURTADO (GBI)1.45 vs 2.551.40 vs 2.77Lightweight
  Roman PAULUS (CZE) vs Karol KUTYLA (POL)1.55 vs 2.291.40 vs 2.55catchweight

  Oktagon Prime 5 program

  Oktagon program je tentokrát ryze mužskou záležitostí. Pokud se do dne konání akce, tedy do 26. března, nic nezmění. 11 ohlášených zápasů je solidní porce. Znamená to, že v akci bude celkem 22 bojovníků napříč všemi váhovými kategoriemi. 15 borců přijede ze zemí mimo Česko a Slovensko. Zastoupení mají všechny kontinenty s výjimkou Austrálie a Oceánie. Ale mimochodem, i z těchto končin pochází někteří pravidelní účastníci Oktagon live stream zdarma. Velkou popularitu má Al Matavao, reprezentant Americké Samoy.

  Už kurzy nasvědčují, že tentokrát bude k vidění hodně vyrovnaných bitev. Snad jen zápas Jakuba Tichoty s podprůměrným Finem Janne Elonenem-Kulmalou, který z posledních 9 duelů vyhrál jen 1, slibuje jednoznačný průběh. Bude to zajímavý večer a kdo u něj chce být přítomen, tomu doporučujeme nákup vstupenek. Oktagon lístky jsou k dostání v síti Ticketportal. Jinak lze sledovat Oktagon live na Oktagon TV, případně na Tipsportu.

  Zápas Kertész vs Veličković

  K bitvě Kertész vs Veličković se už jednou schylovalo v případě Oktagon online v prosinci 2021. Nakonec byl ale zápas zrušen. Je zde proto další pokus. Jako outsidera sázkové kanceláře vidí Maté Kertésze, zápasníka vynikajícího atraktivním stylem a skromným projevem. Má na Oktagonu výbornou bilanci, zatím podlehl jen Poláku Bryczekovi a 2x už zmíněnému Kozmovi. Napínavé bitvy vždy ukončilo až rozhodnutí sudích. Během roku 2021 si Kertész smlsnul na Jungwirthovi, Carvalhovi a Pukačovi. Teď ho ale čeká těžší soupeř.

  Zápas Kertész vs Veličković

  Srb Veličković je zkušený borec, který stejně jako Kozma rád ukončuje zápasy na zemi. Už má na svém kontě 9 submisí. Jenže i v postoji má často navrch. Ovládá lowkicky i roundkicky na tělo. Své atletické nohy dokáže vyšvihnout i do oblasti hlavy soupeře. I vzhledem ke svému věku se snaží ukončovat zápasy v prvních kolech. Čím déle zápas trvá, tím je na Veličkovićovi patrnější únava.

  Veličković má podobný styl jako Kozma a ukázalo se, že právě to Kertészovi moc nevyhovuje. Navíc má hodně zkušeností. Sázíme na Srba.

  Tip na vítěze
  Zápas Kertész vs Veličković
  2.73 vs 1.40

  Zápas Brito vs Kalašník

  Andrej Kalašník má v Oktagonu dobrou bilanci, po Tomášovi Melišovi porazil také Christiana Jungwirtha. Nyní je ale před ním Kaik Brito. Tento Brazilec si získal srdce mnoha příznivců Oktagonu svým životním příběhem. Vyrůstal ve slumu a k MMA se dostal, aby zabezpečil rodinu. Je to podobný typ jako někdejší fotbalová hvězda Rivaldo, který na tréninky do několik kilometrů vzdáleného města běhal, aby ušetřil za autobus. Tito kluci z prostředí slumů v profesionální sportovní kariéře předvádějí neuvěřitelnou houževnatost.

  Zápas Brito vs Kalašník

  Na Britovi to bylo znát při jeho porážce na posledním Oktagonu 28. Podlehl Petru Knížeti. Žádná ostuda, Monster je legenda MMA a trenér aktuální světové hvězdy Machmuda Muradova. Přesto bylo na Britovi znát, jak těžce prohru nese.

  Kalašník je specialista na boj na zemi a na wrestling. Má spíše rozvážnější styl, není zdaleka tak výbušný jako Brazilec. Také je o 3 roky starší, stabilnější a více lpící na taktické průpravě.

  Bude to velká podívaná, Kalašníka čeká peklo. Brito pojímá každý zápas jako válku. Možná bychom zde vsadili na outsidera – chladnokrevný Kalašník je schopný dostat Brita rychle na zem, kde si, jak doufáme, že svoji výhru pohlídá.

  Tip na vítěze
  Zápas Brito vs Kalašník
  1.28 vs 3.34

  Oktagon Prime 5 další zápasy

  V kategorii lightweight registrujeme dva dobře obsazené zápasy. Matezsu Legierski je úkaz, tento nenápadný Polák míří vysoko. Matouš Kohout sice patří na tuzemské scéně k tomu nejlepšímu, ale v tomto případě mu prorokujeme, že zažije dost bolesti. Slovenský duel Ryšavý vs Fodor by měl vyznít pro Ryšavého, který bojoval s většími jmény než jeho soupeř. Zdá se nám, že jeho styl boje má vyšší úroveň. David Moon už v Oktagonu své umění ukázal a neznámý Gruzínec Sanikidze se zdá být pro Moona snadnou kořistí. Sympatický Němec Jungwirth by už se konečně mohl dočkat vytoužené výhry. Léta slávy Roberta Pukače aka Diamantového Čáva se zdají být u konce.

  Oktagon Prime 5 další zápasy

  Často kladené otázky

  Proč se akce jmenuje Oktagon?

  Název turnajů a vůbec celé organizace Oktagon live vychází z pojmenování osmiúhelníkové klece, kde se zápasníci utkávají. Paradoxní je, že v Oktagonu takto tvarovaná klec není. Ve strachu o možný spor o autorská práva s americkou organizací UFC, která zápasy v osmiúhelníkové kleci pořádá už dlouho, Pavol Neruda a Ondřej Novotný změnili tvar klece na kulatý.

  Jde o pátý Oktagon?

  Nikoli, turnaj má v názvu číslo 5, protože jde o páté speciální vydání - Oktagon Prime 5. Klasických Oktagonů již proběhlo 31. A akce s číslovkou 32 v názvu na sebe nenechá dlouho čekat. Koná se 9. dubna 2022, tentokrát v Ostravě.

  Kdo jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný?

  Jde o jména spoluzakladatelů a majitelů Oktagonu. Pavol Neruda je více v pozadí, stará se o praktické záležitosti organizace. To tvář Ondřeje Novotného znají i ti, kteří se o zápasy MMA moc nezajímají. Tento muž moderuje turnaje, dělá vlogy, propaguje MMA v novinách, chodí do televize.

  Dají se sledovat zápasy turnaje Oktagon na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV je možné sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Kde koupit Oktagon lístky?

  Na tuto akci Oktagon živý přenos jsou vstupenky v síti Ticketportal.

  Kdo je největší hvězdou Oktagonu?

  Bylo již řečeno, že smyslem Oktagon Prime je ukázat více nastupující hvězdy. K těm by mohl patřit Mateusz Legierski, Andrej Kalašnik či Jakub Tichota. Ty opravdu největší hvězdy, Karlose Vémolu, Davida Kozmu nebo Attilu Végha, uvidíme v některých z příštích vydání.

  Cirkus Oktagon se vrací zpět na Slovensko. Celkem 10 turnajů se konalo u našich východních sousedů a vždy to byly skvělé zážitky. Publikum dokáže vytvořit neskutečnou atmosféru, která vybičuje zápasníky k velkým výkonům. Oktagon Prime 5 je na programu již brzy, 26. března 2022. Dějištěm je moderní hala X-Bionic Sphere v Šamoríně. Je to jen 17 km od Bratislavy, slabá hodina a půl od Brna. Vyplatí se dorazit – Oktagon živý přenos nabídne velkou porci zápasů, tentokrát se spoustou zahraničních hvězd. Kdo ale nestíhá, pro toho je připravený Oktagon live stream zdarma.

  Mohlo by Vás zajímat

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…