Oktagon Prime 4 live stream živý přenos

Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon Prime 4 klepe na dveře. Už 06. listopadu 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do pražského O2 Universa, kde se odehrají epické bitvy. Nenechte si to ujít. A využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března

Oktagon MMA živý přenos

Zatím se vždy Oktagon Prime konaly na Slovensku. Oktagon Prime 4 bude jiný. Zápasy MMA budou vůbec poprvé k vidění v Pardubicích. Tento Oktagon live stream vzbuzuje pozornost hlavně pro bitvu o titul bantamové váhy. Mnoho diváků zapne Oktagon Prime 4 live stream především proto, aby viděli na vlastní oči fenomenálního Filipa Macka. Jemu se postaví dánský žralok Jonas Mågård, muž se zkušenostmi s Cage Warriors a s respektované polské organizace FEN. Jenže tento turnaj přinese spoustu dalších jmen. Některá jsou z turnajů Oktagon živý přenos dobře známá a jsou zárukou kvalitní divácké podívané.

Oktagon Prime 4 MMA živý přenos

Ve střední váze bude určitě bavit souboj Zdeňka Polívky s Robertem Bryczekem. Jediná Češka, která kdy okusila UFC, Lucie Pudilová, vyzve nebezpečnou Polku Martu Waliczek. Christian Jungwirth je sice zařazený do karty Prelims, ale vzhledem k tomu, jak atraktivní byly jeho předchozí zápasy, si určitě souboj s Denisem Farkašem také získá slušnou sledovanost. A velký příběh přinese také kategorie lehké váhy. Poprvé po 3 letech do klece vstoupí legenda českého MMA Jaroslav „Jubox“ Pokorný. Návrat se mu pokusí znechutit nevyzpytatelný Černohorec Miloš Janičić.Všechny tyhle bitvy se odehrají 6. listopadu v Enteria areně v Pardubicích. Východní Čechy se na premiéru MMA v regionu těší. Oktagon lístky už se prodávají ve velkém. Kdo ví, může jít na dlouhou dobu o jeden z posledních důležitých sportovních eventů, na které zavítá živé publikum. Je možné, že v nejbližší době dojde kvůli nemoci Covid-19 k dalšímu omezení. Nenechte si proto tento šlágr ujít. Kdo nezvládne navštívit turnaj osobně, pro něj je připravený Oktagon živý přenos. Bude k vidění buďto na Oktagon.TV, nebo na Tipsportu.

  • Událost: Oktagon Prime 4
  • Místo: Enteria aréna, Pardubice
  • Čas: Sobota, 06. 11. 2021, 18:00
Zápas Oktagon Prime 4 (6. listopadu 2021)Plánovaný začátek
Filip MACEK (CZE) vs Jonas MÅGÅRD (DEN)kolem 22:00
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)kolem 21:40
Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Robert BRYCZEK (POL)kolem 21:10
Raphael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Daniel TOLEDO (ESP)kolem 20:40
Christian JUNGWIRTH (GER) vs Denis FARKAŠ (SVK)kolem 20:20
František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)kolem 20:00
Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Pavol LANGER (SVK)kolem 19:40
Cornelia HOLM (SWE) vs Priscila DE SOUZA (BRZ)kolem 18:50
Jakub BAHNÍK (CZE) vs Ashleigh GRIMSHAW (GBR)kolem 18:30
Václav HOLOTA (CZE) vs Christian VALENCIA (ESP)kolem 18:10

Vyberte si sekci Oktagonu Prime 4

  • Oktagon Prime 4 kurzy
  • Oktagon Prime 4 program
  • Zápas Macek vs Mågård
  • Zápas Pudilová vs Waliczek
  • Oktagon Prime 4 další zápasy
  • Prize money pro vítěze
  • Oktagon historie
  • Často kladené otázky
  • Oktagon Prime 4 kurzy

    Samozřejmě neopomeneme Oktagon Prime 4 kurzy. Oktagon program totiž zdaleka neláká jen fanoušky bojových umění, ale také sázkové kanceláře. Na elitní bitvy si lze vsadit. Sobotní večer 6. listopadu tedy zdaleka nemusí být jen večer, kdy vaše oko potěší strhující bitvy novodobých gladiátorů, ale také večer, kdy třeba vyhrajete zajímavý finanční obnos.

    Oktagon Prime 4 kurzy

    Ti, kteří MMA sledují dlouhodobě, jsou ve výhodě. Znají kariéru a aktuální fazónu jednotlivých zápasníků. Někdy pomáhá vědět o vzájemné historii jednotlivých zápasníků. Tento sport je totiž hodně založený na emocích. Kdo není tak ponořen do MMA, ale přesto jej lákají Oktagon kurzy, tomu doporučujeme několik studijních materiálů. Na Oktagon TV najdete archív videí, kde se lze seznámit s bojovým stylem účastníků Oktagon Prime 4. Velká část z nich totiž na Oktagonu již v minulosti bojovala. Dále pomůže trochu četby. Internet je plný kvalitních zdrojů a analýz. Patří k nim i náš web. Oktagonu se věnujeme dlouhodobě, analýzy přinášíme před každým vydáním. Výjimkou není ani tento Oktagon live stream.

    Zápas turnaje Oktagon Prime 4Kurz TipsportKurz FortunaTřída
    Filip MACEK (CZE) vs Jonas MÅGÅRD (DEN)1.75 vs 1.961.70 vs 2.01bantamweight
    Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Marta WALICZEK (POL)1.45 vs 2.551.45 vs 2.52bantamweight
    Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Robert BRYCZEK (POL)2.55 vs 1.452.68 vs 1.40middleweight
    Raphael DE SOUSA XAVIER (BRZ) vs Daniel TOLEDO (ESP)1.22 vs 3.851.24 vs 3.57light heavyweight
    Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Miloš Janičić (MTG)2.25 vs 1.572.08 vs 1.65 lightweight
    František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.45 vs 2.551.50 vs 2.38 lightweight
    Christian JUNGWIRTH (GER) vs Denis FARKAŠ (SVK)1.30 vs 3.211.25 vs 3.48 welterweight
    Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Pavol LANGER (SVK)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68light heavyweight
    Cornelia HOLM (SWE) vs Priscila DE SOUZA (BRZ)1.45 vs 2.551.45 vs 2.52bantamweight
    Jakub BAHNÍK (CZE) vs Ashleigh GRIMSHAW (GBR)1.68 vs 2.081.53 vs 2.31 lightweight
    Václav HOLOTA (CZE) vs Christian VALENCIA (ESP)1.25 vs 3.561.30 vs 3.15 welterweight

    Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

    Oktagon Prime 4 program

    Oktagon program tentokrát vynechává nejprovařenější jména Oktagon světa. Dává přednost méně známým borcům, jejichž přítomnost ale slibuje velké podívané. Dvojice zápasníků jsou sestaveny tak, že by mělo jít až na výjimky o vyrovnané bitvy. Například v titulovém zápase Macek vs Mågård není jednoznačný favorit. Také u diskutovaného duelu navrátivšího se Pokorného s Černohorcem Janičićem nelze s jistotou říct, kdo vyhraje. S napětím fanoušci čekají také dlouho odkládaný souboj Františka Fodora s Matoušem Kohoutem. A tak by se dalo pokračovat.

    Oktagon Prime 4 program

    Oktagon Prime 4 live bude výjimečný také velkým zastoupením cizinců. Ještě se asi nikdy nestalo, aby byli na startovní listině v převaze nad Čechy a Slováky dohromady. A nejsou to navíc žádní nazdárci. Polka Waliczek se do Oktagonu vrací, aby oplatila Lucii Pudilové porážku z letošního ledna. Lucie se tehdy hodně nadřela a ví, že nyní dvakrát motivovaná Waliczek bude velmi těžká překážka. Němec Jungwirth je v Oktagonu dobře zabydlený. A i když má tři prohry v řadě, bude mít určitě spousty fanoušků i mezi Aší a Třincem, aby mu to proti Slováku Farkašovi konečně vyšlo. Jungwirthův styl totiž diváci milují. Švédka Holmová přichází společně s Jonasem Mågårdem dokázat, na jak vysoké úrovni je skandinávská MMA. Dalšího Slováka v řadě chce překonat sebevědomý Francouz Montagnac. Ten se na jaře v premiéře na Oktagonu uvedl výhrou proti Jozefu Jaloviarovi. Bude toho k vidění zkrátka hodně. Račte se seznámit se sobotním programem Oktagon live stream.

    Zápas Macek vs Mågård

    Filip Macek možná nezní být tak atraktivní jméno pro titulovou bitvu. Ale 30letý zástupce bantamweight si účast v tak prestižním zápase zaslouží. V Oktagonu se pohybuje už od roku 2018. Odbojoval si 8 zápasů a zvítězil v nich 7x. Pouze Tomáš Deák v Oktagonu 14 našel na rodáka z Mladé Boleslavi recept. Jinak ale Macek odmakal všechny duely na jedničku, dokonce i ty, kde zdaleka nebyl v pozici favorita. Poradil si s nebezpečným Bulharem Enevem i s Italem Iovinem. Nyní je kvalitní zemař a podle mnohých nejlepší bantamista u nás postaven před novou výzvu.

    Zápas Macek vs Mågård

    Jonas Mågård je světoběžník. Má svoje odboucháno v Cage Warriors i v polském FENu. Bojoval ale také pod hlavičkama organizací ve Španělsku, Velké Británii nebo Rusku. Nejde mu o nějaké důsledné budování kariéry MMA zápasníka, kam ho povolají, tam jede. Zápasením se vyloženě baví a motivací jsou pro něj diváci. Miluje jejich bouřlivou odezvu, ať už pozitivní, nebo negativní. U severského zápasníka by mnozí čekali více střídmý, pokorný přístup k zápasu a k soupeři. Ale Mågård ne – proto k Filipu Mackovi sebevědomě tvrdí, že jej zničí. Dánský žralok je zkušený zemař, který miluje tvrdé a brutální zápasy. Filipu Mackovi také sedí více bestiální pojetí souboje. Čeká nás tedy solidní pokoukaná, kde poteče krev.

    Šance budou mít oba soupeři podobné, jazýčkem na vahách může být podpora publika. V pardubické aréně se dá čekat dobrá atmosféra, a to by mohlo Mackovi pomoci. Věříme českému zástupci.

    Tip na vítěze
    Zápas Macek vs Mågård
    1.75 vs 1.96

    Zápas Pudilová vs Waliczek

    Co se týče získávání přízně publika, ženské zápasnice to mají v každém Oktagon online těžší než jejich mužští protějšci. Mnoho fanoušků stále podvědomě vnímá, že pro ženy tento sport není. A každá chyba se zdá být viditelnější, když údery nemají takovou rychlost a razanci, jako u mužů. Lucie Pudilová má u fanoušků Oktagon live stream hodně příznivců, ale také kritiků. Historicky první zástupkyni české MMA v UFC je podsouváno, že v Oktagonu zdaleka nepředvádí výkony hodné jejího jména. Fanoušci mají také v paměti, jak Lucii nabušila při její premiéře v Oktagonu Tereza Bledá. A když pak Pudilová obhájila svou pozici třema výhrami v řadě, přišla další nečekaná porážka. Na Štvanici ji v létě porazila Brazilka Talita Bernardo.

    Zápas Pudilová vs Waliczek

    Pudilová MMA je v těžké situaci. Měla by být jedničkou ženské sekce Oktagonu, ale u fanoušků více kraluje právě Bledá nebo Slovenka Szabová. Na sociálních sítích to Lucie za prohru na Štvanici dost schytala. A teď navíc přichází Marta Waliczek. Polka, kterou Pudilová minule po těžké bitvě porazila. Nikde ale není psáno, že se to musí podařit podruhé.Waliczek se v kleci proměňuje v bestii. Je to ten typ, který porážky špatně snáší a chce se mstít. Je přebornicí v kickboxu a je šampionkou organizací FEN a Battle on Volga. Bude to tuhý boj.

    Kurzy polskou zápasnici poněkud podceňují. My jsme ale jiného názoru. Pudilová už není ve formě, v jaké zářila v UFC. A Waliczek jí chce oplatit porážku z ledna 2021.

    Tip na vítěze
    Zápas Pudilová vs Waliczek
    1.45 vs 2.55

    Oktagon Prime 4 další zápasy

    Tento Oktagon živý přenos je plný vyrovnaných duelů. Asi nejjasnějším favoritem je hned v úvodním klání Václav Holota. Není na seznamu zástupců Oktagonu tou nejostřejší tužkou v penále, ale proti skoro neznámému Španělovi Valenciovi by si měl poradit. Zajímavý je návrat Švédky Cornelie Holm, která pořádně zatopila oběma hvězdám tuzemské scény - Szabové i Pudilové. Nyní se poprvé v Oktagonu představí proti zápasnici, která nevyšla z československé scény. Priscila de Souza by technicky zdatné seveřance neměla konkurovat. Miláček publika Němec Jungwirth schytal tři porážky v řadě. Přesto mu Neruda s Novotným dávají další šanci. Denis Farkaš není na úrovni Kalašnika, Brože nebo Kertésze, proto by se tentokrát Němec už měl chytit. Vzhledem k tomu, jak fanoušci Oktagonu milují jeho zápasy, s ním Neruda a Novotný do dalších Oktagonů určitě chtějí počítat. A proto by mu rádi dopřáli konečně nějaké to vítězství.

    Prize money pro vítěze

    Oktagon živý přenos zdarma je pro bojovníky nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale také možnost si vydělat. Prestiž turnaje je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale hrubý odhad si lze udělat. Oktagon Brno funguje s bohatým rozpočtem. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro.

    Nezmeškejte Oktagon Prime 4. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 150 Kč zdarma.

    Tipsport Oktagon Prime 4 akční kód

    Oktagon historie

    10. prosince slaví Oktagon důležité výročí. Bude to přesně 5 let od prvního turnaje Oktagon live stream. Pět let se nezdá být dlouhá doba. Svět se ale proměnil zásadně. Z původně okrajového sportu pro pár stovek fanoušků se stal populární trend. A turnaje Oktagon live jsou velkou událostí. Zavítaly už do mnoha měst České republiky a Slovenska. Na začátku listopadu Oktagon živý přenos zapichuje vlaječku do dalšího města. Oktagon Prime 4 live hostí Pardubice.

    Oktagon historie

    Oktagon se zdaleka neomezuje jen na zprostředkování kvalitní divácké zábavy. Tento brand je dnes spojován také s kvalitním oblečením, doplňky, výživou a přípravky k posílení imunity. Zakladatelé Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný totiž otevřeli Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop. Všichni, co aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla, zde najdou vše potřebné pro svůj koníček.

    Často kladené otázky

    Existuje možnost sledovat Oktagon live stream zdarma?

    Oktagon live stream zdarma přináší svým klientům TV Tipsport. Stačí využít bonusového kódu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný.

    Kde se dá zhlédnout Oktagon živé vysílání zdarma?

    Na Tipsport TV lze sledovat Oktagon živé vysílání zdarma. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

    Kdy se koná Oktagon Prime 4?

    V sobotu 6. listopadu 2021 od 18:00. Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 25.

    Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

    Na Oktagon.TV nebo na Fortuně, jak již bylo řečeno. Ale pozor – otevírá se už i možnost navštívit zápasy osobně. Oktagon 26 proběhne 24. července 2021 na pražské Štvanici. A Oktagon lístky už jsou v prodeji.

    Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

    Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

    Kde naleznu jednotlivé live streamy fightů organizace Oktagon?

    Doporučujeme oficiální youtube kanál OKTAGON MMA, kde se fanoušek může podívat na jednotlivé fighty nedávné i dávné minulosti společnosti Oktagon.

    Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

    S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

    Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon Prime 4 klepe na dveře. Už 06. listopadu 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do pražského O2 Universa, kde se odehrají epické bitvy. Nenechte si to ujít. A využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

    Mohlo by Vás zajímat

    Oktagon MMA 28 live stream živý přenos

    25. 09. 2021

    Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 28 klepe na dveře. Už 25. září 2021 je tady další Oktagon live stream zdarma pro klienty TV Tipsport…

    Oktagon MMA 26 live stream živý přenos

    24. 07. 2021

    Sledujte Oktagon 26 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté šesté. Živý přenos Oktagon 26 můžete sledovat…

    Oktagon MMA 25 live stream živý přenos

    19. 06. 2021

    Sledujte Oktagon 25 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté páté. Živý přenos Oktagon 25 můžete sledovat…