Oktagon MMA live stream živý přenos – Marpo vs Vémola

Box, zastarale rohování, je královskou disciplínou bojových sportů. Největší české hvězdy Oktagon MMA si jdou tuto disciplínu v rámci Oktagon live stream zdarma vyzkoušet. Kromě Karlose Vémoly to bude „Pirát“ Krištofič, „Baba Jaga“ Mikulášek nebo slovenský striker Paradeiser. Nebudou chybět ani zahraniční esa, třeba Oktagon šampion bantamweight divize Mågård nebo obávaný Lohoré. Oktagon online stream startuje 21. 05. 2022 od 18:00. Oktagon kurzy jsou nachystány a stejně tak i náš bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon online stream.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. června
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500 Kč za registraci
fortuna tv logo
Fortuna TV + 300 Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99 €

Vyberte si sekci Oktagonu Underground Marpo vs Vémola

 • Oktagon Underground Marpo vs Vémola kurzy
 • Oktagon Underground Marpo vs Vémola program
 • Zápas Vémola vs Marpo
 • Zápas Mågård vs Sivák
 • Oktagon Underground Marpo vs Vémola další zápasy
 • Často kladené otázky
 • Oktagon Underground MMA živý přenos

  Když se Oktagon MMA živý přenos stěhuje do O2 areny, dá se vždy čekat výjimečná show. Ne že by jiná vydání Oktagon živý přenos zdarma nebyla ke koukání. Oktagon 32 se konal v Ostravě a byl to opravdu zdařilý večer. David Kozma v souboji titánů porazil až v pátém kole Petra Knížete, Václav Mikulášek podlehl Tomáši Melišovi a tak si vlastně jde na nadcházející Oktagon zlepšit reputaci. Výbornou výkonnost potvrdila také Lucie Pudilová. A vítězství zaznamenal i Matěj Peňáz - i on dostal pozvánku do nadcházejícího Oktagonu.

  Oktagon MMA živý přenos

  To, co se bude dít v O2 areně, to bude zcela ojedinělý Oktagon program. Žádné mlácení hlava nehlava, žádné souboje na zemi. Jen přestřelky v postoji, zkrátka box v nejčistší podobě. Do areny se dostanou tvrdí muži a ženy, z nichž někteří tento styl boje vyloženě vyznávají. Tak například držitel 11 světových a evropských titulů Vlado Moravčík, jenž se utká s Ronaldem Paradeiserem. I on je výborným stand-up fighterem, ale kvůli MMA se poslední léta hodně soustředil na bitvu na zemi. Na to musí nyní zapomenout.  V kleci MMA je jako doma také Dán Jonas Mågård. Má agresivní styl, kvůli němuž si vysloužil přezdívku Žralok. Nyní ale musí ukázat, zdali zvládá rovněž taktizovat, což je pro boxerské umění velice důležité. Jde proti zlatému českému „Bad boyovi“ Sivákovi, držiteli nejcennějšího světového postojářského titulu WAKO PRO a mistrovi ČR v boxu. Toto by mohl být zápas večera. Samozřejmě pokud nepočítáme bitvu, která se ozývá v titulu tohoto Oktagon live stream. Karlos Vémola ještě nikdy neudělal postojářský knock out, také totiž rád bojuje na zemi. Někteří se mu až vysmívají, jak moc na této disciplíně lpí. Tohle je tedy pro něho velká výzva – dokázat, že je komplexním bojovníkem. Jeho soupeřem je muž z řady celebrit. Zpěvák Marpo ale není žádné mýdlo, s boxem má letité zkušenosti. Oktagon Underground live stream tedy přinese spoustu skvělých momentů.

  • Událost: Oktagon Underground Vémola vs Marpo
  • Místo: O2 Aréna, Praha
  • Čas: Sobota, 21. 05. 2022, 18:00

  Oktagon Underground Vémola vs Marpo program

  Oktagon program už je naplánován, první zápas by měl v O2 Areně vypuknout 21. května 2022 krátce před šestou večerní. Duely se pak budou střídat v rychlém tempu až skoro do 12 večer. Zkrátka atraktivní podívaná na sobotní večer, která vás připoutá k obrazovce na čtyři hodiny. Oktagon živý přenos bude dlouhý a intenzivní, ale bude bavit. Rozpis zápasů je nasledující.

  Zápas Oktagon Underground (21.05.2022)Plánovaný začátek
  Karlos VÉMOLA vs Otakar "Marpo" PETŘINAkolem 23:30
  Miloš PETRÁŠEK vs Samuel KRIŠTOFIČkolem 23:00
  Jonas MÅGÅRD vs Václav SIVÁKkolem 22:30
  Matěj PEŇÁZ vs Alex LOHORÉkolem 22:00
  Ronald PARADEISER vs Vladimír MORAVČÍKkolem 21:30
  Václav MIKULÁŠEK vs Michal KOTALÍKkolem 21:00
  Leandro SILVA vs Marek MAZUCHkolem 20:30
  Lucie SEDLÁČKOVÁ vs Dorota NOREKkolem 20:00
  Vladimír LENGÁL vs Michael KRČMÁŘkolem 19:30
  Milan PALEŠ vs Jakub BAHNÍKkolem 19:00
  Luděk GREGUŠ vs Alessio MALATESTAkolem 18:30
  Melvin MANÉ vs Adam KOSUTkolem 18:00

  Samozřejmě je zde také možnost vidět všechna utkání živě. Vřele doporučujeme nákup vstupenek. Oktagon lístky bývají k dispozici v síti Ticket portal a Ticketmaster. Ty nejlevnější lze pořídit za cenu kolem 1000 Kč. Pokud ale přece jen dáváte přednost domácí podívané, pak Oktagon živý přenos sledujte buď na Oktagon.TV, nebo na streamu sázkové kanceláře Tipsport.

  Oktagon Underground Marpo vs Vémola program

  Oktagon Underground Marpo vs Vémola kurzy

  Představujeme Oktagon Underground kurzy. Nechybí naše tradiční tabulka. Dnešní přehled zápasů je výjimečný v tom, že opouštíme zaběhnuté kategorie welterweight, bantamweight či middleweight. Pohybujeme se totiž ve sféře boxu a zde je to s kategoriemi jinak. Každý zápas má svůj váhový limit, jejž musí všichni účastníci dodržet. Pro některé to znamená výhodu, pro jiné ne. Musí totiž pár kilo přibrat nebo ubrat, což může být náročný proces.

  Zápas turnaja Oktagon UndergroundKurz TipsportKurz FortunaVáhový limit
  Karlos VÉMOLA vs Otakar Petřina MARPO1.70 vs 2.011.70 vs 2.0584 kg
  Miloš PETRÁŠEK vs Samuel KRIŠTOFIČ1.35 vs 2.911.36 vs 2.9491 kg
  Jonas MÅGÅRD vs Václav SIVÁK3.15 vs 1.303.27 vs 1.3064 kg
  Matěj PEŇÁZ vs Alex LOHORÉ1.18 vs 4.201.16 vs 4.6988 kg
  Ronald PARADEISER vs Vladimír MORAVČÍK2.53 vs 1.452.59 vs 1.4577 kg
  Václav MIKULÁŠEK vs Michal KOTALÍK2.16 vs 1.602.18 vs 1.6291 kg
  Leandro SILVA vs Marek MAZUCH1.35 vs 2.911.38 vs 2.8585 kg
  Lucie SEDLÁČKOVÁ vs Dorota NOREK1.30 vs 3.151.60 vs 2.2257 kg
  Vladimír LENGÁL vs Michael KRČMÁŘ1.45 vs 2.531.40 vs 2.7771 kg
  Milan PALEŠ vs Jakub BAHNÍK1.60 vs 2.161.55 vs 2.3275 kg
  Luděk GREGUŠ vs Alessio MALATESTA2.03 vs 1.802.05 vs 1.70Catchweight 69 kg
  Melvin MANÉ vs Adam KOŠUT1.90 vs 1.801.95 vs 1.78Catchweight 91 kg
  Luděk GREGUŠ vs Alessio MALATESTA2.03 vs 1.802.05 vs 1.70Catchweight 69 kg

  V systému kurzů se ale nemění nic. Oktagon kurzy jsou vypsány na Tipsportu i na Fortuně. První jmenovaná sázková kancelář nabízí možnost zápasy přímo sledovat a uzavírat také Oktagon live sázky. Tipsport je totiž partnerem akce.

  Zápas Vémola vs Marpo

  Co o této spektakulární bitvě říci? Hodně jsme se tomuto tématu věnovali ve zvláštním článku. Od té doby sice uplynuly tři týdny, ovšem není velký důvod měnit názor. Favoritem v zápasu, který se odehraje 21. května v pražské O2 areně, zůstává Karlos Vémola. Marpa není dobré zcela odepisovat. V thajském boxu byl vicemistrem Česka. Pak se ale rozhodl pro hudební kariéru. A i když se poslední dobou ke staré lásce, tedy k bojovým sportům, vrací, pořád má velký handicap. A tím je chybějící praxe. Abyste byli v tomto sportu dobří, tedy abyste se mohli rovnat české extratřídě, musíte intenzivně cvičit. A absolvovat řadu ostrých utkání. Marpo se loni utkal s Rytmusem. Sice vyhrál na body, ale přesvědčivé vítězství to rozhodně nebylo. Pokud tak tak porazí jiného zpěváka, jak asi obstojí v boji s profesionálem?

  Zápas Vémola vs Marpo

  Vémola sice také není boxer v pravém slova smyslu. Ale MMA bojovník se snadno v boxerském ringu adaptuje. Stačí jen trochu změnit strategii a vědět, že soupeře nelze dobít na zemi. Pro Terminátora, který miluje řecko-římský zápas a boje na zemi, to je velká změna. Ale nic, s čím by si zkušený 37letý harcovník nemohl poradit.

  Tip na vítěze

  Vyhraje Karlos Vémola a zápas nebude mít dlouhého trvání.

  Zápas Vémola vs Marpo
  1.70 vs 2.01

  Zápas Mågård vs Sivák

  Až se Vémola postaví proti Marpovi, bude nutné několikrát ring vyčistit. Úklidové služby budou mít nejvíce napilno zřejmě po zápase Mågård vs Sivák. Tady totiž asi poteče krev. Dánský žralok Mågård je totiž blázen, který má zcela zvláštní mindset. V MMA chce své protivníky roztrhat. Toto ale bude box, kde bude svázaný pravidly. A proti němu bude stát borec, který má tato pravidla výborně zažitá. To by mohlo Mågårda rozčilovat.

  Zápas Mågård vs Sivák

  Aby ale nebyla mýlka, i Václav Sivák je velmi agresivním borcem. Coby přezdívku si vybral "Bad boy". Je navíc mladý a sebevědomý. I proto asi ochotně souhlasil s kláním s dánským soupeřem, jemuž se jiní borci možná spíše takticky vyhnou.

  Mågård je chlapíkem zrozeným pro MMA, skvěle zvládá jeho rytmus, nejsou mu cizí praktiky typu kopání do soupeře na zemi či do hlavy. Ale teď jsou zapotřebí jen ruce. A hlava, která by měla být chladná a vyrovnaná a vést tělo k těm správným pohybům.

  Tip na vítěze

  Tohle Mågård nezvládne. Je natolik zvyklý při boji používat celé tělo, že v boji proti chlápkovi, který box dobře ovládá, neobstojí. Působit bude i elektrizující O2 aréna. Mågård bude vyhecovaný, půjde do toho energicky, ale bude dělat spoustu chyb. Sivákovi stačí být klidný a rozdávat ty správné údery a provokovat soupeře.

  Zápas Mågård vs Sivák
  3.15 vs 1.30

  Oktagon Underground Marpo vs Vémola další zápasy

  Oktagon živý přenos zdarma může být příležitostí, kdy definitivně splaskne bublina zvaná Baba Jaga. Václav Mikulášek dostal už hodně příležitostí, aby naplnil pověst talentu. V určitou chvíli sebevědomě prohlašoval, že to právě on bude novým tahounem české MMA po Karlosu Vémolovi. Právě proti tomuto matadorovi ale tento velkohubý borec lehce prohrál. Terminátorovi stačily jen 2 minuty, aby Mikuláška porazil. Baba Jaga dostala nařezáno také od Milana Ďatelinky, jemuž dokonce stačilo jen 80 vteřin. Sérii proher pak protáhl ještě s Thomasem Robertsenem a naposledy s Tomášem Melišem. V případě Oktagon Underground live dostává tento borec zajímavou šanci, totiž možnost ukázat se v boxu. Jenže se obáváme, že to pro Mikuláška není žádná výhoda. Tipujeme, že prohraje znovu, protože má minimální pojetí o tom, jak vést boj po strategické stránce.

  Oktagon Underground Marpo vs Vémola další zápasy

  Dobrou bitvu by mohl svést Petrášek s Krištofičem. Meloun je velmi populární borec, který vyzařuje dojmem decentního gentlemana. Trochu mu to nešlo po taktické stránce. Měl dlouho pauzu a teď se vrací. Trénuje přitom ve skvělém gymu a jeho koučem není nikdo menší než sám Jiří "Denisa" Procházka. Zdobí ho skvělý striking, kardio a atletika. Samuel Krištofič je také velmi dobrý borec, který má řadu cenných skalpů. Porazil Pukače, Strzelczyka nebo Matavaa. Naposledy trochu smolně prohrál s Patrikem Kinclem, bylo to na základě rozhodnutí sudích. Toto je nerovná bitva, lehce ale favorizujeme Petráška.

  Oktagon Underground Marpo vs Vémola další zápasy Petrášek s Krištofičem

  Vladimír Moravčík by měl mít lehkou práci proti Paradeiserovi. Je to pan postojář, chlubí se čtyřmi tituly mistra světa v thajském boxu. Paradeiser není elitou ani ve svém MMA, postoj má sice slušný, ale ne tak, aby se mohl rovnat profíkům. Dobrá příležitost pro sázku, kurz je u tohoto zápasu Oktagon live stream zdarma výhodný.

  Na konec se zastavme ještě u bitvy Leandra Silvy a Marka Mazucha. Brazilce znají fanoušci Oktagon live více. Apollo má zkušenosti z UFC, ale už se hodně zabydlel v Česku. Poslední dobou se z MMA přesouvá do boxu a jde mu to náramně. Mazuch je bývalý voják, v tomto sportu se teprve zabydluje. Má už sice několik vítězství v postojářských zápasech. Jeho soupeře, Klauda nebo Banneta, ale zná jen málokterý fanoušek. Zkušenosti zde hovoří jasně pro Silvu.

  Často kladené otázky

  Kdo je favoritem Oktagon live streamu Vémola vs Marpo?

  V tomto utkání více favorizujeme Karlose Vémolu, který sice není profesionální boxer a v rámci MMA sází více na boj na zemi, ale tuto výzvu by zvládnout měl. Marpo sice prokazuje talent, ale nemá odboucháno tolik kvalitních zápasů, aby se mohl rovnat soupeři s tolika zkušenostmi. Radíme ale nezaměřovat se úzce jen na tento duel. Oktagon online stream nabídne řadu dalších, zřejmě více atraktivních bitev.

  Kde můžu naladit Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon live stream zdarma garantuje svým klientům společnost Tipsport. Všichni registrovaní klienti si mohou stream zapnout na TV Tipsport. Jestliže ještě účet u Tipsportu nemáte, je tu pro vás bonusový kód. S ním získáte bonus za registraci zdarma. Konto u Tipsportu k ničemu nezavazuje, nemusíte začít povinně sázet na zápasy nebo hrát casino hry. Sledovat můžete Oktagon živý přenos zdarma a také streamy fotbalových nebo hokejových utkání. Registrace je navíc rychlá a jednoduchá.

  Lze sledovat Oktagon živé vysílání zdarma jinde než na Tipsportu?

  Pochopitelně organizátory doporučovanou metodou je oficiální stream Oktagon TV. Kromě kvalitnějšího obrazu a zvuku si zde uživatel najde mnoho dalšího zajímavého obsahu. Rozhovory, reportáže, archivní materiál, to vše v jednom balíčku. PPV (pay-per view) je cca 10 euro.

  Kde se koná Oktagon Underground? Je možné na něj koupit vstupenky?

  Turnaj Oktagon Underground se koná v pražské O2 areně. V tuto chvíli je stále ještě možné zavítat v den konání, tedy 21. května, do hlediště. Lístky jsou k dispozici v síti Ticketportal a Ticketmaster.

  Je možné sledovat TV přenos Oktagonu?

  Televizní stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Jistou variantou je tedy Tipsport nebo Oktagon TV.

  Dá se sledovat Oktagon na mobilu?

  Tipsport TV i Oktagon TV svým fanouškům zprostředkovávají online stream také z mobilních zařízení.

  Tak tohle tady ještě nebylo. Box, zastarale rohování, je královskou disciplínou bojových sportů. Největší české hvězdy Oktagon MMA si jdou tuto disciplínu v rámci Oktagon live stream zdarma vyzkoušet. Kromě Karlose Vémoly to bude „Pirát“ Krištofič, „Baba Jaga“ Mikulášek nebo slovenský striker Paradeiser. Nebudou chybět ani zahraniční esa, třeba OKTAGON šampion bantamweight divize Mågård nebo obávaný Lohoré. Oktagon online stream startuje 21. 05. 2022 od 18:00. Oktagon kurzy jsou nachystány a stejně tak i náš bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon online stream.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  RFA MMA live stream živý přenos

  23. 07. 2022

  RFA neboli Real Fight Arena míří poprvé do Česka. 23. července proběhne turnaj RFA 3 v Ostravě. Relativně nová MMA organizace původem ze Slovenska funguje…