Oktagon MMA 42 live stream živý přenos zdarma

Oktagon vyráží opět za hranice, tentokrát do Bratislavy, Oktagon 42 MMA live stream zdarma bude samozřejmě k dispozici u Tipsportu. Celá akce proběhne v sobotu 29.4. 2023 od 18:00 na zimním stadionu Ondřeje Nepely. Těšit se můžete na zápas o titul prozatímního šampiona pérové váhy, dále pak na odvetu mezi Michalem Kotalíkem a Olem Magnorem, případně také na zápas slovenského borce Vlasto Čepa proti rumunskému protivníkovi Ionu Tuburceanovi. V tomto článku se podíváme na Oktagon 42 program, kde turnaj sledovat a přidáme i tipy na vítěze jednotlivých zápasů.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. května
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 42

 • Oktagon 42 kurzy
 • Oktagon 42 program
 • Zápas Keita vs Tichota
 • Odveta mezi Michalem Kotalíkem a Norem Magnorem
 • Oktagon 42 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Tipsport logo
  Tipsport
  500Kč zdarma za registraci
  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 42 MMA živý přenos

  Oktagon 42 MMA živý přenos začíná 29. 4. 2023. Jedná se o další díl Oktagonu, který se koná na Slovensku, na akci zároveň najdeme skvěle sestavený fightcard, což z ní dělá velkou atrakci. Organizátoři se rozhodli na bratislavském Oktagonu 42 představit co nejvíce zápasníků z různých koutů světa. Do klece proti sobě nastoupí 20 zápasníků z Čech i zahraničí, jeden zápas bude i v podání žen.

  Oktagon 42 MMA živý přenos

  Zdroj: Web Oktagon

  • Oktagon MMA živý přenos začíná 29. 4. od 18:00, turnaj se koná v bratislavském zimním stadionu Ondřeje Nepely.
  • Vypsané jsou kurzy na Tipsportu i na Fortuně. Dále v článku jsme je pro vás porovnali.
  • Na turnaji se utká Losene Keita s Jakubem Tichotou o titul prozatímního šampiona pérové váhy, dále se můžete těšit na zápas Michala Kotalíka a Ole Magnora.

  • Událost: Oktagon 42
  • Místo: Zimní stadion Ondřeje Nepely, Bratislava
  • Čas: Sobota, 29. 4. 2023, 18:00

  Tento turnaj se nese ve znamení bohaté mezinárodní účasti. Do boje nastoupí v Oktagonu již známí bojovníci, ale i mnoho zahraničních fighterů. Na rozdíl od Tipsport Gamechangeru nejsou všechny zápasy ve stejné váze. Můžete se tak těšit na vše od lehké až po těžkou váhu. V další části článku najdete informace o tom, jak vypadá rozpis zápasů a poté porovnáme kurzy.  Oktagon 42 kurzy

  Oktagon 42 kurzy najdete na stránkách sázkových kanceláří Tipsport i Fortuna. Pro vaše pohodlí ale přinášíme kurzy obou sázkových kanceláří najednou, ať si je můžete porovnat. A to rovnou pro všechny zápasy, které budou dostupné přes Oktagon 42 live stream. Už nyní se můžete rozmyslet, na koho si vsadíte. Pokud ale oceníte dobrý tip, podívejte se na naše analýzy. Najdete je v další části článku.

  Zápas turnaje Oktagon 42Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Losene Keita (BE) vs Jakub Tichota (CZ) 1.20 vs 4.04 1.20 vs 4.13Featherweight
  Vlasto Čepo (SK) vs Ion Tuburceanu (RO)1.40 vs 2.731.40 vs 2.77Middleweight
  Matouš Kohout (CZ) vs Karol Ryšavý (SK)1.70 vs 2.031.70 vs 2.05Lightweight
  Jeremy Kimball (US) vs Ruben Wolf (DE)1.26 vs 3.481.26 vs 2.32Catchweight 104 Kg
  Roman Paulus (SK) vs Niko Samsonidse (DE)2.03 vs 1.701.98 vs 1.75Featherweight
  Ole Magnor (NO) vs Michal Kotalík (CZ)1.60 vs 2:191.55 vs 2.32Middleweight
  Stuart Austin (UK) vs John Winter (SU)1:25 vs 3.561.24 vs 3.72Heavyweight
  Václav Holota (CZ) vs Liam Etebar1.30 vs 3.211.40 vs 2.77Welterweight
  Katharina Dalisda (DE) vs Isabella de Pádua (BR)1.25 vs 3.56 1.18 vs 4.39Strawweight
  Marek Bartl (CZ) vs Selim Topuz (AT)1.65 vs 2.111.70 vs 2.10Welterweight
  Jakub Dohnal (CZ) vs Callum Mullen (UK)1.55 vs 2.29 1.55 vs 2.32Featherweight
  James Lewis (UK) vs Dominc Schober (AT)1.60 vs 2.19 1.48 vs 2.50Welterweight

  Oktagon 42 program

  Turnaj začíná v sobotu 29.4. od 18:00 a Oktagon 42 program je už samozřejmě znám. Představí se celkem 22 bojovníků a dvě bojovnice, podobně jako na minulém Oktagonu nespadají všechny zápasy do stejné váhové kategorie. Můžete se tedy těšit na zápasy těžké váhy i lehké váhy, ale i na souboj o titul šampiona pérové váhy. V Bratislavě se paradoxně utká více zápasníků z Čech a zahraničí, ale dorazí i zástupci slovenské MMA scény. Jedním z nich je rozhodně Vlastimil Čepo, který zápasí ve střední váze a utká se s rumunským fighterem Ionem Tuburceanem. Ze zahraniční pak pocházejí mnoho soupeřů českých zápasníků, některé zápasy pak budou v mezinárodním podání celé. Mezi ty patří například zápas v catchweight 104 Kg mezi Američanem Jeremym Kimballem a Němcem Rubenem Wolfem.

  Oktagon live stream přenos zdarma

  Zápas Oktagon 42 (29.4.2023)Plánovaný začátek
  Losene Keita (BE) vs Jakub Tichota (CZ)po 18:00
  Vlasto Čepo (SK) vs Ion Tuburceanu (RO)po 18:00
  Matouš Kohout (CZ) vs Karol Ryšavý (SK)po 18:00
  Jeremy Kimball (US) vs Ruben Wolf (DE)po 18:00
  Roman Paulus (SK) vs Niko Samsonidse (DE)po 18:00
  Ole Magnor (NO) vs Michal Kotalík (CZ)po 18:00
  Stuart Austin (UK) vs John Winter (SU)po 18:00
  Václav Holota (CZ) vs Liam Etebarpo 18:00
  Katharina Dalisda (DE) vs Isabella de Pádua (BR)po 18:00
  Marek Bartl (CZ) vs Selim Topuz (AT)po 18:00
  Jakub Dohnal (CZ) vs Callum Mullen (UK)po 18:00
  James Lewis (UK) vs Dominc Schober (AT)po 18:00

  Zápas Keita vs Tichota

  V hlavním zápase večera se měl původně střetnou zatím neporažený belgický zápasník a šampion lehké váhy Losene Keita s gruzínským šampionem pérové váhy Matem Sanikidzem. Ten ale prodělal nepříjemné zranění, a proto musel Oktagon vyhledat náhradního soupeře.

  Zápas Keita vs Tichota

  Zdroj: Twitter organizace Oktagon

  Hozenou rukavici nakonec zvedla vycházející hvězda českého MMA, Jakub Tichota. Ten má bilanci téměř neposkvrněnou, oproti pěti vítězstvím byl poražen pouze jednou, právě proti gruzínskému bojovníkovi Sanikidzemu. Na zápas s Losenem Keitou pomýšlel už dříve, a proto přerušil přípravu na Oktagon 43 a souhlasil se zápasem na poslední chvíli. I za to mu Keita vyjádřil respekt, klasický trashtalk se tedy před tímto zápasem nekoná. Oba zápasníci jsou velmi všestranní, nemají žádnou velkou slabinu. Tichota je špičkový zemař, s touto strategií vstupuje i do nadcházejícího zápasu. Keita je extrovert a showman, ale tento zápas bere vážně a poctivě se připravil. Chce totiž odejít jako dvojitý šampion. Je silný v postoji, bude se snažit Tichotu udolat dobře mířenými ranami.

  Tip na vítěze

  Hlavní zápas večera má potenciál být velmi vyrovnaný. Oba bojovníci mají dobrou výdrž a jsou velmi všestranní, každý z nich ale dominuje na některém poli. Pokud se zápas dostane na zem, má šanci na vítězství Tichota. Pokud se Keita takedownům ubrání, jeho metodickým stylem soupeře rozhodně udolá.

  Vyhraje Keita na KO, TKO nebo diskvalifikací
  1.45

  Odveta mezi Michalem Kotalíkem a Norem Magnorem

  Velkou pozornost vzbudil také odvetný zápas mezi Michalem Kotalíkem a Norem Ole Magnorem. Ti se střetli minulý rok v zápase na Štvanici, kde nakonec vyhrál Magnor skrz submisi v druhém kole. V kole prvním ale málem dostal od Kotalíka KO, a tato smolná prohra Iron Mana mrzela natolik, že trval na odvetě. Přestože mohl zápasit i s jinými soupeři. Oba soupeři mají za sebou v tomto roce několik proher, ale do zápasu nastupují s podobnými šancemi. Kotalík patřil mezi hvězdy českého MMA, ale pobyt ve vězení mu výrazně podlomil formu. Nyní se snaží na ní zase pracovat, silný je pořád ve stejných stránkách. Zejména tedy v postoji a tvrdých úderech. A právě s plánem na rychlé ukončení, které se mu v minulém zápase nepovedlo, vstupuje i do odvety.

  Odveta mezi Michalem Kotalíkem a Norem Magnorem

  Zdroj: Facebook organizace Oktagon

  Nor Magnor dostal při zápase s Úškrtem nepříjemné KO a je otázka, zda už se opravdu zotavil. Věří si opět na zemi, kde je rozhodně silnější než Kotalík. Bude ale otázka, zda se mu podaří Iron Mana na zem dostat. Sázkové kanceláře věří na výhru Magnora, samotní sázkaři ale sázejí spíše na vítězství Kotalíka. Věří mu jich přes 80 %.

  Tip na vítěze

  Oba soupeři mají za sebou několik proher v posledním roce, ale Kotalík bude mít rozhodně větší motivaci získat pro sebe vítězství. Zároveň zapracoval na výdrži, která ho v minulém zápase zradila. Magnor je pro něj silný soupeř, ale v nedávném zápase proti Úškrtovi dostal Nor nepříjemné KO. Kotalík bude chtít zápas ukončit podobně, a co nejrychleji.

  Vyhraje Michal Kotalík
  2.19

  Oktagon 42 další zápasy

  Výše zmíněné zápasy samozřejmě nejsou jedinými, které se na Oktagonu 42 budou konat. Právě naopak, celkem se na turnaji odehraje 12 soubojů. Mezi ty velmi zajímavé patří například ten mezi americkým bojovníkem v těžké váze Jeremym „Grizzlym“ Kimballem a obdobně silným protivníkem Němcem Rubenem Wolfem. Favoritem je zde sice Kimball, ale jeho protivník je výborný boxer a zápas tak může být velmi zajímavou podívanou. Souboj mezi čísly 4 a 5 v žebříčku lehké váhy, Kohoutem a Ryšavým, slibuje také velmi vyrovnaný zápas. Oba zápasníci mají dobrou výdrž a podobné schopnosti. I přestože Kohout je favoritem, vyplatí se zde spíše sázka na délku zápasu. Ta může snadno překročit dvě kola. Na tuto příležitost je kurz 1.60.

  Oktagon 42 další zápasy

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Zápas Čepo vs Tuburceanu

  Velmi očekávaný je také zápas slovenského zápasníka ve střední váze, Vlasta Čepa, a jeho rumunského soupeře, Iona Tuburceana. Favoritem v tomto zápase je rozhodně Slovák Čepo, který je znám svým zvykem ukončovat všechny zápasy už v prvním kole. On i jeho soupeř vyznávají rychlé souboje, do kterých se vrhají na sílu a často připomínají spíše hospodskou rvačku. A přesně takovýto brutální zápas lze očekávat i tentokrát. Sázka na vítězství Vlasta Čepa hned v prvním kole je tak velmi zajímavou volbou. Kurz je 1.80.

  Zápas Čepo vs Tuburceanu

  Zdroj: Facebook organizace Oktagon

  Prize money pro vítěze

  Výše prize money pro zápasníky, ale i jakékoliv další informace o financích Oktagonu, jsou přísně střeženým tajemstvím. Ondřej Novotný i Pavol Neruda jsou velmi zdrženliví ohledně toho, kolik si zápasníci mohou za souboj vydělat. Přesto existují odhady a kusé informace, proto se pojďme podívat na to, kolik si vydělávají zápasníci Oktagonu. Zaprvé, pokud si zápasník teprve buduje jméno, musí samozřejmě počítat s menší odměnou. Ta může mít na Oktagonu velikost okolo 25.000 Kč. Poněkud známější bojovníci si mohou přijít na mnohem vyšší sumu, ta se obvykle pohybuje v rozmezí od 100.000 do 200.000 Kč. Hvězdy české MMA scény pak mohou za účast na turnaji inkasovat až 400.000 Kč. V případě zahraničních špičkových zápasníků jsou pak sumy ještě vyšší, například Nateovi Diazovi Oktagon nabízel 1.000.000 euro za zápas s Patrikem Kinclem.

  Tipsport Oktagon 42 akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon 42. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 500 Kč zdarma.

  Oktagon historie

  Na konci minulého roku slavili organizátoři Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Novotný malé výročí. Právě 10. prosince 2016 byl uspořádán první turnaj pod značkou Oktagon. Oktagon MMA tedy na české scéně působí 6 let. Za tu dobu Novotný a Neruda notně zpopularizovali smíšená bojová umění v Česku. Vznikla celá řada dalších organizací, ale Oktagon nadále hájí pozici nejoblíbenější značky MMA. Byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity. Počet turnajů pořádaných Oktagonem už přesáhl magickou hranici 50. Dlouho se Oktagon live stream zdarma soustředil výhradně na Česko a na Slovensko. Už se mu ale povedlo proniknout do zahraničí. V roce 2022 byly uspořádány 2 úspěšné eventy ve Frankfurtu. 11. února 2023 pak proběhl Oktagon 39 v Mnichově. A ani to nemusí být vše. Novotný často mluví o smělém plánu představit značku Oktagon v Londýně.

  Oktagon historie

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Často kladené otázky

  Kde je možné najít Oktagon online stream?

  Samotná organizace Oktagon zprostředkovává svůj vlastní Oktagon live stream. Stačí si jej předplatit přímo na oficiálních stránkách, v rámci Oktagon TV získává zájemce spoustu bonusového materiálu. Další možností je Oktagon live stream zdarma na TV Tipsport.

  Jak se dostat k Oktagon živý přenos zdarma na Tipsportu?

  Stačí se zaregistrovat u této sázkové kanceláře. Při využití našeho akčního kódu dostanete bonus za registraci. Poté je třeba vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon 42 MMA živý přenos zdarma, ale třeba také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde koupit Oktagon lístky?

  Vstupenky na tento event pořídíte v síti online prodejen Ticketportal. Ale doporučujeme jednat rychle. Vstupenky na Oktagon 42 rychle mizí.

  Jaký je hlavní zápas večera?

  V hlavním zápasu Oktagonu 42 se utká o titul prozatímního šampiona pérové váhy belgický borec Losene Keita a jeho vyzyvatel, vycházející hvězda českého MMA Jakub Tichota. Ten nahrazuje Gruzínce Mateo Sanikidze, který se na poslední chvíli zranil.

  Kdo je největší hvězdou turnaje?

  Oktagon 42 se nese ve znamení zahraniční účasti. V hlavním zápasu večera se představí zatím neporažený Losene Keita. Dalším ze zajímavých fighterů je pak jeho soupeř, Jakub Tichota. I další zápasníci ale stojí za pozornost. Na Oktagonu 42 se tak představí například Slovák Vlasto Čepo, brutální Američan Jeremy Kimball nebo vítěz Oktagon výzvy Paulus.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon vyráží opět za hranice, tentokrát do Bratislavy, Oktagon 42 MMA live stream zdarma bude samozřejmě k dispozici u Tipsportu. Celá akce proběhne v sobotu 29.4. 2023 od 18:00 na zimním stadionu Ondřeje Nepely. Těšit se můžete na zápas o titul prozatímního šampiona pérové váhy, dále pak na odvetu mezi Michalem Kotalíkem a Olem Magnorem, případně také na zápas slovenského borce Vlasto Čepa proti rumunskému protivníkovi Ionu Tuburceanovi. V tomto článku se podíváme na Oktagon 42 program, kde turnaj sledovat a přidáme i tipy na vítěze jednotlivých zápasů.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon MMA 41 live stream živý přenos

  15. 04. 2023

  Oktagon vyráží po úspěšném prvním kole turnaje Tipsport Gamechanger do Liberce, Oktagon 41 MMA live stream bude samozřejmě k dispozici. Celá akce proběhne v sobotu…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…