Oktagon MMA 40 live stream živý přenos

Po krátkém německém dobrodružství se Oktagon live stream vrací domů. Doslova, protože Ostrava je městem, kde se narodil otec zakladatel Oktagonu, Ondřej Novotný. Oktagon živý přenos vyráží do města na pomezí Slezska a Moravy a veze plnou náruč excelentních MMA soubojů. Tentokrát bude Oktagon program speciální a účastníci mají velkou motivaci vyhrát.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 27. května
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 40

 • Oktagon 40 kurzy
 • Oktagon 40 program
 • Zápas Kozma vs Siwiec
 • Zápas Krištofič vs Lohoré
 • Oktagon 40 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 40 MMA živý přenos

  Oktagon MMA živý přenos začíná 4. 3. 2023. Je to letos první Oktagon MMA konaný v Česku, takže jde o velký okamžik. Ovšem důvodů, proč je tento Oktagon živý přenos zdarma významný, je více. Organizátoři se uchýlili k malé změně oproti běžným standardům. Celý Oktagon 40 je vlastně prvním kolem velkého turnaje Tipsport Game Changer 2023. 16 bojovníků stojí proti sobě ve velkém play-off. Ostravský turnaj rozhodne o tom, kterých 8 postoupí do čtvrtfinále.

  Oktagon 40 MMA živý přenos

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  • Oktagon MMA živý přenos začíná 4. 3. od 18:00, turnaj se koná v ostravské Ostravar Aréně
  • Připraveny jsou Oktagon kurzy na Tipsportu i na Fortuně. My je srovnáme
  • Růžový panter Kozma se utká s mistrem polské organizace Babilon Łukaszem Siwiecem

  • Událost: Oktagon 40
  • Místo: Ostravar Aréna, Ostrava
  • Čas: Sobota, 4. 3. 2023, 18:00

  Všichni zúčastnění bojovníci jsou zástupci stejné váhové kategorie - welterweight. Možnosti jsou tedy rovné. Po každém kole si vítězové vybírají soupeře pro další kolo v rámci živého přenosu. Motivace vyhrát je velká - celkový prize pool je 1 milion EUR. Pěkná odměna, která postačí pro spokojený život po konci kariéry. V dalších odstavcích najdete informace o tom, jak vypadá rozpis zápasů a poté prozradíme Oktagon kurzy.  Oktagon 40 kurzy

  Oktagon 40 kurzy najdete na stránkách sázkových kanceláří Fortuna a Tipsport. Pro vaše pohodlí ale přinášíme kurzy obou sázkových kanceláří najednou, ať si je můžete srovnat. A to rovnou pro všechny zápasy Oktagon 40 live stream. Už můžete začít přemýšlet, na koho si vsadíte. Pokud ale oceníte tip našich expertů, přečtěte si naše analýzy. Najdete je v dalších sekcích článku.

  Zápas turnaje Oktagon 40Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  David Kozma (CZE) vs Łukasz Siwiec (POL)1.15 vs 4.731.13 vs 5.25welterweight
  Samuel Krištofič (SVK) vs Alex Lohoré (FRA)2.29 vs 1.552.18 vs 1.62welterweight
  Máté Kertész (HUN) vs John Hathaway (GBR)3.56 vs 1.253.27 vs 1.28welterweight
  Radovan Úškrt (SVK) vs Melvin Van Suijdam (NED)1.70 vs 2.031.70 vs 2.05welterweight
  Leandro Silva (BRZ) vs Andreas Michailidis (GRE)1.60 vs 2.191.68 vs 2.08welterweight
  Bojan Veličković (SRB) vs Ion Surdu (MOL)1.30 vs 3.211.36 vs 2.94welterweight
  Christian Jungwirth (GER) vs José Antonio Martín Reis (ESP)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32welterweight
  Louis Glismann (DEN) vs Amiran Gogoladze (GEO)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32welterweight

  Oktagon 40 program

  Oktagon program začíná v sobotu 4. března od 18:00. Představí se 16 bojovníků. V rámci Tipsport Game Changer 2023, který v souvislosti s Oktagonem 40 startuje, byli vybráni TOP fighteři umístění na špici aktuálního žebříčku velterové váhy. Z nejlepší desítky do Ostravy dorazí skoro všichni. A to včetně zahraničních hvězd. Bojovat tedy bude i aktuální číslo 3., nebezpečný Brazilec Leandro Silva. V akci bude i Christian Jungwirth, čerstvý šampion z Oktagonu 39 v Německu. Výzvu přijal i zástupce střední váhy, drsný Francouz Alex Lohoré. Program Oktagonu bude velkolepý.

  Oktagon 40 program

  Zápas Oktagon 40 (4.3.2023)Plánovaný začátek
  David Kozma (CZE) vs Łukasz Siwiec (POL)po 18:00
  Samuel Krištofič (SVK) vs Alex Lohoré (FRA)po 18:00
  Máté Kertész (HUN) vs John Hathaway (GBR)po 18:00
  Radovan Úškrt (SVK) vs Melvin Van Suijdam (NED)po 18:00
  Leandro Silva (BRZ) vs Andreas Michailidis (GRE)po 18:00
  Bojan Veličković (SRB) vs Ion Surdu (MOL)po 18:00
  Christian Jungwirth (GER) vs José Antonio Martín Reis (ESP)po 18:00
  Louis Glismann (DEN) vs Amiran Gogoladze (GEO)po 18:00

  Zápas Kozma vs Siwiec

  Velkou pozornost, ne-li největší, bude mít zápas Davida Kozmy s Łukaszem Siwiecem. A to hlavně proto, že Kozma je z tohoto regionu a když se pořádá Oktagon v Ostravě, nikdy nevynechá. Navíc je Růžový panter číslem 2 ve welterové váze. A protože jeho poslední přemožitel Kaik Brito v turnaji Tipsport Game Changeru 2023 nefiguruje, je Kozma největším favoritem.

  Zápas Kozma vs Siwiec

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Siwiec je šampion z polské organizace Babilon. Oktagon 40 ukáže, jestli je skutečně úroveň české organizace výše než u Babilonu, který v Česku zná málokdo. Podle Polákova projevu v zápasech je patrné, že na tom není s kardiem až tak dobře. Jeho slabá vytrvalost se projevuje hlavně v postoji, kde jeho údery nemají rychlost a Siwiec nemůže nikdy přijít s ničím překvapivým. Proto se vždy snaží dostat zápas co nejrychleji na zem. Tam se cítí silný. Ale to David Kozma také

  Tip na vítěze

  To, co je Polákovou největší zbraní, je kvalitou i Davida Kozmy. A myslíme si, že David Kozma se svým vytříbeným wrestlingem a kontrolou je na té zemi ještě lepší. Ale může si dovolit proti Siwiecovi potrénovat i postoj. Polák jej nemá rád, je zde slabý. Růžový panter si tak může Siwiece předpřipravit. Všechno hovoří pro něj, v Oktagonu už čelil kvalitním soupeřům z celé Evropy, v 30 letech už má zkušenosti. Siwiec nedostal v Babilonu příležitost bít se proti takovým borcům. V zápase bude tahat za kratší provaz, Kozma jej s podporou ostravského publika porazí.

  Vyhraje Kozma
  1.15

  Zápas Krištofič vs Lohoré

  Toto bude jeden z nejvyrovnanějších duelů. Slovenské MMA má možnost mít ve čtvrtfinále hned dva své zástupce, ale jak Radovan Úškrt, tak i Samuel Krištofič to mají těžké. Pirátovi kurzy přejí ještě míň než jeho krajanovi, ale bez šancí určitě není. Tento borec má bilanci 16 výher, 4 prohry. Nikdy nedostal TKO, je to bojovník každým coulem. Takoví si snadno získají přízeň publika a někdy i rozhodčích. Při duelech s Naruszckou a Polívkou Krištofičovi sudí pomohli, to je bez debat.

  Zápas Krištofič vs Lohoré

  Favorit duelu Alex Lohoré má také výrazně pozitivní bilanci. 22-8, to mluví za vše. Zvláště když uvážíme, že tento Francouz tmavé pleti se zápasům s kvalitními borci nevyhýbá. Byli to Karlos Vémola, Leandro Silva a Patrik Kincl, kteří jej v rámci Oktagonu jako jediní porazili. Kinclovi pomohl asi nejlepší highkick jeho života, díky tomu se stal jediný, kdo Lohorého ukončil předčasně.

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Tip na vítěze

  Krištofič nebyl ukončen na TKO nikdy, Lohoré jen jednou díky náhodnému úderu. Tady proti sobě stojí dva řízci, kteří z práce neodcházejí předčasně - vždy si poctivě odkroutí celou směnu. Pokud tedy sami nerozdají TKO, což ale moc často nedělají. Lohoré a Krištofič jedou na vytrvalost. Zde tedy místo sázky na vítěze tipujeme způsob ukončení zápasu - na body nebo technickým rozhodnutím.

  ukončení zápasu - na body nebo technickým rozhodnutím
  1.60

  Oktagon 40 další zápasy

  Favoritem celého turnaje je podle Tipsportu John Hathaway. Je to akvizice z UFC a někdejší šampion welterové váhy - velké jméno pro tento turnaj. Prvním soupeřem je Maďar Máté Kertész. Kurzy jsou výrazně proti němu. My si ale dovolíme pochybovat. Kerzész je v Oktagonu stálicí, nastupuje do bojů často a často bývá úspěšný. Z posledních 6 zápasů, které nastřádal za pouhé dva roky, prohrál jen jeden - s Veličkovićem na body. Kertész je tedy mnohem vytrénovanější než stárnoucí Hathaway, jenž je jednou nohou v důchodu a už řadu let bojuje jen minimálně.

  Dalším veteránem UFC je Řek Andreas Michailidis

  Dalším veteránem UFC je Řek Andreas Michailidis. U něj je podle nás jasné, že v turnaji Oktagon živý přenos bude jen na jedno kolo. Podá si ho komplexní bojovník Apollo, občanským jménem Leandro Silva. Michailidis, když se v poslední době střetnul s borcem kvalit Silvy, tak dostal nekompromisně KO. Na tiket bychom dali ještě výhru Srba Bojana Veličkoviće, jehož soupeř Surdu se zdá být na turnaji do počtu.

  Dalším veteránem UFC je Řek Andreas Michailidis

  Zdroj: ufc.com

  Prize money pro vítěze

  Tento turnaj Tipsport Gamechanger má speciální ocenění. Rozdělí se celkový prize pool 1 000 000 Euro. Čtvrtfinalisté se setkají na Oktagonech 43 a 44, tedy v Praze a v Oberhausenu na jaře 2023. Data konání semifinále a finále ještě nejsou známá.

  Tipsport Oktagon 39 akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon 39. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Oktagon historie

  Malé výročí oslavili před několika dny organizátoři Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Novotný. 10. prosince 2016 byl uspořádán první turnaj pod značkou Oktagon. Oktagon MMA tedy na české scéně působí 6 let. Za tu dobu Novotný a Neruda notně zpopularizovali smíšená bojová umění v Česku. Vznikla celá řada dalších organizací, ale Oktagon nadále hájí pozici nejoblíbenější značky MMA. Byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity. Počet turnajů pořádaných Oktagonem už přesáhl magickou hranici 50. Dlouho se Oktagon live stream zdarma soustředil výhradně na Česko a na Slovensko. Už se mu ale povedlo proniknout do zahraničí. V roce 2022 byly uspořádány 2 úspěšné eventy ve Frankfurtu. A 11. února 2023 je v plánu Oktagon 39 v Mnichově. A ani to nemusí být vše. Novotný často mluví o smělém plánu představit značku Oktagon v Londýně.

  Často kladené otázky

  Kde je možné najít Oktagon online stream?

  Samotná organizace Oktagon zprostředkovává svůj vlastní Oktagon live stream. Stačí si jej předplatit přímo na oficiálních stránkách, v rámci Oktagon TV získává zájemce spoustu bonusového materiálu. Další možností je Oktagon live stream zdarma na TV Tipsport.

  Jak se dostat k Oktagon živý přenos zdarma na Tipsportu?

  Stačí využít bonusového kódu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté je třeba vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde koupit Oktagon lístky?

  Vstupenky na tento event pořídíte v síti online prodejen ticketportal. Ale doporučujeme jednat rychle. Na Oktagon 40 v Ostravě už je k dostání méně než čtvrtina vstupenek.

  Proč nebojuje v Oktagonu 40 Patrik Kincl?

  Šampion střední váhy Patrik Kincl byl pro tuto velkou akci osloven. Ale tento bojovník se chce koncentrovat na odvetu s Karlosem Vémolou. Proto odmítl.

  Kdo je největší hvězdou turnaje?

  Nejvíce šancí na celkové vítězství v turnaji se dává Angličanovi Johnu Hathaway, který kdysi úspěšně bojoval ve veltrové váze v UFC. Ovšem své želízko v ohni mají i Češi. David Kozma je ve velké formě a i přes poslední proážku s Kaikem Britem může pomýšlet na vítězství.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Po krátkém německém dobrodružství se Oktagon live stream vrací domů. Doslova, protože Ostrava je městem, kde se narodil otec zakladatel Oktagonu, Ondřej Novotný. Oktagon živý přenos vyráží do města na pomezí Slezska a Moravy a veze plnou náruč excelentních MMA soubojů. Tentokrát bude Oktagon program speciální a účastníci mají velkou motivaci vyhrát.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon MMA 39 live stream živý přenos

  11. 02. 2023

  Oktagon live stream zabodává vlaječku na nové místo na mapě. Oktagon živý přenos se poprvé v historii ohlásí z Mnichova. Není to poprvé, co česká…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…