Oktagon MMA 39 live stream živý přenos

Oktagon live stream zabodává vlaječku na nové místo na mapě. Oktagon živý přenos se poprvé v historii ohlásí z Mnichova. Není to poprvé, co česká organizace bojových sportů vyjíždí do Německa, v bavorské metropoli se ale ukazuje poprvé. Po dvou vyprodaných Oktagonech z Frankfurtu tedy přichází Oktagon 39 ve městě, kde žije 1,5 milionů obyvatel a které je jen 3 hodiny cesty od Plzně. Oktagon 39 live stream začíná 11. 2. 2023 od 18:00. Oktagon kurzy jsou přichystány a stejně tak náš tradiční přehled informací o této prestižní akci.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 2. dubna
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 39

 • Kde sledovat Oktagon 39 live stream zdarma
 • Oktagon 39 kurzy
 • Oktagon 39 program
 • Zápas Bartl vs Hangs
 • Zápas De Oliveira vs Jungwirth
 • Oktagon 39 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 39 MMA živý přenos

  Ve střední Evropě MMA jen vzkvétá a taktovku drží Oktagon. Česká organizace bojových sportů dlouhodobě drží ve své stáji nejlepší bojovníky z Česka a Slovenska. A protože má podepsány smlouvy i s elitními sportovci z dalších zemí, má čím oslovit i jiné trhy. Třeba právě ten německý. 2 vyprodané Oktagony ve Frankfurtu nebyly náhoda. V Mnichově se očekává podobně skvělá atmosféra. Oktagon live stream začíná v době, kdy do UFC přichází noví němečtí MMA bojovníci. Naposledy Magomedov, který si připsal v lednu vítězný debut. Oktagon živý přenos představí divákům ty nejlepší Němce na starém kontinentu. Patří k nim Moeil, Poppeck či Jungwirth. Posledně jmenovaný získal v Mnichově pro sebe titulovou bitvu v kategorii welterweight. Soupeřem mu bude Brazilec De Oliveira. Také Češi a Slováci ale mají na co se dívat - v akci bude hodně známých tváří. Nejdříve se podíváme na kurzy a na program. Poté přijde čas na analýzy.

  Oktagon 39 MMA živý přenos

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  • Oktagon MMA živý přenos začíná 11. 2. od 18:00, turnaj se koná v mnichovské Audi Dome
  • Oktagon kurzy jsou vypsány jak na Tipsportu, tak na Fortuně. My je srovnáváme
  • K analýze jsme si vybrali titulový duel Jungwirth vs de Oliveira a také Bartl vs Hangs

  • Událost: Oktagon 39
  • Místo: Audi Dome, Mnichov
  • Čas: Sobota, 11. 2. 2023, 18:00  Kde sledovat Oktagon 39 live stream zdarma

  Možností kde sledovat Oktagon 39 live stream je hned několik. Nejdříve probereme tu placenou. Oficiální Oktagon 39 živý přenos dostupný na stránkách Oktagonu stojí 10.99 euro. Předplatitel spolu s ním získává spoustu bonusového materiálu. Další cestou k Oktagon 39 živému přenosu je Tipsport. Tento stream je zcela zdarma, ale jen pro klienty sázkové kanceláře Tipsport. Oktagon 39 se po čase objeví i na YouTube, tedy jen vybrané zápasy a ze záznamu.

  Oktagon 39 kurzy

  Otevíráme kapitolu Oktagon 39 kurzy. Také tento Oktagon online poskytne fanouškům možnost vsadit si na své favority. Do naší přehledné tabulky zařazujeme Oktagon kurzy na Tipsportu a na Fortuně. Představujeme kurzy na všechny zápasy MMA, které jsou pro Oktagon 39 vypsány. A na koho tedy vlastně vsadit? To vám poradí naše analýzy. Najdete je pod kapitolou Oktagon 39 program.

  Zápas turnaje Oktagon 39Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Christian Jungwirth (GER) vs Neves Denilson De Oliveira (BRZ)1.27 vs 3.401.27 vs 3.47welterweight
  Alexander Poppeck (GER) vs Martin Zawada (GER)1.25 vs 3.561.30 vs 3.27light heavyweight
  Losene Keita (BEL) vs Samuel Bark (SWE)1.13 vs 5.101.13 vs 5.25featherweight
  Rafael Xavier (BRZ) vs Pavol Langer (SVK)1.13 vs 5.101.14 vs 5.05light heavyweight
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Vlado Šikić (CRO)1.15 vs 4.731.15 vs 4.86lightweight
  Hatef Moeil (GER) vs Wallyson Carvalho (BRZ)1.10 vs 5.811.09 vs 6.34heavyweight
  James Lewis (GBR) vs Niklas Stolze (GER)4.73 vs 1.153.91 vs 1.22welterweight
  Vladimír Lengál (CZE) vs Michael Deiga Scheck (GER)1.55 vs 2.291.50 vs 2.45featherweight
  Robert Pukač (SVK) vs Dominc Schober (AUT)1.20 vs 4.041.20 vs 4.13welterweight
  Marek Bartl (CZE) vs Kevin Hangs (GER)1.35 vs 2.941.28 vs 3.40welterweight
  Francesco Bocca (ITA) vs Tayo Odunjo (GBR)2.94 vs 1.353.09 vs 1.33welterweight

  Oktagon 39 program

  11 nabušených duelů tvoří Oktagon program. Čeští a slovenští borci jsou tentokrát trochu v menšině, někteří se ale přece jen na scénu dostanou. A bude to pro ně životní zážitek. Motivace je velká, mohou zažít totéž, co Jakub Bahník nebo Zdeněk Polívka - vyhrát před vyprodanou moderní německou halou a udělat si jméno u mnoha nových fanoušků. Ale prim budou hrát němečtí borci. Nejvíce se očekává od Christiana Jungwirtha, stálice organizace Oktagon, který si poctivě vypracoval svou pozici, stal se jednou z největších hvězd a do titulové bitvy jde jako favorit. Oktagon 39 zkrátka bude stát za to.

  Zápas Oktagon 39 (11.2.2023)Plánovaný začátek
  Christian Jungwirth (GER) vs Neves Denilson De Oliveira (BRZ)kolem 22:30
  Alexander Poppeck (GER) vs Martin Zawada (GER)kolem 22:00
  Losene Keita (BEL) vs Samuel Bark (SWE)kolem 21:30
  Rafael Xavier (BRZ) vs Pavol Langer (SVK)kolem 21:00
  Ronald Paradeiser (SVK) vs Vlado Šikićkolem 20:30
  Hatef Moeil (GER) vs Wallyson Carvalhokolem 20:00
  James Lewis (GBR) vs Niklas Stolze (GER)kolem 19:30
  Vladimír Lengál (CZE) vs Michael Deiga Scheck (GER)kolem 19:05
  Robert Pukač (SVK) vs Dominc Schober (AUT)kolem 18:45
  Marek Bartl (CZE) vs Kevin Hangs (GER)kolem 18:25
  Francesco Bocca (ITA) vs Tayo Odunjo (GBR)kolem 18:05

  Zápas Bartl vs Hangs

  Vybíráme si nejdříve zápas, kde bojuje český MMA fighter. Ano, je to tak, Marek Bartl je opravdu Čech, i když jej hodně fanoušků MMA považuje za Slováka. To proto, že se přestěhoval do Bratislavy, kde jeden čas točil Oktagon výzvu. To, že se dostal do bratislavského gymu, znamenalo pro jeho kariéru vypracování se v ryzího grapplera. Jenže co se týče kvalit, najde se u nás i na Slovensku spoustu lepších borců. Bartl má bilanci 10-12. Soupeřem je Kevin Hangs. Bude reprezentovat domácí scénu, ale zřejmě jej mnoho jeho krajanů vůbec znát nebude. Bilanci 8-6 si vypracoval proti samým nonamemům. Rád se snaží dostat zápas na zem, kde se pokouší o submisi. Málokdo mu to ale dovolí.

  Zápas Bartl vs Hangs

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Tip na vítěze

  Boj na zemi vyhovuje oběma mužům. Zde ale nikdo z nich zpravidla nedokáže zápas ukončit předčasně nějakou povedenou kombinací. Toto nebude atraktivní zápas, bude to dlouhá přetahovaná, která před limitem neskončí. Proto sázíme na to, že zápas bude ukončen na body nebo technickým rozhodnutím.

  Zápas Bartl vs Hangs
  1.35 vs 2.94

  Zápas De Oliveira vs Jungwirth

  Poskočíme o několik úrovní nahoru. Je tady zlatý hřev večera, duel de Oliveiry a Christiana Jungwirtha. Na frankfurtském Oktagonu jsme analyzovali zápas Brazilce proti jinému Němci Eckerlinovi. A správně jsme určili vítěze zápasu, jímž byl extravagantní Eckerlin. Jungwirth je podle nás kvalitnější borec než jeho krajan. Skóre má 17-9, přičemž se zdá, že se do životní formy teprve dostává. Starty jsou pomalejší, ale kardio je vynikající. Jako by ani necítil bolest, tohoto borce nejde sestřelit. De Oliveira není špatný, je určitě vyspělý po technické stránce. Ale teprve se učí na evropskou školu učí. Je na něm vidět, že se ještě úplně nevzpamatoval, že už nezápasí v brazilském slumu. Eckerlinovo švihutí na zem s ním viditelně zatřáslo. Teď ho čeká ale ještě zběsilejší souboj.

  Zápas De Oliveira vs Jungwirth

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Tip na vítěze

  Favorit je jasný. Jungwirth podporovaný německým publikem na brazilského soupeře doslova vlítne. Než se de Oliveira naděje, už bude na zemi. TKO je celkem jasný scénář. Při kurzu 1.27 se podle nás sázka na vítězství Jungwirtha vyplatí.

  Zápas De Oliveira vs Jungwirth
  1.27 vs 3.40

  Oktagon 39 další zápasy

  Dalším Čechem v Mnichově bude Vladimír Lengál. Je to opačný případ než Bartl - jestliže Bartl neumí vyhrát jinak než na body, Lengál je zvíře, které vítězí zápasy pouze tehdy, když vystřihne nějaký skvělý úder. Bez něj je při jeho trochu slabším kardiu a ne tak vyspělé taktice nahraný. Ale Lengál tu sílu má, aby soupeře udolal. Ryšavému zlomil čelist, Neprašovi šťastně zastavil útok poté, co už byl skoro na odpis. Proti Lengálovi jde Němec, který je odolný, ale má daleko lepší starty než konce zápasů. Porazil Coryho Taita, takže není žádné ořezávátko. Kurzy přejí Lengálovi, ale myslíme, že zde je to 50:50. Takže se asi více vyplatí vsadit na Schecka.

  Bestie z Belgie Losene Keita si podmanil kategorii lehké váhy

  Bestie z Belgie Losene Keita si podmanil kategorii lehké váhy. Po skalpu Ivana Buchingera začal přemýšlet o tom, že se stane Oktagonovým králem pérové váhy. Ondřej Novotný sice vynáší kvality švédského borce do nebes, ale podle nás nemá Samuel Bark v tomto zápase co nabídnout. Zajímavým zjevem na tomto Oktagonu je Pavol Langer. To z toho důvodu, že podle nás kvalitativně na úroveň Oktagonu nemá. V postoji je velmi špatný a proti Brazilci s černým pásem v brazilském jiu-jitsu si jde pro porážku.

  Bestie z Belgie Losene Keita si podmanil kategorii lehké váhy

  Zdroj: FB organizace Oktagon

  Prize money pro vítěze

  Prize money pro vítěze je hlavně věcí dohody mezi sportovci a organizátory. Oktagon živý přenos zdarma je pro bojovníky logicky MMA velkou příležitostí. V tomto projektu se tedy točí velké peníze. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný zápas na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za – v podstatě – pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tvrdý souboj.

  Tipsport Oktagon 39 akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon 39. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Často kladené otázky

  Kde v roce 2023 sledovat Oktagon online stream?

  Samotná organizace Oktagon zprostředkovává svůj vlastní Oktagon live stream. Stačí si jej předplatit přímo na oficiálních stránkách, v rámci Oktagon TV získává zájemce spoustu bonusového materiálu. Další možností je Oktagon live stream zdarma na TV Tipsport.

  Jak se dostat k Oktagon živý přenos zdarma na Tipsportu?

  Stačí využít bonusového kódu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté je třeba vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 39.

  Kdo je největší hvězdou Oktagon 39?

  Nositelé té nejvyšší kvality na Oktagon 39 budou němečtí borci. Jungwirth, Poppeck či Zawada by měli předvést vysokou školu MMA. Totéž se ale dá říci o úspěšném belgickém zápasníkovi Losene Keitovi. Z Čechů a Slováků mají na vítězství největší šance Ronald Paradeiser, Marek Bartl a Robert Pukač.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon 39 živý přenos i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon live stream zabodává vlaječku na nové místo na mapě. Oktagon živý přenos se poprvé v historii ohlásí z Mnichova. Není to poprvé, co česká organizace bojových sportů vyjíždí do Německa, v bavorské metropoli se ale ukazuje poprvé. Po dvou vyprodaných Oktagonech z Frankfurtu tedy přichází Oktagon 39 ve městě, kde žije 1,5 milionů obyvatel a které je jen 3 hodiny cesty od Plzně. Oktagon 39 live stream začíná 11. 2. 2023 od 18:00. Oktagon kurzy jsou přichystány a stejně tak náš tradiční přehled informací o této prestižní akci.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Oktagon MMA 37 live stream živý přenos

  03. 12. 2022

  Poslední měsíc v roce odpálí další turnaj bojových umění nejslavnější české organizace. Hned dvěma titulovými souboji láká příznivce MMA Oktagon 37. Růžový panter Kozma bude…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…