Oktagon MMA 38 live stream živý přenos

Oktagon live stream 30. prosince bude stylovým zakončením roku 2022. Tento rok byl pro české MMA velmi úspěšný a blyštivý. Stejně blyštivý bude určitě i poslední turnaj. Oktagon živý přenos se ohlásí z pražské O2 areny. Nachystána je velmi výživná titulová bitva. Ale celá zápasová karta a Oktagon 38 program bude stát za to. Oktagon 38 živý přenos zdarma důkladně rozebereme. Nejdříve představíme Oktagon kurzy. Poté zanalyzujeme klíčové zápasy. Nakonec probereme historii a zodpovíme často kladené dotazy.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 2. dubna
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 38

 • Kde sledovat Oktagon 38 live stream zdarma
 • Oktagon 38 kurzy
 • Oktagon 38 program
 • Zápas Mågård vs Macek - zrušeno
 • Zápas Mikulášek vs Boráros
 • Oktagon 38 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 38 MMA živý přenos

  Oktagon 38 live stream zdarma slibuje velkou show. Je co oslavovat. Končí rok 2022 a stalo se spoustu zajímavých věcí. Jiří Procházka se stal šampionem UFC. Tereza Pudilová se do nejprestižnější organizace nově dostala, Lucie Pudilová se zase úspěšně do UFC vrátila. Tyto dvě bojovnice Oktagonem prošly. Dalším velkým momentem je vznik nových organizací. To pro Oktagon MMA není až tak skvělá zpráva, ale obvykle platí, že větší konkurence vede ke zvýšení kvality. Oktagon 38 live stream zdarma rozhodně kvalitu mít bude, o čemž svědčí titulová bitva a řada dalších zápasů, které budou v O2 areně 30. prosince k vidění.

  Oktagon 38 MMA živý přenos

  Zdroj: Oktagonmma

  • Půjde o desátý a letos poslední turnaj organizace Oktagon
  • O titul bantamové váhy se utkají Gustavo Lopez vs Filip Macek
  • V akci budou rovněž Matúš Juráček, Jan Malach, Václav Mikulášek, Gábor Boráros a další známá jména
  • Jako vždy bude k dispozici Oktagon live stream

  • Událost: Oktagon 38
  • Místo: O2 Aréna, Praha
  • Čas: Pátek, 30. 12. 2022, 18:00  Kde sledovat Oktagon 38 live stream zdarma

  Možností kde sledovat Oktagon 38 live stream je hned několik. Nejdříve probereme tu placenou. Oficiální Oktagon 38 živý přenos dostupný na stránkách Oktagonu stojí 10.99 euro. Předplatitel spolu s ním získává spoustu bonusového materiálu. Další cestou k Oktagon 38 živému přenosu je Tipsport. Tento stream je zcela zdarma, ale jen pro klienty sázkové kanceláře Tipsport. Oktagon 38 se po čase objeví i na YouTube, tedy jen vybrané zápasy a ze záznamu.

  Oktagon 38 vstupenky

  Tou nejatraktivnější příležitostí, jak vidět Oktagon 38 živě, je zavítat do O2 areny osobně. Oktagon vstupenky jsou k dispozici v předprodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal. Cena se pohybuje mezi 990 a 19 990 Kč. Ty nejdražší vstupenky jsou pochopitelně určeny jen pro VIP zájemce a organizace Oktagon k nim přidává i bohatý doprovodný program. Vstupenky ve všech cenových kategoriích rychle mizí, ale pořád jsou ještě k dispozici.

  Oktagon 38 kurzy

  Oktagon 38 kurzy jsou určeny pro všechny, kteří se nechtějí spokojit jen s rolí pasivního diváka. Je možné být zapojen do děje. Díky vsazenému tiketu vám najednou na vítězství vašeho oblíbence záleží více. Nutné je ale vždy sázet přiměřeně, aby vás výhra potěšila, zato případná prohra aby vás nezruinovala. Nejdříve vás seznámíme s kurzy, jak je vypsaly sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna. Posléze se více zmíníme o programu celé akce, tedy Oktagon 38. A následně už okomentujeme, jak přistupovat k samotným sázkám. Přinášíme podrobné analýzy vybraných zápasů, které jsou součástí turnaje Oktagon 38 live stream.

  Zápas turnaje Oktagon 38Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Gustavo LOPEZ (USA) vs Filip MACEK (CZE)2.41 vs 1.502.26 vs 1.58bantamweight
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)2.41 vs 1.502.45 vs 1.50welterweight
  Rafael XAVIER (BRZ) vs Lee CHADWICK (GBR)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32catchweight 91,5 kg
  Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan MALACH (CZE)1.30 vs 3.211.32 vs 3.15lightweight
  Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Daniel ŠKVOR CZE)2.55 vs 1.452.59 vs 1.45light heavyweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Gábor BORÁROS (SVK)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99box do 86 kg
  Jakub DOHNAL (CZE) vs Ahmed VILA (BIH)1.40 vs 2.731.42 vs 2.70featherweight
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)1.10 vs 5.811.09 vs 6.34middleweight
  Max HANDANAGIČ (CZE) vs David JACOBSSON (SWE)2.11 vs 1.652.22 vs 1.60welterweight
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Can ASLANER (GER)1.85 vs 1.851.86 vs 1.86featherweight
  Radovan ÚŠKRT (SVK) vs Ole MAGNOR (NOR)1.15 vs 4.731.12 vs 5.48middleweight
  Martin PIPEK (CZE) vs Hassan SHAABAN (LEB)1.30 vs 3.211.44 vs 2.63catchweight 74 kg
  Losene KEITA (BEL) vs Milan PALEŠ (CZE)1.60 vs 2.191.60 vs 2.22underground 71 kg

  Oktagon 38 program

  Pohled na Oktagon 38 program předznamenává, že tato předsilvestrovská noc bude dlouhá. První se před diváky postaví Martin Pipek a Hassan Shaaban v rámci tzv. free prelimového zápasu. Tento zápas si tedy mohou pustit diváci Oktagonu 38 zcela zdarma. Zápas začíná v 18:10. Losene KEITA a jeho soupeř odšpuntují divokou MMA jízdu, zápasit se bude nejméně 5 hodin. Divák v podstatě nebude mít čas na vydechnutí, na Oktagonu vždy zápas střídá zápas. Jako poslední vystoupí na jeviště O2 areny Gustavo Lopez a Filip Macek po 11. hodině večerní.

  Zápas Oktagon 38 (30.12.2022)Plánovaný začátek
  Gustavo Lopez (USA) vs Filip MACEK (CZE)kolem 23:30
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)kolem 23:00
  Rafael XAVIER (BRZ) vs Lee CHADWICK (GBR)kolem 22:30
  Matouš KOHOUT (CZE) vs Jan MALACH (CZE)kolem 21:50
  Jorick MONTAGNAC (FRA) vs Daniel ŠKVOR CZE)kolem 21:20
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Gábor BORÁROS (SVK)kolem 20:50
  Jakub DOHNAL (CZE) vs Ahmed VILA (BIH)kolem 20:20
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)kolem 19:50
  Max HANDANAGIČ (CZE) vs David JACOBSSON (SWE)kolem 19:30
  Jaroslav POKORNÝ (CZE) vs Can ASLANER (GER)kolem 19:10
  Radovan ÚŠKRT (SVK) vs Ole MAGNOR (NOR)kolem 18:50
  Martin PIPEK (CZE) vs Hassan SHAABAN (LEB)kolem 18:30
  Losene KEITA (BEL) vs Milan PALEŠ (CZE)kolem 18:10

  Zápas Mågård vs Macek - zrušeno

  Titulovou bitvu tentokrát neobstará Vémola, Kozma ani žádné další z osvědčených jmen. Organizátoři se tentokrát rozhodli dát příležitost neokoukaným. I když - jak se to vezme. Filip Macek to už na titul dvakrát zkusil, ale pokaždé prohrál. Nutno říci, že prohra s Tomášem Deákem byla jedno velké utrpení, nejen pro samotného bojovníka, ale i pro diváky. Filip Macek se až příliš vehementně snažil Deáka přesvědčit, aby šel na zem. Ten ale odmítal, aby mu Macek vštípil svůj oblíbený styl boje. Soupeře v klidu zasypal ránami a odnesl si po zásluze titul.

  Zápas Mågård vs Macek

  Zdroj: Oktagonmma

  Macek od té doby, tedy od roku 2019, absolvoval 7 zápasů a 6 z nich vyhrál. Jedinou porážku mu uštědřil právě Jonas Magard. Byl to vlastně podobný zápas. Mågård mířil svými pěstmi na hlavu, a Filip Macek se kryl nedostatečně. Dánský žralok se od té doby v Oktagonu neukázal, možná byl sám překvapený, že mu organizátoři při další pozvánce naservírovali téhož soupeře.

  Tip na vítěze

  Kdo viděl první vzájemné střetnutí M+M, ten se nemůže rozhodnout jinak. Mågård je bestie, která nezná slitování. Není jediný důvod, proč by měl slevit ze svého stylu. Macek je sice kvalitní fighter, ale má své limity. Je typ soupeřů, proti nimž si počíná bezradně. Mågård patří mezi ně. Tipujeme, že po zápase bude v O2 areně vlát dannebrog.

  Zápas Mågård vs Macek
  1.32 vs 3.09

  Zápas Mikulášek vs Boráros

  Duel Václava Mikuláška a Gábora Borárose patří mezi hlavní taháky večera. Jako takový si vysloužil samostatnou analýzu. Chcete-li vědět detaily k tomuto souboji, zveme vás na náš článek Oktagon 38 – Václav Mikulášek vs Gábor Boráros preview a tip na zápas. Jde o podrobnější analýzu tohoto zápasu. Příznivec MMA se zde dozví detaily toho, proč jsme se rozhodli právě pro tu sázku, pro jakou jsme se rozhodli.

  Zápas Mikulášek vs Boráros

  Zdroj: Oktagonmma

  Tento duel je zajímavý z mnoha aspektů. Jednak jde o další z mnoha soubojů české a slovenské MMA školy - už to je zárukou vlekých emocí. Mikulášek alias Baba Jaga a Boráros jsou oba problémoví muži MMA, oba shodně se snaží vyvrátit nařčení, že jsou to promarněné talenty. Oba si v posledních 2 letech prošli těžkým obdobím, kdy to po sportovní stránce úplně nešlo. Poslední zápas ale vyhráli a tak jsou zde naděje, že se to zlepší. Jeden z nich vkročí do roku 2023 se sérií dvou výher v řadě.

  Tip na vítěze

  Jde o boxerský souboj, což je pro Borárose i Mikuláška netradiční kategorie. Jenže český borec má k této diciplíně blíže. Při svých MMA zápasech intuitivně tíhne k technickým řešením, rád bojuje v postoji, což se v boxu bude hodit. Gábor Boráros je podsaditější, má menší postavu, postoj mu zase tak nejde - to vše hraje v jeho neprospěch. Proto sázíme na Václava Mikuláška.

  Zápas Mikulášek vs Boráros
  1.35 vs 2.94

  Oktagon 38 další zápasy

  Poprvé od svého neúspěšného pokusu o vstup do UFC diváci uvidí Matěje Peňáze. Ten prožil velké zklamání, když podlehl Sedriquesovi Dumasovi v D. W. Contender Series. Vidina lukrativní smlouvy s nejprestižnější organizací se mu rozplynula před očima. Matěj měl celý podzim na to, aby to rozdýchal. Nyní ví, že musí začít znovu od nuly. Prvním krokem bude přemoci Brazilce Joela dos Santose, což by neměla být tak velká lapálie. Mladý Francouz Jorick Montagnac zatím dovedl všechny zápasy až na body. Svědčí to o tom, že má velkou výdrž, ale také o tom, že nemá natolik velkou sílu, aby soupeřům uštědřil rozhodující úder. Ani Daniel Škvor, jeho příští soupeř, není na nějaké blitzkriegy. Bude to ostrý zápas, na zem se zřejmě jen tak nepůjde. A bude se štípat dlouho. Matúš Juráček drží sérii čtyř výher v řadě. Zatím měl štěstí na borce, kteří procházeli špatným obdobím - platí to pro Borárose, Primera i Pukače. Teď ale přichází soupeř, který je o level výše. Alex Lohoré je zvyklý bojovat s těmi nejlepšími. I on porazil Tata Primeru, to bylo snadné sousto. Tento Francouz ale změřil síly i se Zdeňkem Polívkou, Karlosem Vémolou nebo Patrikem Kinclem. Zkušenosti a zřejmě i schopnosti v tomto duelu mluví spíše pro Lohorého.

  Prize money pro vítěze

  Prize money pro vítěze je hlavně věcí dohody mezi sportovci a organizátory. Oktagon živý přenos zdarma je pro bojovníky logicky MMA velkou příležitostí. V tomto projektu se tedy točí velké peníze. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný zápas na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za – v podstatě – pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tvrdý souboj.

  Tipsport Oktagon 38 akční bonus

  Nezmeškejte Oktagon 38. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 300 Kč zdarma.

  Oktagon historie

  Malé výročí oslavili před několika dny organizátoři Oktagonu Pavol Neruda a Ondřej Novotný. 10. prosince 2016 byl uspořádán první turnaj pod značkou Oktagon. Oktagon MMA tedy na české scéně působí 6 let. Za tu dobu Novotný a Neruda notně zpopularizovali smíšená bojová umění v Česku. Vznikla celá řada dalších organizací, ale Oktagon nadále hájí pozici nejoblíbenější značky MMA. Byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity. Počet turnajů pořádaných Oktagonem už přesáhl magickou hranici 50. Dlouho se Oktagon live stream zdarma soustředil výhradně na Česko a na Slovensko. Už se mu ale povedlo proniknout do zahraničí. V roce 2022 byly uspořádány 2 úspěšné eventy ve Frankfurtu. A 11. února 2023 je v plánu Oktagon 39 v Mnichově. A ani to nemusí být vše. Novotný často mluví o smělém plánu představit značku Oktagon v Londýně.

  Často kladené otázky

  Kde se dá sledovat Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon live stream zdarma nabízí společnost Tipsport. Na TV Tipsport poběží Oktagon živý přenos a zapnout si jej mohou všichni registrovaní zákazníci. Samotná organizace Oktagon ale rovněž v rámci nabídky své televize Oktagon.TV nabízí oficiální live stream. Ten je placený, cena je 10.99 euro. Klient ale spolu s živým přenosem získává spoustu bonusů.

  Je dostupný TV přenos živě Oktagon 38?

  Bohužel, po nesmělých pokusech O2 TV vysílat Oktagon živě se nenašla žádná další televizní stanice, která by festival MMA živě zařadila do svého vysílání. A Oktagon už nenabízí ani samotné O2 TV.

  Dají se sledovat zápasy turnaje Oktagon na mobilu?

  Je to možné, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Kdo je největší hvězda Oktagon 38?

  Kromě aktérů titulové bitvy Gustava Lopeze a Filipa Macka jsou největšími taháky Losene Keita, Gábor Boráros, Václav Mikulášek a další známí MMA bojovníci.

  Bude na Oktagon 38 k vidění i box?

  Ano, Oktagon není pouze MMA. O prezentaci boxerského umění se postarají Václav Mikulášek a Gábor Boráros.

  Zdroje: Oktagonmma, Tipsport, iFortuna

  Oktagon live stream 30. prosince bude stylovým zakončením roku 2022. Tento rok byl pro české MMA velmi úspěšný a blyštivý. Stejně blyštivý bude určitě i poslední turnaj. Oktagon živý přenos se ohlásí z pražské O2 areny. Nachystána je velmi výživná titulová bitva. Ale celá zápasová karta Oktagon 38 bude stát za to. Oktagon 38 živý přenos zdarma důkladně rozebereme. Nejdříve představíme program a Oktagon kurzy. Poté zanalyzujeme klíčové zápasy. Nakonec probereme historii a zodpovíme často kladené dotazy.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Oktagon MMA 37 live stream živý přenos

  03. 12. 2022

  Poslední měsíc v roce odpálí další turnaj bojových umění nejslavnější české organizace. Hned dvěma titulovými souboji láká příznivce MMA Oktagon 37. Růžový panter Kozma bude…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…