Oktagon MMA 37 live stream živý přenos

Poslední měsíc v roce odpálí další turnaj bojových umění nejslavnější české organizace. Hned dvěma titulovými souboji láká příznivce MMA Oktagon 37. Růžový panter Kozma bude v Ostravě 3. 12. hájit nadvládu ve welteru proti brazilskému katovi Britovi. V pérové váze se v rámci Oktagon live stream utkají mladí talenti Tichota a Sanikidze. Kde zapnout 3. 12. živý přenos zdarma, jak vypadají Oktagon kurzy a jaký je Oktagon program, o tom se dočtete na dalších řádcích.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. června
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 37

 • Oktagon 37 kurzy
 • Oktagon 37 program
 • Zápas Kozma vs Brito
 • Zápas Sanikidze vs Tichota
 • Oktagon 37 další zápasy
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 37 MMA živý přenos

  Oktagon MMA živý přenos bude k vidění na známých adresách. Oktagon.TV přenáší oficiální přenos této akce. Tipsport coby hlavní partner Oktagonu zase zařazuje live stream zdarma do nabídky TV Tipsport. Nejintenzivnější zážitek si odnese ten, kdo do Ostravar Arény dorazí osobně. Oktagon lístky jsou k dostání v síti Ticketportal. Oktagon MMA živý přenos přináší našlapanou zápasovou kartu. Ostravský region je drsný kraj, není divu, že se zde rodí mnoho talentů na bojové sporty. Kdykoli se konal Oktagon MMA v Ostravě, organizátoři vždy nechali vyniknout domácí borce. A Oktagon 37 není výjimkou. Sám aktér titulového zápasu David Kozma je z Karviné, přímo z Ostravy pak jsou Václav "Baba Jaga” Mikulášek, Kuzník či Široký. Oktagon 37 ale nabídne i jiné borce z ČR a ze Slovenska a také esa ze zahraničí.

  Oktagon 37 MMA živý přenos

  • Událost: Oktagon 37
  • Místo: Ostravar Arena, Ostrava
  • Čas: Sobota, 3. 12. 2022, 18:00  Oktagon 37 kurzy

  Jako první probereme Oktagon 37 kurzy, neboť to je naše hlavní specializace. Vypsány jsou na všech hlavních sázkových kancelářích. Naše přehledná tabulka přináší kurzy Oktagon na dvou elitních sázkovkách, tedy Tipsport a Fortuna. Tyto kurzy se mohou do začátku turnaje, tedy do soboty 3. prosince ještě měnit. Tip, na co vsadit, vám přináší naše tipy a analýzy, které najdete v dalších sekcích. Vsaďte si a umocněte zážitek ze sledování toho nejkvalitnějšího MMA. Připomínáme, že naše nabídka Oktagon 37 kurzy přináší jen základní sázkovou příležitost, totiž vítěze jednotlivých zápasů. Na Tipsportu a na Fortuně ale můžete sázet na mnohem více možností: na počet zahájených kol zápasu, zda bude zápas ukončen na submission, zda bude ukončen na body nebo na technické rozhodnutí a tak dále.

  Zápas turnaje Oktagon 37Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  David KOZMA (CZE) vs Kaik BRITO (BRZ)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59welterweight
  Mate SANIKIDZE (GEO) vs Jakub TICHOTA (CZE)2.11 vs 1.651.86 vs 1.86featherweight
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Giovanni MELILLO (ITA)1.58 vs 2.231.60 vs 2.22middleweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Konrad DYRSCHKA2.11 vs 1.652.13 vs 1.65catchweight 72 kg
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)2.55 vs 1.452.70 vs 1.42middleweight
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Felipe DA SILVA MAIA (BRZ)1.37 vs 2.851.32 vs 3.15catchweight 73 kg
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Nikola ZLATEV (BUL)1.75 vs 1.961.60 vs 2.22catchweight 86 kg
  Tadej DAJČMAN (SLO) vs Adam PAŁASZ (POL)2.41 vs 1.501.45 vs 2.59heavyweight
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Katharina DALISDA (GER)2.85 vs 1.372.77 vs 1.40strawweight
  Rahmane Abdel DRIAI (ALG) vs Robert BRYCZEK (POL)2.29 vs 1.552.32 vs 1.55middleweight
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Ozan ASLANER (GER)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99lightweight

  Oktagon 37 program

  Oktagon program v Ostravě bude velmi pestrý, v pohotovosti budou borci MMA z 5 různých kontinentů. Organizátoři Novotný a Neruda zařadili do zápasové karty také souboj ze světa ženského MMA. Monika Chochlíková ze Slovenska vyzve Němku Katharinu Dalisdu. Kromě toho divákovo oko potěší zápasy ze všech hlavních váhových kategorií mužů. Oktagon program bude zahájen v sobotu 3. prosince krátce po 18. hodině. Dvě titulové bitvy nabídne Oktagon live stream logicky v samém závěru. Jakub Tichota proti Gruzínci Mate Sanikidzemu nastoupí přibližně v 21:50, třaskavý souboj Davida Kozmy proti nebezpečnému Kaiku Britovi vypukne kolem 22:30.

  Zápas Oktagon 37 (3.12.2022)Plánovaný začátek
  David KOZMA (CZE) vs Kaik BRITO (BRZ)kolem 22:30
  Mate SANIKIDZE (GEO) vs Jakub TICHOTA (CZE)kolem 21:50
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Giovanni MELILLO (ITA)kolem 21:20
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs Konrad DYRSCHKA (GER)kolem 20:50
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)kolem 20:20
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Felipe DA SILVA MAIA (BRZ)kolem 19:50
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Nikola ZLATEV (BUL)kolem 19:30
  Tadej DAJČMAN (SLO) vs Adam PAŁASZ (POL)kolem 19:10
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Katharina DALISDA (GER)kolem 18:50
  Rahmane Abdel DRIAI (ALG) vs Robert BRYCZEK (POL)kolem 18:30
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Ozan ASLANER (GER)kolem 18:10

  Zápas Kozma vs Brito

  Zápas roku v organizaci Oktagon? Možná ano. David Kozma je aktuálně možná nejuznávanější osobností organizace. Soudíme totiž, že po Vémolových peripetiích s Lelou a pornohvězdou už Terminátor ztrácí respekt i u některých nejskalnějších fanoušků. A soudní fandové musí uznat, že díky dobré fyzické kondici a náročným soupeřům jsou Kozmovy zápasy zajímavější ke koukání. Ale pozornost budí i Kaik Brito. Jeho zvláštností je poměrně štíhlá postava na welterového zápasníka. To mu ale umožňuje být na kolbišti velmi pohyblivý. Z pochopitelných důvodů preferuje postoj, kde může využít lehké nohy, kterými dokáže přitom zasadit bolestivé kopance. Má vynikající Muay Thai, je explozivní a ve svých úderech přesný.

  Zápas Kozma vs Brito

  Pro Davida Kozmu z toho vyplývá, že největší šanci má na zemi. Růžový Panter se opět jednou může spolehnout na podporu domácího publika, ale tentokrát nemůže čekat, že ho hlasitý aplaus doveze ke snadnému vítězství. Na borce zvyklého bojovat před temperamentním publikem to stačit nemůže. Výhodou Kozmy je vynikající fyzická kondice a schopnost získat rychle kontrolu nad zápasem.

  Tip na vítěze

  Není to snadná volba. Před Kozmou stojí možná nejtěžší soupeř z těch 11, kteří se muži s růžovým páčem postavili. Jeho silnou zbraní je fyzický fond. Díky němu si může Brita udolat postupně. Sázíme proto na Kozmu s tím, že čekáme následující průběh: v prvním kole ještě žádný takedown nepřijde. Kozma si může Brazilce aspoň předpřipravit na pletivu. V druhém kole se snad už na zem půjde a zde by měl Kozma získat rozhodující převahu. Tahle prognóza zní náramně jednoduše, ale ve skutečnosti to bude fuška. Nepředvídatelný Brito může zápas nepříjemně zkomplikovat.

  Zápas Kozma vs Brito
  1.40 vs 2.73

  Zápas Sanikidze vs Tichota

  V Oktagonu žádný z nich nepoznal přemožitele, teď jdou proti sobě. Řeč je o Gruzínci Mate Sanikidzemu, jenž nedávno oslavil teprve 24. narozeniny, a Jakubu Tichotovi, který je dokonce o 2 roky mladší. Zkrátka mladé pušky, z nichž jedna bude od soboty vládnout pérové váze. Mate Sanikidze je určitě za příležitost v Oktagonu rád. Realizuje si zde své ambice uspět v zahraničí. Před lety to zkoušel ve věhlasné ruské M-1, ale tam se po dvou porážkách poroučel. Dodnes jde o jediné dvě porážky v jeho kariéře. Sanikidze je spíše rozvážný typ, soupeře si dlouze připravuje údery dlouhými končetinami. Umí high kicky a je dobrý striker. Nemá moc rád střetnutí se soupeři, kteří jdou stylem všechno nebo nic, jeden takový mu právě v M-1 zasadil headkick už po pár sekundách.

  Zápas Sanikidze vs Tichota

  Ani Tichota asi neplánuje na svého soupeře vlítnout a ukončit ho co nejrychleji. V kariéře má vítězný zápis proti Denisovi Trpišanskému, jehož vyřídil za 99 vteřin, ale to byla spíše výjimka. Jinak stejně jako Sanikdize vítězí více na TKO. Neznamená to ale, že jsou jeho zápasy nudné - Tichota je rád aktivní a nebrání se boji na zemi.

  Tip na vítěze

  Bude to titulová bitva, jak má být. Na vítěze tentokrát tipovat nebudeme, vyzkoušíme sázku na způsob zakončení. Podle nás to určí rozhodčí. Nikdo ze dvou soupeřů nemá silný knockout úder, oba si zakládají na postupném budování útoku. Proto očekáváme DEC. Na Tipsportu tomu odpovídá kurz 1.65.

  Zápas Sanikidze vs Tichota
  2.11 vs 1.65

  Oktagon 37 další zápasy

  Pozornost zasluhuje jediný ženský souboj na programu, a to nejen proto, že na Moniku Chochlíkovou se dobře dívá, i když zrovna nezápasí. Zde totiž dostala velkou výzvu v podobě Kathariny "Tigress" Dalisdy, elitní německé grapplerky se skóre 7:3. Tipsport nejdříve nasadil vyrovnané kurzy, ale pak šel s kurzem na německou borkyni prudce dolů. Ve skutečnosti je totiž Chochlíková outsider, protože v MMA bojovala zatím jen se 3 amatérkami. A byly to pro ni těžké bitvy. Jak asi uspěje proti tvrďačce, jež není zvyklá prohrávat? Zastavíme se také u utkání prelimů, kde bude bojovat Matěj Kuzník proti dalšímu Němci ostravského programu, Ozanu Aslanerovi. Mají podobné fyzické parametry, ale Kuzník je mnohem zkušenější. Navíc může využít domácího prostředí. Kurzy mu dost věří a my také. Baba Jaga Mikulášek nadále těží ze své pověsti talenta, ale ta už dostala spoustu trhlin. Zvláště když z posledních 5 zápasů Mikulášek prohrál 4. Další šance přichází proti Bulharu Zlatevovi. Organizátoři Oktagonu zjevně už nevědí, jak by rebelovi pomohli, protože Bulhar prohrál v Trnavě na Fabriq MMA i s průměrným Plesníkem.

  Oktagon historie

  Oktagon live stream zdarma se hlásí o pozornost už 6 let. Jestliže v roce 2016 sledovalo MMA jen několik stovek nadšenců, dnes už je tento sport v Česku napevno zabydlen. A mohou za to i Ondřej Novotný a Pavol Neruda, organizátoři Oktagonu. Ti udělali bojovým sportům velké promo. MMA se dostalo i do televize a na pódia velkých českých a slovenských hal. Vybrané zápasy Oktagonu vysílala například O2 TV Oktagon.

  Oktagon živý přenos zdarma je výjimečný především svým zábavným formátem. Napínavé bitvy kvalitnách bojovníků z Česka, Slovenska i ze zahraničí doprovází trefný komentář Ondřeje Novotného. U Oktagonu je vidět inspirace organizací UFC. Ta vznikla v USA a je dodnes považována za vrcholu pro všechny bojovníky MMA. Oktagon je nyní pro zápasníky tuzemské scény chápán jako vstupní brána do tohoto světa. Neruda a Novotný se ale neomezují jen na Oktagon live stream. Byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  Ano, je to možné. Podmínkou je pouze vlastnictví hráčského konta u sázkové kanceláře Tipsport. Registrace na webu Tipsport zabere jen pár minut. A díky našemu bonusovému kódu nový klient získá širokou nabídku bonusů, které se hodí pro první sázková dobrodružství. Kdo je jednou na Tipsportu registrován, ten si může pustit jakýkoli z široké nabídky live stream zadarmo. Tedy i Oktagon 36 dne 15. října 2022.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Kolik stojí lístky na Oktagon?

  Oktagon vstupenky se dají pořídit od 590 Kč až po 14 990 Kč. To jsou VIP lístky, které znamenají místa v první řadě a exkluzivní catering.

  Bude na Oktagon 37 bojovat Karlos Vémola?

  Karlos Vémola alias Terminátor bude tentokrát chybět. Kdo je ale na zápas prvního českého zástupce ve slavné UFC zvědavý, ten se dočká už 30. prosince, kdy se bude konat Oktagon 38. Karlos Vémola bude bojovat s Patrikem Kinclem.

  Poslední měsíc v roce odpálí další turnaj bojových umění nejslavnější české organizace. Hned dvěma titulovými souboji láká příznivce MMA Oktagon 37. Růžový panter Kozma bude v Ostravě 3. 12. hájit nadvládu ve welteru proti brazilskému katovi Britovi. V pérové váze se v rámci Oktagon live stream utkají mladí talenti Tichota a Sanikidze. Kde zapnout 3. 12. živý přenos zdarma, jak vypadají Oktagon kurzy a co jsou nejzajímavější zápasy, o tom se dočtete na dalších řádcích.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Strategie sázení

  Strategie sázení a kurzové sázení je pro sázkaře nejen koníčkem a zábavou, ale také způsobem, jak si přijít na pěkné peníze. Strategií sázení je velké…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…

  Oktagon MMA 36 live stream živý přenos

  15. 10. 2022

  Je to úchvatné město, jehož centrum je zaplněné pompézními mrakodrapy. Frankfurt se stává dějištěm turnaje Oktagon 36. Oktagon živý přenos začíná 15. 10. od 18:00.…