Oktagon MMA 36 live stream živý přenos

Je to úchvatné město, jehož centrum je zaplněné pompézními mrakodrapy. Frankfurt se stává dějištěm turnaje Oktagon 36. Oktagon živý přenos začíná 15. 10. od 18:00. Na místě budou ti nejlepší bojovníci MMA z Německa, Slovenska, ČR, ale také dalších zemí. Oktagon live stream je příležitostí pro ty, kteří to do Frankfurtu mají daleko. Představíme si Oktagon kurzy, zanalyzujeme nejzajímavější zápasy a řekneme, jaký je Oktagon program.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. června
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€

Vyberte si sekci Oktagonu 36

 • Oktagon 36 kurzy
 • Oktagon 36 program
 • Zápas Eckerlin vs De Oliveira
 • Zápas Mikulášek vs Khajevand
 • Oktagon 36 další zápasy
 • Kde si vsadit zdarma na Oktagon

  Fortuna TV
  Fortuna
  300Kč za registraci
  Betano logo
  Betano
  350Kč zdarma s promo kódem BIGBONUSCZ

  Oktagon 36 MMA živý přenos

  Není to poprvé, co se Oktagon MMA živý přenos představuje ve Frankfurtu nad Mohanem. Nejoblíbenější středoevropský turnaj bojových sportů do města bank zavítal v červnu letošního roku. Šlo o Oktagon 33 a v titulové bitvě se zde utkal Ivan Buchinger a Losene Keita. K překvapení všech se králem lehké váhy stal belgický zápasník. Celkově byla frankfurtská mise pro Oktagon úspěch. Organizátoři mluví o nejúspěšnější akci MMA v dějinách Německa. K překonání možná dojde 15. října 2022.

  Oktagon 36 MMA živý přenos

  Mezi dva frankfurtské turnaje se v létě vklínily ještě dva Oktagony v Česku. Oktagon živý přenos 23. července se nesl ve znamení letní pohody. Bojovalo se na pražské Štvanici a své umění zde předvedl mimo jiné i legendární Karlos Vémola. Na úkor Srba Iliće získal titul light heavyweight. Oktagon 35 se zase přenesl do moravské metropole. Oktagon Brno poprvé hostila aréna, kde své zápasy hraje hokejová Kometa - Rondo. Zápasy zde dopadly v podstatě tak, jak jsme to v analýzách odhadovali. Žádná velká překvapení, Andrej Kalašník si i přes problémy poradil s Brazilcem Joelem Dos Santosem, Karol Ryšavý rychle vyřídil Františka Fodora a v titulové bitvě potřeboval Patrik Kincl pouhých 114 vteřin, aby udělil TKO Alexovi Lohoré. Bude Oktagon online stream ve Frankfurtu také prostý překvapení? Tradiční předoktagonový článek turnaj podrobně rozebere. Nejdříve se podíváme na kurzy a na program. Následně zanalyzujeme zápasy, které frankfurtské diváky zvednou ze sedaček. Nakonec ztratíme pár slov o historii a o prize money. Nebudou chybět ani často kladené dotazy.

  • Událost: Oktagon 36
  • Místo: Festhalle Messe Frankfurt, Frankfurt
  • Čas: Sobota, 15. 10. 2022, 18:00  Oktagon 36 kurzy

  Oktagon 36 kurzy máme pod palcem. Pravidelně totiž prohlížíme nabídku sázkových kanceláří. V naší přehledné tabulce tak ukazujeme kurzy dvou nejsilnějších hráčů na trhu, kteří mají nabídku kurzů mimořádně pestrou - Tipsport a Fortuna. Zbývá tedy vyřešit už jen jeden problém - na koho vsadit? Výhodu má opravdový fanoušek MMA, která je seznámen s přednostmi a nedostatky jednotlivých bojovníků. K tomuto účelu slouží i Oktagon TV, kde je velmi bohatý archiv videí zápasů. Začátečníci a středně pokročilí v oboru MMA ale mohou využít i jinou cestu. Přečíst si náš rozbor a analýzy TOP zápasů. Turnaje Oktagon sledujeme už několik let. Inspirujte se našimi postřehy a vyzkoušejte štěstí. Pokud ještě nemáte účet u sázkové kanceláře, můžete si najít naše další články, kde nabízíme přehledný návod, jak se zaregistrovat a využít aktuální nabídky bonusů.

  Oktagon 36 kurzy

  Zápas turnaje Oktagon 36Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRZ)1.27 vs 3.401.20 vs 4.13Catchweight
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Hatef MOEIL (GER)2.19 vs 1.602.59 vs 1.45Heavyweight
  Stephan PÜTZ (GER) vs Miloš PETRÁŠEK (CZE)1.40 vs 2.731.38 vs 2.85Light heavyweight
  Bojan Veličković (SRB) vs Leandro SILVA (BRZ)1.85 vs 1.851.74 vs 2.00Welterweight
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Zdeněk POLÍVKA (CZE)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Middleweight
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59Welterweight
  John HATHAWAY (GBR) vs ANDRÉ DEDÉ (BRZ)1.45 vs 2.551.45 vs 2.59Welterweight
  Alexander POPPECK (GER) vs Nermin HAJDARPAŠIĆ (SWE)1.40 vs 2.731.40 vs 2.77Catchweight 99 kg
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Hoja KHAJEVAND (GER)1.96 vs 1.751.92 vs 1.80Middleweight
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL)1.45 vs 2.551.46 vs 2.56Lightweight
  Katharina DALISDA (GER) vs Mallory MARTIN (USA)3.56 vs 1.253.27 vs 1.30Strawweight
  Jakub BAHNÍK (CZE) vs Jaime CORDERO (GER)1.12 vs 5.311.13 vs 5.25Welterweight

  Oktagon 36 program

  Oktagon program nabízí 13 našlapaných zápasů. Z pochopitelných důvodů dostávají velký prostor němečtí borci, jimž bude frankfurtská aréna určitě aplaudovat. Oktagon coby česká organizace ale opět dopředu posouvá své osvědčené figurky. Pro pětici českých bojovníků bude večer v krásné Festhalle Messe neopakovatelným zážitkem. Totéž platí pro Slováka Samuela "Piráta" Krištofiče. Tentokrát to bude opravdu pestré, k vidění budou zápasy ve všech základních váhových kategoriích. Opět se ke slovu dostanou i ženy. Katharina Dalisda bude hájit čest německé MMA, ale soupeřku má nesmírně těžkou - přijíždí věhlasná Mallory Martin z USA. Oktagon 36 live stream zkrátka bude stát za to. A kde je vlastně možné si jej pustit? Jednou možností je Oktagon.TV. Oficiální kanál společnosti Oktagon je k dispozici ve formě pay-per-view. Tento stream zároveň nabízí nejvyšší možnou kvalitu obrazu a zvuku. Solidní podívanou ale umožňuje také Tipsport Oktagon live stream zdarma. Zapnout jej mohou pouze registrovaní klienti této sázkovky.

  Zápas Oktagon 36 (15.10.2022)Plánovaný začátek
  Christian ECKERLIN (GER) vs Denilson NEVES DE OLIVEIRA (BRZ)kolem 23:00
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Hatef MOEIL (GER)kolem 22:10
  Stephan PÜTZ (GER) vs Miloš PETRÁŠEK (CZE)kolem 21:40
  Bojan Veličković (SRB) vs Leandro SILVA (BRZ)kolem 21:10
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Zdeněk POLÍVKA (CZE)kolem 20:40
  Máté KERTÉSZ (HUN) vs Christian JUNGWIRTH (GER)kolem 20:10
  John HATHAWAY (GBR) vs ANDRÉ DEDÉ (BRZ)kolem 19:50
  Alexander POPPECK (GER) vs Nermin HAJDARPAŠIĆ (SWE)kolem 19:30
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Hoja KHAJEVAND (GER)kolem 19:10
  Marek BARTL (CZE) vs Ebrahim HOSSEINPO (IRL)kolem 18:50
  Katharina DALISDA (GER) vs Mallory MARTIN (USA)kolem 18:30
  Jakub BAHNÍK (CZE) vs Jaime CORDERO (GER)kolem 18:10

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira

  Účast Christiana Eckerlina na Oktagonu 36 je ze strany organizátorů jasná volba. Jednak je to hvězda sociálních sítí (tak trochu německý Karlos Vémola), jednak je rodák z městečka Erbach im Odenwald, které leží nedaleko Frankfurtu. Také je to bývalý fotbalista, jenž dlouho ve Frankfurtu hrál. Nikoli ovšem za Eintracht, ale za podstatně méně úspěšné Rott-Weiss. Ve fotbalu se tedy Eckerlin moc nechytil, proto raději rozdává kopy ve světě MMA.

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira

  Zápas s De Oliveirou má pikantní příchuť. Ti dva se setkali už na červnovém Oktagonu. Nebyl to hlavní zápas večera, nakonec to byl ale nejvíce diskutovaný duel. Brazilec nakopl Eckerlina kamsi do oblasti pasu a domácí borec se skácel k zemi. Rozhodčí Pavel Touš byl bezradný, raději zápas přerušil. Byla zde obava, že De Oliveira použil zakázaný úder do slabin. Přestávka Eckerlinovi prospěla, dal se dohromady a pak De Oliveiru ukončil. Jenže De Oliveira protestoval a komise sudích rozhodla v jeho prospěch. Protože se úder do slabin nepotvrdil, Eckerlinovo vítězství bylo anulováno. Němec ale stále tvrdí, že byl nakopnut zakázaným způsobem. V sobotu to proto bude vřít. Dvě horké hlavy si to budou chtít pořádně vyříkat. Protože všechny zajímá, jaká bude odveta kontroverzního duelu, rázem se Eckerlin s De Oliveirou ocitli na špici zápasové karty.

  Tip na vítěze

  Eckerlin to zřejmě v prvním zápasu nafilmoval. Jenže se ukázalo, že De Oliveira ve chvíli, kdy byl na něj vyvinut tlak, rázem ztratil vítr z plachet. Pořád platí, že Eckerlin je výrazně lepší wrestler a v sobotu bude velká pravděpodobnost, že se zápas rychle přenese na zem. Proto favorizujeme Němce.

  Zápas Eckerlin vs De Oliveira
  1.27 vs 3.40

  Zápas Mikulášek vs Khajevand

  Jedním z českých zástupců ve Frankfurtu bude také Václav Mikuláše přezdívaný též Baba Jaga. Jde už o zkušeného borce se 16 zápasy na kontě. Nikdy ale nebojoval ve 3. kole, což je rarita. Je to klasický all-in bojovník, který vrhá vše do 1. kola, kdy chce udělit knock out. Když to nevyjde, je bezradný. Nedejbože, když soupeř chce dostat boj na zem, což je disciplína, v níž je Mikulášek tragický. A právě na zemi je silný jeho příští soupeř. O Íránci Hojatu Khajevandovi toho není moc známo. Pochází ostatně ze země, která není MMA právě zaslíbená. Účast na nablýskaném turnaji ve Frankfurtu je pro Khajevanda životní šancí. Může to být vstupenka do dalších zajímavých turnajů v Evropě. Khajevand není úplně bez zkušeností, porazil například wrestlera Willa Fleuryho. Proti Mikuláškovi tedy má šanci, i když mu kurzy tolik nevěří.

  Zápas Mikulášek vs Khajevand

  Tip na vítěze

  Václav Mikulášek se sice jednu dobu vezl na vlně popularity, zdálo se, že jde o velmi talentovaného bojovníka, ale ty časy už jsou pryč. Každý nyní ví, že jde spíše o průměrného bojovníka, na nějž se dá vyzrát - stačí ho dostat na zem. Poslední dobou má také špatnou formu, když ze zápasů prohrál. Sázíme na jeho soupeře z Íránu. Jeho výhra by mohla přinést trochu radosti do země, která je aktuálně zmítaná rozsáhlými protesty.

  Zápas Mikulášek vs Khajevand
  1.96 vs 1.75

  Je to úchvatné město, jehož centrum je zaplněné pompézními mrakodrapy. Frankfurt se stává dějištěm turnaje Oktagon 36. Oktagon živý přenos začíná 15. 10. od 18:00. Na místě budou ti nejlepší bojovníci MMA z Německa, Slovenska, ČR, ale také dalších zemí. Oktagon live stream je příležitostí pro ty, kteří to do Frankfurtu mají daleko. Dnes si představíme Oktagon kurzy, zanalyzujeme nejzajímavější zápasy a řekneme, kde sledovat Oktagon live stream zdarma.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Maximální výhry v sázkových kancelářích

  Maximální výhry v sázkových kancelářích jsou obrovským lákadlem pro všechny nadšence do sázení. Nejlepší tikety s astronomickými výhrami mohou posloužit jako inspirace a motivace. Sázková…