Oktagon MMA 35 live stream živý přenos

Skoro 2 měsíce čekali fanoušci na Oktagon live stream živý přenos z dalšího MMA turnaje. Letní pauza je u konce, Oktagon 35 je tady! Další přehlídka fantastických zápasů MMA se ohlásí 17. září 2022 z Brna. Oktagon online stream nejvíce láká titulovou bitvou ve střední váze. Rodák z Hradce Králové Patrik Kincl narazí na drsného Francouze Alexe Lohoré. Zajímavých bitev bude ale mnohem více. Vše vám zrekapituluje náš tradiční přehled. Jako vždy podotýkáme, že Oktagon live stream je opět dostupný na Tipsport TV zdarma nebo na Oktagon TV za poplatek.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 300Kč za registraci
oktagon tv živý přenos
Oktagon TV za 10.99€
Betano bonus logo
Betano Oktagon 350Kč zdarma s kódem: BIGBONUSCZ

Vyberte si sekci Oktagonu 35

 • Oktagon 35 kurzy
 • Oktagon 35 program
 • Zápas Kincl vs Lohoré
 • Zápas Ryšavý vs Fodor
 • Oktagon 35 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 35 MMA živý přenos

  Oktagon 35 MMA živý přenos bude akcí pro skutečné fajnšmekry. Na programu se nenachází žádné mediálně vděčné MMA celebrity, ale ryzí bojovníci, kteří mají velké ambice. Další důležitou informací je místo konání. V Brně už se konal bezpočet Oktagonů, jenže tentokrát se akce dostává do Winning Group Areny, které Brňáci neřeknou jinak než Rondo. Oktagon tak opouští svou oblíbenou halu na Vodově a přesouvá se do centra moravské metropole. Toto rozhodnutí má jeden velmi příjemný důsledek – Oktagon 35 bude mít fantastickou kulisu. Na Vodově to sice také byly skvělé zážitky, to se ale s elektrizující atmosférou haly, kde hraje své zápasy věhlasná Kometa, nedá srovnat.

  Oktagon 35 MMA živý přenos

  V dnešním článku nabízíme kompletní informační servis k Oktagon 35 MMA živému přenosu. Pravidelní čtenáři už vědí, jak postupujeme. Protože se náš web specializuje na sázkové příležitosti, nejdříve musíme probrat Oktagon 35 kurzy. Následuje Oktagon program. Vše podstatné najdete v přehledně sestavených tabulkách. A kdo si chce vsadit a neví na koho, pro toho máme nachystány analýzy. Tentokrát zaostříme na titulový zápas Kincl vs Lohoré a slovenský souboj Karola Ryšavého a Františka Fodora. Pro zájemce máme připraven také stručný odstavec o historii a prize money turnajů Oktagon. Na závěr jako vždy uvádíme často kladené dotazy.

  • Událost: Oktagon 35
  • Místo: Winning Group Arena, Brno
  • Čas: Sobota, 17. 09. 2022, 18:00  Oktagon 35 kurzy

  Nyní se blíže podíváme na Oktagon 35 kurzy. A to se zvláštním zřetelem na nabídku elitních sázkových kanceláří Tipsport a Fortuna. Sázení na zápasy MMA není pro každého je skvělé zpestření diváckého zážitku. Když vyhraje váš favorit, máte samozřejmě radost. Když z toho ale plyne navíc finanční zisk, protože vám vyšel tiket, je ta radost dvojnásobná. Na zápasy MMA se obecně vzato sází dobře. Nerozhoduje zde prvek náhody jako u jiných sportů. Poražený v duelu se nemůže nikdy vymlouvat na smůlu a jen výjimečně na nepřízeň rozhodčího. Je to zápas chlap proti chlapovi, případně žena proti ženě. Bojovník MMA se nemůže spoléhat na nic jiného než na svou pohotovost, obratnost svých nohou a sílu svých pěstí. Důležitým aspektem je také chytrost. MMA zápasy jsou emočně vypjaté, nervy dokážou udělat svoje. Chce to udělat ve správný čas správné rozhodnutí.

  Oktagon 35 kurzy

  V tabulce jsou vypsány všechny aktuální kurzy, jak je vypsaly sázkové kanceláře Tipsport a Fortuna. První jmenovaná sázková kancelář je významným sponzorem akce Oktagon 35 live stream. Jako taková nabízí svým klientům živý přenos zdarma. Pokud tedy ještě u žádné sázkovky účet nemáme, pak vám vřele doporučujeme konto právě u Tipsportu. Registrací získáváte možnost na Oktagon nejen sázet, ale také jej můžete dne 17. září od 18:00 přímo sledovat. Použijte naše bonusové tlačítko a tím získáte u Tipsportu všechny aktuálně dostupné registrační bonusy.

  Zápas turnaje Oktagon 35Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Patrik KINCL (CZE) vs Alex LOHORÉ (FRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.99Middleweight
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)1.40 vs 2.731.35 vs 2.99Lightweight
  Andrej KALAŠNIK (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)1.30 vs 3.211.33 vs 3.09Welterweight
  Marek MAZUCH (SVK) vs Ziko MAKENGELE (ZAM)1.50 vs 2.411.50 vs 2.45Middleweight
  David MOON (KAN) vs Jakub DOHNAL (CZE)1.40 vs 2.731.45 vs 2.59Featherweight
  Gábor BORÁROS (SVK) vs James LEWIS (GBR)1.40 vs 2.631.35 vs 2.99Welterweight
  Radek ROUŠAL (CZE) vs Marek BARTL (CZE)1.65 vs 2.111.68 vs 2.08Underground 71 kg
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Iamik FURTADO (GUB)1.20 vs 4.041.20 vs 4.13Lightweight
  ROBERT PUKAČ (SVK) vs Tomáš MELIŠ (SVK)1.55 vs 2.291.55 vs 2.32Welterweight
  Nathan Christián DZABA (SVK) vs Adam RAITER (CZE)1.50 vs 2.411.55 vs 2.32Middleweight
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)2.11 vs 1.652.17 vs 1.63Middleweight
  Jan GOTTVALD (CZE) vs Edilson FRANCA (BRZ)1.30 vs 3.211.32 vs 3.15Light heavyweight

  Oktagon 35 program

  Oktagon program odstartuje 17. září 2022 zhruba v 18:10. Jako první se proti sobě postaví Čech Jan Gotvald s Brazilcem Edilsonem Françou. Půjde o zápas free prelims. To znamená, že lze tento Oktagon online stream zdarma sledovat přímo na stránkách Oktagon. Prelims zápasů je na programu více. Do této kategorie se řadí duely, které jsou považovány za méně atraktivní. Není ale pravda, že v těchto zápasech zcela chybí známá jména. MMA veřejnost zná dobře například Slováka Roberta Pukače, vystupujícího pod přezdívkou Diamantový Čávo. Poslední dobou se mu nedaří, nabral tři porážky v řadě za sebou. Duel proti krajanovi Tomáši Melišovi tak může být jakýmsi restartem kariéry. Oktagon stálicí je také Ronald Paradeiser. Přemožitel Karola Ryšavého, Lea Brichty nebo Ardy Adase změří síly s Iamikem Furtadem z exotické země Guinea Bissau.

  Zápas Oktagon 35 (17.09.2022)Plánovaný začátek
  Patrik KINCL (CZE) vs Alex LOHORE (FRA)kolem 23:00
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs František FODOR (SVK)kolem 22:10
  Andrej KALAŠNÍK (CZE) vs Joel DOS SANTOS (BRZ)kolem 21:40
  Marek MAZUCH (SVK) vs Ziko MAKENGELE (ZAM)kolem 21:10
  David MOON (KAN) vs Jakub DOHNAL (CZE)kolem 20:40
  Gábor BORÁROS (SVK) vs James LEWIS (GBR)kolem 20:10
  Radek ROUŠAL (CZE) vs Marek BARTL (CZE)kolem 19:50
  Ronald PARADEISER (SVK) vs Iamik FURTADO (GUB)kolem 19:30
  Robert PUKAČ (SVK) VS Tomáš MELIŠ (SVK)kolem 19:10
  Nathan Christiín DZABA (SVK) vs Adam RAITER (CZE)kolem 18:50
  Al MATAVAO (ASA) vs Radovan ÚŠKRT (SVK)kolem 18:30
  Jan GOTTVALD (CZE) vs Edilson FRANCA (BRZ)kolem 18:10

  V druhé polovině večera dojde na zápasy hlavní karty. Zatím je nebudeme představovat, protože si je více přiblížíme v odstavci Oktagon další zápasy. Nyní uvádíme tabulku plánovaných začátků jednotlivých zápasů. A poté dojde na analýzy dvou nejvýznamnějších duelů Oktagonu 35 - slovenská bitva Ryšavý vs Fodor a titulový zápas Patrika Kincla a Alexe Lohoré.

  Zápas Kincl vs Lohoré

  Je to titulová bitva, jak má být. Potkávají se dva 32letí borci, kteří se prezentují ve skvělé formě. Ve střední váze patří ve světovém žebříčku mezi nejlepších 100 mužů. Lepší umístění patří Patriku Kinclovi, jenž figuruje na 63. místě. Bilanci má 25 výher a 10 porážek, nutno ale mít na paměti, že 7 z 10 proher nasbíral ve svých začátcích. Od roku 2010 odešel z bitvy poražený jen 3x. Je to výborný wrestler s dobrou kontrolou na zemi. Alexe Lohorého si veřejnost poprvé všimla při zápase s Karlosem Vémolou v Oktagonu. Mnozí si pomysleli, že jde zase o nějakého random cizince, jenž přijal nabídku duelu, aby jej Vémola jednoznačně porazil a posílil své ego. Francouz ale dal Karlosovi pořádně zabrat. Je to ryzí postojář, který zasazuje přesné a rychlé údery.

  Zápas Kincl vs Lohoré

  Tip na vítěze

  Kincl musí dostat zápas co nejrychleji na zem. Není to světový striker, proti soupeři Lohorého kalibru může těžit jen ze svých wrestlerských schopností. Asi to bude nějaký čas tahanice - každý ze soupeřů bude chtít směřovat zápas jinam. Na vítěze si tipnout netroufáme, protože Lohoré budí respekt. Raději bychom vsadili na to, že zahájených kol v zápasu bude více než 3.5.

  Zápas Kincl vs Lohoré
  1.35 vs 2.94

  Zápas Ryšavý vs Fodor

  Dá se čekat, že do Ronda zavítá hodně slovenských diváků. Ne nadarmo se říká, že Masarykova univerzita v Brně je největší slovenskou univerzitou. Slováků je v Brně hodně a protože Slováci milují MMA, určitě si nenechají příležitost vidět ostrý duel dvou elitních bojovníků z krajiny pod Tatrami - Karol Ryšavý a František Fodor. Ryšavý je považovaný za komplexního a chytrého bojovníka. Když je perfektně koncentrovaný, dokáže porazit kdekoho. Zná totiž slabiny svých soupeřů a dokáže je využít. Takový Matěj Kuzník si myslel, že s Ryšavým udělá krátký proces. Vlétl na svěřence Attily Végha, jak byl zvyklý. Ryšavý si ale učebnicově pohlídal úvodní ofenzívu a pak vystihl první Kuzníkovo zaváhání. Duel skončil Kuzníkovou porážkou.

  Zápas Ryšavý vs Fodor

  Fodor je v 32 letech už zkušený borec. Je to jeden z těch, co pamatují začátky Oktagonu. Uvedl se výhrou nad Jakubem Bahníkem na Oktagonu 1. Od té doby se pravidelně vrací, aby si odbojoval jeden nebo dva zápasy ročně. Naposledy loni v listopadu podlehl Kohoutovi. Bilance 4 výhry, 3 prohry se nejeví být bůhvíjak skvělá. Fodor ale vždy čelil kvalitním soupeřům. Na druhou stranu, nižší zápasová praxe a už také vyšší věk znamená, že u zástupce Octagon Fighting Academy nemůžeme čekat razantní zlepšení.

  Tip na vítěze

  Ryšavý je mladší, ale více obouchaný než Fodor. Má více atletickou postavu než jeho soupeř a také to, co by se dalo nazvat zápasnickou inteligencí. Své soupeře má přečtené a ví, co si může dovolit. V tomto případě bude zápas určitě držet v postoji. Ví totiž, že v postoji jsou Fodorovy kombinace předvídatelné. Stačí mu naložit spoustu úderů, aby postupně Fodor ztratil tempo. Nebude to trvat minutu ani dvě minuty, ale trpělivým dodržováním strategie Ryšavý zápas získá.

  Zápas Ryšavý vs Fodor
  1.40 vs 2.73

  Oktagon 35 další zápasy

  Zajímavým úkazem tohoto Oktagonu bude Radek Roušal. Ten kdysi vzbudil velkou kontroverzi, když se na zápas Oktagonu chystal s tetováním Adolfa Hitlera. Organizátoři si této ozdoby nevšimli (byla schovaná mezi spoustou jiných kérek), vše ale prasklo a Roušal nebyl do klece vpuštěn. Muž se zločineckou minulostí ale nyní chce dokázat, že seká latinu. Tetování překryl. V prostředí MMA ale nadále může těžit ze své agrese a tvrdosti, která by měla platit i na Marka Bartla. Tento muž je dobrý postojář, ale nemá až tak hvězdnou bilanci a proti natěšenému navrátilci nebude mít asi šanci

  Oktagon 35 další zápasy

  Po roce se vrací Gábor Boráros. Jeho bilance z poslední doby je mizerná. Jenže Boráros potřebuje Oktagon a Oktagon potřebuje Borárose. Potetovaná bestie ze Slovenska je mediálně vděčným objektem, budí diskuze fanoušků. A tito lidé jsou v prostředí MMA třeba. Jeho novým soupeřem je grappler z Anglie, jenž není obouchaný těžkými zápasy. Zjevně organizátoři vybrali takového zápasníka, aby se Gábor zase chytil.

  Zajímavou výzvu má před sebou Andrej Kalašník. Tento chlapík má rád zápasy pod kontrolou, rád do soupeřů buší jako do boxovacího pytle. Proti němu ale stojí silově založený Brazilec, jenž ale není prověřený těžkými fighty, s výjimkou duelu s respektovaným Rusem Magomedovem. Kurzy sice přejí Kalašníkovi, ale možná to nebude tak jednoznačné. Marek Mazuch si získal sympatie českého a slovenského publika. Je to voják, který vstoupil do prostředí MMA – a doposud jej nikdo neporazil. Naposledy ale bojoval před 3 roky, a to může být problém. Proti němu nyní vstupuje šílený Afričan Makengele. V kleci je k neudržení a v posledním zápase získal v organizaci ECF titul. Jeho bilance je 4 výhry 0 porážek. Diváci Oktagonu se budou možná divit – přichází borec ze Zambie, který soupeře vypíná na počkání. Vysoký kurz na jeho výhru je možná ze strany sázkových kanceláří chyba.

  Často kladené otázky

  Jak získat Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon online poskytuje svým zákazníkům společnost Tipsport. Všichni registrovaní klienti si mohou stream zapnout na TV Tipsport. Jestliže ještě účet u Tipsportu nemáte, je tu pro vás bonusový kód. Konto u Tipsportu k ničemu nezavazuje, nemusíte začít povinně sázet na zápasy nebo hrát casino hry. Sledovat můžete Oktagon živý přenos zdarma a také streamy fotbalových nebo hokejových utkání. Registrace je navíc rychlá a jednoduchá. A dívat se můžete i na mobilu.

  Dá se sledovat Oktagon živé vysílání zdarma jinde než na Tipsportu?

  Samozřejmě organizátory doporučovanou metodou je oficiální stream Oktagon TV. Kromě kvalitnějšího obrazu a zvuku si zde uživatel najde mnoho dalšího zajímavého obsahu. Rozhovory, reportáže, archivní materiál, to vše v jednom balíčku. PPV (pay-per view) je cca 10 euro.

  Kdo jsou největší hvězdy Oktagonu 35?

  Asi nejzářnějšími jmény tohoto vydání Oktagonu jsou Patrik Kincl a Alex Lohoré. Tito borci spolu svedou titulovou bitvu ve střední váze. Skvělými fightery jsou ale také Ryšavý, Fodor, Kalašník, Boráros nebo Paradeiser.

  Je možné koupit si lístky na Oktagon 35?

  Komu nestačí Oktagon živý přenos zdarma a chce vidět elitní bitvy na vlastní oči, ten ať nemešká. Do Ronda lze koupit lístky na sezení i na stání, ale zbývá už jich jen několik set. Podle informací organizátorů lze pořídit Oktagon vstupenky už za 790 Kč.

  Kdy bude k vidění Oktagon live stream zdarma?

  Stream začíná v sobotu 17. září přibližně od 18:10.

  Skoro 2 měsíce čekali fanoušci na Oktagon live stream živý přenos z dalšího MMA turnaje. Letní pauza je u konce, Oktagon 35 je tady! Další přehlídka fantastických zápasů MMA se ohlásí 17. září 2022 z Brna. Oktagon online stream nejvíce láká titulovou bitvou ve střední váze. Rodák z Hradce Králové Patrik Kincl narazí na drsného Francouze Alexe Lohoré. Zajímavých bitev bude ale mnohem více. Vše vám zrekapituluje náš tradiční přehled. Podotýkáme, že Oktagon live stream je opět dostupný na Tipsport TV zdarma nebo na Oktagon TV za poplatek.

  Mohlo by Vás zajímat

  Fortuna TV

  Pro hráče, kteří chtějí sledovat přímé přenosy zápasů, je ideálním řešením právě Fortuna TV. V tomto článku se na funkci TV Fortuna zaměříme podrobně. Dozvíte…

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Oktagon MMA 34 live stream živý přenos

  23. 07. 2022

  Oktagon live stream přichází s již tradičním turnajem na pražské Štvanici. Festival bojových sportů překračuje pod širým nebem před zraky natěšených diváků. Oktagon 34 bude…

  Oktagon MMA 33 live stream živý přenos

  04. 06. 2022

  Oktagon live stream zahajuje novou éru. Festival bojových sportů překračuje hranice Česka a Slovenska a začíná usilovat o pozornost evropských fanoušků MMA. Oktagon 33 bude…