Oktagon MMA 30 live stream živý přenos

Našlapaný Oktagon 30 jako snad nikdy předtím klepe na dveře. Už 30. prosince 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Další svátek MMA bude k vidění v Brně a zase je možné využít Oktagon kurzy. Proto přicházíme s bonusem za registraci 150 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon živý přenos.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 25. března

Oktagon MMA živý přenos

Oktagon MMA živý přenos nikdy nezklame. Potvrdil to i Oktagon 29, který byl na programu 4. prosince 2021. I když nemohla nastoupit jedna z hlavních hvězd Ivan Buchinger, jeho zástup se ukázal být více než důstojný. Srb Bojan Veličković Davidu Kozmovi pořádně zatopil. Až ve čtvrtém kole se z triumfu radoval Růžový panter, který protáhl šňůru neporazitelnosti na 11 zápasů.

Oktagon 30 MMA živý přenos

I když byly v zápase Dittrich versus Narmo kurzy lehce v prospěch norského zápasníka, dobře udělal ten, který dal na naši analýzu. Ostravský bijec své fanoušky nezklamal a Narma ukončil na technical knockout už v prvním kole. Roli favorita potvrdil také Matěj Kuzník nebo Al Matavao. Nebyla ale ani nouze o překvapení. V kategorii lehké váhy Karol Ryšavý ze Slovenska podlehl síle z Afriky Losene Keitovi.Turnaj Oktagon 30 je trochu speciální. Netradiční je to, že dva týdny před jeho konáním je jasných pouze 6 zápasů. A fanoušci Oktagonu mohou jen spekulovat, co bude titulovou bitvou. Původně plánovaný duel Matěje Peňáze s Vlastem Čepem se nekoná – slovenský obr se nešťastně zranil. Pro rodáka z Nového Města na Moravě se soupeř hledá.

 • Událost: Oktagon 30
 • Místo: Zoner BobbyHall, Brno
 • Čas: Čtvrtek, 30. 12. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 30 (30. prosince 2021)Plánovaný začátek
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Cheick KONÉ (FRA)kolem 22:00
Tereza BLEDÁ (CZE) vs Mabelly LIMA (BRA)kolem 21:00
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Robert PUKAČ (SVK)kolem 20:30
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Olga RUBIN (IL)kolem 20:00
Daniel ŠKVOR (CZE) vs Jhonathan AZEVEDO (BRA)kolem 19:30
Jeremy KIMBALL (USA) vs Jose Daniel CANELLAS TOLEDO (ESP)kolem 19:00
Tato PRIMERA (ESP) vs Emmanuel DAWA (FRA)kolem 18:30
Jakub TICHOTA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 30

 • Oktagon 30 kurzy
 • Oktagon 30 program
 • Zápas Kimball vs Toledo
 • Zápas Tichota vs Kareta
 • Oktagon 30 další zápasy
 • Oktagon historie
 • U 8 zápasů tedy rozhodně nezůstane. Zjevně budou ta nejzajímavější jména teprve ohlášena. Stane se tak v období Vánoc a fanoušci Oktagonu už se těší, které špičkové duely pod stromeček dostanou. Turnaj Oktagon 30 live samozřejmě je možné vidět přímo v Brně. Oktagon lístky už jsou k dispozici. Kdo ale v období mezi svátky dává přednost domácí pohodičce, pro něj je určen Oktagon živý přenos zdarma. Najdete ho na Oktagon.TV nebo na Tipsportu.

  Oktagon 30 kurzy

  Už bylo řešeno, že Oktagon 30 kurzy v tuto chvíli nejsou vypsány pro velké množství zápasů. Oktagon program se skládá jen z 8 zápasů. Proto uvádíme v tuto chvíli neúplný seznam, který ještě bude průběžně doplňován. Milovníci bojových sportů mohou svůj tiket doplnit například ještě o zajímavé bitvy v UFC. UFC Fight Night: Lewis vs. Daukaus se koná v noci mezi 18. a 19. prosincem v Nevadě.

  Oktagon 30 kurzy

  Naše tabulka ukazuje, na co si lze v rámci Oktagon 30 v tuto chvíli vsadit. Kdo není ještě registrován u sázkové kanceláře, ten ať nezmešká jedinečnou akci. Náš bonusový kód lze proměnit na bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu. Pěkná prémie, kterou lze použít na první sázky. Pokud nevíte, jak své úvodní tipy pojmout, možná vám pomůžou naše analýzy.

  Zápas turnaje Oktagon 30Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Cheick KONÉ (FRA)1.16 vs 4.571.10 vs 4.70middleweight
  Tereza BLEDÁ (CZE) vs Mabelly LIMA (BRA)1.23 vs 3.731.15 vs 3.85flyweight
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Robert PUKAČ (SVK)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68welterweight
  Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Olga RUBIN (IL)1.35 vs 2.941.35 vs 2.89bantamweight
  Daniel ŠKVOR (CZE) vs Jhonathan AZEVEDO (BRA)1.20 vs 4.041.10 vs 4.15light heavyweight
  Jeremy KIMBALL (USA) vs Jose Daniel CANELLAS TOLEDO (ESP)1.55 vs 2.291.50 vs 2.29 light heavyweight
  Tato PRIMERA (ESP) vs Emmanuel DAWA (FRA)1.40 vs 2.731.45 vs 2.50welterweight
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Dawid KARETA (POL)1.25 vs 3.561.20 vs 3.60featherweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 30 program

  Oktagon program přinese to, na co jsou fanoušci Oktagon live stream zvyklí. Příběhy, emoce a náboj adrenalinu. A také zábava. Turnaj se koná v osvědčené Pevnosti Brno, v hale na Sportovní, kde se pořádala takřka všechna koronavirová vydání Oktagonu. Diváci zde vytvoří výbornou kulisu. A poutavým mluveným slovem večer provede Ondřej Novotný. Tvář Oktagonu je známá tím, že výkony svých bojovníků umí trefně okomentovat. 30. prosince 2021 si tedy udělejte předčasný Silvestr. V pohotovosti nechť jsou křupky, chlebíčky a něco dobrého k pití. Oktagon program je výbornou podívanou, ať už sledujete sami nebo spolu s přáteli. A díky Oktagon kurzů je to také dobrá příležitost obohatit vaše finanční konto.

  Zápas Kimball vs Toledo

  Ten, který osudově přibrzdil rozjíždějící se talent "Melouna" Petráška, se vrací. Jeremy Kimball se v Oktagonu ukáže poprvé od září 2019. Tehdy se Američan nepředvedl zrovna v dobrém světle. Po dvou výhrách nad Petráškem jej skolil německý zápasník Timo Feucht. Rodák z Burlingtona nepřipomínal medvěda grizzlyho, který mu dal jeho přezdívku, ale spíš neškodného medvídka nemotorně se sápajícího pro plástev medu. Ne, že by byl výkon tak špatný, ale v postoji skvěle bojující Němec mu nic nedovolil. To může být inspirace pro málo známého Toleda.

  Zápas Kimball vs Toledo

  Daniel Toledo se stejně jako Kimball považuje za „strikera“. Spoléhá na tvrdé údery. Umí ale také slušně kopat, ostatně, je to uznávaná kapacita v taekwondu. Bojuje stylem „všechno nebo nic“. Jen 2 ze 22 zápasů, které absolvoval, dospěly k bodovému rozuzlení. Jinak je to vždy na knockout, a to většinou v prvním kole. Očekáváme třaskavou bitvu, která asi nebude mít dlouhého trvání. Zato v ní budou pěsti lítat o sto šest. Dá se čekat, že který zápasník první padne na zem, ten z ní už nevstane.

  Nejjistější sázka by měla být na délku zápasu. Volili bychom na jedno kolo. Více věříme síle Grizzlyho. Ten trochu selhává se soupeři, kteří jsou vyspělí po taktické stránce. Ale to není úplně Toledův případ. Španělův styl by měl Jeremy Kimballovi svědčit.

  Tip na vítěze
  Zápas Kimball vs Toledo
  1.55 vs 2.29

  Zápas Tichota vs Kareta

  Poměrně zásadní duel přinese pérová váha. Představí se zde jeden z největších talentů české scény Jakub Tichota. Jak vysoko vystoupá hvězda 22letého chlapíka, který působí poměrně intelektuálním dojmem? Ve třech Oktagonech nasbíral po třech výhrách. Hlavně ta poslední, proti Makedonci Dimitrovovi, vzbudila dojem. Kadence 200 úderů za 3 minuty se jen tak nevidí.

  Mimochodem, Tichota skutečně úspěšně popírá stereotyp, že bojovník MMA je bezduchá mlátička. Dělá vysokou školu, napsal bakalářskou práci na téma reklamy v MMA. Podobně jako sourozenci Kličkovi odmítá, že věnovat se bojovým sportům znamená rezignovat na vzdělání.

  Zápas Tichota vs Kareta

  Ovšem pozor, proti Tichotovi nastoupí Dawid Kareta. Polský borec si udělal jméno výhrou nad šampionem OKTAGON Undergroundu Tadeášem Růžičkou. Jako první potupil velkohubého Mawara, který už se viděl v pozici největší hvězdy tuzemské scény. Tichota Růžičku dobře zná, trénuje s ním v Reinders MMA. To samé platí i pro Petera Gabala, dalšího bojovníka, kterého Kareta porazil. Je na čase vrátit zpět čest pražskému gymu. Je to na Jakubu Tichotovi. Porazí záludného Poláka? Nebo to bude Kareta, který se pro rok 2022 stane černým koněm pérové váhy?

  Kareta, výbušný a energický bojovník, dokáže být hodně nebezpečný. Zatím měl proti sobě borce, kteří se nechali příliš strhnout emocemi. Kareta je úplně rozhodil a pak je v kleci doslova roztrhal. Pokornější a uvážlivější přístup Tichoty by ale mohl slavit úspěch. Sázíme na Čecha.

  Tip na vítěze
  Zápas Tichota vs Kareta
  1.25 vs 3.56

  Oktagon 30 další zápasy

  Zdálo by se, že československé scéně vládne dvojice Szabová – Pudilová. Jenže mezi těmito dvěma královnami se objevila nedávno jistá zajímavá princezna. Která možná své starší kolegyně přeroste. Vždyť Tereza Bledá už dokázala obě jmenované, tedy Lucie Szabovou i Pudilovou skolit. Je stále neporaženou amatérskou mistryní republiky v boxu, amatérskou šampionkou ČR v MMA. A také je vítězkou OKTAGONU Underground. Nyní na ni čeká Brazilka Mabelly Lima. Zápas byl ohlášen teprve asi týden před Vánocemi.

  Oktagon 30 další zápasy

  Oktagonem už zase bude znít flamenco. Nástupní hudba ohlásí příchod Tato Primery, známého milovníka knockoutů. Nemá zrovna dobrou fazónu – má na krku dvě porážky v řadě, s Juráčkem a Lohorém. A teď je tady další Francouz tmavé pleti. Emmanuel Dawa, showman a muž s nezkrotnou energií, potřebuje také vylepšit svoje skóre. V roce 2021 si zatím připsal prohry s Brožem a Veličkovićem. Jde o hodně. Poražený tohoto duelu nemusí znovu dostat pozvánku do Oktagonu. Tři prohry v řadě by totiž nebyly ani v jednom případě dobrým vysvědčením. Nakonec jsou tady dvě osvědčené stálice ze Slovenska. Zatímco u Lucie Szabové se asi nedá počítat s ničím jiným než s výhrou nad Izralekou Rubin, Pukač to bude mít těžší. Diamantový Čavo se střetne s neporaženým Slávistou Juráčkem. Zde s body pro slovenské MMA nepočítáme.

  Oktagon historie

  Oktagon live stream zdarma se do historie nesmazatelně zapsal už před 5 lety. V roce 2016 rozvířili duchovní otcové organizace Oktagon Novotný a Neruda na poněkud zatuchlý český rybníček MMA. Přišli s nápadem pořádat turnaje bojových sportů. Ty už tady v tu dobu existovaly, ale pořádala je poněkud neúspěšná organizace XFN. Ondřej Novotný a Pavol Neruda dali těmto akcím více světový look. Postupně přetáhli málo placené hvězdy z XFN a objevili nové talenty. Do toho se na víc na Oktagonech začala objevovat stále zajímavější jména ze zahraničí. Oktagon se stal pojmem. Způsobil, že se sport dříve zajímavý jen pro pár nadšenců dostal i do televize a na pódia velkých českých a slovenských hal. Vybrané zápasy vysílala například O2 TV Oktagon.

  Oktagon živý přenos zdarma se začal těšit velké popularitě. Je hodně vidět inspirace organizací UFC. Ta vznikla v USA a je dodnes považována za vrcholu pro všechny bojovníky MMA. Oktagon je nyní pro zápasníky tuzemské scény chápán jako vstupní brána do tohoto světa. Neruda a Novotný se ale neomezovali jen na Oktagon live stream. Brzy byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity.

  Našlapaný Oktagon 30 jako snad nikdy předtím klepe na dveře. Už 30. prosince 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Další svátek MMA bude k vidění v Brně a zase je možné využít Oktagon kurzy. Proto přicházíme s bonusem za registraci 150 Kč u Tipsportu pro sázení na Oktagon živý přenos.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Platební metody v sázení

  V dnešním článku vás seznámíme a vysvětlíme jednotlivé platební metody v sázení. Přečtete si, jaké jsou jejich hlavní výhody a nevýhody a jak probíhají. Dozvíte…

  Na co si dát pozor v sázení

  Pokud jste jedním z věrných sázkařů, pravděpodobně vás zajímá, na co si dát pozor v sázení. Někdy totiž špatně vyložené slovo může znamenat, že přijdete…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…