Oktagon MMA 29 live stream živý přenos

Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 29 klepe na dveře. Už 04. prosince 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do brněnské haly Zoner BobbyHall, kde se odehrají epické bitvy. Využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března

Oktagon MMA živý přenos

Než probereme 29. vydání Oktagonu, dovolte krátké ohlédnutí za pardubickým Oktagonem Prime 4. Kdo velkolepou show v Enteria areně 6. listopadu sledoval, ten nelitoval. Výborná odveta Lucie Pudilové proti Polce Waliczek, spektakulární bitva Zdeňka Polívky, který nakonec udolal Roberta Bryczeka. Úchvatný titulový zápas, který poznal překvapivého šampiona. Filip Macek se sklonil před dánským žralokem Jonasem Mågårdem. A hlavně přes 5 tisíc lidí v publiku a pulzující atmosféra, která určitě bojovníky nabíjela.

Oktagon 29 MMA živý přenos

Při aktuální zhoršující se situaci s nemocí Covid-19 je těžké předjímat, jak dlouho budou taková představení k vidění. Lze jen doufat, že se nevyhnutelná opatření nedotknou alespoň nejbližšího Oktagonu 29. Už se na něj prodávají Oktagon lístky v síti Ticketportal. Byla by obrovská škoda přijít o kulisu, kterou připraví diváci v Brně. Město tradičně pořádá skvělé Oktagon akce.V nadcházejícím Oktagonu 29 se s Růžovým panterem setkáme znovu. Aby také ne. David Kozma, rodák z Karviné, se v Ostravar aréně cítí dobře. Tehdy, na Oktagonu 11, zde v titulové bitvě oslavil rok trvající neporazitelnost. Je neuvěřitelné, že tato neporazitelnost trvá dodnes. Už jsou to tedy 3 roky a 9 měsíců a král welterové váhy nastupuje ke čtvrté obhajobě titulu. Nebude to mít snadné. I soupeřovi jde o hodně. Je jím Ivan Buchinger, první dvojnásobný šampion Oktagonu ve dvou různých váhách. Welterová by byla už jeho třetí. To už by byla síla. • Událost: Oktagon 29
 • Místo: Zoner BobbyHall, Brno
 • Čas: Sobota, 04. 12. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 29 (4. prosince 2021)Plánovaný začátek
David KOZMA (CZE) vs Bojan VELIČKOVIĆ (RUS)kolem 22:00
Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (SVK)kolem 21:40
Christian ECKERLIN (GER) vs Ioannis PALAIOLOGOS (GRE)kolem 21:20
Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Losene KEITA (GUI)kolem 21:00
Daniel DITTRICH (CZE) vs Thomas NARMO (NOR)kolem 20:30
Jan MALACH (CZE) vs Arda ADAS (TUR)kolem 20:10
Roman PAULUS (SVK) vs Peter GABAL (CZE)kolem 19:50
Al MATAVAO (AMS) vs Pavel SALČÁK (CZE)kolem 19:30
Matěj KUZNÍK (CZE) vs Krisztián SIMON (SVK)kolem 19:00
Jan ŠIROKÝ (CZE) vs ?kolem 18:40
Arthur KARAVAEV (RUS) vs Omar SANTANA (ESP)kolem 18:20
Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Jakub BĚLE (CZE)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 29

 • Oktagon 29 kurzy
 • Oktagon 29 program
 • Zápas Kozma vs Buchinger
 • Zápas Dittrich vs Narmo
 • Oktagon 29 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Stejně jako Kozma i některé další hvězdy Oktagonu 29 mají k regionu, kde se akce koná, blízký vztah. Platí to pro Matěje Kuzníka, na nějž čeká v lehké váze Slovák Krisztián Simon. Ostraváka najdeme i v těžké váze. Daniel Dittrich si chce podat nebezpečného Nora Thomase Narma. A ještě jednou Ostrava – Václava Mikuláška čeká třaskavá bitva s Tomášem Melišem. Pořadatelé hovoří o souboji dvou bývalých přátel. Ti dva opravdu mají zajímavou společnou historii a v kleci si to budou ostře vyříkávat.

  Pokud z nějakých důvodů nemůžete na severní Moravu přijet, k dispozici je Oktagon online stream. Buď na Oktagon TV, nebo na Tipsportu najdete kvalitní stream, kde uvidíte a uslyšíte vše podstatné. Navíc si můžete divácký zážitek zpestřit online sázkou. Zápasy MMA nechybí v nabídce sázkových kanceláří Tipsport, Chance, Synottip a dalších.

  Oktagon 29 kurzy

  Tradičně nás zajímají také Oktagon 29 kurzy. Sázka na MMA bojovníky může přinést zajímavé výhry. Stačí sestavit ten správný tiket. K tomu je ale zapotřebí něco málo o MMA vědět, znát aktuální formu jednotlivých bojovníků. Spoléhat se na intuici někdy nestačí. To ukázal Oktagon Prime 4, který přinesl jistě řadu roztrhaných tiketů ze strany sázkařů.

  Jak to tehdy dopadlo? Až na výjimky vítězili favorité. Kromě Polívky, Bahníka nebo Holoty to byla také Lucie Pudilová, které přitom mnozí čeští fanoušci MMA nevěřili. Polka Waliczek vypadala nadupaně a bojovala na krev. Opět o vítězi rozhodli sudí a opět to vyvolalo vášnivou diskuzi fanoušků, jestli česká zástupkyně vyhrála oprávněně, nebo ne.

  Oktagon 29 kurzy

  O hlavní překvapení se ale postaral Matouš Kohout, který v lehké váze smetl zkušeného Františka Fodora. Poté zklamala legenda českého MMA Jaroslav „Jubox“ Pokorný, jemuž návrat do klece znechutil do té doby neznámý Srb Janičić. A další překvapení na úkor domácího bojovnického esa přinesl titulový zápas. Už o tom byla řeč – Jaroslav „Jubox“ Pokorný. Jonas Mågård dominoval proti Filipu Mackovi celý zápas. Bezzubý výkon českého bojovníka byl potrestán a pás pro šampiona bantamweight putoval směr Dánsko.

  Vsaďte na vaše favority v Oktagonu 29. Přinášíme přehled Oktagon kurzů, které stojí za to využít. Kdo ještě není registrován u sázkové kanceláře, toho možná zaujme lákavá akce na Tipsportu. Lze využít náš bonusový kód, který se promění na bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu. Dobrá sázka přinese výrazný finanční zisk. Pokud nevíte, na které fightery vsadit, možná vám pomůžou naše analýzy.

  Zápas turnaje Oktagon 29Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  David KOZMA (CZE) vs Bojan VELIČKOVIĆ (RUS)1.96 vs 1.751.30 vs 3.15welterweight
  Václav MIKULÁŠEK (CZE) vs Tomáš MELIŠ (SVK)1.60 vs 2.191.65 vs 2.08middleweight
  Christian ECKERLIN (GER) vs Ioannis PALAIOLOGOS (GRE)1.40 vs 2.731.40 vs 2.68catchweight 80 kg
  Karol RYŠAVÝ (SVK) vs Losene KEITA (GUI)1.30 vs 3.211.25 vs 3.48lightweight
  Daniel DITTRICH (CZE) vs Thomas NARMO (NOR)2.03 vs 1.702.01 vs 1.70 heavyweight
  Jan MALACH (CZE) vs Arda ADAS (TUR)1.85 vs 1.851.75 vs 1.94 lightweight
  Roman PAULUS (SVK) vs Peter GABAL (CZE)2.03 vs 1.701.94 vs 1.75featherweight
  Al MATAVAO (AMS) vs Pavel SALČÁK (CZE)1.60 vs 2.191.70 vs 2.01middleweight
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs Krisztián SIMON (SVK)1.45 vs 2.551.55 vs 2.26 lightweight
  Jan ŠIROKÝ (CZE) vs ?-- welterweight
  Arthur KARAVAEV (RUS) vs Omar SANTANA (ESP)1.27 vs 3.421.30 vs 3.15 welterweight
  Marcin NARUSZCZKA (POL) vs Jakub BĚLE (CZE)1.55 vs 2.291.45 vs 2.52 middleweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 29 program

  Oktagon program je tentokrát skutečně nabitý. 11 ohlášených zápasů slibuje kvalitní podívanou. Přitom upozorňujeme naše čtenáře, aby se řídili programem vypsaným na našich stránkách, raději než tím, co například vypisují sázkové kanceláře. Přestože Tipsport i Fortuna mají k dnešnímu dni (19. listopadu) vypsány kurzy například na souboj Mate Kertesze s Bojanem Velickovićem, zápas se neuskuteční. Před 2 dny Oktagon oficiálně ohlásil, že maďarský bojovník je zraněný. I přesto je zřejmé, že Oktagon program ještě není definitivní a dojde k jeho rozšíření.

  Zápas Kozma vs Buchinger (Zrušen)

  David Kozma v Oktagonu, to vždy budí v řadách fanoušků MMA rozruch. Růžový panter je divácky atraktivní volbou, už jen pro jeho opravdu originální styl. Především je to ale bojovnická bestie, která už skoro 4 roky neodešla z klece poražena. Kozmovy charakteristiky jsou všem důvěrně známy. Růžový panter, šampion welterové váhy, měří 183 centimetrů a váží 77 kg. Umí rozdat tvrdé lokty, ale nejde o prototyp agresivní mlátičky. Ke každému zápasu přistupuje velmi soustředěně a dobře nachází soupeřova slabá místa.

  Zápas Kozma vs Buchinger

  Ivan Buchinger je typem bojovníka, na který možná Kozma není zvyklý. Je to bezesporu legenda, který už nemá tolik rychlosti a síly, ale stejně jako Kozma bojuje hlavně hlavou. Má úchvatný boj na zemi a je to mistr submisí. Dvě třetiny všech zápasů ukončuje donucením. I přes svůj věk je navíc vytrvalý. Ondřej Novotný o něm s nadsázkou říká, že je jako „dieselový motor“, který se postupem času a kol teprve zahřívá.

  Buchingerovi nechybí sebevědomí, ale nabízí se srovnání s Brazilcem Silvou, který je podobným typem zápasníka. I on kráčel vítězství od vítězství, dokud nenarazil na růžovou zeď. David Kozma, chlapík, který nadále živí naději na vystoupení v UFC, je v našich končinách úkazem. Umí si poradit s kýmkoli. A myslíme si, že si poradí i s Buchingerem.

  Tip na vítěze
  Zápas Kozma vs Buchinger
  1.35 vs 2.94

  Zápas Dittrich vs Narmo

  Souboje kvalitních těžkých vah bývají vždy parádní podívanou. Teď by tomu mohlo být podobně, i když to tak na papíře možná nevypadá. Daniel Dittrich sice nasbíral v kariéře dost porážek, ale to vychází z faktu, že se nebojí střetnutí s hvězdami. Bojoval s borci, kteří byli v té chvíli na vrcholu. Sklidil hodně bolestivých ran, ale to jej zocelilo. Stal se z něj pancéřový tank, který umí smést, co mu stojí v cestě. Porážky s Mindou nebo Budayem jsou zapomenuty, nyní Dittrich vystoupí doma, v Ostravě. A chce předvést to nejlepší, co umí.

  Zápas Dittrich vs Narmo

  „Poslední Víking“ Thomas Narmo je v Česku zatím neznámým jménem. Z Norska ale přijíždí s bilancí 4 výher, žádná porážka. Kdysi do facebookových skupin Oktagonu osobně psal organizátorům, že si přeje dostat šanci. A tady ji má. Může se jednat o jeden z největších zápasů tohoto Oktagon live stream zdarma.

  Kurzy jsou lehce proti Danielu Dittrichovi. My ale věříme v kouzlo domácího prostředí. Norský bojovník ještě neví, jaké to je, když bojuje nejen proti borci v kleci, ale také proti celé aréně. Tady bychom vsadili na „under“.

  Tip na vítěze
  Zápas Dittrich vs Narmo
  2.03 vs 1.70

  Oktagon 29 další zápasy

  V ruské RCC objevili organizátoři Oktagon live stream nebezpečné monstrum, které válcuje všechny soupeře. Arthur Karavaev dostává poprvé šanci na mezinárodní scéně. Proti němu se představí španělský bojovník a majitel černého pásu v brazilském jiu-jitsu Omar Jesus Santana. Také v jeho případě jde o premiéru v Oktagonu. Bude to zajímavá welterová podívaná. Často organiztoři sestavují česko-slovenské duely, které jsou vždy divácky atraktivní. Tentokrát to bude souboj mladíků, kteří jednotný československý stát nepamatují. Paulus vs Gabal, to bude souboj mládí.

  Oktagon 29 další zápasy

  Už podruhé se v Oktagonu ukáže borec z Americké Samoy Al Matavao. V těchto končinách mají bojové sporty zvláštní postavení, jde o drsné chlapíky, kteří se porvat umějí. I když zrovna Matavao, vždy přátelsky rozesmátý, rozhodně dojmem mlátičky nepůsobí. Má ale tak tvrdé rány pěstí, že se možná obává i jeho příští borec, Pavel Salčák. V tomto zápase českému borci sázkové kanceláře moc nevěří. A ještě jeden česko-slovenský souboj: Kuzník vs Simon. Ač je Krisztián Simon považován za velkého talenta a jednoho z nejlepších zemařů na Slovensku, tentokrát ho čeká těžký večer. Proti němu se totiž postaví tvrdý Ostravák Kuzník, který v minulosti skolil například Paradeisera nebo Bartla.

  Prize money pro vítěze

  Prize money pro vítěze je pochopitelně především věcí dohody mezi sportovci a organizátory. Oktagon živý přenos zdarma je ale prestižní záležitost. A je tedy jasné, že se v tomto projektu točí velké peníze. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za – v podstatě – pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tak tvrdý souboj.

  Nezmeškejte Oktagon 29. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 150 Kč zdarma.

  Tipsport Oktagon 29 akční kód

  Oktagon historie

  Historie Oktagon live stream zdarma se začala psát v roce 2016. Českou scénu bojových umění tehdy ovládala dnes už zapomenutá organizace XFN. V ten okamžik ale o sobě poprvé dali vědět Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Ti dva, Čech a Slovák, přišli s myšlenkou festivalu MMA, kde bude kladen důraz na hvězdy české a slovenské bojové scény. Zároveň ale byly již zpočátku představovány skutečné špičky tohoto sportu ze zahraničí. Celkově atraktivní pojetí, zajímavé prize money pro bojovníky a skvělá organizace jednotlivých eventů způsobila, že Oktagon se brzy stal jedničkou tuzemského trhu.

  MMA zažil v našich končinách velkou popularizaci. Každý Oktagon živý přenos zdarma byl velkou událostí. Je hodně vidět inspirace organizací UFC. Ta vznikla ve Spojených státech a je dodnes považována za Olymp pro všechny bojovníky MMA. Neruda a Novotný se ale neomezovali jen na Oktagon live stream. Brzy byl otevřen Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  Oktagon live stream zdarma nabízí společnot Tipsport. Na TV Tipsport poběží Oktagon živý přenos a zapnout si jej mohou všichni registrovaní zákazníci. Pokud ještě účet u Tipsportu nemáte, využijte našeho bonusového kódu. Registrace u sázkové kanceláře je pak velmi jednoduché, a ještě inkasujete tučný bonus. Pak už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde sledovat Oktagon živé vysílání zdarma?

  Na Tipsport TV je možné sledovat Oktagon živé vysílání zdarma. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 29.

  Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

  Od léta 2021 už lze sledovat turnaje Oktagon i živě. Na rozdíl od koronavirových vydání Oktagon Brno jsou na Oktagon 28 nebo Oktagon 29 připuštěni i diváci. Konkrétně aktuální turnaj v pražské O2 universum slibuje skvělou atmosféru. Kdo ale z nějakého důvodu nemůže na živá představení, ten může sledovat TV Tipsport nebo Oktagon TV.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Je to možné, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 29 klepe na dveře. Už 04. prosince 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do brněnské haly Zoner BobbyHall, kde se odehrají epické bitvy. Využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Na co si dát pozor v sázení

  Pokud jste jedním z věrných sázkařů, pravděpodobně vás zajímá, na co si dát pozor v sázení. Někdy totiž špatně vyložené slovo může znamenat, že přijdete…

  Sázkové kurzy vysvětlení

  Ve světě sázek se obvykle používá hned několik druhů kurzu a vyplatí se proto podrobně zaměřit na sázkové kurzy vysvětlení. Platí totiž, že sázkové kurzy…