Oktagon MMA 28 live stream živý přenos

Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 28 klepe na dveře. Už 25. září 2021 je tady další Oktagon live stream bez poplatku pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do pražského O2 Universa, kde se odehrají epické bitvy. Nenechte si to ujít. A využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. prosince

Oktagon MMA živý přenos

Oktagon MMA živý přenos tentokrát slibuje opravdu velké zážitky. Záludný Brazilec Kaik Brito vyzve českou MMA legendu Petra Knížete, trenéra aktuální světové megahvězdy Makhmuda Muradova. Na Lea Brichtu čeká v lehké váze Damien Lapilus. Andrej Kalašník bude muset ve welterweight přemoci známého Němce Jungwirtha. A Jungwirthův krajan Stephan Pütz svede bitvu o titul v kategorii light heavyweight s Viktorem Peštou.

Oktagon 28 MMA živý přenos

Tím ale výčet hvězd nekončí. K vidění budou další známé firmy, jako je Miroslav Brož, David Hošek, Matěj Kuzník nebo Zdeněk Polívka. Tato jména organizátoři doplnili o atraktivní akvizice ze zahraničí. Někteří už se na Oktagonu představili – například Američan Eric Spicely nebo prověřený Polák Mateusz Strzelczyk, přemožitel Slováka Čepa z loňského Oktagonu 17. Na jiné čeká premiéra. Fanoušci Oktagon MMA přemítají, v jakém světle se představí Kanaďan Moon, Francouz Lapilus nebo zmíněná mlátička z Frankfurtu Stephan Pütz, který už více než tři roky nepoznal porážku. • Událost: Oktagon 28
 • Místo: O2 Universum, Praha
 • Čas: Sobota, 25. 9. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 28 (25. září 2021)Plánovaný začátek
Viktor PEŠTA (CZE) vs Stephan PÜTZ (GER)kolem 23:00
Kaik BRITO (BRZ) vs Petr KNÍŽE (CZE)kolem 22:30
Leo BRICHTA (CZE) vs Damien LAPILUS (FRA)kolem 22:00
Miroslav BROŽ (CZE) vs Emmanuel DAWA (FRA)kolem 21:30
Christian JUNGWIRTH (GER) vs Andej KALAŠNÍK (CZE)kolem 21:00
Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)kolem 20:30
Matěj KUZNÍK (CZE) vs David MOON (CAN)kolem 20:00
Michal KONRÁD (CZE) vs David MARTINÍK (CZE)kolem 19:30
Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Eric SPICELY (USA)kolem 19:00
Jakub TICHOTA (CZE) vs Risto DIMITROV (MAK)kolem 18:30
Vladimír LENGÁL (CZE) vs Luboš LESÁK (CZE)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 28

 • Oktagon 28 kurzy
 • Oktagon 28 program
 • Zápas Pešta vs Pütz
 • Zápas Konrád vs Martiník
 • Oktagon 28 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon MMA živý přenos v televizi nebo na počítači už dávno není jedinou myslitelnou variantou. Na Oktagon Live se můžete jet podívat osobně. Těžké údery se v kolbišti Oktagonu začnou rozdávat 25. září 2021 v 18 hodin. V O₂ universu se sálem pro 5000 lidí se určitě vytvoří důstojná kulisa.

  Pokud ale z nějakých důvodů nemůžete do Prahy přijet, k dispozici je Oktagon online stream. Buď na Oktagon TV, nebo na Tipsportu najdete kvalitní stream, kde uvidíte a uslyšíte vše podstatné. Navíc si můžete divácký zážitek zpestřit online sázkou. Zápasy MMA nechybí v nabídce sázkových kanceláří Tipsport, Chance, Synottip a dalších.

  Oktagon 28 kurzy

  Tradičně nás zajímají také Oktagon 28 kurzy. Sázka na MMA bojovníky může přinést zajímavé výhry. Stačí sestavit ten správný tiket. Kdo sázel na Oktagon 27 a vybíral favority, ten neprohloupil. V minulém turnaji dopadly snad všechny zápasy podle očekávání. Jedinou výjimkou byl souboj v catchweight, kde slovenská bestie Gábor Boráros musela přetrpět třetí prohru v řadě. Tentokrát nečekaně s neznámým Francouzem Leboutem. Borárosovi nezbývá než obhájit svou čest v únoru 2022 s hercem Jakubem Štáfkem.

  Oktagon 28 kurzy

  Ale to je hudba budoucnosti. Aktuálně jsou zde Oktagon kurzy pro turnaj s pořadovým číslem 28. A upozorňujeme, že zde to může být pro tipéra těžší. Představí se mnoho záludných, nevyzpytatelných borců. Objevují se kalibry z domácí scény i namotivovaní bijci z ciziny. Dravé mládí je doplněno o zkušenost.

  Vsaďte na vaše favority. Přinášíme přehled Oktagon kurzů, které stojí za to využít. Kdo ještě není registrován u sázkové kanceláře, toho možná zaujme lákavá akce na Tipsportu. Lze využít náš bonusový kód, který se promění na bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu. Dobrá sázka přinese výrazný finanční zisk. Pokud nevíte, na které fightery vsadit, možná vám pomůžou naše analýzy.

  Zápas turnaje Oktagon 28Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Viktor PEŠTA (CZE) vs Stephan PÜTZ (GER)1.50 vs 2.411.53 vs 2.34LIGHT HEAVYWEIGHT
  Kaik BRITO (BRZ) vs Petr KNÍŽE (CZE)1.99 vs 1.732.05 vs 1.70WELTERWEIGHT
  Leo BRICHTA (CZE) vs Damien LAPILUS (FRA)1.17 vs 4.451.17 vs 4.42LIGHTWEIGHT
  Miroslav BROŽ (CZE) vs Emmanuel DAWA (FRA)1.90 vs 1.801.85 vs 1.85WELTERWEIGHT
  Christian JUNGWIRTH (GER) vs Andej KALAŠNÍK (CZE)1.65 vs 2.111.67 vs 2.07WELTERWEIGHT
  Matěj PEŇÁZ (CZE) vs Mateusz STRZELCZYK (POL)1.16 vs 4.591.25 vs 3.56MIDDLEWEIGHT
  Matěj KUZNÍK (CZE) vs David MOON (CAN)1.40 vs 2.731.38 vs 2.81LIGHTWEIGHT
  Michal KONRÁD (CZE) vs David MARTINÍK (CZE)1.80 vs 1.901.85 vs 1.85FEATHERWEIGHT
  Zdeněk POLÍVKA (CZE) vs Eric SPICELY (USA)2.19 vs 1.602.41 vs 1.50MIDDLEWEIGHT
  Jakub TICHOTA (CZE) vs Risto DIMITROV (MAK)1.04 vs 8.371.05 vs 8.80FEATHERWEIGHT
  Vladimír LENGÁL (CZE) vs Luboš LESÁK (CZE)4.92 vs 1.145.10 vs 1.13FEATHERWEIGHT

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 28 program

  Oktagon program už je teď našlapaný, ale ještě pořád nemusí být kompletní. Historie ukazuje, že některé triumfy si organizátoři Novotný a Neruda schovávají až na poslední chvíli. Čeká se rozšíření nabídky featherweight. Do bojů by mohl zasáhnout doposud neporažený Jakub Tichota, pokud mu šéfové Oktagon 28 live najdou soupeře. Na rozdíl od předchozího bratislavského Oktagonu by na tomto mohly bojovat i ženy. Zatím ale není známo žádné konkrétní jméno.

  Oktagon 28 program

  Zápas Pešta vs Pütz

  Výraznou osobností Oktagon 28 live stream je Stephan Pütz. Umístěný na 52. místě světového žebříčku polotěžké váhy patří Pütz mezi ty borce, kteří si vybírají jen ty nejlepší turnaje. Stephanovi je 34 let a bojovému umění se věnuje prakticky odmalička. V 18 objevil thajský box, později zkusil box a K1. Na vrcholu slávy byl od roku 2012, kdy zvítězil 9 soubojů v řadě a získal 4 tituly. Ale pozor, nyní má našlápnuto k tomu své statistiky ještě vylepšit. Aktuálně má 5 výher v řadě, hlavně z německých MMA šampionátů.

  Pützova úroveň značně přerůstá to, co je v Oktagonu standardem. Ač na tomto turnaji bojují velcí borci, taková hvězda se tu vidí málokdy. Údajně Pütze přilákal hlavně Karlos Vémola. Rodák z Mindelheimu se totiž velice zajímá o souboj s českou hvězdou. Pozvání na titulový souboj přijal pod podmínkou, že pokud vyhraje, bude jeho příštím soupeřem právě český Terminátor. Možná, že Pütze rozčiluje právě tato přezdívka – sám si totiž také nechá říkat Terminátor. A jak sám řekl v jednom svém videu, Terminátor může být jen jeden.

  Zápas Pešta vs Pütz

  Nelze ale říct, že by tento souboj měl být pro Pütze jen takovou formalitou. Postaví se proti němu totiž Viktor Pešta. Ten Pešta, který jako druhý Čech startoval v UFC, a ten Pešta, který po přestupu do polotěžké váhy ještě nepoznal porážku. Na diváky čeká parádní bitva, kde se oba borci budou muset vydat ze všech sil.

  Pützovi podle jeho projevu chybí před touto bitvou trochu pokora. Už moc se vidí v ringu proti Vémolovi. Viktor Pešta sice má taky prořízlou pusu, ale přece jen se projevuje méně nápadně než Vémola. A to je jeho výhodou. Může zde rozhodnout faktor podcenění. Věříme Peštovi. Je mladší, je kvalitní wrestler a má výborné takedowny. Umí se připravit i na nevyzpytatelné cizince – tři už v Oktagonu porazil.

  Tip na vítěze
  Zápas Pešta vs Pütz
  1.50 vs 2.41

  Zápas Konrád vs Martiník

  Pro fanoušky MMA budou ve startovním poli jistě mnohem atraktivnější souboje. Přesto vybíráme nenápadný duel Konráda a Martiníka. Jsme totiž zvědaví na projev mladého Martiníka, který si odbyde v Oktagonu svoji premiéru. Dlouhodobě totiž trénuje a zápasí v Polsku, konkrétně v Octagon Team Cieszyn. Polsko je země MMA zaslíbená, vyrůstají zde skvělí borci a soutěže mají výbornou úroveň. Cizinci to zde nemají lehké, protože domácí borci hnaní temperamentním publikem se chtějí předvést. Přesto David Martiník v nedávné době porazil Dederka, Tryteka a navrch letos zkušeného Slovince Krusice.

  Zápas Konrád vs Martiník

  Proti dravému mladíkovi se skvělou formou se představí v Oktagonu známý Michal Konrád. Jestliže jeho hvězda v roce 2019 uvadala, momentálně se Michalovi daří jako nikdy. Letos získal skalpy Lukačoviče a Pauluse. Bude to hodně silový zápas dvou válečníků. Je to pro fanoušky atraktivní styl. Bitvy Martiníka i Konráda nemívají většinou dlouhé trvání, je to o tom, kdo koho dřív převálcuje.

  Máme velký respekt k polské škole bojového umění. Martiník, který zde sbírá zkušenosti, už umí porážet i velká jména. Věříme mu i proti Konrádovi.

  Tip na vítěze
  Zápas Konrád vs Martiník
  1.80 vs 1.90

  Oktagon 28 další zápasy

  Souboj generací, souboj bojovníků ze dvou kontinentů, souboj různých stylů. To je zápas Brito versus Kníže. Český Monster zaslouží uznání za to, že ve svých 44 letech přistupuje na takovou výzvu. O 20 let mladší Brazilec bude pohyblivější. Brito bude chtít Knížete dostat z jeho komfortní zóny statického postoje. Sázkové kanceláře věří českému veteránovi, jenže Brazilec, který se dobře uvádí na mezinárodní scéně, bude těžký oříšek. To Leo Brichta by proti nezkušenému Francouzi Lapilovi neměl mít problém. Fanoušci vítají návrat oblíbeného Němce Jungwirtha. Několikrát mu rozhodčí kontroverzním verdiktem sebrali zápas. Smůla ale nemůže trvat do nekonečna. A třeba to tentokrát odnese Čech Kalašník, muž s nevyrovnanými výkony.

  Prize money pro vítěze

  Oktagon živý přenos zdarma je pro fightery nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale také možnost si vydělat. Prestiž turnaje je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale hrubý odhad si lze udělat. Oktagon Bratislava funguje s bohatým rozpočtem. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za – v podstatě – pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tak tvrdý souboj.

  Nezmeškejte Oktagon 28. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 150 Kč zdarma.

  Tipsport Oktagon 28 akční kód

  Oktagon historie

  Dlouhá historie, stále se zvyšující kvalita a nekončící zábava, to je Oktagon live stream zdarma. První Oktagon live stream proběhl roku 2016. MMA tehdy znalo jen několik skalních příznivců v Česku a na Slovensku. Tento sport nebyl ještě zdaleka tak populární ani v zahraničí. Dnes už se bojové sporty řadí k těm nejsledovanějším. A tak se Oktagon začíná v Česku a Slovensku těšit podobné pověsti jako v USA organizace UFC, která je velkým vzorem.

  Za projektem Oktagon živý přenos zdarma stojí hlavně Pavol Neruda a Ondřej Novotný. Oktagon má navíc přesah – kromě pasivní zábavy v podobě sledování soubojů organizace motivuje fanoušky, aby se zajímali o kulturu těla jako takovou. Otevřen byl Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde jsou kromě oblečení k dostání také výživa, doplňky a přípravky k posílení imunity.

  Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 28 klepe na dveře. Už 25. září 2021 je tady další Oktagon live stream zdarma pro klienty TV Tipsport nebo předplatitele Oktagon TV. Ideální volba pro všechny, kteří neseženou Oktagon lístky do pražského O2 Universa, kde se odehrají epické bitvy. Nenechte si to ujít. A využijte také Oktagon kurzy. K šanci na výhry při sázení na Oktagon živý přenos vás dovede náš bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu.

  Mohlo by Vás zajímat

  Oktagon MMA 28 live stream živý přenos

  25. 09. 2021

  Našlapaný jako snad nikdy předtím, Oktagon 28 klepe na dveře. Už 25. září 2021 je tady další Oktagon live stream zdarma pro klienty TV Tipsport…

  Parlamentní volby ČR 2021 sázky a kurzy

  Parlamentní volby 2021 sázky a kurzy se u sázkových kanceláří již připravují. Jaké jsou vypsané kurzy? Obhájí své vítězství z roku 2017 hnutí ANO 2011…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…

  Online registrace do sázkových kanceláří

  Online registrace do sázkových kanceláří v České republice se vyplatí. Zjistěte, které sázkové kanceláře nabízí nejlepší bonusy, jaké jsou maximální limity pro výhry i výhody…