Oktagon MMA 27 live stream živý přenos

Oktagon 27 live se vrací na Slovensko. Oktagon live stream se pravidelně hlásil z Brna (s jednou mezizastávkou na pražské Štvanici). Festival bojových sportů se přesouvá zpět do Bratislavy. Oktagon živý přenos s pořadovým číslem 27 představí 11. 9. 2021 to nejlepší ze slovenské scény. Zlatý hřeb bude fight Buchinger versus Barborík, z dalších známých jmen se uvede Boráros, Paradeiser, Pukač nebo Fodor. I tentokrát lze na Oktagon online stream sázet. Srovnejte naše Oktagon kurzy a vyzvedněte si u nás bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 9. prosince

Oktagon MMA živý přenos

Pominuly časy, kdy byl Oktagon MMA živý přenos v televizi nebo na počítači jedinou variantou. Koronavirová pandemia zeslábla, a tak se na představení MMA lze jet podívat osobně. A to dokonce i na Slovensko. Oktagon lístky jsou k dispozici a nelze pochybovat, že na Zimném štadionu Ondreje Nepely v Bratislavě bude skvělá atmosféra. Oktagon Bratislava za účasti cca 8 tisíc diváků bude zahájen 11. září 2021 od 18:00.

Oktagon 27 MMA živý přenos

Pokud se však na show nemůžete dostavit osobně, je zde snadná pomoc. K dispozici bude Oktagon živý přenos na známých adresách. Buď na Oktagon TV, nebo na Tipsportu najdete kvalitní stream, kde uvidíte a uslyšíte vše podstatné. Navíc si můžete divácký zážitek zpestřit online sázkou. Zápasy MMA nechybí v nabídce sázkových kanceláří Tipsport, Chance, Fortuna, Synottip a dalších. • Událost: Oktagon 27
 • Místo: štadión O. Nepelu, Bratislava
 • Čas: Sobota, 11. 9. 2021, 18:00
Zápas Oktagon 27 (11. září 2021)Plánovaný začátek
Ivan BUCHINGER (SVK) vs Vojto BARBORÍK (SVK)kolem 22:30
Robert PUKAČ (SVK) vs Maté KERTESZ (HUN)kolem 21:00
Gábor BORÁROS (SVK) vs Mickael LEBOUT (FRA)kolem 20:00
BOJAN VELIČKOVIĆ (SRB) vs Carlo PRATER (BRA)kolem 19:30
Vlasto ČEPO (SVK) vs Milos KOSTIC (SRB)kolem 19:00
František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)kolem 18:30
Roman PAULUS (SVK) vs Szymon RAKOWICZ (POL)kolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 27

 • Oktagon 27 kurzy
 • Oktagon 27 program
 • Zápas Buchinger vs Barborík
 • Zápas Pukač vs Kertész
 • Oktagon 27 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 27 kurzy

  Oktagon 27 kurzy přináší řadu zajímavých informací. Třeba to, že jak Tipsport, tak Fortuna favorizují v zápase Buchinger – Barborík zkušenějšího Bukiho. Poměrně malou důvěru vkládají sázkové kanceláře v hosty ze zahraničí, což platí i pro zástupce českého Gorila MMA clubu Matouše Kohouta. Slováci by měli bratislavskému Oktagon 27 live stream dominovat. Kdo si myslí něco jiného, ten může svoji domněnku podpořit tiketem!

  Oktagon 27 kurzy

  Vsaďte na vaše favority. Přinášíme přehled Oktagon kurzů, které stojí za to využít. Kdo ještě není registrován u sázkové kanceláře, toho možná zaujme lákavá akce na Tipsportu. Lze využít náš bonusový kód, který se promění na bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu. Dobrá sázka přinese výrazný finanční zisk. Chce to ale trefit ty správné sázkové příležitosti, což je výzva pro všechny znalce bojových sportů. Pokud nevíte, na které fightery vsadit, možná vám pomůžou naše analýzy.

  Zápas turnaje Oktagon 27Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Ivan BUCHINGER (SVK) vs Vojto BARBORÍK (SVK)1.60 vs 2.191.53 vs 2.34FEATHERWEIGHT
  Robert PUKAČ (SVK) vs Maté KERTESZ (HUN)2.29 vs 1.552.27 vs 1.56WELTERWEIGHT
  Gábor BORÁROS (SVK) vs Mickael LEBOUT (FRA)2.03 vs 1.701.96 vs 1.75CATCHWEIGHT 79 KG
  BOJAN VELIČKOVIĆ (SRB) vs Carlo PRATER (BRA)1.07 vs 6.831.10 vs 5.81WELTERWEIGHT
  Vlasto ČEPO (SVK) vs Milos KOSTIC (SRB)1.07 vs 6.831.07 vs 6.83MIDDLEWEIGHT
  František FODOR (SVK) vs Matouš KOHOUT (CZE)1.40 vs 2.731.45 vs 2.55LIGHTWEIGHT
  Roman PAULUS (SVK) vs Szymon RAKOWICZ (POL)1.40 vs 2.731.42 vs 2.65FEATHERWEIGHT

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 27 program

  K dnešnímu dni tvoří Oktagon program „jen“ šest duelů, ale to rozhodně není konečný stav. Oktagon live stream určitě bude obohacen o další utkání. Čeká se na oficiální potvrzení soupeře Slováka Gábora Borárose, muže, se kterým podle slov Ondřeje Novotného chce bojovat celá Evropa. Původně si ho chtěl podat Polák Michal Labus, ten ale musel utkání odřeknout kvůli zranění.

  Oktagon 27 program

  Nastoupit by měl i další zástupce welterweight Bojan Veličković, který pochází ze Srbska. Jméno jeho soupeře organizátoři zatím tají. Kategorii Light heavyweight by měl na Oktagonu 27 reprezentovat Brazilec Rafael De Sousa Xavier. A stejně jako v mnoha minulých Oktagonech, ani tentokrát by neměla chybět ženská MMA. Na startovní listině se objevuje jméno Moniky Chochlíkové, vycházející hvězdy ve strawweight.

  Do 11. září je ale času dost, takže Oktagon program ještě možná bude rozšířen i o zcela nečekaná jména. Hovoří se o Mateji Šurinovi, jenž nenastoupil k soutěžnímu zápasu už poměrně dlouho. Program Oktagon online nicméně bude definitivní teprve v den konání. Oktagon živý přenos začne v sobotu 11. září 2021 v 18 hodin.

  Zápas Buchinger vs Barborík

  Oba bojovníci začínají na B, ale tím podobnost končí. Jde o souboj dvou generací, souboj dvou různých stylů a také souboj dvou zástupců různých váhových kategorií. Ivan Buchinger své největší úspěchy nasbíral v lehké váze, teď to ale proti Vojtovi Barboríkovi zkusí o kategorii níže ve featherweight.

  Buchingera netřeba dlouze představovat. Veterán elitních soutěží M-1 Global a Cage Warriors se k MMA dostal díky Attilovi Véghovi, který mu ukázal videa zápasů UFC. Začal tedy bojovat a úspěchy se brzy dostavily. Do UFC nepronikl, ale i tak se stal legendou. V Cage Warriors bojoval s Connorem McGregorem, v M1 Global dvakrát soutěžil o titul a v Oktagonu se stal šampionem lehké váhy. Dodnes oslňuje svým nekompromisním stilem, kdy si udržuje stejné tempo celý zápas, rozdává velice přesné údery a ukončuje zápasy většinou na submisi.

  Zápas Buchinger vs Barborík

  Barborík je pro mnohé velkou neznámou. Jméno si budoval v Polsku, zemi MMA zaslíbené. Wrestlingu se věnuje od malička, vybudoval si nepříjemný styl, kdy se naváže na soupeře a od začátku se snaží dominovat. Miluje hlavně souboje na zemi, ale poslední dobou zlepšuje i postoj. Respekt vzbuzuje jeho balance 13 vítězství a 1 porážka.

  Je to titulový zápas, jak má být. Sázkové kanceláře favorizují Buchingera, ale my se odvážíme vsadit na jeho soupeře. Když spolu Buchinger a Barborík trénovali, psal se rok 2015 nebo 2016. Obeznámili se o svých přednostech a slabinách – to je něco, co fighteři MMA nezapomínají. Tehdy možná byl Buchinger silnější. Byl ostatně na vrcholu kariéry. Dnes je mu ale 35, zatímco Barboríkovi jen 28. V nejlepších letech je teď Vojto. Jeho poslední zápasy ukazují, že dokáže diktovat tempo zápasu a zvládá to i proti fighterským veličinám. Buchinger s ním bude mít co dělat.

  Tip na vítěze
  Zápas Buchinger vs Barborík
  1.60 vs 2.19

  Zápas Pukač vs Kertész

  Důležitý zápas se odehraje v kategorii welterweight. Bratislavský bijec s orlem vytetovaným přes celou hruď Robert Pukač vyzve v Oktagonu dlouhodobě zabydleného Maďara Kertesze. Maté Kertész dokázal porazit řadu soupeřů, s nimiž si Pukač nevěděl rady. Jeho dlouhodobě dobré výsledky organizátory Oktagonu přesvědčily, že Kertész si zaslouží být nasazen do těch nejlepších zápasů. V nich ale Kertész spíše tápe. Krvavý souboj s Němcem Jungwirthem rozhodl kontroverzní verdikt sudích – přiřknuli výhru daleko více potlučenému Maďarovi. Zato Růžový panter David Kozma nedal fighterovi s přezdívkou „The Cold blooded“ šanci. A to dokonce dvakrát.

  Zápas Pukač vs Kertész

  „Diamantový čávo“ Robo Pukač je technický typ zápasníka vyznačující se kvalitním bojem na zemi. Jeho utkání se vždy protáhnou. Má velký fyzický fond, a i kdyby mu soupeř zlámal kosti, Pukač se bude bít až do konce. V boji s Kertészem půjde o představení grapplingu a wrestlingu.

  Pokud to půjde, je dobré vsadit na hodně dlouhý zápas, který možná budou rozhodovat sudí. Jinak ale má větší předpoklady k vítězství Maté Kertész, který má mnohem více zkušeností a přece jen vybroušenější techniku.

  Tip na vítěze
  Pukač vs Kertész
  2.29 vs 1.55

  Oktagon 27 další zápasy

  Jediný ohlášený Čech, který se představí před diváky na Zimném štadionu Ondreje Nepely v Bratislavě, je zatím Matouš Kohout. Jeho soupeřem bude František Fodor. Ač je o 3 roky starší Fodor tvrdým soupeřem, Matouš Kohout není určitě bez šance. Vítězstvím v Underground Super-finále nad Paradeiserem ukázal, že i proti fighterům tohoto typu dokáže předvést dobrý výkon. Příjemný je dále návrat Vlasta Čepa, jenž se v soutěžním zápase neukázal už skoro rok. Jeho soupeři Miloš Kostići je sice 33 let, za zkušeného borce jej ale považovat nejde. V jeho životopise nenajdeme prakticky žádné bitvy s elitními soupeři, a tak by Čepo neměl mít problém. Totéž platí pro Ronalda Paradeisera, jemuž organizátoři přisoudili v kategorii lightweight Francouze Tounkaru.

  Prize money pro vítěze

  Oktagon živý přenos zdarma je pro fightery nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale také možnost si vydělat. Prestiž turnaje je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale hrubý odhad si lze udělat. Oktagon Bratislava funguje s bohatým rozpočtem. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro. Solidní odměna za – v podstatě - pár minut práce. Je ale jasné, že málokdo je schopen a ochoten postavit se do klece v přímém přenosu Oktagon online a ustát tak tvrdý souboj.

  Nezmeškejte Oktagon 27. Sledujte akci na Tipsport TV a vsaďte si. Pro nově registrované hráče je dostupní bonus 150 Kč zdarma.

  Tipsport Oktagon 27 akční kód

  Oktagon historie

  Dlouhá historie turnaje a hlavně objektivní kvalita jsou důvody, proč je Oktagon live stream zdarma tak populární. První Oktagon live se uskutečnil roku 2016, kdy MMA znalo jen pár nadšenců v Česku a na Slovensku, kteří se dokázali dostat k obtížn dostupným přenosům UFC. Americká organizace byla velkým vzorem pro Pavola Nerudu a Ondřeje Novotného. Tito otcové zakladatelé Oktagon MMA se rozhodli, že koncept UFC přenesou take do prostředí střední Evropy. Stejně jako v USA se i zde turnaj přesouval z arény do arény mezi Českem a Slovenskem. Nejdříve párkrát do roka, dnes v podstatě každý měsíc.

  Novotný a Neruda otevřeli také Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci najdou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity. Stránky Oktagonu jsou tedy hojně navštěvované nejen fanoušky, kteří hledají Oktagon live stream, tak obecně všemi, co aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  Stejně jako Oktagon Brno nebo Oktagon Štvanice i bratislavský turnaj bude k dispozici pro oči klientů Tipsport. Na TV Tipsport poběží Oktagon živý přenos a zapnout si jej mohou všichni registrovaní zákazníci. Pokud ještě účet u Tipsportu nemáte, využijte našeho bonusového kódu. Registrace u sázkové kanceláře je pak velmi jednoduché, a ještě inkasujete tučný bonus. Pak už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde sledovat Oktagon živé vysílání zdarma?

  Na Tipsport TV je možné sledovat Oktagon živé vysílání zdarma. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 27.

  Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

  Skalní fanoušci už mohou navštívit turnaje Oktagon osobně. Oktagon lístky jsou k dispozici a platí to nejen pro bratislavský turnaj, ale také pro Oktagon 28. Ten bude rozhodně stát za to – bude uspořádán v hale O2 Universum 25. září 2021 a nastoupit by zde měli například Kaik Brito proti Petru Knížeti nebo Viktor Pešta proti Stephanu Pützovi. Kdo ale z nějakého důvodu nemůže na živá představení, ten může sledovat TV Tipsport nebo Oktagon TV.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Je to možné, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Oktagon 27 live se vrací na Slovensko! Po roce a 7 měsících, kdy se Oktagon live stream pravidelně hlásil z Brna (s jednou mezizastávkou na pražské Štvanici), se festival bojových sportů přesouvá zpět do Bratislavy. Oktagon živý přenos s pořadovým číslem 27 představí 11. 9. 2021 to nejlepší ze slovenské scény. Zlatý hřeb bude fight Buchinger versus Barborík, z dalších známých jmen se uvede Boráros, Paradeiser, Pukač nebo Fodor. Dostane se ale také na Čechy a na bojovníky ze zahraničí. I tentokrát lze na Oktagon online stream sázet. Srovnejte naše Oktagon kurzy a vyzvedněte si u nás bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu.

  Mohlo by Vás zajímat

  TV Tipsport

  TV Tipsport je praktická funkce, kterou tato sázková kancelář uživatelům nabízí zdarma. V tomto článku vám prozradíme, jak je možné začít TV Tipsport využívat a…

  UFC MMA Live stream živý přenos

  22. 10. 2022

  Ultimate Fighting Championship známé pod zkratkou UFC je elitní americkou organizací MMA. UFC live stream lze sledovat bez poplatku na Fortuna TV a jako bonus…

  US Open 2022 – program a kurzy

  29. 08. 2022

  Tenisový turnaj US Open 2022 startuje 29.8.2022. Na finále se následně můžeme těšit 10. 9. 2022 v ženské dvouhře a 11.9.2022 v mužské dvouhře. Jedná…

  Money management v sázení

  Pokud se věnujete sportovním sázkám, je rozhodně vhodné mít zvládnutý takzvaný money management v sázení. Právě díky správnému nastavení vašich financí si budete v sázení…