Oktagon MMA 26 live stream živý přenos

Sledujte Oktagon 26 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté šesté. Živý přenos Oktagon 26 můžete sledovat 24. 7. 2021. Hlavní souboj Oktagon 26 programu bude souboj o titul ve střední váze v Oktagonu. Samuel Krištofič (SVK) se postaví proti Marcin Naruszczka (POL). ​Oktagon live stream bez poplatku ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 150 Kč zdarma

Oktagon MMA živý přenos

Každý Oktagon MMA živý přenos, který se zatím konal, přinesl spousty skvělých okamžiků. Pravidelní diváci potvrdí, že ani „koronavirové“ Oktagon online stream večery rozhodně nenudily. Ale marná sláva, komorní prostředí těmto tuhým bitvám nesluší. Mnohem lepší je živá kulisa. Proto bylo tak osvěžující vidět na Oktagonu 24 a 25 konečně diváky.

Oktagon 26 MMA živý přenos

A Oktagon 26 live, to bude teprve show. Už ne brněnská Bobyhall, ale pražská Štvanice přivítá elitní bojovníky MMA domácí i mezinárodní scény. Diváckou kulisu tentokrát neobstará pár nejvěrnějších nadšenců v předepsaných rozestupech s respirátory na ústech, ale pořádný fanouškovský kotel pod otevřeným nebem. Ke slovu určitě přijde osvěžující letní občerstvení. A kdo zrovna nesežene drink, ten nemusí litovat. MMA bojovníci budou podávat pořádně umíchané Bloody Mary. Bude to stát za to. • Událost: Oktagon 26
 • Místo: Štvanice, Praha
 • Čas: Sobota, 24. 7. 2021, 18:00

Samozřejmě, nejlepší by to bylo zažít přímo na místě. Ale pokud 24. 7. zrovna Oktagon Štvanice nestíháte nebo neseženete Oktagon lístky, není problém. Stačí naladit Oktagon live stream. Vše uvidíte v pestrých barvách, a ještě si můžete divácký zážitek zpestřit online sázkami. Zápasy MMA jsou i tentokrát pod drobnohledem sázkových kanceláří Tipsport nebo Fortuna. Na téma Oktagon kurzy se ale šířeji podíváme v dalším odstavci.

Zápas Oktagon 26 (24. července 2021)Plánovaný začátek
Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Marcin NARUSZCZKA (POL)kolem 22:00
Karlos VÉMOLA (CZE) vs Marcin NARUSZCZKA (POL)zápas zrušen
Magdalena ŠORMOVÁ (CZE) vs Chiara PENCO (ITA)kolem 19:00
Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Cornelia HOLM (SWE)kolem 19:00
Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Talita BERNARDO (BRA)kolem 19:00
Miloš PETRÁŠEK (CZE) vs Vlado NEFERANOVIĆ (CRO)kolem 19:00
Matúš JURÁČEK (CZE) vs Tato PRIMERA (ESP)kolem 19:00
Peter GABAL (CZE) - Dawid KARETA (POL)kolem 18:15
Ondřej RAŠKA (CZE) vs Daniel BRUNCLÍK (CZE)kolem 18:00
Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Farid BASHARATkolem 18:00

Vyberte si sekci Oktagonu 26

 • Oktagon 26 kurzy
 • Oktagon 26 program
 • Zápas Vémola vs Naruszczka
 • Zápas Szabová vs Holm
 • Zápas Petrášek vs Neferanović
 • Oktagon 26 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 26 kurzy

  Už teď jsou k dispozici Oktagon 26 kurzy jak na Tipsportu, tak na Fortuně. Bookmakeři zjevně očekávají, že tentokrát budou zahraniční hosté tahat za kratší provaz. Ačkoliv přijedou špičkoví zápasníci a zápasnice z Polska, Itálie, Španělska, Švédska nebo až z Brazílie, nečeká je lehká práce. Tentokrát totiž z československé scény nastoupí skutečná elita. Představí se mladý a nadějný Matúš Juráček, killerka s nevinnou tváří Lucia Szabová a borci se zkušenostmi z UFC – Karlos Vémola a Lucie Pudilová.

  Oktagon 26 kurzy

  Že by na tomto Oktagonu po předlouhé době zvítězili všechny duely Češi nebo Slováci? Kdo bude sledovat přenos na Oktagon.TV, ten se odpověď na tuto otázku dozví. Do začátku turnaje ještě zbývá spoustu času, ale vy můžete už teď vsadit na vaše favority. Podívejte se v přehledné tabulce na to, co Praha Oktagon přinese a jak šance jednotlivých bojovníků vyčíslily české sázkové kanceláře.

  Zápas turnaje Oktagon 26Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Samuel KRIŠTOFIČ (SVK) vs Marcin NARUSZCZKA (POL)1.85 vs 1.851.80 vs 1.90middleweight
  Magdalena ŠORMOVÁ (CZE) vs Chiara PENCO (ITA)1.45 vs 2.551.40 vs 2.50strawweight
  Lucia SZABOVÁ (SVK) vs Cornelia HOLM (SWE)1.20 vs 4.041.22 vs 3.83bantamweight
  Ondřej RAŠKA (CZE) vs Daniel BRUNCLÍK (CZE)1.29 vs 3.281.30 vs 3.21middleweight
  Lucie PUDILOVÁ (CZE) vs Talita BERNARDO (BRA)1.35 vs 2.941.43 vs 2.62bantamweight
  Miloš PETRÁŠEK (CZE) vs Vlado NEFERANOVIĆ (CRO)1.10 vs 5.811.10 vs 5.81light heavyweight
  Matúš JURÁČEK (CZE) vs Tato PRIMERA (ESP)1.70 vs 2.031.62 vs 2.16welterweight
  Peter GABAL (CZE) - Dawid KARETA (POL)1.65 vs 2.111.65 vs 2.11featherweight
  Janne ELONEN-KULMALA (FIN) vs Farid BASHARAT3.56 vs 1.253.21 vs 1.30bantamweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 26 program

  Jako pro všechna vydání Oktagon Brno i pro pražský Oktagon program platí, že bude do posledních dnů doplňován. Tyto analýzy píšeme tradičně několik týdnů před začátkem turnaje. Stejně jako fanoušci tedy čekáme, jaké triumfy ještě organizátoři akce odhalí. Duchovní otcové Oktagonu Ondřej Novotný a Palo Neruda ani nemohou svým fanouškům odhalit celou fight kartu. Není to v jejich silách. Svět MMA je plný zvratů a často sportovec oficiálně potvrdí účast až na poslední chvíli. Také mohou krátce před začátkem Oktagonu přijít zranění nebo jiné komplikace, které vyřadí jinak jistého účastníka akce.

  V tuto chvíli ale můžeme prozradit, které další bojovníky vedle těch uvedených v tabulce by mohla přivítat Štvanice Oktagon. V programu je jedna velká díra a tu představuje kategorie lightweight. Žádný duel v této váze není naplánován. Napravit by to mohl Francouz Damien Lapilus, k dnešnímu dni bez startu v Oktagonu. Soupeř se tomuto zástupci lehké váhové kategorie teprve hledá. Mohl by jím být Čech Daniel Škvor. Také on bojuje v lightweight a také on je ohlášen coby adept na boj v Oktagon live stream. Zřejmě ale mají pořadatelé dobrý důvod nepostavit Škvora logicky proti Damienu Lapilusovi. Plán v tuto chvíli je nabídnout fanouškům nejméně 2 další zápasy.

  Zápas Vémola vs Naruszczka (Zápas zrušen)

  O soupeři Karlose Vémoly pro štvanickou akci se rozhodlo na Oktagonu 24 dne 29. 5. 2021. Vzešel ze souboje Spicely vs Naruszczka. Už ve druhém kole bylo jasné, že Terminátora vyzve polský soupeř. Tak dlouho se mluví o tom, že české hvězdě ostřílené akcemi UFC organizátoři Oktagonu příliš podstrojují. Fanoušci žehrají na to, že do osmiúhelníkové klece k Vémolovi od legendární řeže s Attilou Véghem nevlezl pořádný oponent. Po dobrém Robertsenovi, bezmocném Mikuláškovi, statečném Lohorém a zjevně nervózním Ďatelinkovi přichází řada na Naruszczku.

  Zápas Vémola vs Naruszczka

  Tak dlouho se mluví o tom, že české hvězdě ostřílené akcemi UFC organizátoři Oktagonu příliš podstrojují. Fanoušci žehrají na to, že do osmiúhelníkové klece k Vémolovi od legendární řeže s Attilou Véghem nevlezl pořádný oponent. Po dobrém Robertsenovi, bezmocném Mikuláškovi, statečném Lohorém a zjevně nervózním Ďatelinkovi přichází řada na Naruszczku.

  Pozitivem je, že to pořadatelé zkoušejí přece jen jinak. Na cizince nemůže uplatnit Vémola svoji oblíbenou taktiku – vystavit jej pod tlak jeho typickými slovními výpady. Naruszczka má navíc věk na to, aby jej nerozhodilo vůbec nic. Je mu 38, je tvrdý jako skála, z více než 30 zápasů vyhrál 22 a 11 ukončil před limitem. Je dlouhý v kombinaci, slušně umí ustát údery. A rozdává jich požehnaně. Proti Spicelymu jen v 1. kole rozdal více než 50. Je jedno, že jen málo z nich je signifikantních. Polák hýří aktivitou, snaží se kontrolovat tempo souboje. Problém ale zřejmě nastane, když jej neméně zkušený harcovník dostane na zem. A to je to, o co se bude snažit Vémola. V případě souboje se Spicelym Naruszczkovi mocně pomáhalo velmi hlasité povzbuzování jeho polského trenéra. To ale nebude ve štvanickém pekle vůbec slyšet.

  Ani tady se nepodaří přetrhnout Vémolovu vítěznou šňůru. Naruszczka má malé šance na úspěch.

  Tip na vítěze
  Zápas Vémola vs Naruszczka
  1.11 vs 5.56

  Zápas Szabová vs Holm

  Lucie Pudilová odpustí, ale nejatraktivnější podívaná v dámské kategorii je podle našeho názoru tento slovensko-švédský duel. Lucia Szabová je stálicí turnaje Oktagon live stream. Bývá ohlašována coby účastnice velice často, ačkoliv mnohokrát jí není nalezena soupeřka. „Silent killer“ si ale pozornost organizátorů nevysloužila pro svoji spolehlivost ani pro svůj líbezný vzhled. Lucka připomíná školní premiantku, ale zdání klame. Je neskutečně dobrá. Není tedy žádná wrestlerka, spíše aplikuje urputný nátlakový styl. Ale tomu podléhá jedna soupeřka za druhou. Aktuálně v bantamweight sotva najdete v Česku a na Slovensku lepší reprezentantku. Nabízí se srovnání snad jen se jmenovkyní Pudilovou. Přinese některý budoucí Oktagon živý přenos vzájemný duel?

  Zápas Szabová vs Holm

  Teď je před Luciou Švédka Cornelia Holm. Pozor na ni. Už proti Pudilové na Oktagonu 19 nastupovala blonďatá potetovaná Švédka coby outsiderka. Ale jak nakonec Pudilové zatopila. Cornelia Holm je prototypem kvalitní wrestlerky, jde přesně o ten styl, který Szabové nesedí. Tenhle zápas nebude v rukavičkách.

  Sázkové kanceláře podle nás Švédku zbytečně podceňují. Reálně kurz vidíme na 2.50 pro Holmovou. Aktuální kurz nad 4.00 pro Seveřanku tedy vyzývá k sázce.

  Tip na vítěze
  Zápas Szabová vs Holm
  1.20 vs 4.04

  Zápas Petrášek vs Neferanović

  Snad na nikoho se fanoušci Oktagonu netěšili více než na Melouna. Miloš Petrášek se stal stálým hostem v pořadu MMA letem světem a fanoušky si získal svými trefnými postřehy a celkově sympatickým vystupováním. Meloun naposledy zápasil v listopadu 2019. Zde prodloužil svoji nelichotivou sérii porážek, navíc nedůstojně proti bezmála čtyřicetiletému Dánovi Christensenovi. Kariéru sice neukončil, ale nějaký čas se MMA kleci vyhýbal.

  Zápas Petrášek vs Neferanović

  V poslední době Ondřej Novotný čelil častým dotazům, kdy se Meloun vrátí. A protože Oktagon live je hodně o plnění přání fanoušků, pozvánka na sebe nenechala dlouho čekat. Meloun s radostí přijal. Kdo je jeho soupeř? Chorvatský rváč, kterého promotéři prezentují coby zkušeného bojovníka, který zápasil proti těžkým soupeřům.

  Uvažujme takto. O Neferanovićovi toho není moc známo. Máme ale za to, že promotéři Oktagonu neodolali možnosti dát divákům to, co chtějí – zápas oblíbeného Melouna. Aby bylo fanouškovo srdce uspokojeno, měl by tento duel skončit výhrou sympaťáka. Určitě se Novotný a Neruda příliš neunavovali s hledáním přespříliš nebezpečného soupeře. Zájmem spíše bude vytvořit Melounův triumfální comeback. Náročnější duel třeba přijde příště.

  Tip na vítěze
  Zápas Petrášek vs Neferanović
  1.10 vs 5.81

  Oktagon 26 další zápasy

  Jak již bylo řečeno, sázkové kanceláře jednoznačně favorizují Čechy a Slováky ve všech duelech. Jedním z cizinců, kteří by mohli přinést vzpouru, by mohl být Tato Primera. Vzpomeňme na jeho parádní výhru nad Andrejem Kalašnikem. Bitva s Alexem Lohorem sice přinesla Španělovi zklamání, rozhodně ale zanechal zase dobrý dojem. Matúše Juráčka čeká velmi nepříjemný oponent. Totéž platí pro Petera Gabala. Jeho vyzve další reprezentant respektované polské školy – Dawid Kareta. Ten si udělal dobré jméno tím, jak ustál souboj s prostořekým Tadeášem Růžičkou. Je skvělé jej vidět znovu. Oktagon Praha se těší také na další vystoupení Lucie Pudilové. Ta by tentokrát neměla mít proti své brazilské soupeřce problém.

  Prize money pro vítěze

  Oktagon živý přenos zdarma je pro fightery nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale láká také možnost si vydělat. Prestiž je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale lze si udělat hrubý odhad. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro.

  Nenechte si uniknout Oktagon 26. Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si vsadit. Pro nově registrované hráče má sázková společnost Tipsport, bonus ve výši 500 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu.

  Tipsport Oktagon 26 akční kód

  Oktagon historie

  Tento Oktagon live stream má už pořadové číslo 26 – to svědčí o dlouhé historii. První Oktagon live se konal v roce 2016. To se nezdá být tak dávno, ale pravda je ta, že v té době se o MMA zajímala jen hrstka fanoušků. Za posledních 5 let prodělal tento sport velký progres. A o aktuální popularitu tohoto sportu se postaral nejvíce právě Oktagon živý přenos a s ním dvě klíčová jména – Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

  Tito muži začali pořádat turnaje v bojových sportech ve velkých arénách Česka a Slovenska, po vzoru slavné UFC. Také otevřeli Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci najdou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity. Stránky Oktagonu jsou tedy hojně navštěvované nejen fanoušky, kteří hledají Oktagon live stream, tak obecně všemi, jež aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  V podstatě ano. Oktagon live stream zdarma přináší svým klientům TV Tipsport. Stačí využít bonusového kódu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos zdarma, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde sledovat Oktagon živé vysílání zdarma?

  Na Tipsport TV lze sledovat Oktagon živé vysílání zdarma. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon.TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 26.

  Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

  Na Oktagon.TV nebo na Fortuně, jak již bylo řečeno. Ale pozor – nyní, díky příznivější epidemické situaci, už je možné navštívit turnaje Oktagon také osobně. Stačí si koupit Oktagon lístky.

  Je možné sledovat zápasy na turnajích Oktagon na mobilu?

  Ano, na Tipsport TV i na Oktagon TV lze sledovat Oktagon živý přenos zdarma i na mobilním telefonu.

  Kde naleznu jednotlivé live streamy fightů organizace Oktagon?

  Doporučujeme oficiální youtube kanál OKTAGON MMA, kde se fanoušek může podívat na jednotlivé fighty nedávné i dávné minulosti společnosti Oktagon.

  Jsou zdarma k dispozici záznamy zápasů Oktagonů?

  S odstupem jsou záznamy zápasů zveřejňovány na youtube kanálu Oktagon MMA.

  Sledujte Oktagon 26 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté šesté. Živý přenos Oktagon 26 můžete sledovat 24. 7. 2021. Hlavní souboj Oktagon 26 programu bude souboj o titul ve střední váze v Oktagonu. Samuel Krištofič (SVK) se postaví proti Marcin Naruszczka (POL). ​Oktagon live stream bez poplatku ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 150 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

  Mohlo by Vás zajímat

  Cashout

  Zajímá vás, co je cashout? V tomto článku se dozvíte všechno potřebné. Porovnáme cashout v jednotlivých sázkových kancelářích a vysvětlíme vám, proč se cashout vyplatí…

  Live sázky

  Live sázky a live sázení se ve světě sportovních sázek těší čím dál větší oblibě. Na rozdíl od těch klasických sázek umožňují sázení v průběhu…