Oktagon MMA 25 live stream živý přenos

Sledujte Oktagon 25 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté páté. Živý přenos Oktagon 25 můžete sledovat 19. června 2021. Hlavní souboj Oktagon 25 programu bude souboj o titul v těžké váze v Oktagonu. Buday Martin (SVK) se postaví proti Minda Kamil (POL). ​Oktagon live stream bez poplatku ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

               

Live Streamy Živě

shield badgeTestované přenosy 29. března
tv tipsport zive prenosy
TV Tipsport + 500 Kč bez vkladu

Oktagon MMA živý přenos

Čím si Oktagon MMA živý přenos získal tak vysokou popularitu? Je to alternativa pro ty fanoušky, kteří milují sport, ale jsou znechuceni tím, kam ve své profesionální podobě směřuje. Kde jinde rozhodují peníze, v MMA rozhodují schopnosti, vytrvalost a odvaha zápasníků. Úspěch se zde koupit nedá. To ostatně v nedávné době poznala řada takzvaných celebrit, které se do světa MMA pokusily zapojit. Ne, bojové sporty může sice dělat každý, ale jen ti skutečně nejlepší se mohou dostat na vrchol.

Oktagon 25 MMA živý přenos

Oktagon live stream je koncipován jako zábavná show přístupná i těm, kteří MMA teprve objevují. Přitom si ale umí udržet vysokou úroveň. Každý ví, že právě Oktagon live pro svět objevil velká jména, jako jsou Attila Végh, Karlos Vémola nebo Makhmud Muradov. Jenže Oktagon program vždy dává prostor nejen uznávaným veličinám, ale i vycházejícím hvězdám. Kromě mužů se v kleci s osmiúhelníkovým půdorysem objevují i talentované ženské zápasnice. Oktagon živý přenos sice probíhá průměrně jen 1x měsíčně, je to ale několikahodinová show, kde se divák ani minutu nenudí. • Událost: Oktagon 25
 • Místo: Zoner BOBYHALL Brno
 • Čas: Sobota, 19. 6. 2021, 20:00

19. června 2021 je na programu 25. vydání tohoto galapředstavení. Oktagon živý přenos se tradičně ohlásí z brněnské Zoner BOBYHALL na Sportovní v Králově Poli. Půjde možná o poslední Oktagon v klasickém krizovém koronavirovém režimu, tedy bez diváků. Následující Oktagon s číslem 26 už se odehraje před živým publikem! Oktagon lístky už jsou nyní v prodeji na síti Ticketportal.

Zápas Oktagon 25 (19. června 2021)Plánovaný začátek
Buday Martin (SVK) vs Minda Kamil (POL)kolem 23:00
Fodor František (SVK) vs Fiala Tomáš (CZE)kolem 20:00
Holota Václav (CZE) vs Hromek Daniel (SVK)kolem 20:00
Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Giulia CHINELLO (ITA)kolem 20:00
Krištofič Samuel (SVK) vs Matavao Al (USA)kolem 20:00
Paradeiser Ronald (SVK) vs Adas Arda (TUR)kolem 20:00
Polívka Zdeněk (CZE) vs Driai Rahmane Abdel (DZA)kolem 20:00
Ryšavý Karol (SVK) vs Bartl Marek (CZE)kolem 20:00
Velickovic Bojan (SBR) vs Dawa Emmanuel (FRA)kolem 20:00
Waliczek Marta (POL) vs Zouak Rizlen (FRA)kolem 20:00

Vyberte si sekci Oktagonu 25

 • Oktagon 25 kurzy
 • Oktagon 25 program
 • Zápas Buday vs Minda
 • Zápas Veličković vs Dawa
 • Zápas Waliczek vs Zouak
 • Oktagon 25 další zápasy
 • Prize money pro vítěze
 • Oktagon historie
 • Často kladené otázky
 • Oktagon 25 kurzy

  Tradičně se blíže podíváme i na Oktagon 25 kurzy. Sázková kancelář Tipsport, Fortuna a další vypisují kurzy s velkým předstihem, což je výhoda pro hráče. Pokud se seznámíte s přednostmi a nedostatky jednotlivých bojovníků, můžete včas uzavřít výhodnou sázku. Co se týče studijních materiálů, nemůžeme zapomenout na Oktagon TV. Najdete zde archív videí, kde se můžete seznámit s bojovým stylem Oktagon 25 live stream účastníků.

  Oktagon 25 MMA live stream

  Jinými slovy, kdo už viděl nějaký Oktagon live stream, ten je ve výhodě. Většina hvězd, které 19. června uvidíme, už se českým a slovenským divákům představila. Sázkou na jejich souboj umocníte zážitek ze sledování Oktagonu. Užijete si ještě více napětí a ještě více radosti, když váš favorit zvítězí. Prohlédněte si Oktagon program a kurzy na Tipsportu a na Fortuně v naší přehledné tabulce.

  Zápas turnaje Oktagon 25Kurz TipsportKurz FortunaTřída
  Buday Martin (SVK) vs Minda Kamil (POL)1.17 vs 4.451.17 vs 4.42heavyweight
  Fodor František (SVK) vs Fiala Tomáš (CZE)1.75 vs 1.961.85 vs 1.85lightweight
  Holota Václav (CZE) vs Hromek Daniel (SVK)1.35 vs 2.941.30 vs 3.21welterweight
  Monika CHOCHLÍKOVÁ (SVK) vs Giulia CHINELLO (ITA)1.35 vs 2.941.30 vs 3.21strawweight
  Krištofič Samuel (SVK) vs Matavao Al (USA)1.27 vs 3.421.35 vs 2.94middleweight
  Paradeiser Ronald (SVK) vs Adas Arda (TUR)1.40 vs 2.731.45 vs 2.55lightweight
  Polívka Zdeněk (CZE) vs Driai Rahmane Abdel (DZA)1.70 vs 2.031.70 vs 2.03middleweight
  Ryšavý Karol (SVK) vs Bartl Marek (CZE)1.60 vs 2.191.50 vs 2.41lightweight
  Velickovic Bojan (SBR) vs Dawa Emmanuel (FRA)1.18 vs 4.321.18 vs 4.28welterweight
  Waliczek Marta (POL) vs Zouak Rizlen (FRA)1.35 vs 2.941.35 vs 2.94bantamweight

  Kurzy spoločností Chance a Tipsport jsou totožné. ✓ Kurzy jsou orientační, mohou se mírně lišit.

  Oktagon 25 program

  Už je běžnou praxí, že Oktagon program je zveřejněn teprve před začátkem akce. Organizátoři si pořád nechávají zadní vrátka především kvůli Covidu-19, který stále ještě řádí, i když v omezené míře. A částečně je to i taktika. Pavol Neruda a Ondřej Novotný, šéfové Oktagonu, jsou si dobře vědomi, že je dobré udržovat fanoušky v napětí. Na sociálních sítích se před startem Oktagonu čile diskutuje o tom, kdo ještě doplní startovní listinu.

  Jisté je, že Oktagon 25 live stream neozdobí jen 20 jmen uveřejněných výše. Je velká šance, že do klece vběhne také Lucie Pudilová. Nejslavnější česká zástupkyně bantamweight, která působila i v UFC, v Oktagonu doslova restartovala kariéru. Od svého návratu porazila 3 soupeřky a nyní jí organizátoři hledají čtvrtou. Hojně skloňovaným jménem je také Jan „JayJay“ Gottwald. Ten by měl podpořit tentokrát chuději zastoupenou kategorii middleweight. Jeho sok ale není k dnešnímu dni ještě znám.

  Zápas Buday vs Minda

  Zápas Buday vs Minda měl být ozdobou Oktagonu 23. Bohužel, slovenský bijec se krátce před konáním akce zranil. Kamil Minda se musel spokojit se zápasem s Kerissonem Rezendem z Brazílie, který byl vyrovnanější, než se čekalo. Nakonec ale Polák po třech kolech vyhrál a uhájil si čest. Aby totiž někdo šel do souboje s Martinem Budayem, musí to přece jen být klasa. 29letý reprezentant trnavského SFG je držitel černého pásu v brazilském jiu-jitsu a podle zákulisních informací možný adept na smlouvu v UFC. Ještě předtím se ale musí více otlouct v bitvách v Oktagonu. Zatím absolvoval 4 a ani jednou neprohrál. Naposledy na Oktagonu 14 přemohl Daniela Dittricha. Buday je na zástupce heavyweight poměrně dobře technicky vybavený zápasník.

  Zápas Buday vs Minda

  Polskému buldozeru Mindovi je 41 let, ale podle vzhledu byste mu možná hádali i více. Především svojí muskulaturou budí respekt. I na něm si vybrousil zuby Daniel Dittrich, se kterým se střetl na Oktagonu 18. Fanoušci Oktagonu si možná vzpomenou, jak brutálně Minda ubil Dittricha na zemi. Pro organizátory Oktagonu to byl signál postavit King Konga, jak mu v Polsku přezdívají, opravdu silnému soupeři.

  Minda ztratil kredit ne právě přesvědčivou výhrou nad Brazilcem Rezendem. Martin Buday je techničtější, rozhodně v akci nevypadá tak těžkopádně. Mindu musí porazit, pokud chce pomýšlet na kariéru v UFC.

  Tip na vítěze
  Zápas Buday vs Minda
  1.17 vs 4.45

  Zápas Veličković vs Dawa

  I v zahraničí vzbudil pozornost duel elitního Srba Bojana Veličkoviće a Emmanuela Dawy z Francie. Velký talent welterové váhy, po dlouhý čas ukrytý v Srbsku, se opět ukáže na mezinárodní scéně. Bojan Veličković alias Srbská ocel v polovině minulé dekády bojoval v UFC. Už to je samo o sobě lákadlo pro Oktagon 25 live. Lidé se zkušenostmi z nejprestižnější světové organizace MMA se v Oktagonu neobjevují tak často. A když už, jde o domácí borce. Asi nejpamátnější Veličkovićovo vystoupení bylo v květnu 2017 na UFC Fight Night 109. Za jeho knockout Švéda Musokeho dostal cenu za Performance of the Night.

  Zápas Veličković vs Dawa

  Poslední rok 32letý borec bojoval na srbské scéně. Neztratil ale chuť ohromovat fanoušky po celém světě a proto přijal výzvu Ondřeje Novotného a Pavola Nerudy. Ti věří, že v podání Veličkoviće se na Oktagonu 25 představí brutální, přímočarý styl, který vždy soupeře stojí spoustu sil. Fanoušci to milují, soupeři tomu často nedokážou čelit. Jestli to bude případ 36letého Dawy, to teď s jistotou říct nejde. Francouze zdobí 1. místo na žebříčku welterových vah ve Francii. Jenže je třeba říct, že v této kategorii země galského kohouta nemá světu moc co nabídnout. Dewa zatím bojoval převážně ve Francii, i přes svůj poměrně vysoký věk nemá za sebou žádný významný skalp.

  Tady máme jasno. Veličković předvede své umění v plné kráse. Snad to nebude poslední vystoupení srbského bijce na Oktagonu, myslíme si, že by si zasloužil i významnější soupeře.

  Tip na vítěze
  Zápas Veličković vs Dawa
  1.18 vs 4.32

  Zápas Waliczek vs Zouak

  Rizlen Zouak, rodačka z Maroka reprezentující Francii, si zaslouží uznání. Coby olympionička a medailistka ze světových akcí v judu by mohla ve svých 32 letech už uvažovat o trenérské kariéře, případně by mohla jezdit po školách dětem ukazovat četné medaile. Ale srdce Zouak pořád touží po boji. Minule na Oktagonu se prezentovala solidním výkonem proti Lucii Szabové. K vítězství jí nechybělo opravdu mnoho. A teď si troufá na soupeřku, která nahání hrůzu po celé Evropě.

  Zápas Waliczek vs Zouak

  Marta Waliczeková je drsná. V kleci Oktagon Brno předvedla válečnický styl, který šokoval i tak protřelou bojovnici, jako je Lucie Pudilová. Waliczeková, když získane převahu nad soupeřkou, tak mlátí hlava nehlava. Ostatně, Ondřej Novotný o Polce říká, že se v organizaci Oktagon dlouho nezdrží, že ji brzy přeroste.

  Marta Waliczeková bez problémů zvítězí.

  Tip na vítěze
  Zápas Waliczek vs Zouak
  1.30 vs 3.21

  Oktagon 25 další zápasy

  Výše uvedené souboje vnucují myšlenku, že Oktagon bude plný nerovných soubojů. Ale není to pravda. Zajímavé věci budou k vidění v kategorii lehkých vah. Organizátoři proti sobě postavili pětku a sedmičku žebříčku lightweight, Karola Ryšavého a Marka Bartla. Souboj je ještě okořeněn tím, že jde o bitvu slovenského a českého bojovníka. Netradiční pohled na úroveň bojových sportů v Polynésii přinese kategorie middleweight. Slováka Krištofiče zde vyzve chlapík jménem Al Matavao z Americké Samoy. Poprvé se v Oktagonu představí také supertalentovaná Monika Chochlíková. Oktagon živý přenos se snaží o posílení dámských vystoupení, a to je jen dobře. Na Oktagon.TV tak můžete sledovat souboj této mladé Slovenky s Italkou Chinello v rámci váhové kategorie strawweight.

  Prize money pro vítěze

  Oktagon živý přenos zdarma je pro bojovníky nejen příležitostí předvést své umění před tisíci diváky, ale také možnost si vydělat. Prestiž turnaje je veliká a prize money pro vítěze jsou motivující. Výše odměn je předmětem dohody organizátorů s účastníky, ale hrubý odhad si lze udělat. Oktagon Brno funguje s bohatým rozpočtem. Například při turnaji Oktagon Last Man Standing si vítěz odnesl 10 000 euro. Už za jeden vyhraný duel na tomto turnaji inkasoval bojovník více než tisíc euro.

  Nenechte si uniknout Oktagon 24. Sledujte akci na Tipsport TV a nezapomeňte si vsadit. Pro nově registrované hráče má sázková společnost Tipsport, bonus ve výši 500 Kč + až 50 000 Kč jako dvojnásobek prvního vkladu.

  Tipsport Oktagon 24 akční kód

  Oktagon historie

  Nejen objektivní kvalita, ale také už relativně dlouhá historie turnaje jsou hlavní důvody, proč je Oktagon live stream zdarma tak populární. První Oktagon live se uskutečnil roku 2016, kdy MMA bylo okrajovým sportem. Zakladatelé Oktagon MMA Pavol Neruda a Ondřej Novotný však měli velké ambice. Turnaje v bojových sportech se začaly pořádat ve velkých arénách Česka a Slovenska, a to několikrát do roka. Přesně po vzoru slavné UFC.

  Novotný a Neruda otevřeli také Oktagon MMA shop neboli Oktagon eshop, kde fanoušci najdou kvalitní oblečení, doplňky a také výživu a přípravky k posílení imunity. Stránky Oktagonu jsou tedy hojně navštěvované nejen fanoušky, kteří hledají Oktagon live stream, tak obecně všemi, co aktivně provozují bojové sporty nebo mají zájem o kulturu těla.

  Často kladené otázky

  Lze sledovat Oktagon live stream zdarma?

  V podstatě ano. Oktagon live stream přináší svým klientům TV Tipsport. Stačí využít bonusu a zaregistrovat se u této sázkové kanceláře. Uživatel dostane bonus za registraci. Poté už stačí jen vsadit tiket za 30 Kč a přístup k přenosům sportovních událostí je volný. Sledovat nemusíte jen Oktagon živý přenos bez poplatku, ale také streamy fotbalových nebo hokejových utkání.

  Kde sledovat Oktagon živé vysílání zdarma?

  Na Tipsport TV lze sledovat Oktagon živé vysílání bez poplatku na Oktagon.tv. Stačí jen být aktivním členem sázkařské komunity Tipsport. Druhou variantou je vysílání na Oktagon TV. Předplatné ale stojí 10 euro.

  Je dostupný TV přenos pro Oktagon?

  Stanice O2 TV Oktagon občas přenáší, stává se tak ale nepravidelně. Někdy jsou zápasy k dispozici pouze ze záznamu. V tuto chvíli není jisté, jestli bude vysílán Oktagon 24.

  Jak sledovat turnaje Oktagon v roce 2021?

  Oktagon lístky nejsou ještě stále vzhledem k opatřením v prodeji a možnost navštívit turnaj Oktagon osobně zatím není reálná. Proto je online přenos nejjistější cestou. Doporučujeme buďto placený stream na Oktagon TV s množstvím dalšího zajímavého obsahu, nebo Tipsport TV.

  Sledujte Oktagon 25 live stream bez poplatku. Nejlepší turnaj bojových sportů s mezinárodní prestiží se uskuteční po dvacáté páté. Živý přenos Oktagon 25 můžete sledovat 19. června 2021. Hlavní souboj Oktagon 25 programu bude souboj o titul v těžké váze v Oktagonu. Buday Martin (SVK) se postaví proti Minda Kamil (POL). ​Oktagon live stream bez poplatku ale přinese mnohem více zajímavých soubojů. Porovnejte Oktagon kurzy, získejte bonus za registraci 500 Kč u Tipsportu, a ještě si vychutnejte Oktagon živý přenos bez poplatku.

  Mohlo by Vás zajímat

  MS v hokeji 2023

  12. 05. 2023

  Sledujte mistrovství světa v ledním hokeji 2023 standardně na ČT Sport, odkaz na live stream zdarma najdete níže. MS v hokeji 2023 se bude konat…

  Handicap sázení

  Nejdříve si pojďme vysvětlit co jsou sázky s handicapem. Handicap sázení je druh sázky, kdy některému z týmů nebo hráči je sázkovou kanceláří přidělen před…